Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2010., 21:18   #201
Quote:
marija82 kaže: Pogledaj post
skidam šminku s njim i bademovim uljem, stavim malo ricinusovog, malo bademovog na vlažnu blazinicu i s time skinem šminku. samog ga ne mažem, ne da mi se, i ovo mi je čisto dovoljno.
thx.
nerve_LuLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 22:51   #202
Quote:
marija82 kaže: Pogledaj post
skidam šminku s njim i bademovim uljem, stavim malo ricinusovog, malo bademovog na vlažnu blazinicu i s time skinem šminku. samog ga ne mažem, ne da mi se, i ovo mi je čisto dovoljno.
zahvaljujem.
nerve_LuLu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2010., 15:16   #203
Kupila sam neki dan ricinusovo ulje i prvo sam ga natrackala po obrvama
a onda i po trepavicama, pomoću štapića za uši,
interesira me, dali stavite od korijena ulje ili na vrhove samo?
strah me staviti od korijena (mislim da ce mi uci u oko), pogotovo jer to radim stapicem za usi pa sam mislila s maskarom, imam ih puno suhih pa bih valjda trebala oprati bocicu i tek onda se posluziti r.u., mislim da bih na taj nacin mogla i od korijena potegnuti...
arubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 20:38   #204
Stavljam na kosu mjesavinu ricinusovog ulja i ulja avokada..
Zanima me da li nakon pranja i susenja kose smijem ispeglat kosu?
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 22:10   #205
Kako ricinusovo ulje stavljate na kosu? Stavljate li na mokru kosu ili na suhu prije pranja?Mislila sam namočiti kosu, malo prosušiti ručnikom i onda natrackati ricinus.Kako ga vi stavljate?
adriann is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 22:25   #206
ja stavljam prije pranja,drzim neko vrijeme pa onda operem...
__________________
***pinterest***
ajetam is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 22:26   #207
Na suhu, ali ga treba razrijedit jer je jako gusto. razrijedi ga sa avokadom, jojobom, kokosom....
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 11:26   #208
Znači između dlanova malo pomješamo ta 2 ulja, i prođemo kroz kosu, i onda nakon nekog vremena normalno operemo kosu.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2010., 12:20   #209
Ja sebi to pomjesam u posudicu zato kaj imam puno kose pa mi treba dosta ulja, drzim to na glavi pol sata i normalno operem kosu
...Luciferka... is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 14:27   #210
hmm, pitanje.. gdje vi kupujete ova druga bazna ulja? isto u ljekarni? koliko otprilike dodju?
ik37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 17:08   #211
Quote:
adriann kaže: Pogledaj post
Kako ricinusovo ulje stavljate na kosu? Stavljate li na mokru kosu ili na suhu prije pranja?Mislila sam namočiti kosu, malo prosušiti ručnikom i onda natrackati ricinus.Kako ga vi stavljate?
Ja nakon sampona stavim ricinusovog ulja, da odstoji, kako kada vremenski, i onda isprem i to je to.
arubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 14:45   #212
. upravo me je puklo u glavu da pogledam po netu jer se uopce moze nekako 'pomoci' trepavicama koje se mi sve rijede i rijede zbog skidanja maskare i naletila ovdje na temu .
ima dosta forumima na kojima su korisnici pre pre zadovovoljni ovim ricinusovim uljem ako sam dobro napisala uopce pa me zanima iako je pitanje glupo kako da ja to trazim u ljekarni.. stvarno sam zainteresirana i odmah sutra cu skoknut do ljekarne ali neznam kako da trazim i jer to uopce ricinusovo ili ričinusovo ulje . ako kuzite
xXxTiNaxXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 15:26   #213
Dođeš u ljekarnu i pitaš: "Imate ricinusovo ulje?", onda ti teta da ulje, ti njoj novce i odeš dalje. Negdi je jeftinije, negdi skuplje ali u prosjeku oko 10-15 kuna.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 15:49   #214
Quote:
ovchica kaže: Pogledaj post
Dođeš u ljekarnu i pitaš: "Imate ricinusovo ulje?", onda ti teta da ulje, ti njoj novce i odeš dalje. Negdi je jeftinije, negdi skuplje ali u prosjeku oko 10-15 kuna.




hvalaaa
xXxTiNaxXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 14:54   #215
Quote:
ik37 kaže: Pogledaj post
hmm, pitanje.. gdje vi kupujete ova druga bazna ulja? isto u ljekarni? koliko otprilike dodju?
pa imaš ih u kemigu u bauerovoj ak si iz zg. a dođu ti od 15 do 100kn i više. ovisi koje ulje i koja količina.
imaš ih i u ljekarnama, ali ta budu rafinirana pa su ti ova bolja iz kemiga.
možeš ih i naručiti preko neta, samo guglaj koje ulje želiš i izbacit će ti neki web shop.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 19:28   #216
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
pa imaš ih u kemigu u bauerovoj ak si iz zg. a dođu ti od 15 do 100kn i više. ovisi koje ulje i koja količina.
imaš ih i u ljekarnama, ali ta budu rafinirana pa su ti ova bolja iz kemiga.
možeš ih i naručiti preko neta, samo guglaj koje ulje želiš i izbacit će ti neki web shop.
a nisam iz zg.. hmm. kakav je to ducan? gdje drugdje mogu onda potrazit ova nerafinirana?
ik37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 22:07   #217
Quote:
ik37 kaže: Pogledaj post
a nisam iz zg.. hmm. kakav je to ducan? gdje drugdje mogu onda potrazit ova nerafinirana?
pa znam za kemig u zg. oni ti bazna ulja, eterična, hidrolate. drže i neku prirodnu kozmetiku, itd. al imaš temu trgovine prirodne kozmetike u RH pa pogledaj tamo. takva ulja ti znaju držati i neke bio trgovine.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 22:23   #218
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
pa znam za kemig u zg. oni ti bazna ulja, eterična, hidrolate. drže i neku prirodnu kozmetiku, itd. al imaš temu trgovine prirodne kozmetike u RH pa pogledaj tamo. takva ulja ti znaju držati i neke bio trgovine.
ok hvala
ik37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 14:16   #219
jer mi mozete samo rec kad otprilike bi se trebali primjetit rezultati . jer je potrebno vise od 3 tjedna ?
xXxTiNaxXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 20:24   #220
Quote:
xXxTiNaxXx kaže: Pogledaj post
jer mi mozete samo rec kad otprilike bi se trebali primjetit rezultati . jer je potrebno vise od 3 tjedna ?
ja sam na trepavicama skužila kako je korijen gušći nakon negdje dva tjedna.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:30.