Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2011., 15:04   #61
Quote:
thermskin kaže: Pogledaj post
slažem se sa svime što si napisala osim u jednom dijelu da Mehmet nije ograničen. Meni je on jako ograničen u pogledu Nermin. Želi li ići raditi manikuru osobno u dom klijenata ili ne je njeno pravo na izbor, a ne njegova nametnuta odluka. Tu sam na njenoj strani. Druga je stvar što je ona to šutke prihvatila i savila leđa a ja, recimo, ne bih. Njegov izgovor da je to zato što je društvo iskvareno i da mu ne vjeruje ( unatoč tome što njoj vjeruje) je samo bacanje prašine u oči. I put u pakao je popločan dobrim namjerama. Cijenim njegovu potrebu da je štiti ali ne možeš nikoga zaštiti od vanjskog svijeta, a da pritom ograničavaš njegovo osnovno pravo na samostalan izbor.
Hej, tako si dobro sve ovo napisala.

Ja suosjecam s Nermin jer joj nije lako. Vidi ona tu stijenu, Mehmeta, i drzi se njega, ali isto tako vidi da ni ta stijena nije nikakva garancija izlasku iz siromastva kojim je okruzena citav zivot. Naprotiv, jedina garancija moguceg nekakvog poboljsanja financijske situacije je da ne vidja Mehmeta nikako (kad on pocne raditi nocne smjene), i ona tad kaze prijateljici: Mogu ja izdrzati glad, ali bez Mehmeta ne mogu.
Mehmet sigurno ne dobija nikakve dodatne bodove kod nje, naprotiv, svojim inzistiranjem da ne ide raditi po kucama, ali pretpostavljam da je Nermin, u svojoj patrijarhalnoj sredini, vec navikla na to da bude kako musko kaze.

Nju zalim vise - ubijte me sad - jer joj je svakako kao zeni u takvoj sredini u kojoj jeste mnogo teze nego Mehmetu. Osim toga (nije spoiler, zaista ne znam sta ce se sve izdesavati), ona ce sigurno skupo platiti svoje unekoliko nesvjesne izbore.
Sofi L is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 15:48   #62
@therm...nisam mislila da mi se sviđaju ta njegova "ograničenja" već sam ga razumjela šta je htio sa tim (ipak je on patriahalno odgojen) on se samo boji i dobro je odgovorio onom svom majstoru kad je rekao, "imam strah da ne izgubi Nermin"...i ja mislim da on zbog toga Neremin (a i sestru) ograničava, jer je svjestan da žive u Istambulu (17mil) da je opasnost oko njih i ja mislim da je svjestan kako je Neremin djetinjasto naivan ona je lijepa i neiskvarena djevojka među vukovima...
djevojka ništa loše nije učinila ja bi njemu lijepo sve rekla da idem raditi i da je to za naše dobro...ali tada ona mora biti jača i stabilnija osoba...Nermin je jedna krha nježna draga cura koju ograničava najprije obitelj, pa dečko a tek društvo da ne govorim i njoj se nije lako nositi ili izboriti za svoj status...odličan pokazatelj te borbe mi je njegova sestra (ne znam kako joj je ime) koja se bori i najbolja mi je scena kad ide od kuće prema školi pa povlači suknju i kako se transformira u drugu osobu...Jadna Nermin je najprije lagala obitelji pa Mehmedu jer nije imala snage reći istinu...tu je jako žalim i suosjećam...i ovdje je savršeno pokazano kako od bezazlene situacije uništi si život ...Nermin mi je jako žao što se dovela do ovakve sitacije ..
mislila sam na to...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 01.03.2011. at 16:01.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 23:20   #63
Quote:
danyyy kaže: Pogledaj post
..ovo sam otkrila..ne bihnazvala spojlerom..nemam pojma kad ce se desiti..hvala nebesima..Kenan(Mehmet) nam u Aci nije na suhom kao u Ezelu...nasli su nacina kako pokazati nes zanimljivo a istovremeno ne pokazati nista
http://www.youtube.com/watch?v=sMA3y4l48Dw
ajd dobro, dobra mu je i ova duuša, samo scena je tak siromašna detaljima koji mene zanimaju, kaj im treba ono zamućeno staklo, pa ima kaj pokazat, uostalom, čini mi se da se Nermin nebu baš štedila pored Endera(koji mi je tak neuvjerljiv u svojoj glumi)
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 23:32   #64
Ender mi je sav grozan Kao i vecina negativaca
Procitala sam da zivi tu u Austriji,samo na drugom dijelu drzave.. Ako ga ikad sretnem u Becu hebat cu mu sve po spisku

Ne znam jesu li stavili danasnju epizodu na yt... poslije Asi cu ic vidjet
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 23:43   #65
Nema još 7 epizode
Ja ne mislim da je Ender negativac, on je samo odgajan po lošim mjerilima, i nije ni čudo da je takav pored onakvih snobova od roditelja koji misle da se novcem sve može kupit . On je po meni više tragičan lik, a mislim da se fakat zatelebao u Nermin, viid se da mu je žao zbog svega . Nemojte me ubit zbog ovoga
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 23:47   #66
Vidila sam ja sve to.. ali ipak ga ne hajem
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 15:51   #67
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Nema još 7 epizode
Ja ne mislim da je Ender negativac, on je samo odgajan po lošim mjerilima, i nije ni čudo da je takav pored onakvih snobova od roditelja koji misle da se novcem sve može kupit . On je po meni više tragičan lik, a mislim da se fakat zatelebao u Nermin, viid se da mu je žao zbog svega . Nemojte me ubit zbog ovoga



ja sma istog mišljenja za Endera,
on je jadan i Ender ima samo drugačine posloženu ljestvicu kriterija...samo je u tome cijeli problem...
Nermin i Ender nemaju istu percepciju žiovta...kad gledaš pojedinačne likove nemožeš reći evo ovaj je zlo ona je bolje ili lošiji...pa i Ender se bori i želi se oduprijeti svojim roditeljima i pokazat im da nešto zna bez njih ali naravno oni ga drže u šaci...
moje je mišljenje isto da Ender uopće nije loš u duši,
pa dečko se samo zaljubio i on pod svaku cijenu želi imat Nermin i on nezna granicu ničemu u životu a ne može ni znat jer ga nitko nije naučio .,..on je odgojen totalno drugačije...njegova granica je pomaknuta , njegovi životni kriteriji su drugačiji, njegova moralna vertikala je drugačija itd itd...pa smao treba vidjeti uvijete u kojima se odgojio i kako živi i naravno treba pogledati drugu stranu...
u ovoj seriji sad za sad stvarno ne mogu ni jednog trenutka "okriviti" nekoga od njih troje pa reći za Nerimin, Mehmeta ili Endera, dobri su ovi, loši su oni....
smao se treba staviti na njihova mjesta i gledati na život i njihove perspektive... s njihove točke gledišta...
serija mi je odlična...sviđa mi s e sestra od Ender i kao karakter i kao žena...imam osjećaj da će se nešto kemijati na relaciji Mehmet i Enderova sestra..tako mi se nekako nagovješčuje...
super mi je serija...naš Kenan je odličan....ma odličaj je kad glumi i pleyboj-a i varioca u brodogradnji...u svakom pogeldu je za 5+
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 23:29   #68
Da se i ja ubacim u klub AC,serija je super,doduse dosta tuzna za moju ranjenu dusu,placem na sve i svasta

Sad cekam 7 ep nadam se da je tu uskoro,inace sam bacila oko na sledece epizode na turskom i vidim bit ce tu svega i drago mi je sto ima samo 56 cini mi se ep,nemam vise zivaca cekat
Kendi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 23:45   #69
Pošto vidim da 7 epizoda još nije postavljena na onom yt kanalu, evo ovdje imate tu epizodu
http://www.facebook.com/pages/Gorki-...6762945?ref=mf

i 8 je postavljena
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 00:24   #70
jel mi moze neko reci kako da pogledam zadnju epizodu?? i kako ce zavrsiti na kraju..pravo me interesuje..
Ninchyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 00:32   #71
Quote:
Ninchyy kaže: Pogledaj post
jel mi moze neko reci kako da pogledam zadnju epizodu?? i kako ce zavrsiti na kraju..pravo me interesuje..
možeš otići na yt i pogledati na tur., nema s prevodom, ili odi na spojlere, možda su tamo već pisali o tome
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 00:34   #72
Mehmet mi malo ide na živce sa ovim svojim junaštvom. Daj čovječe smiri strasti, nisi besmrtan. što je previše previše je
Oprostite djevojke, moram vam malo kritikovati Kenana
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 01:13   #73
Quote:
Ninchyy kaže: Pogledaj post
jel mi moze neko reci kako da pogledam zadnju epizodu?? i kako ce zavrsiti na kraju..pravo me interesuje..
Nemoj!

Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Mehmet mi malo ide na živce sa ovim svojim junaštvom. Daj čovječe smiri strasti, nisi besmrtan. što je previše previše je
Oprostite djevojke, moram vam malo kritikovati Kenana
Kad Mehmet zapne k´o sivonja. On ti je vrela, junačka krv. Neda se on smiriti, a sad kad ga je Nermin ostavila i povrijedila njegov ponos, sad je poput razjarenog bika. Tko bi rekao da će njegova prva noćna smjena na poslu donijeti toliko sr****.
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 15:00   #74
Gledam reprizu Joj Mehmet, Mehmet....glavom kroz zid.
enny is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 17:45   #75
Mehmet je pun mrznje,ni Ezel mu u tome nije ravan Zgazio bi sve pred sobom

A onaj celavi sto radi za Sefu,izgleda mi kao mrtvac Majke mi,plasi me taj covjek

Nermin..vidim ja njojn tesko ne pada sto je sa Enderom..umjesto da mu se suprostavi da mu malo zagorca zivot kao sto je on njoj ona se sa svime pomirila..ocito joj sve to prija

...dodjoh do 8. 4 ep... idemo dalje

....

Jadan tata od Nermin.. bas mi ga zao A u pravu joj brat..ona ga je ubila..

Da..sto se tice Nerminine nove frizure... grozna mi je
__________________
❤❤❤

Zadnje uređivanje Eysan : 03.03.2011. at 18:03.
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 20:01   #76
Jao dajte Mehmeta meni za muza pa nek me veze za drvo da mu ne pobjegnem nebi se bunila,bas mi je sladak kako je kontrolise

Veceras je 8 epizoda jel tako? jedva cekam iako m se dusa raspada kad gledam

Novi izgled od Neriman je grozan ma sve je grozno na njoj sada,odjeca je fujjj,frizura ma daj,jednostavno je sva neka droljavog izgleda

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 03.03.2011. at 20:25.
Kendi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 20:24   #77
veceras je 9. jucer je bila osma..ono kad je umro tata od Nermin
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 01:17   #78
Koja epizoda.. Koliko tragicna toliko i komicna Pogotovo Mehmetovi snovi Umjesto da sanja on sanja o grahu
Dijete ima par mjeseci on ga zove Sabri

Kako je sladak u ulozi oca
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 15:13   #79
Pa kako Nerimin trudna? Ili od onog điđi miđija ili je opet bilo sto znaci da bas ne zali za Mehemdom
A scene kad sanja su komicne bile
enny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 18:04   #80
Ma meni se cini da Neriman bas i ne pati,dok legne pod onog kretena Nju su novci okrenuli nacisto,jadan Mehmet,kako bi samo voljela da ga mogu tjesiti
Kendi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:53.