Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2014., 21:50   #1881
Quote:
akvareLa_neGra kaže: Pogledaj post
Hvala ti. Bilo je u optici anda jedan dan promo na -30, ali nazalost nisam uspjela vidit pravovremeno.
Nema na čemu.
Jesi bila? Prošla sam danas, vidim ima na 20 i 30%, al nisam ulazila.
__________________
Najlipše stvari na svitu su džabe.
Konti is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2014., 23:21   #1882
Ima li ovog modela u ZG

http://www.ebay.co.uk/itm/RAY-BAN-SU...item43c4d5954f
http://www.ebay.co.uk/itm/RAY-BAN-SU...item43c4d5954f

Zdravo :-)

Zanima me da li je neko naišao na ovaj model na popustu. U Banja Luci je trenutno oko 105 Eur, a pošto dolazim u Ikeu krajem mjeseca, kupila bih si i naočale, ako se imaju gdje naći za istu ili manju cifru.

Hvala unaprijed
__________________
........aegri somnia.......
rastko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 10:09   #1883
Quote:
Konti kaže: Pogledaj post
Nema na čemu.

Jesi bila? Prošla sam danas, vidim ima na 20 i 30%, al nisam ulazila.

Tek sad vidim ovo. Nazalost, nisam isla put splita, a nije mi se isplatilo ici samo da bih to pogledala.

Btw, u dalmarea(ši) u gethaldusu su 1200kn, nepolarizirane, po punoj cijeni u masi popusta na druge modele istog i drugih brendova.
Sto cini opca pomama i sto su trgovci, strasno.
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 18:48   #1884
Quote:
SA14 kaže: Pogledaj post
Ciao!

Da li bi neko mogao imati ideju ili jos bolje, da li neko zna koje su suncane naocale u pitanju kod ove pjevacice u spotu?
http://www.youtube.com/watch?v=5_5K9Wl_2AQ

Voljela bi saznati koji je brand u pitanju i model pa da pokusam pronaci ih i kupiti

Nista?
SA14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 18:57   #1885
Jel zna netko dal će biti neka dobra sniženja na Ray Ban aviatorice u Zagrebu? Zasada su samo na 10 %.
__________________
A girl should be two things.... classy and fabulous.
Tinkerbella_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 00:09   #1886
Jel zna netko možda di ima akcija persol naočala.
Hvala.
G1g1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 13:51   #1887
Kupila sam sebi jucer na snizenju od 20% u Becu i Ray-Ban RB3025 001/58, ove godine sam stvarno pretjerala sa kupovinom suncanih naocala, ali sto cu kada su mi sve Aviatorice lijepe.
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 23:42   #1888
Gdje je najpametnije dati aviatorice dati na lotanje?
Fireglory is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 17:08   #1889
Quote:
G1g1 kaže: Pogledaj post
Jel zna netko možda di ima akcija persol naočala.
Hvala.
Ja sam si ih kupila i isti dan išla mijenjati...kaljena stakla i preteške, a moj nos kvrgav i iako su mi super stajale, klizale su prema dolje. Teta iz optike je rekla da su najkvalitetnije naočale...
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 21:19   #1890
Iskustvo sa www.selectspecs.com

Pročitala sam ovdje pozitivno iskustvo, no iznosim svoje negativno.

Naime, stakla koja su mi stigla su koma, nešto su krivo napravili (po ispravnom receptu) i odbijaju priznati krivicu.
Mutno mi je sve kad stavim naočale, dioptrija -2 i -1.5.
Poslala sam naočale natrag i tražila povrat novca (za okvire barem, stakla su po narudžbi pa nisu refundabilna).

Vratili su mi naočale bez pitanja i rekli da se trebam naviknuti na ta stakla. Naravno, niti jedan stručnjak za vid tako nešto ne bi preporučio, nositi krivo napravljena stakla ili se navikavati na njih.

Sada čekam paypal rješenje situacije.

Na njihovoj stranici postoje review-ovi sa Trustpilota koji je čista prevara. Svi negativni komentari, uključujući moj, bivaju uklonjeni (prijavljeni od selectspecsa kao uvredljivi).

Ako leće ispadnu OK, ljudi su zadovoljni, ali ako zeznu, ni u kojem slučaju ne priznaju pogrešku već preporučuju ljudima navikavanje na njihova stakla.

Topla preporuka- izbjegavati. Uštedjet ćete vrijeme i novac.
__________________
***Happy little store***
Greentea_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 01:07   #1891
Pozdrav svima!
Već nekih pola godine tražim po netu ali ne ide mi baš, pa sam primjetio da bi možda bilo pametnije pitati nekoga tko zna gdje u Hrvatskoj (ili ostatak EU) mogu naručiti naočale do nekih 70-80 eura a da su original i da izgledaju poput ray ban wayfarer naočala... Dakle mogu biti wayfarer (ako se one mogu kupiti za toliko novca) ali i ne moraju, bitno da su kvalitetne i da imaju takav oblik okvira. Koju trgovinu biste mi preporucili i ono jos vaznije koju marku naočala biste mi uopče preporučili za te novce. Hvala unaprijed
malehiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 23:11   #1892
Pozdrav,
je li netko naručivao sunčane naočale od edel-optics?
Ako da, molim iskustva - jesu autentične?
Living-it-up is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 00:02   #1893
Cazal sunčane naočale

obožavam (i skupljam) sunčane naočale i nigdje ne mogu naći gdje se u HR mogu kupiti i isprobati cazal naočale?

općenito mi dobro stoje velika stakla (aviator, persol 649) ali me strah naručiti s neta jer se ipak radi o ciframa od $500 i više pa me strah da se ne zajebem.

navodno ih ima optika stepinac i neka optika u poreču, tko može potvrditi?
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 17:36   #1894
http://www.polaroideyewear.com/uk/sunglasses/p4138d

Nemam iste ovakve, ali skroz slične i super su mi, a našla sam ih na sniženju za 200 kn. Tako da ako nekome trebaju obične sunčane naočale s razumnom cijenom, preporučam!
delend is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 13:41   #1895
Pozdrav, nedavno izgubih sunačne naočale, a kako je konačno granulo Sunce red bi bio nabaviti nove. Do sad sam imao RB Aviator i dobro su me služile. Zanima me gdje je trenutno u zg najisplativije krenuti u potragu (isplatili se uopće kupovati tu ili je povolje s neta?). Što se tiče modela/tipa, probao bih nešto tipa Rayban wyafarera. Pretpostavljam da se kod ovakvih ponuda radi o fakeovima?
Hvala!
BBBOg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 01:12   #1896
Pogledaj ovdje http://www.visual-click.com/en/

Prijateljica naručila, sve super!
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2015., 20:32   #1897
Hvala puno!
BBBOg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 00:28   #1898
Zna li možda netko ima li igdje kupiti Pradu Minimal Baroq na nekom popustu? Ne tipa 10, 15% za gotovinu, nego neki malo veći popust? Online, ili optika, bilo koji grad?




Ja osobno s Ray Banom aviator i nisam nešto zadovoljna.
Ne znam sad broj napamet, obične aviatorice, gradual sivkasta stakla.
Presvijetla. Skoro ništa ne štite.
I nekako imam dojam da su premala oblikom, da bi trebala biti veća.

Općenito je to problem naočala, što ako su lijepe, stakla su većinom gradual, a od toga ništa. Od sunca su najbolje štitile jedne Valentino i Armani koje sam kupila. Ovo sve ostalo, Ray Ban, Carrera, Hilfiger, pa čak i jedne Gucci čija stakla nisu bila gradual, već smećkasta malo tamnije, jače boje.... nekako nisam zadovoljna.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 21:30   #1899
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Ja osobno s Ray Banom aviator i nisam nešto zadovoljna.
Ne znam sad broj napamet, obične aviatorice, gradual sivkasta stakla.
Presvijetla. Skoro ništa ne štite.
I nekako imam dojam da su premala oblikom, da bi trebala biti veća.
RB aviator postoje u 3 veličine, 60, 62 i 64 tako da možeš odabrati koja ti veličina odgovara
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2015., 15:08   #1900
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
RB aviator postoje u 3 veličine, 60, 62 i 64 tako da možeš odabrati koja ti veličina odgovara
Imam te najveće, ali isto imam dojam da su mi nekako male.
Ili imam veliku glavu ili uspoređujem s Carrerom koja je znatno većeg oblika.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.