Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2007., 11:30   #1
Kako bojiti sobu :)?

Mozda nije najbolji naslov, ali nije mi nista bolje palo na pamet.

Upravo razmisljam ponovno lastiti, obojiti sobu. Pa me zanima sto vi kazete koje boje najbolje odgovaraju uz sobu puno drveta.
Sad mi je soba u plavo obojena, mislio sam ponovno tu boju, ali nesto razmisljam.

Imate li kakav prijedlog koje boje najbolje idu u sobi punoj drveta(osim bijele boje)?

Hvala.
__________________
Promotri svaki i najmanji djelic, jer nekad i onaj najnevaznji moze biti najopasnji!!!
Moontaylor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 17:37   #2
A kakve je nijanse drvo? Ako je tamno onda mi slatko izgleda zeleni zid
A zelena boja još i smiruje
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2007., 17:53   #3
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
A kakve je nijanse drvo? Ako je tamno onda mi slatko izgleda zeleni zid
A zelena boja još i smiruje

Da tamnije je drvo.
Vidis nije losa ideja. Zvuci mi dobro taj prijedlog.
Nesto mi je danas palo napamet da obojimhttp://www.tayedrums.com/images/med_...5810_SM-IB.jpg
Recemo kao ovaj tamnji dio bubnja.
Iako mislim da bi to malo percepciski smanjilo sobu.

To sa zelenom zvuci veoma zanimljivo!
__________________
Promotri svaki i najmanji djelic, jer nekad i onaj najnevaznji moze biti najopasnji!!!
Moontaylor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2007., 15:59   #4
Quote:
Moontaylor kaže: Pogledaj post
Da tamnije je drvo.
Vidis nije losa ideja. Zvuci mi dobro taj prijedlog.
Nesto mi je danas palo napamet da obojimhttp://www.tayedrums.com/images/med_...5810_SM-IB.jpg
Recemo kao ovaj tamnji dio bubnja.
Iako mislim da bi to malo percepciski smanjilo sobu.

To sa zelenom zvuci veoma zanimljivo!
mi smo sobu ofarbali u raznim nijansama zelene boje, moram naglasiti da je soba nestandardnog izgleda pa to izgleda odlično, strop je bijele boje, jedan dio sobe je tamno zeleni a drugi svijetlo zeleni
niriana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 00:22   #5
ako misliš u zeleno onda svakako tamnije,meni nikako neide tamo drvo i svjetlo zelena, onako tamnija, ja inače mislim sobu ofarbat u tamno crveno
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 12:16   #6
Quote:
Moontaylor kaže: Pogledaj post
Mozda nije najbolji naslov, ali nije mi nista bolje palo na pamet.

Upravo razmisljam ponovno lastiti, obojiti sobu. Pa me zanima sto vi kazete koje boje najbolje odgovaraju uz sobu puno drveta.
Sad mi je soba u plavo obojena, mislio sam ponovno tu boju, ali nesto razmisljam.

Imate li kakav prijedlog koje boje najbolje idu u sobi punoj drveta(osim bijele boje)?

Hvala.

meni se svidjaju tonovi maslinasto zelene ... ali sivkaste ... ima u duluxu odličan izbor nijansi, a ako odeš na njihov web, imaš nešto kao virtualno frabanje. Postaviš boje namještaja i usklađuješ sa bojom zidova birajuć boje s palete
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 12:32   #7
Davno sam obojala sobu u plavo, i to ne onak tamno plavu...
Posljedice: po zimi i ljeti, u sobi malo hladnije nego u ostalim sobama, postalo je jako tamno u sobi... tamne boje "piju" svjetlo...
Ja obozavam plavo pa mi to nije jako smetalo... ali dobro je znati... u biti... ako si imao plavu sobu, vjerojatno to i sam znas... ne planiram odustati od boja kad cu kupiti stan, ali cu ici na svjetlije boje.. pogotovo jer su danas prozori u novim zgradama minijaturni...
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2007., 09:36   #8
Quote:
Moontaylor kaže: Pogledaj post
Mozda nije najbolji naslov, ali nije mi nista bolje palo na pamet.

Upravo razmisljam ponovno lastiti, obojiti sobu. Pa me zanima sto vi kazete koje boje najbolje odgovaraju uz sobu puno drveta.
Sad mi je soba u plavo obojena, mislio sam ponovno tu boju, ali nesto razmisljam.

Imate li kakav prijedlog koje boje najbolje idu u sobi punoj drveta(osim bijele boje)?

Hvala.

evo ti link, pa se zaigraj

http://www.icipaints.co.uk/colours/d...create_new.jsp
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:25.