Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2011., 00:18   #1
izgubljena u administraciji

profesorica me poslala na ispit docentu (koji inače ne ispituje) lik me ispitao, upisao ocjenu na prijavnicu i poslao njoj da mi potpiše prijavnicu i upiše ocjenu u index---- sad sam negdje čula da prije diplomiranja ti usporede index i prijavnice i da sve mora biti istovjetno, ali meni nije jasno jel u redu da je ocjena pisana njegovim rukopisom na prijavnici a njenim u indexu? jel netko zna jel se to smije s obzirom da je njen potpis na prijavnici, u index i njena ocjena u indexu, a njegova ocjena u prijavnici? dal da dignem ''uzbunu'' sad ili da cekam do diplome ako je neispravno? hvala unaprijed

Zadnje uređivanje xyxyxyxyxy : 01.12.2011. at 00:24.
xyxyxyxyxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 01:18   #2
ljudi, please jel netko imao slično iskustvo, jesam u banani ili se bez veze brinem?
xyxyxyxyxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 01:29   #3
Quote:
xyxyxyxyxy kaže: Pogledaj post
ljudi, please jel netko imao slično iskustvo, jesam u banani ili se bez veze brinem?
Ja se zbog takvih stvari uopće ne brinem.

Ti imaš ocjenu u indexu, ocjenu na prijavnici i ocjenu upisanu u knjigu. Ako ti se sve ocjene i datumi poklapaju, sve ostalo je njihov problem.
__________________
Jedino što se mora je - umrijeti.
dejjja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 12:42   #4
Oko čega se ti uznemiravaš.

Što god da bilo u pitanju i kakvih god problema bilo (a neće biti problema) to nema veze s tobom i neka si to međusobno rješavaju.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 14:19   #5


to je sve u redu. problem bi bio npr. da imaš ocjenu u indeksu, a nemaš na prijavnici i slično.
-Cruella- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.