Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2013., 12:08   #5281


Ovakve čarape, pamučne, ali pojedinačno?
U H&M-u su samo u pakiranjima po 5 pari a to mi se ne isplati trenutno.
__________________
Valar morghulis.
Lalaith is offline  
Old 10.05.2013., 10:41   #5282
Bilo je pred malo u H&M u Rijeci na komad tj. par. Ali mi više daju na papučice.
One tanje kao čarape sam kupila pred oko pola godine u kineskom dućanu ... 9 kn par.
superscarabey is offline  
Old 10.05.2013., 12:01   #5283
Hvala!
Pronašla sam ih jučer u Deichmannu, ako još netko traži, 15kn/par.
__________________
Valar morghulis.
Lalaith is offline  
Old 10.05.2013., 13:06   #5284
zna li netko ima li kod nas (Hrvatska-Split) kupiti sadnice tamjana
pitam po vrtnim centrima,pa me blijedo pogledaju i upute da pitam u crkvi!!!!!!!!!!!?????????????

meni treba baš sadnica
alma 188 is offline  
Old 10.05.2013., 16:55   #5285
svježe lišće mente???

našla sam neki recept za ledeni zeleni čaj i između ostalog sastojak je i to svježe lišće mente pa me zanima di to ima za kupiti? U trgovačkim lancima?? nisam to nikad vidjela ali ako netko zna - eto, bila bih zahvalna da mi kaže hvala
Daisy5 is offline  
Old 10.05.2013., 21:35   #5286
Lidl ti zna imat svježu mentu u pitaru (saksiji i to jel ) učestalo.
Alexa is offline  
Old 11.05.2013., 09:34   #5287
Quote:
alma 188 kaže: Pogledaj post
zna li netko ima li kod nas (Hrvatska-Split) kupiti sadnice tamjana
pitam po vrtnim centrima,pa me blijedo pogledaju i upute da pitam u crkvi!!!!!!!!!!!?????????????

meni treba baš sadnica
ja sam nedavno kupila tamjan u Zrinjevcu. nazovi ih i pitaj tko prodaje dolje u Splitu
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 11.05.2013., 10:23   #5288
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ja sam nedavno kupila tamjan u Zrinjevcu. nazovi ih i pitaj tko prodaje dolje u Splitu
još samo pitanjce,jel Zrinjevac neki vrtni centar ili?
da znam naći broj telefona
alma 188 is offline  
Old 11.05.2013., 10:47   #5289
Alma imaš u Splitu na Pazdigradu, kad skrećeš sa velike ceste na Pazdigrad, ne znam jel se zove Antonio Trade (mislim da piše na ploči Vrtni centar) ili nešto slično, objekt sa velikim staklenicima/plastenicima, prodaju sadnice svega što se može uzgojit u našim krajevima od bilja i raslinja.

Moš kupit i maslinu i palmu, a kamoli tamjan.
Alexa is offline  
Old 11.05.2013., 12:28   #5290
Quote:
alma 188 kaže: Pogledaj post
još samo pitanjce,jel Zrinjevac neki vrtni centar ili?
da znam naći broj telefona
je, zaguglaj ga

Zrinjevac
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 11.05.2013., 16:06   #5291
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Alma imaš u Splitu na Pazdigradu, kad skrećeš sa velike ceste na Pazdigrad, ne znam jel se zove Antonio Trade (mislim da piše na ploči Vrtni centar) ili nešto slično, objekt sa velikim staklenicima/plastenicima, prodaju sadnice svega što se može uzgojit u našim krajevima od bilja i raslinja.

Moš kupit i maslinu i palmu, a kamoli tamjan.
hvala ti puno,znam di je

ma tražim te sadnice jer su mi rekli da ako se stave na balkon u pitare ili na prozor da neće garant komarci u kuću
a ja sam superosjetljiva na njihove ubode tako da imam crvene fleke od uboda veličine kovanice
sramota me ljeti nositi kratko kako mi noge izgledaju
alma 188 is offline  
Old 11.05.2013., 16:07   #5292
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
je, zaguglaj ga

Zrinjevac
hvala puno,ako ne nađem kod nas moram tražiti pomoć u metropoli
alma 188 is offline  
Old 11.05.2013., 16:10   #5293
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Lidl ti zna imat svježu mentu u pitaru (saksiji i to jel ) učestalo.
imaš na aukcije.hr kupiti sjeme,pa ako si strpljiva i od volje.....
alma 188 is offline  
Old 11.05.2013., 17:47   #5294
Quote:
alma 188 kaže: Pogledaj post
hvala ti puno,znam di je

ma tražim te sadnice jer su mi rekli da ako se stave na balkon u pitare ili na prozor da neće garant komarci u kuću
ja sam ga isto protiv komaraca uzela
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 11.05.2013., 21:06   #5295
Quote:
alma 188 kaže: Pogledaj post
hvala ti puno,znam di je

ma tražim te sadnice jer su mi rekli da ako se stave na balkon u pitare ili na prozor da neće garant komarci u kuću
a ja sam superosjetljiva na njihove ubode tako da imam crvene fleke od uboda veličine kovanice
sramota me ljeti nositi kratko kako mi noge izgledaju
Bajdvej, danas sam izlazila s parkinga od city centra (sa zapadne strane izlaz, ona koji ima prednost ) i ugledala sam ti odmah do na gigantski vrtni centar, otvorili su jos jedan tamo, garant ima sve zivo.

Pa sam te se sjetila, lol.

Pomislih odma: "Moram onoj ženskoj s interneta odmah ovo javit."
Alexa is offline  
Old 12.05.2013., 01:04   #5296
Quote:
Daisy5 kaže: Pogledaj post
svježe lišće mente???

našla sam neki recept za ledeni zeleni čaj i između ostalog sastojak je i to svježe lišće mente pa me zanima di to ima za kupiti? U trgovačkim lancima?? nisam to nikad vidjela ali ako netko zna - eto, bila bih zahvalna da mi kaže hvala
pa svaki normalan plac ti ima i pokoji stand sa zacinskim biljem. ja mentu vidjam na jarunskom, a na dolcu i kvatricu koji su odlicni placevi ces naci 100%, sto u vezicama, sto u teglicama.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Old 12.05.2013., 22:03   #5297
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Bajdvej, danas sam izlazila s parkinga od city centra (sa zapadne strane izlaz, ona koji ima prednost ) i ugledala sam ti odmah do na gigantski vrtni centar, otvorili su jos jedan tamo, garant ima sve zivo.

Pa sam te se sjetila, lol.

Pomislih odma: "Moram onoj ženskoj s interneta odmah ovo javit."
kraljice
alma 188 is offline  
Old 13.05.2013., 02:24   #5298
jel vidio tko ovakve starke negdje u zagrebu?

peppa_pig is offline  
Old 14.05.2013., 09:53   #5299
Bok curke. Možel mi netko možda pomoći Idem u subotu u svatove i sad sam ja u zadnji čas odlučila da ipak neću kupovati nove cipele, nego stare (koje su još uvijek ipak nove) malo spimpati. Pa bih kupila 10 spajkova i zaljepila ih iza po potpetici i gore. Zna li netko gdje se mogu kupiti u Zagrebu a da nije skupo? Da sam se ranije sjetila naručila bih s Ebaya, ali sad je kasno
josaphine is offline  
Old 14.05.2013., 10:37   #5300
josaphine, imaš na podforumu Moda temu Napravi sama. Cure tamo brže će ti odgovoriti.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:12.