Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2014., 09:47   #7781
Jel se može uz Novu savršenu tarifu uzet Samsung S4 Galaxy mini? Pitam jer na webu imaju samo 3 uređaja u toj tarifi.
The Storyteller is offline  
Old 19.09.2014., 14:15   #7782
Ne znam zna li itko odgovor na moje pitanje, ali nadam se da zna...
Naime, moj dečko je godinama bio korisnik vip mreže, te je broj prebacio na t-mobile prije 2-3 mjeseca, jer ga je privukla 4g mreža i tadašnja ponuda. Problem je u tome što je užasno razočaran kvalitetom mreže (pogotovo u mjestu gdje živimo) te se ispostavilo da tarifa na bonove koju ima nije tako sjajna. Razmišlja da se ponovo vrati na vip, međutim nije siguran postoji li neki rok da mora biti u t-mobileu kad se nedavno bio prebacivao ili se može bez problema vratiti? Hvala vam na odgovoru.
ddoll is offline  
Old 19.09.2014., 20:27   #7783
Nema roka ,moze se opet prebaciti bez problema kad zeli.
duskoo is offline  
Old 20.09.2014., 09:39   #7784
Quote:
duskoo kaže: Pogledaj post
Nema roka ,moze se opet prebaciti bez problema kad zeli.
Hvala.
ddoll is offline  
Old 20.09.2014., 16:28   #7785
Zanima me, ima li tko iskustva sa prekidanjem ugovora koji je sklopljen izvan poslovnih prostora?
Naime, pokucali su mi na vrata prije cca 2 tjedna vipovci i sklopili smo 2 ugovora s tarifama koje su zvučale ok, da bi sada ispalo da to niti su te tarife koje su mi obećali, niti one koštaju toliko koliko su rekli.
Npr. Tarifa s limitom od 25 kuna potrošnje, sa 100 besplatnih minuta se pretvorila u NIKAKVE besplatne minute i Limit na 50 kuna potrošnje, a u ugovoru jasno piše da je Limit 30 kuna.
I sada proučavam Obavijest potrošaču koji sam dobila uz ugovore, gdje piše: "Potrošač ima pravo na raskid ugovora sklopljenog izvan poslovnih prostora trgova u roku od 14 radnih dana, ne navodeći za to razloge." Ima li tko iskustva s tim?
Sia789 is offline  
Old 21.09.2014., 08:25   #7786
Poslali racun curi za novu savrsenu tarifu, ima ugovor bez pretplate godinu dana za 105kn jer je dugogodisnji pretplatnik, oni joj poslali uplatnicu od 165 kn umjesto 120. I za prosli mjesec ugovor na 0 mjeseci potpisala 15.07 oni joj poslali 95 kn. Ja zvao i rekao kako stvari stoje. Prvo su rekli da plati tih 165 kn, pa ce oni provjeriti. Sutradan zvali da se ispricavaju i da uplati samo 120kn ovaj mjesec, a za prosli sam joj ja forsirao da se isto zali jer ako je savrsena 105kn, a ona na njoj 15 dana ne moze doci 95 kn. Zalila se i opet se ispricavaju i smanjit ce joj sljedeci racun za 20kn. Inace nikad pronlema s Vipom ni ona ni ja. Ekspresno su to rjesili svaka im cast. Nadam se da se samo njoj potkrala ta pogreska u sustavu, pazite da nema jos takvih slucajeva.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mrkihno is offline  
Old 22.09.2014., 17:24   #7787
Quote:
Sia789 kaže: Pogledaj post
Zanima me, ima li tko iskustva sa prekidanjem ugovora koji je sklopljen izvan poslovnih prostora?
Naime, pokucali su mi na vrata prije cca 2 tjedna vipovci i sklopili smo 2 ugovora s tarifama koje su zvučale ok, da bi sada ispalo da to niti su te tarife koje su mi obećali, niti one koštaju toliko koliko su rekli.
Npr. Tarifa s limitom od 25 kuna potrošnje, sa 100 besplatnih minuta se pretvorila u NIKAKVE besplatne minute i Limit na 50 kuna potrošnje, a u ugovoru jasno piše da je Limit 30 kuna.
I sada proučavam Obavijest potrošaču koji sam dobila uz ugovore, gdje piše: "Potrošač ima pravo na raskid ugovora sklopljenog izvan poslovnih prostora trgova u roku od 14 radnih dana, ne navodeći za to razloge." Ima li tko iskustva s tim?
to je tvoje zakonsko pravo, nebitno bio u pitanju vip, ht ili netko treci

al jednu stvar moras razlikovat, postoje pogodnosti u odredjenim kanalima prodaje

door to door tarifa i tarifa u vip centru ne moraju i najcesce nisu jedno te isto, u door to door prodaji likovi izlaze gotovo uvijek sa nekim pogodnostima na teren inace im posao nema previse smisla, pogotovo u gradovima s vip centrom

tako da je zbilja moguce da je tarifa bila kako ti je receno, najbolje nazvat sluzbu za korisnike i trazit nekog tko je autoritet za sve vrste prodaje i on ti po distributivnim centrima moze vidjet sto i kad se nudilo

znam iz osobnog iskustva jer sam vec bio na slicnoj "posebnoj" ponudi 2 godine koja nije postojala nigdje osim tih tjedan-dva u door-to-dooru

tebi ostaje kuci kopija zahtjeva, ako na toj kopiji pise sve sto su ti rekli i ako je oznacena posebna/promotivna ponuda ti to onda dobivas i ako ne dobijes imas papirnati dokaz sto ti je obecano i lako rijesis sve probleme

ako na zahtjevu ne pise sto ti je obecano netko te dobro nasanjkao

jer na mom je izricito pod napomenama pisalo "to i to u roku tom i tom - promo ponuda te i te tarife za nove korisnike"
anati is offline  
Old 24.09.2014., 14:43   #7788
Hehe, danas mi prošao prvi mjesec kako koristim ovu tarifu i vidim da imam 2583 min/SMS i 2374 MB prometa. Dodali su mi novih 1500 na staro stanje. Za 50 kn mjesečno i nekih 25 kn za uspostavu poziva. Kul!
Bob and Carol is offline  
Old 24.09.2014., 14:56   #7789
Da, nepotrošeni iznos se prenosi u sljedeći mjesec kao što i piše u Uvjetima korištenja

Quote:
7. Neiskorišteni iznos uključenih minuta, SMS poruka i MB iz jednog razdoblja korištenja tarife prenosi se u sljedeća razdoblja korištenja tarife, ako je Korisnik nastavio koristiti Tarifu, bez prekida ili prelaska na drugu tarifu. Ako se Tarifa ne produlji nakon 30 dana, Korisnik gubi neiskorištene minute, SMS poruke i MB.

Neiskorišteni iznos se prenosi do unaprijed definiranog limita, koji je dvostruko veći od količine minuta, SMS poruka i MB iz Tarife.

Za Vipme miniZakon tarifu limit je 600 minuta i SMS poruka, te 600 MB.

Za Vipme Zakon! tarifu limit je 3.000 minuta i SMS poruka te 3.000 MB.
moba2007 is offline  
Old 25.09.2014., 14:03   #7790
Da, na zahtjevu nisu bile napisane nikakve posebne pogodnosti, iskombinirali su mi u priči pogodnosti jedne tarife s cijenom druge (jeftinije) tarife... Ponudili su mi 55kn za tarifu na koju sam pristala, da bi na kraju saznala da sam potpisala ugovor za tarifu od 125kn... Znači doslovce su mi u facu lagali. Šta reći, nikad više ne vjerujem prodajnim predstavnicima
Bila sam u Vipu i prekinuti su ugovori bez ikakvih problema.
Sia789 is offline  
Old 26.09.2014., 18:44   #7791
Quote:
Bob & Carol kaže: Pogledaj post
Hehe, danas mi prošao prvi mjesec kako koristim ovu tarifu i vidim da imam 2583 min/SMS i 2374 MB prometa. Dodali su mi novih 1500 na staro stanje. Za 50 kn mjesečno i nekih 25 kn za uspostavu poziva. Kul!
čemu veselje,plaćaš nešto što ne koristiš
dell12 is offline  
Old 29.09.2014., 07:29   #7792
Jel zna netko jel u savrsenoj bez ugovorne obveze 4g ili 3g net? Thnx

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
__________________
https://t.me/pump_upp
DIO$ is offline  
Old 29.09.2014., 17:05   #7793
Meni je osobno isto ovo jedna od boljih tarifa ikad od vipa, prešao sam na tu opciju prije ljeta a kako na moru nisam imao net u stanu spasili me sakupljeni MB-i, sad mi je plan sakupiti dovoljno istih za sljedeće ljeto.
Šteta je jedino što nema LTE brzine za bonove, a valjda s vremenom i to dođe
__________________
I am patient with stupidity but not with those who are proud of it.
Jaksha is offline  
Old 29.09.2014., 20:10   #7794
Trige. Za LTE valja 30 coona nadoplatit.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Old 30.09.2014., 12:07   #7795
Quote:
dell12 kaže: Pogledaj post
čemu veselje,plaćaš nešto što ne koristiš
Internet se uvijek da potrošiti.

I ja sam zasad jako zadovoljan tarifom, samo se čeka još LTE.
Bobo Mesar is offline  
Old 07.10.2014., 19:05   #7796
Pozdrav ljudi, nadam se da postavljam pitanje na pravom mjestu. Za 6 dana mi ističe račun, tj trajanje bona i svaki put kada zovem nekoga moram slušati onaj dosadni govorni automat koji me upozorava na rok isteka, a pošto često radim puno hitnih poziva u danu užasno mi je to iritantno. Da li postoji neki način da se to isključi ili neki kod tokom poziva kojim bi mogla to preskočiti? Thanx
JackieWild is offline  
Old 07.10.2014., 21:44   #7797
ne..
lujozg is offline  
Old 07.10.2014., 22:53   #7798
Kak ne? Pa nadoplati racun novim bonon i vise se nece cuti
genius_one is offline  
Old 09.10.2014., 17:04   #7799
Neznam jel ovo bas za ode, pa molim premjestanje ako je potrebno
Naime istice mi ugovor u iskona pa reko idem do vipa. Nasao komb. pretplate+opcija uređaj (cca 200kn) i internet+tv (cca 250kn). Sve na 24m. I traze me 500kn za montazu interneta/tv ili da postavim sam. Sta bi to trebao "sam" napravit?
android-Split is online now  
Old 09.10.2014., 19:10   #7800
Quote:
Android-split kaže: Pogledaj post
Neznam jel ovo bas za ode, pa molim premjestanje ako je potrebno
Naime istice mi ugovor u iskona pa reko idem do vipa. Nasao komb. pretplate+opcija uređaj (cca 200kn) i internet+tv (cca 250kn). Sve na 24m. I traze me 500kn za montazu interneta/tv ili da postavim sam. Sta bi to trebao "sam" napravit?
pa montirat internet/tv
__________________
Angry Unpaid Hooker !
SuperQueer is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:31.