Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2009., 09:11   #41
Slušam Sabu sinoć u Otvorenom gdje poziva lepu brenu da u Vukovaru održi jedan humanitarni koncert od čijeg bi se priloga kupio aparat za recikliranje pelena u domu umirovljenika. Naravno uputio je poziv i Škugoru da i on da svoj prilog nekom "estradnom zvjezdicom".
Nadam se da mu to nije "program za Vukovar", kako ga on naziva.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 09:21   #42
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Slušam Sabu sinoć u Otvorenom gdje poziva lepu brenu da u Vukovaru održi jedan humanitarni koncert od čijeg bi se priloga kupio aparat za recikliranje pelena u domu umirovljenika. Naravno uputio je poziv i Škugoru da i on da svoj prilog nekom "estradnom zvjezdicom".
Nadam se da mu to nije "program za Vukovar", kako ga on naziva.
A ja se nadam da ćete ti i tebi slični malo poslušati tog čovjek što on govori. A ima jako puno toga za reći.

Najlakše je sjest i čekat pomoć od države za "područja od posebne državne skrbi". Ovaj čovjek za razliku ima plan kako pljunuti u ruke i nešto napraviti.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 10:06   #43
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Slušam Sabu sinoć u Otvorenom gdje poziva lepu brenu da u Vukovaru održi jedan humanitarni koncert od čijeg bi se priloga kupio aparat za recikliranje pelena u domu umirovljenika. Naravno uputio je poziv i Škugoru da i on da svoj prilog nekom "estradnom zvjezdicom".
Nadam se da mu to nije "program za Vukovar", kako ga on naziva.
Moj je dojam da se čovjek pomalo gubi iznenađen i sam svojom pobjedom na izborima i velikim publicitetom koji je dobio.
Osobno, nikada ne bih uopće spominjao tu fahretu a kamoli da dolazi pjevati u Vukovar! Njeni novci nam ne trebaju. Što nije pozvao hrvatske pjevače a ima ih dosta koji će napuniti stadion u Vukovaru?
Što ima ta fahreta za reći Hrvatima? Gadi mi se od same pomisli da grad-heroj dočekuje ili očekuje novac od tih niškoristi.
Dosta s fahretom!
__________________
Ne dopusti da te zmija ugrize dvaput iz istog grma!
Domoljublje prozvali fašizam-tako brane njihov komunizam
zagic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 10:44   #44
Čini se pomalo zbrčkan po prirodi, što nije neki problem.
Problemi će nastati ukoliko je/bude zbrčkan i na poslu.
__________________
Danas je jučer...
ZorroD is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 10:50   #45
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Slušam Sabu sinoć u Otvorenom gdje poziva lepu brenu da u Vukovaru održi jedan humanitarni koncert od čijeg bi se priloga kupio aparat za recikliranje pelena u domu umirovljenika. Naravno uputio je poziv i Škugoru da i on da svoj prilog nekom "estradnom zvjezdicom".
Nadam se da mu to nije "program za Vukovar", kako ga on naziva.
ne gledam to sranje od emisije pa se nadam casio da je ovo bez uvrede tvoja laž.još nam samo to treba lepa brena u Vukovaru ali sve je moguće.ali opet prijatelji bi je sigurno rado vidjeli u Vukovaru a prijatelji su svetinja iako su se pokazali kao pičkice ali oprost je divna stvar.
torrio is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 10:51   #46
Quote:
MilkyWay kaže: Pogledaj post
A ja se nadam da ćete ti i tebi slični malo poslušati tog čovjek što on govori. A ima jako puno toga za reći.

Najlakše je sjest i čekat pomoć od države za "područja od posebne državne skrbi". Ovaj čovjek za razliku ima plan kako pljunuti u ruke i nešto napraviti.
ajmo kakvo to gospodarsko čudo sabo ima u planu za Vukovar?objasni nam.
torrio is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 11:11   #47
Quote:
torrio kaže: Pogledaj post
ajmo kakvo to gospodarsko čudo sabo ima u planu za Vukovar?objasni nam.
Vidim da se borimo rukama, nogama i pljuvanjem po opozitnoj političkoj opciji.
Izgubili ste, a sad budite u opoziciji par godina.
Vaše gospodarsko čudo se vidi u skoro 20 milijardi unutardržavnog duga. Zato, ne pokazivati prstom na susjeda prije nego se pomete u vlastitiom dvorištu.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 11:12   #48
Quote:
torrio kaže: Pogledaj post
ajmo kakvo to gospodarsko čudo sabo ima u planu za Vukovar?objasni nam.
Ima moj qrac. Nema ništa. Kao i svi u ovoj državi. pričat se o njemu još dan-dva i gotovo. A Vukovar ostati kao što je i bio. Zagubljen i jadan.
__________________
Ne dopusti da te zmija ugrize dvaput iz istog grma!
Domoljublje prozvali fašizam-tako brane njihov komunizam
zagic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 11:16   #49
Quote:
MilkyWay kaže: Pogledaj post
Vidim da se borimo rukama, nogama i pljuvanjem po opozitnoj političkoj opciji.
Izgubili ste, a sad budite u opoziciji par godina.
Vaše gospodarsko čudo se vidi u skoro 20 milijardi unutardržavnog duga. Zato, ne pokazivati prstom na susjeda prije nego se pomete u vlastitiom dvorištu.
ja nemam dugova pogotovo ne onih od 20 milijardi.nisam se kandidirao pa nisam ni izgubio.ali ja sam tebe pitao o planovima za Vukovar.koji su to planovi?ne moraš u detalje nego samo ono što se čulo od sabe na televiziji ovih dana.
torrio is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 11:17   #50
Quote:
zagic kaže: Pogledaj post
Ima moj qrac. Nema ništa. Kao i svi u ovoj državi. pričat se o njemu još dan-dva i gotovo. A Vukovar ostati kao što je i bio. Zagubljen i jadan.
ma ja sabi želim sve najbolje ali se iskreno nadam da casio laže(iako sumnjam)jer ako je on stvarno izjavio da poziva brenu u Vukovar onda
torrio is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 11:19   #51
Quote:
torrio kaže: Pogledaj post
ja nemam dugova pogotovo ne onih od 20 milijardi.nisam se kandidirao pa nisam ni izgubio.ali ja sam tebe pitao o planovima za Vukovar.koji su to planovi?ne moraš u detalje nego samo ono što se čulo od sabe na televiziji ovih dana.
A pa svi što gube se ljute, to je tako poznato. Tak da, ne osuđujem ja tebe što radiš ovake kontranapade.

A da si slušao malo dok je sjedio tamo kod Stankovića, mogao bi čuti osnovne smjernice toga što Sabo želi postići.

Ovako, tvoje kontre su samo ljutnja opozicije.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 11:23   #52
Quote:
MilkyWay kaže: Pogledaj post
A pa svi što gube se ljute, to je tako poznato. Tak da, ne osuđujem ja tebe što radiš ovake kontranapade.

A da si slušao malo dok je sjedio tamo kod Stankovića, mogao bi čuti osnovne smjernice toga što Sabo želi postići.

Ovako, tvoje kontre su samo ljutnja opozicije.
ali ja nisam u opoziciji.nisam gledao stankovićevu emisiji(zdravstveni razlozi)pa eto tebe molim da mi objasniš ukratko što će to sabo napravit u Vukovaru?
torrio is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 13:24   #53
Quote:
Ymir kaže: Pogledaj post
Za teologa je, a ne političara. Previše srcedrapajuće, komšiluka i slično.
Gradonačelnik ne mora biti prvenstveno političar. Može biti i operativac, na kraju krajeva i idealist. Želim reći da njegovo djelovanje ne mora završiti političkim koristima za njega ili njegovu stranku.
__________________
Alergičan na glupost
PrekrasniUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 13:37   #54
Quote:
PrekrasniUm kaže: Pogledaj post
Gradonačelnik ne mora biti prvenstveno političar. Može biti i operativac, na kraju krajeva i idealist. Želim reći da njegovo djelovanje ne mora završiti političkim koristima za njega ili njegovu stranku.
Ma treba biti operativac prije svega. Imati viziju i pokretačku snagu da ostvari projekte koji su gradu potrebni. Pusti filozofiranje i idealiziranje.
Zašto je Bandić uspio? Jer je prije svega operativac ali i sa smislom za 'komšiluk' odnosno kumove. Bez toga nigdje ne prolazi pa ni kod nas.
I ima novaca ko govana... volio bih recimo da Bandić zasjedne u Vukovar pa da onda pokaže koliko zna i može.
__________________
Ne dopusti da te zmija ugrize dvaput iz istog grma!
Domoljublje prozvali fašizam-tako brane njihov komunizam
zagic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 14:15   #55
Opasan covjek.
Ne znam je li slijep ili zlonamjeran, iako to u sustini cak uopce nije vazno.
Kako god se okrene, igra se zapaljivim stvarima i plese po vrlo klizavom terenu.
dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 14:29   #56
Quote:
dee kaže: Pogledaj post
Opasan covjek.
Ne znam je li slijep ili zlonamjeran, iako to u sustini cak uopce nije vazno.
Kako god se okrene, igra se zapaljivim stvarima i plese po vrlo klizavom terenu.
Zašto opasan čovjek?

Ako je vođenje grada Vukovara zapaljiva stvar i ples po klizavom terenu, netko to opet mora raditi! Zar je loše da to radi bivši branitelj s Trpinjske ceste, koji je dobio povjerenje građana na demokratskim izborima?
__________________
Alergičan na glupost
PrekrasniUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 14:34   #57
Quote:
PrekrasniUm kaže: Pogledaj post
Zašto opasan čovjek?

Ako je vođenje grada Vukovara zapaljiva stvar i ples po klizavom terenu, netko to opet mora raditi! Zar je loše da to radi bivši branitelj s Trpinjske ceste, koji je dobio povjerenje građana na demokratskim izborima?
Nema nitko ništa protiv, dapače. Samo nam se ne sviđaju ideje tipa .. neka brena pjeva u vukovaru itd... što će mu takve gluposti?
Još samo da doda kako bi se svatko svakome trebao ispričati i onda znamo iz čije kuhinje dolazi.
To je mutno... recimo opasno.
I kad srbi glasuju za njega - znaj da nekaj ne štima.
__________________
Ne dopusti da te zmija ugrize dvaput iz istog grma!
Domoljublje prozvali fašizam-tako brane njihov komunizam
zagic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 14:36   #58
Quote:
PrekrasniUm kaže: Pogledaj post
Zašto opasan čovjek?

Ako je vođenje grada Vukovara zapaljiva stvar i ples po klizavom terenu, netko to opet mora raditi! Zar je loše da to radi bivši branitelj s Trpinjske ceste, koji je dobio povjerenje građana na demokratskim izborima?
Cinjenica da je netko branitelj s Trpinjske ceste ili pak da je dobio povjerenje na izborima ne cini ga ni dobrim ni losim. To je promaseni argument.

Opasan je po cinjenici da se prodaje pod velikog vjernika (teolog cak), da prica o krscanskom oprostu, a gradi ga na temeljima zaborava, negacije, guranja stvari pod tepih.
Opasan je po cinjenici da je spreman pravit se lud na nedavnu povijest u stilu: 'Kupi mi aparat za reciklazu pelena starcima u domu i sve pet.'
Opasan je po cinjenici da kao gradonacelnik grada u kojem je apsolutno sve jasno po pitanjima krivnji, on muti vodu nekom pricom o ratnom ludilu, maltene ko-nas-bre-zavadi prica i sve to pakira u pricu o, kako rekoh, krscanskom oprostu koji s tim jednostavno nema veze.
Opasan je, na kraju, zato sto ovakvo mucenje vode i sasvim nejasna prica na mjestu gdje je sve kristalno jasno (ako igdje, u Vukovaru je) je najbolji zalog novoga rata upravo iz razloga jer frustracija ljudi koja se gomila u uvjetima neprirodnog mira uvijek stostruko izbije u doba i najmanjeg nemira.

Eto, zato opasan.
Cinjenica da je branitelj i da je izabran na demokratski nacin s tim nema nikakve veze.
Dakle, ne rekoh da je nelegitiman (sasvim je legitiman) vec da je opasan.
dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 15:00   #59
Quote:
dee kaže: Pogledaj post
Cinjenica da je netko branitelj s Trpinjske ceste ili pak da je dobio povjerenje na izborima ne cini ga ni dobrim ni losim. To je promaseni argument.

Opasan je po cinjenici da se prodaje pod velikog vjernika (teolog cak), da prica o krscanskom oprostu, a gradi ga na temeljima zaborava, negacije, guranja stvari pod tepih.
Opasan je po cinjenici da je spreman pravit se lud na nedavnu povijest u stilu: 'Kupi mi aparat za reciklazu pelena starcima u domu i sve pet.'
Opasan je po cinjenici da kao gradonacelnik grada u kojem je apsolutno sve jasno po pitanjima krivnji, on muti vodu nekom pricom o ratnom ludilu, maltene ko-nas-bre-zavadi prica i sve to pakira u pricu o, kako rekoh, krscanskom oprostu koji s tim jednostavno nema veze.
Opasan je, na kraju, zato sto ovakvo mucenje vode i sasvim nejasna prica na mjestu gdje je sve kristalno jasno (ako igdje, u Vukovaru je) je najbolji zalog novoga rata upravo iz razloga jer frustracija ljudi koja se gomila u uvjetima neprirodnog mira uvijek stostruko izbije u doba i najmanjeg nemira.

Eto, zato opasan.
Cinjenica da je branitelj i da je izabran na demokratski nacin s tim nema nikakve veze.
Dakle, ne rekoh da je nelegitiman (sasvim je legitiman) vec da je opasan.
Istina, to što je branitelj ne čini ga boljim ili lošijim, ali možda bi mu mogla dati malo kredibiliteta u to da baš ne negira patnje i stradanja "naše strane" da tako kažem, vezana uz rat.

Činjenica da jedino oprost i pomirenje (sa bivšim neprijateljem ili sa samim sobom) može biti temelj napretka. Onaj tko ne prihvati da nešto što je bilo esencijalno za vrijeme ili odmah poslije rata, polako postaje manje važno, teško će napredovati.

Pitanje krivnje je jasno, ok, isto je tako jasno da stalno iznošenje te istine neće gospodarski pokrenuti Vukovar, niti ga demografski obnoviti, niti poboljšati uvjete života.

Tu će puno više pomoći spremnost na suradnju, tolerantnost i snošljivost, otvorenost prema utjecajima izvana, na gospodarskom, kulturnom, političkom planu, ali i u jednostavnim svakodnevnim razmišljanjima "malih ljudi".

@Zagi

Svatko svakome se ne treba ispričati, naravno, ali oprostiti može samo žrtva! To je korak koji ne može napraviti nitko drugi osim onog kome je naštećeno!
Srpska manjina je dio Vukovara. Način razmišljanja ako su oni za njega...čuj ako 30% građana Vukovara želiš staviti kontra svoje strane, ne radiš pametan posao, zar ne?
__________________
Alergičan na glupost
PrekrasniUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 15:07   #60
Quote:
PrekrasniUm kaže: Pogledaj post
@Zagi

Svatko svakome se ne treba ispričati, naravno, ali oprostiti može samo žrtva! To je korak koji ne može napraviti nitko drugi osim onog kome je naštećeno!
Srpska manjina je dio Vukovara. Način razmišljanja ako su oni za njega...čuj ako 30% građana Vukovara želiš staviti kontra svoje strane, ne radiš pametan posao, zar ne?
Srpska manjina je dio fizičkog Vukovara ali ne i duhovnog. Pitamo se zašto se ne će i ne mogu nikada uklopiti u hrvatsko društvo. Vrlo jednostavno, jer ne žele i jer to nije njihova država nikada bila niti će biti. Oni su srbi, jugoslaveni kako hoćeš... što god ti njima dao ne valja. Valjalo bi samo da se vrati ono vrijeme - koje se više ne će vratiti. Eto tako stvari stoje moj golube.
Pa se zapitah kad oni daju glas tom sabi - to nešto ne štima!?
Što ne štima- vidjet ćemo brzo.
__________________
Ne dopusti da te zmija ugrize dvaput iz istog grma!
Domoljublje prozvali fašizam-tako brane njihov komunizam
zagic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:33.