Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2014., 21:05   #81
Quote:
džoni-šetač kaže: Pogledaj post
Kakve to veze ima s činjenicom da su meni i mnogim momcima neke maloljetnice privlačne?
To je isto kao da ja kažem da su mi ružne cure odbojne, a ti kažeš, eh nadam se da ćeš jednom imati ružnu kćer pa da vidiš kako je to.

Taj argument s kćeri mi je najjači. Što bih ja trebao, kad ugledam neku curu potiskivati svoje nagone ili primisli da ne bih uvrijedio taticu (koji ju po frjdovcima zapravo samo želi za sebe ) ili nekog od rodbine? Besmislice malograđana koji nisu kadri smisliti učinkovitiji način da se othrvaju svojim strahovima i neurozama.
pa sviđala se i meni jedna cura, na kraju zavrsili zajedno, na kraju nju prebacio alkohol, pa ipak nisam bio s njom, tvojom logikom mogao sam reci, pa boli mene ona stvar sto se ona napila , njen problem, mogao sam biti s njom i to je to, sto bi ja potiskivao svoje nagone i bio malograđanin
Jakov86 is offline  
Old 24.06.2014., 21:14   #82
I da, samo da podsjetim da je snošaj sa osobom mlađom od 15 godina po zakonu RH u domeni pedofilije. Malo citata:

"Bilo kakav bludni ili spolni odnos s djetetom mlađim od 15 godina (a ne više 14) kažnjiv je, osim ako razlika u dobi nije veća od tri godine."
Alexa is offline  
Old 24.06.2014., 21:18   #83
Quote:
emilie21 kaže: Pogledaj post
To prilično pali kod mene dok je muški rod u pitanju
Ihihihihihi, koja si ti kul cougarica. Not. Gledanje djece ne možeš trpati pod gledanje mlađih, nije on maaalo mlađi, on je dijete.

Cijela priča je disturbing. Okani se djeteta. Za dežurne dušebrižnike, isto bih rekla dripcu koji gleda djevojčice.
ex anais is offline  
Old 24.06.2014., 21:24   #84
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ihihihihihi, koja si ti kul cougarica. Not. Gledanje djece ne možeš trpati pod gledanje mlađih, nije on maaalo mlađi, on je dijete.

Cijela priča je disturbing. Okani se djeteta. Za dežurne dušebrižnike, isto bih rekla dripcu koji gleda djevojčice.
jel to kojim slucajem mene islo???!!! gle, ti nemas svoj zivot pa zelis mene izmaltretirati da ne smijem vise pomisliti na mlade djevojcice??? na sve one pokemone koje oboje zelimo i o cemu imamo toliko puno jedno drugome za reci???!!!
E NECES MI TO BRANITI !!!! dosta je takvih poput tebe!!!
Epos is offline  
Old 24.06.2014., 21:24   #85
Nevjerojatno je kako se svi uvijek automatski lože na ovakve teme bez da išta pročitaju. Koliko vidim autorica je napisala da se ona još nije fizički susrela s tim dečkom. Prema tome, kakav spolni odnos vi tu spominjete? Da li autorica ima želju za tim? Molio bih njen odgovor, po mogućnosti. Naravno, ako već nije u zatvoru pod optužbom za pedofiliju zahvaljujući nepromišljeno sročenom slučaju i ažurnim savjesnim moderatorima.
šufigani is offline  
Old 24.06.2014., 21:25   #86
Pričekaj da mali postane punoljetan. Ako preživite 4 godine tipkajuć-bez-pipkajuć-se, vaša je ljubav prava, ženi ga.
Minas Tirith is offline  
Old 24.06.2014., 21:30   #87
Quote:
šufigani kaže: Pogledaj post
Nevjerojatno je kako se svi uvijek automatski lože na ovakve teme bez da išta pročitaju. Koliko vidim autorica je napisala da se ona još nije fizički susrela s tim dečkom. Prema tome, kakav spolni odnos vi tu spominjete? Da li autorica ima želju za tim? Molio bih njen odgovor, po mogućnosti. Naravno, ako već nije u zatvoru pod optužbom za pedofiliju zahvaljujući nepromišljeno sročenom slučaju i ažurnim savjesnim moderatorima.
O čemu ti jebeno pričaš?

Zakonski seks odrasle žene sa osnovnoškolcem od ovoliko godina bi spadao u domenu kaznenog djela.

A ona itekako ističe želju i namjeru, pita nas ovdje za mišljenje i savjet u vezi svoje seksualne namjere naspram dečkića i dopisuje se s njim, te ga navlači.

Quote:
emilie21 kaže: Pogledaj post
Sve u svemu, vidi se da mu treba vremena da se pronađe, ali nisam sigurna kolko ga mogu čekat niti trebam li ga čekat. Mislim, iskreno, nemam pojma jel "to nešto" obostrano ili su to samo moji iskrivljeni instinkti, al čudno je i prilično me muči
Ajde ti ne umanjuj što se zapravo dešava i shvati da si na podforumu Ljubav, erotika i seks, a ne na podforumu "skupljamo salvete i postere đastina bibera".

Da je kojim slučajem djevojčica u pitanju nastalo bi stostruko veće sranje, no i dječak je jednako zaštićen pred zakonom kao i djevojčica, koliko god vama to sve skupa zvučalo seksi i kul forica. Nije. Pedofilija je.
Alexa is offline  
Old 24.06.2014., 21:34   #88
predlazem otvaranje skupne teme. "punoljetnici i djeca, kako najlakse zbariti dijete a ne najebati pred zakonom i moderatorima"
Epos is offline  
Old 24.06.2014., 21:35   #89
Quote:
emilie21 kaže: Pogledaj post

E sad, ima li itko sličnih iskustava??
citam i ne vjerujem
Art26 is offline  
Old 24.06.2014., 21:37   #90
Quote:
Epos kaže: Pogledaj post
predlazem otvaranje skupne teme. "punoljetnici i djeca, kako najlakse zbariti dijete a ne najebati pred zakonom i moderatorima"
Samo vi svi skupa promovirajte pedofilsko ponašanje, ful kul, bravo.

Baš me zanima bi li tako reagirao da imaš kćer osnovnoškolarku i da je netko odrastao bari. Ili itko od vas kome je ovo smiješno i smatra zgražanje nad ovim "moraliziranjem".
Alexa is offline  
Old 24.06.2014., 21:39   #91
Jebote, koliki je autoričin kvocijent inteligencije kad joj jedan majmun od 14 godina spusti toliko da nema više što za reć?
Šta, kaže ti : "Vidio sam ti mamu dok se kupala gola?"
Treća godina faksa kažeš


P.S.
Ja imam 16 i garantiram da ti mogu bolje spustit od tog balonje


P.S.S
Nemam 16.
Moment torzije is offline  
Old 24.06.2014., 21:39   #92
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Samo vi svi skupa promovirajte pedofilsko ponašanje, ful kul, bravo.

Baš me zanima bi li tako reagirao da imaš kćer osnovnoškolarku i da je netko odrastao bari. Ili itko od vas kome je ovo smiješno i smatra zgražanje nad ovim "moraliziranjem".
covjek se sprda s ovom temom, nije ozbiljan
Jakov86 is offline  
Old 24.06.2014., 21:40   #93
Ali on nju ostavlja bez teksta. I mene Predrag Raos ostavlja bez teksta pa se ne želim poševiti s njim.
šufigani is offline  
Old 24.06.2014., 21:51   #94
@Alexa, pedofilija nije pravni pojam.
Notfunny is offline  
Old 24.06.2014., 21:57   #95
Quote:
ijafun kaže: Pogledaj post
@Alexa, pedofilija nije pravni pojam.
ni HOMOFOBIJA ne postoji ... a zakaj onda meni kazu da sam homofob jer mrzim LGBT ekipu?

ja sam prosel na ljecnickom za firmu i nisu mi nis nasli takvog kad sam prical s doktoricom.

ontopic!!!

jel su vam draza djecica iz nizih ili visih razreda osnovne. meni iz nizih... lakse mi je komunicirati s njima
Epos is offline  
Old 24.06.2014., 21:58   #96
Quote:
šufigani kaže: Pogledaj post
Nevjerojatno je kako se svi uvijek automatski lože na ovakve teme bez da išta pročitaju. Koliko vidim autorica je napisala da se ona još nije fizički susrela s tim dečkom. Prema tome, kakav spolni odnos vi tu spominjete? Da li autorica ima želju za tim? Molio bih njen odgovor, po mogućnosti. Naravno, ako već nije u zatvoru pod optužbom za pedofiliju zahvaljujući nepromišljeno sročenom slučaju i ažurnim savjesnim moderatorima.
točno to! isuse i bože kaj vi brijete, pola vas tu. niste normalni... uostalom sam da napomenem ja sam u vezi, i to već duže vrijeme. i to namjerno nisam htjela napisat jer sam znala da bi me pola vas razapelo iste sekunde JER SAM ETO, PO VAŠEM, PEDOFIL I GLEDAM DJECU, a imam dečka. dajte se modernizirajte, krajnje vam je vrijeme. 21. je stoljeće ljudi moji... btw dečko je stariji od mene 2 godine. i napominjem da sam ja ovo na početku napisala ZATO I ISKLJUČIVO ZATO jer mi je trebalo mišljenje drugih na tu temu i jer me zbunilo to dopisivanje više s njim. ali ko što rekoh, primitivno hrvatsko društvo napalo me ko da sam ubila nekog. nisam ni pipnula malog niti ga budem. ćaopusabok
__________________
The world sucks, people are not true.
emilie21 is offline  
Old 24.06.2014., 22:00   #97
Kad je to sve tako cool ispricaj decku i prijateljici i javi nam novosti.
Nestvarna V. is offline  
Old 24.06.2014., 22:01   #98
Quote:
emilie21 kaže: Pogledaj post
točno to! isuse i bože kaj vi brijete, pola vas tu. niste normalni... uostalom sam da napomenem ja sam u vezi, i to već duže vrijeme. i to namjerno nisam htjela napisat jer sam znala da bi me pola vas razapelo iste sekunde JER SAM ETO, PO VAŠEM, PEDOFIL I GLEDAM DJECU, a imam dečka. dajte se modernizirajte, krajnje vam je vrijeme. 21. je stoljeće ljudi moji... btw dečko je stariji od mene 2 godine. i napominjem da sam ja ovo na početku napisala ZATO I ISKLJUČIVO ZATO jer mi je trebalo mišljenje drugih na tu temu i jer me zbunilo to dopisivanje više s njim. ali ko što rekoh, primitivno hrvatsko društvo napalo me ko da sam ubila nekog. nisam ni pipnula malog niti ga budem. ćaopusabok
tebe treba obrezati !!! treba ti klitoris odrezat i onu kozicu okolo...i poslati te u neki samostan da se malo opametis i ohladis... djecicu ostavi nama iskusnijima po tom pitanju
Epos is offline  
Old 24.06.2014., 22:02   #99
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Jebote, koliki je autoričin kvocijent inteligencije kad joj jedan majmun od 14 godina spusti toliko da nema više što za reć?
Šta, kaže ti : "Vidio sam ti mamu dok se kupala gola?"
Treća godina faksa kažeš


P.S.
Ja imam 16 i garantiram da ti mogu bolje spustit od tog balonje


P.S.S
Nemam 16.
ovo sad pišem BAŠ na tvoj komentar, ali se odnosi na sve. prvo upoznaj pa sudi. ja sam sa 2 godine znala da ne postoji djeda mraz da me nije donijela roda. za pola vas nisam sigurna da su na istoj valnoj duljini ko ja s te strane. svaka vam čast na površnosti, kužiš ... i uostalom kaj se ti javljaš? dvije godine ste razlike
__________________
The world sucks, people are not true.
emilie21 is offline  
Old 24.06.2014., 22:06   #100
Quote:
emilie21 kaže: Pogledaj post
ovo sad pišem BAŠ na tvoj komentar, ali se odnosi na sve. prvo upoznaj pa sudi. ja sam sa 2 godine znala da ne postoji djeda mraz da me nije donijela roda. za pola vas nisam sigurna da su na istoj valnoj duljini ko ja s te strane. svaka vam čast na površnosti, kužiš ... i uostalom kaj se ti javljaš? dvije godine ste razlike
Ajde pogledaj opet
Moment torzije is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger