Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2016., 19:38   #101
Quote:
MatejBojler kaže: Pogledaj post
Možete mi reći koja je razlika u skriptama sa ncvvo.hr i trinomovih ?
trinom je centar za pripremu državne mature čije skripte prave jedni od ponajboljih profesora po programu za drzavnu maturu koju je raspisao ncvvo.
Koliko ja znam , ncvvo svoje skripte nema.
__________________
"...ništa nije tako podložno neizvjesnosti kao stasanje mladog čovjeka."
oh-my-lolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 01:11   #102
Rješavam ove prosle ispite sa DM,konkretno hrvatski visa razina zimski rok 2009/2010 i nakon sto sam rijesio skužim da nisu stavili tocne odgovore,pa eto ako netko zna ima li to gdje skinut čisto da se prekontroliram :klap:
ajmoplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 18:25   #103
Quote:
ajmoplavi kaže: Pogledaj post
Rješavam ove prosle ispite sa DM,konkretno hrvatski visa razina zimski rok 2009/2010 i nakon sto sam rijesio skužim da nisu stavili tocne odgovore,pa eto ako netko zna ima li to gdje skinut čisto da se prekontroliram :klap:
Probaj pronaći na mom drive-u, kako nema odgovora? Možda su to jedni od ispita kojima ne valjaju linkovi za download, ili je to onaj početak mature pa nema odgovor.. Riješavaj novije. 2012 >>
Komediruzecki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 20:53   #104
Quote:
Komediruzecki kaže: Pogledaj post
Probaj pronaći na mom drive-u, kako nema odgovora? Možda su to jedni od ispita kojima ne valjaju linkovi za download, ili je to onaj početak mature pa nema odgovor.. Riješavaj novije. 2012 >>
da to su prvi provedeni ispiti vjerovatno nisu uopce stavljali rjesenja,gledao sam i kod tebe..šteta
ajmoplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2016., 21:17   #105
Quote:
ajmoplavi kaže: Pogledaj post
da to su prvi provedeni ispiti vjerovatno nisu uopce stavljali rjesenja,gledao sam i kod tebe..šteta
Zašto šteta, pravi se da si dobio 5, i da imaš sve točno. Uostalom tu je google, ili općenito provjera znanja po knjigama itd?
Komediruzecki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 13:14   #106
Jel ima tko trinomovu ili pomakovu skriptu za prijemni na medicini zg? pleaseee
akdan7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 10:00   #107
Molim preporuke koje su skripte ili knjige dobre za polaganje ispita državne mature, planiram ove godine izaći na maturu i pisati HRV,ENGL I MAT sve viša razina,maturirao davne 2007 godine.
samoja26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 12:43   #108
Ima netko skripte za sva lektirna djela?
Ares88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 10:05   #109
Meni bi trebale sve skripte kaj iko ima, ako moze .... tnh
sanjazagreb18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 12:33   #110
http://www.bug.hr/forum/topic/skola-...te/226431.aspx
Komediruzecki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 11:51   #111
Pozdrav,
Ima li netko da može poslati algebrinu skriptu hrvatskog jezika za nižu razinu?
matej7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2016., 11:49   #112
Zbirka iz fizike sa svih 620 zadataka sa dosadašnjih maturalnih rokova. Zadaci detaljno riješeni i objašnjeni. Zainteresirani ostavite pm.
prof56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 18:59   #113
Quote:
oh-my-lolita kaže: Pogledaj post
trinom je centar za pripremu državne mature čije skripte prave jedni od ponajboljih profesora po programu za drzavnu maturu koju je raspisao ncvvo.
Koliko ja znam , ncvvo svoje skripte nema.
Svi hvale Trinom..i ok imaju dug staz iza sebe.

Ono sto mislim da nije dobro kod njih je cinjenica da ucenik moze izostati sa cijele nastave da nitko ne nazove roditelje. Oni su obrazovna ustanova i mislim da je u redu to napraviti.

Skripte su u redu, ali tipa biologija nema "logicke" zadatke, kojih je ove godine bilo na maturi.
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 09:16   #114
iz čega se da hrvatski naučiti za maturu?
znaci sve sam knjige prodo, a biljeznice pobaco u smeće... sta da radim?
__________________
Have you ever been alone at night
Thought you heard footsteps behind
And turned around and no one's there?
redjohn6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 15:32   #115
Quote:
redjohn6 kaže: Pogledaj post
iz čega se da hrvatski naučiti za maturu?
znaci sve sam knjige prodo, a biljeznice pobaco u smeće... sta da radim?
A šta ti ja znam, uzmi popis lektira za esej i lagano si zapisuj bitne stvari o tome. Čitaj malo eseje, imaš ih po netu, piši sam ako treba uzmeš si temu, sjedneš i pišeš. Što se tiče ovog testa, ako nisi ništa radio u zadnje 4 godine malo ti je kasno. Uzmi testove s neta i riješavaj.
Eto valjda sam malo pomogao
Ares88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 18:45   #116
Quote:
Ares88 kaže: Pogledaj post
A šta ti ja znam, uzmi popis lektira za esej i lagano si zapisuj bitne stvari o tome. Čitaj malo eseje, imaš ih po netu, piši sam ako treba uzmeš si temu, sjedneš i pišeš. Što se tiče ovog testa, ako nisi ništa radio u zadnje 4 godine malo ti je kasno. Uzmi testove s neta i riješavaj.
Eto valjda sam malo pomogao
bez brige, sve se da naučiti, ima dosta vremena jos do mature.
radio sam ja za neku cetvorku zadnjih godina samo sad vise ne znam odakle da pocnem raditi, nemam literaturu
__________________
Have you ever been alone at night
Thought you heard footsteps behind
And turned around and no one's there?
redjohn6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 12:37   #117
https://www.facebook.com/zbirkazadatakaizfizike/
prof56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 23:09   #118
Di. Nabavit. Skripte?

Završila sam srednju 2009., državnu prvi put pisala 2010. i iduće godine pišem ponovno.

Dogovorila sam pripreme za esej, djela ću podić iz gradske, slušanje engleskog ću odradit sama nekako, matematiku sam dogovorila instrukcije.

Fali mi vježbanje eseja iz engleskog, te skripte za teoretski dio engleskog, hrvatskog i politike i gospodarstva.

S obzirom da imam otprilike 100 godina ne poznajem ljude koji sad idu u srednju, tako da uopće ne znam koga bih pitala .

Ima tko ideju di, što i kako?
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 21:38   #119
Quote:
horadic_cube kaže: Pogledaj post
Di. Nabavit. Skripte?

Završila sam srednju 2009., državnu prvi put pisala 2010. i iduće godine pišem ponovno.

Dogovorila sam pripreme za esej, djela ću podić iz gradske, slušanje engleskog ću odradit sama nekako, matematiku sam dogovorila instrukcije.

Fali mi vježbanje eseja iz engleskog, te skripte za teoretski dio engleskog, hrvatskog i politike i gospodarstva.

S obzirom da imam otprilike 100 godina ne poznajem ljude koji sad idu u srednju, tako da uopće ne znam koga bih pitala .

Ima tko ideju di, što i kako?
http://www.bug.hr/forum/topic/skola-...te/226431.aspx
Komediruzecki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 21:58   #120
Za ovo imaš ne cugu nego dvije
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:03.