Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2007., 12:25   #41
Hebi ga vi ovdje mudrujete a teoretsko-filozofski...
A śta ako ga naprimjer ona uzme oralno, sjemena iz ustiju izbaci u wc śkoljku ali ne pogodi unutra nego se dio toga nadje na dasci za sjedenje. E sada ona lijepo sjedne na tu dasku da izvrśi fiziolośku potrebu da bi na kraju papirom (u namjeri da obriśe svoju malenu) sjemena ta gurnula u neizvjesnu tamu iz koje poslije x mjeseci neśto izlazi na svjetlost
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 11.08.2007., 13:20   #42
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Hebi ga vi ovdje mudrujete a teoretsko-filozofski...
A śta ako ga naprimjer ona uzme oralno, sjemena iz ustiju izbaci u wc śkoljku ali ne pogodi unutra nego se dio toga nadje na dasci za sjedenje. E sada ona lijepo sjedne na tu dasku da izvrśi fiziolośku potrebu da bi na kraju papirom (u namjeri da obriśe svoju malenu) sjemena ta gurnula u neizvjesnu tamu iz koje poslije x mjeseci neśto izlazi na svjetlost
neće moći... sjeme odano već mrtvo- što zbog bakterija, što zbog toga što više nemaju ou svoju ekućinu bez koje su inito... itd
maya13 is offline  
Old 11.08.2007., 13:45   #43
Quote:
maya13 kaže: Pogledaj post
neće moći... sjeme odano već mrtvo- što zbog bakterija, što zbog toga što više nemaju ou svoju ekućinu bez koje su inito... itd
Ma kako neće moći?
A śta ako je to żensko sjeme pa se zainati?

Da li znaś da tamo gdje vrag ne może neśto napraviti- pośalje żensku
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 12.08.2007., 12:18   #44
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Ma kako neće moći?
A śta ako je to żensko sjeme pa se zainati?

Da li znaś da tamo gdje vrag ne może neśto napraviti- pośalje żensku
dobro, ako zatrudni daj djetetu ime Houdini.
ma koliko ti imaš godina? jebate, pa nije baš tako lako zatrudniti. ako izbaciš u žensku kad su joj najplodniji dani ne mora biti da će ostati trudna-govorim iz osobnog iskustva
maya13 is offline  
Old 12.08.2007., 16:17   #45
Quote:
maya13 kaže: Pogledaj post
dobro, ako zatrudni daj djetetu ime Houdini.
ma koliko ti imaš godina?
Duśo moja proćitaj joś jedanput śta sam i kako pisao i uvjeri se na kojim forum se nalazimo
Ako żeliś da porazgovaramo ozbiljno onda moramo izabrati drugi forum
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 12.08.2007., 18:02   #46
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Duśo moja proćitaj joś jedanput śta sam i kako pisao i uvjeri se na kojim forum se nalazimo
Ako żeliś da porazgovaramo ozbiljno onda moramo izabrati drugi forum
a što ja znam... ima nas svakakvih.. možda ti je ovaj forum samo krinka jer u stvari nemaš pojma a sramota te priznati.
maya13 is offline  
Old 12.08.2007., 20:45   #47
...pa da je sutila postala bi filozof!!:klap: omg
restekpa is offline  
Old 12.08.2007., 20:58   #48
Ćizus...100 ljudi 100 ćudi...100 zena 200 grudi....
 
Old 12.08.2007., 23:36   #49
Quote:
maya13 kaže: Pogledaj post
možda ti je ovaj forum samo krinka jer u stvari nemaš pojma a sramota te priznati.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 13.08.2007., 11:17   #50
pa zar se tu više nitko ne smije zajebavat na naki drugi način? a grr... nego, jučer mi malo odletilo u kosu i sada kad budem prala kosu ostat će mi na rukama i onda ću se igrati dolje pa ću ostati trudna. ko će biti kum djetetu? ili da bolje pitam tko će biti otac )
maya13 is offline  
Old 13.08.2007., 23:32   #51
Quote:
maya13 kaže: Pogledaj post
jučer mi malo odletilo u kosu i sada kad budem prala kosu ostat će mi na rukama i onda ću se igrati dolje pa ću ostati trudna.
Zato se Ti duśo moja obrij gore i dolje pa će mogućnost zaplodnjenja in vitro podosta opasti
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Old 14.08.2007., 22:10   #52
haha bolesno

btw kaj je to LJES??
cerative is offline  
Old 15.08.2007., 16:38   #53
nego cula sam ja jos bisera...da spermici imaju navigaciju i da ako recimo se nade npr na bedru ili tako nesto on otputuje unutra i tak se isto moze ostat trudan...
a ti soermici na sebi imaju VEEEELIKI znak S kao superspermic
__________________
I have a black belt in shopping!!!!!!!;)
If you forget something just pretend you don't need it... :)
Curios,deaf,schitzofrenic n blond :)
Chelava plaVUsha is offline  
Old 15.08.2007., 19:30   #54
Beetlejuice is offline  
Old 16.08.2007., 11:38   #55
Quote:
Chelava plaVUsha kaže: Pogledaj post
nego cula sam ja jos bisera...da spermici imaju navigaciju i da ako recimo se nade npr na bedru ili tako nesto on otputuje unutra i tak se isto moze ostat trudan...
a ti soermici na sebi imaju VEEEELIKI znak S kao superspermic
imas pravo ...cuo sam za to...cak zele snimiti film o jednom takvom spermicu sa slovom "S" na glavi....kazu da je rezisere ganula njegova tuzna zivotna prica...film ce biti u kinima sljedece godine...najavljuju mu dobar prolaz na boxofficeu....jos se ne zna tko je glavni glumac,valjda Chuck Norris!!!
restekpa is offline  
Old 16.08.2007., 15:30   #56
je i film ce se zvat in diana jones!!! ups to vec postoji!!!!
__________________
I have a black belt in shopping!!!!!!!;)
If you forget something just pretend you don't need it... :)
Curios,deaf,schitzofrenic n blond :)
Chelava plaVUsha is offline  
Old 16.08.2007., 22:02   #57
Quote:
Chelava plaVUsha kaže: Pogledaj post
je i film ce se zvat in diana jones!!! ups to vec postoji!!!!
Nema veze...biti ce remake...samo...trazi se glavna zenska uloga...tako da je casting otvoren
restekpa is offline  
Old 17.08.2007., 13:39   #58
hmmmm...mislim da su ju vec pronasli...nudila se jenna jameson ali joj je ulogu preotela carmen electra koja zeli vratit staru slavu...hmmm...valjda...
__________________
I have a black belt in shopping!!!!!!!;)
If you forget something just pretend you don't need it... :)
Curios,deaf,schitzofrenic n blond :)
Chelava plaVUsha is offline  
Old 17.08.2007., 19:11   #59
Quote:
Chelava plaVUsha kaže: Pogledaj post
hmmmm...mislim da su ju vec pronasli...nudila se jenna jameson ali joj je ulogu preotela carmen electra koja zeli vratit staru slavu...hmmm...valjda...
Jenna ima malo poduzu pauzu, a Carmen je u pms-u do 2/3 snimanja filma tako da i ona otpada...po mom skromnom misljenu trebali bi unajmiti neku anonimushu da se malo i ona probije na malom ekranu,a i na veeelikim kino platnima....
__________________
/ovdje ide potpis/
restekpa is offline  
Old 20.08.2007., 01:07   #60
hmmmmm...jel ti to ciljas na nekog?????? os ti
__________________
I have a black belt in shopping!!!!!!!;)
If you forget something just pretend you don't need it... :)
Curios,deaf,schitzofrenic n blond :)
Chelava plaVUsha is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:31.