Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Državna matura

Državna matura Matura-tortura

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2015., 22:37   #3621
Ljudi, mislite li da ćemo morati išta plaćati osim troškova upisnine na fakultet, s obzirom da je ona odluka o subvencioniranju troškova studija vrijedila do školske godine 2014./2015.
hasrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 00:05   #3622
Kako se upis potvrđuje TANOM?Šta treba napravit?
__________________
....."Once you make a decision, the universe conspires to make it happen..."
kate 100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 00:18   #3623
Quote:
kate 100 kaže: Pogledaj post
Kako se upis potvrđuje TANOM?Šta treba napravit?
Kakvo potvrđivanje?
__________________
Secrets don’t sleep till they’re took to the grave.
Johnny0160 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 00:23   #3624
Quote:
Johnny0160 kaže: Pogledaj post
Kakvo potvrđivanje?
Negdje sam pročitala da se nešto potvrđuje TAN-om...I nama su u školi nešto bili govorili,ali ne znam na šta se to odnosi.
__________________
....."Once you make a decision, the universe conspires to make it happen..."
kate 100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 00:45   #3625
Quote:
kate 100 kaže: Pogledaj post
Negdje sam pročitala da se nešto potvrđuje TAN-om...I nama su u školi nešto bili govorili,ali ne znam na šta se to odnosi.
Jedino što se tanom potvrđuje, je TAN.
Piše u opcijama, testiraj, provjeri tan.
Komediruzecki is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 01:24   #3626
Trebam pomoć HITNO!
Uplatio sam troškove upisa, ali svejedno odem na stranicu fakulteta provjeriti jeli se što promijenilo i evo sad u ponoć bezveze odem na stranicu i imam što vidjeti...još jedna uplatnica! To su valjda jučer ili danas stavili jer prekjučer toga nije bilo. Najgora stvar je to što je meni danas u 11:30 upis na fakultet.
Jel ja mogu ujutro to uplatiti i donijeti im potvrdu??? Hoće li mi je uvažiti? Nadam se da će mi netko pomoći jer ću poludjeti a i život mi ovisi o tome.
__________________
Secrets don’t sleep till they’re took to the grave.
Johnny0160 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 01:58   #3627
Quote:
Johnny0160 kaže: Pogledaj post
Trebam pomoć HITNO!
Uplatio sam troškove upisa, ali svejedno odem na stranicu fakulteta provjeriti jeli se što promijenilo i evo sad u ponoć bezveze odem na stranicu i imam što vidjeti...još jedna uplatnica! To su valjda jučer ili danas stavili jer prekjučer toga nije bilo. Najgora stvar je to što je meni danas u 11:30 upis na fakultet.
Jel ja mogu ujutro to uplatiti i donijeti im potvrdu??? Hoće li mi je uvažiti? Nadam se da će mi netko pomoći jer ću poludjeti a i život mi ovisi o tome.
Možeš i minutu prije nego se upisuješ, ne brini. Nije bitno da do trenutka upisa lova njima sjedne već da je uplaćena. Tako da ujutro platiš, na faksu daš potvrdu i nema panike! P.s. 530 kn ukupno! Fakat vas deru!
pudi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 02:20   #3628
Quote:
pudi kaže: Pogledaj post
Možeš i minutu prije nego se upisuješ, ne brini. Nije bitno da do trenutka upisa lova njima sjedne već da je uplaćena. Tako da ujutro platiš, na faksu daš potvrdu i nema panike! P.s. 530 kn ukupno! Fakat vas deru!
Hvala na pomoci, pao mi je kamen sa srca, ne mogu opisati kolko sam se uplasio!
Deru nas, da, i ne mogu vjerovati kakva je to neodgovornost! Prije tjedan dana sam si sa sluzbene stranice skinuo u pdf-u informacije o upisu, tamo je cak pisalo da na upisu dobijem racun za troskove upisa...sutradan zovem referadu fakulteta i zenska kaze ne, ne, moras uplatiti prije, znaci svaki drugi dan nesto mijenjaju. Tu stvarno jebe lud zbunjenog, nebi me cudilo da sutra u 11:29 opet nesto promijene.
__________________
Secrets don’t sleep till they’re took to the grave.
Johnny0160 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 15:04   #3629
Quote:
Johnny0160 kaže: Pogledaj post
Hvala na pomoci, pao mi je kamen sa srca, ne mogu opisati kolko sam se uplasio!
Deru nas, da, i ne mogu vjerovati kakva je to neodgovornost! Prije tjedan dana sam si sa sluzbene stranice skinuo u pdf-u informacije o upisu, tamo je cak pisalo da na upisu dobijem racun za troskove upisa...sutradan zovem referadu fakulteta i zenska kaze ne, ne, moras uplatiti prije, znaci svaki drugi dan nesto mijenjaju. Tu stvarno jebe lud zbunjenog, nebi me cudilo da sutra u 11:29 opet nesto promijene.
koji faks?
dno-dna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 15:57   #3630
Quote:
dno-dna kaže: Pogledaj post
koji faks?
Informatologija
__________________
Secrets don’t sleep till they’re took to the grave.
Johnny0160 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 18:31   #3631
Jel pri upisu možemo donijeti rodni list stariji od 6 mjeseci ili moramo vaditi novi ? Jel isto vrijedi i za domovnicu ? Jedni kažu da, drugi kažu ne. Ja planiram ići na upise zadnji dan i imam rodni list iz 2008. Jel oni mogu meni ne uvažiti ga ? I zašto je uopće to pravilo, kakve veze ima koliko je star ?
__________________
Stalno padam na ispitima, proklete stolice.
Kvija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 01:14   #3632
Mislim da mi je netko rekao da ne bi trebao biti stariji od 6 mjeseci.
Ali meni ne treba tako da nisam 100% sigurna.
hasrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 22:07   #3633
Quote:
19black kaže: Pogledaj post
Netko Multimedija, Vž?
Jaaaaaa
jura000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 08:24   #3634
Jel itko upao na FOI?
m4j415 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 12:29   #3635
Quote:
jura000 kaže: Pogledaj post
Jaaaaaa
Imam par pitanja pa ako može u inbox?
19black is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 13:40   #3636
Jel možda netko upisao povijest i hrvatski na FF u Rijeci?
Jimmy Shorts is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 13:45   #3637
Pozdrav, ja sampolozila maturu mna jesenskom roku i sad kad sam pogledala uvjete od faxa kaze mi da mi uvjeti nisu zadovoljeni.Ne kuzim zasto? polozila sam jedan od izbornih predmeta koji mi je bio ponuđen. prijemni sam super prosla...sad ne shavacm zasto mi na pstani student kazu da mi preduvjeti nisu zadovoljeni....jos sam 11. od 67na rang listi sto ih prima,a taj fakultet mi je prvi prioritet za studiranje.Ili je to neki bug na postani student u pitanju...
MissMetallica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 15:20   #3638
Quote:
MissMetallica kaže: Pogledaj post
Pozdrav, ja sampolozila maturu mna jesenskom roku i sad kad sam pogledala uvjete od faxa kaze mi da mi uvjeti nisu zadovoljeni.Ne kuzim zasto? polozila sam jedan od izbornih predmeta koji mi je bio ponuđen. prijemni sam super prosla...sad ne shavacm zasto mi na pstani student kazu da mi preduvjeti nisu zadovoljeni....jos sam 11. od 67na rang listi sto ih prima,a taj fakultet mi je prvi prioritet za studiranje.Ili je to neki bug na postani student u pitanju...
Mora ti biti stavljen minus (-) kod onog uvjeta koji nije zadovoljen. Ako smatras da je zadovoljen (te čak imas nekakve dokaze), brže-bolje odi osobno u upravu NCVVO-a.
robymed is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 01:20   #3639
Zdravo
Zamolila bih nekog ako ima vremena da odgovori na pitanje, ukoliko zna odgovor. Studiram u Sarajevu na Filozofskom, imam hrv državljanstvo ali iz osobnih razloga školovanje završavam u Sarajevu ali bih se željela vratiti studirati. Pretpostavljam da moram položiti maturu kao i svi ostali ali me zanima da li se može nekako prebaciti na Filozofski u Zg uz priznanje prve god studija psihologije, tj ocjene iz položenih predmeta. Bilo kakve info su korisne jer ne znam gdje bih pitala. Hvala!
arsa19 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:19.