Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2017., 12:39   #6321
Moj je meni zaboravio obucu donijeti pa sam u papucama izasla van. Bio je 2.mjesec i sve mokro i snijeg, a ja u papucama. Sva sreca u krugu bolnice je parkirao.
profesorka87 is offline  
Old 17.07.2017., 12:49   #6322
Quote:
Silver09 kaže: Pogledaj post
Ja si uopce ne mogu predociti koliko mala beba moze biti. I 56 mi se cini toliko minijaturno pa valjda zato nisam uzimala 50. Jesi onda i prve bodije koristila 50?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Da, cak mislim da dosta dugo jer su bili komotniji. Ovisi o kalupu
Snow Fairy is offline  
Old 17.07.2017., 13:04   #6323
A da ne spominjem da je zaboravio torbu za stvari i da sam izasla iz rodilista kao izbjeglica iz okupiranov Vukovara, sa 7 razlicitih kesa koje su skupile sestre po odjelu.

Ozbiljno raatram da dodje po mene s kolicima i da pjeske idem kuci ovaj put. Imam 15min pjeske.
Blackie is offline  
Old 17.07.2017., 13:14   #6324
U lidlu u cetvrtak opet stvarcice za bebe.

Silver09 is offline  
Old 17.07.2017., 13:16   #6325
Krepavam na ove izlaske iz bolnice

Za malog je srećom svekrva spremila i kupila robicu, poznaje si sina, a nisam ni ja puno bolja, što se mene tiče mogu ga u plahti iznijeti, pogotovo sad po ljeti.
Ja sam svoju robu imala sa sobom, možda su i rekli da suprug uzme odjeću ali meni je to kroz jedno uho ušlo, kroz drugo izašlo. Obzirom da sam bila dugo u bolnici trebala mi je odjeća i cipele da mogu na kratko zbrisati kad mi se sprdne. I imala sam pozamašan kofer i hrpicu hrane koju sam kasnije ostavila cimericama i sestrama i zakrčila cijeli veliki ormar, cimerice se nisu bunile. Tako ću i ovaj put, samo manju torbu jer neću šlafrok nositi.
MARIJA0077 is offline  
Old 17.07.2017., 13:30   #6326
April odlična ti je ideja za amadeus.
Meni je moj donio staru trenirku za po kući sa rupama i tange 😂

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Old 17.07.2017., 13:38   #6327
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post

Hahahahahahahaha...
Umirem od smjeha na tange. Mogu si zamisliti koji pogled si mu uputila kad si tange ugledala. Taman stane jedan chicco ulozak u njih, ha?

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
aprill04 is offline  
Old 17.07.2017., 13:40   #6328
Nama su na trudnickom tecaju rekli da prije poroda spakiramo 2 torbe
U 1 jednu sve stvari koje trebaju za mamu i bebu dok su tamo, a u 2 sve sta treba za izlazak iz bolnice za mamu i bebu jer da muzevi masnovno ili donose krive stvari, ili zaborave cipele itd..
Ima smisla, tako da cu ja tako
Old 17.07.2017., 13:50   #6329
Ja imam u torbi od kolica spakirano za izlazak i za mene i za bebu. Muz zna i napominjem mu svakih par dana da mora i tu torbu ponjeti sa sobom kada dolazi po mene i bebu.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
aprill04 is offline  
Old 17.07.2017., 13:58   #6330

baš su me nasmijale ove priče....jadni muževi, koja je to briga donijeti stvari za doma

moj je meni nosio kad je dolazio po mene nakon laparo, i srecom nije nist fulao...doduše trebao je samo uzeti trenirku....valjda nebu ni sad.

da....bit će pohod na lidl u četvrtak. Imaju čak i tetre, to mi je novost.
Mi još nismo ništ kupili, a tak me svrbe prsti da poharam dućane. Ne znamo još spol tak da mogu samo neutralne kombinacije....
vienne is offline  
Old 17.07.2017., 14:01   #6331
Ja sam doma ostavila na jednoj hrpi složeno sve za bebu i za mene, i samo je morao dodati cipele. Ajd toliko je priseban bio da nije zaboravio. Il je možda moja mama intervenirala
Snow Fairy is offline  
Old 17.07.2017., 14:01   #6332
Quote:
vienne kaže: Pogledaj post

baš su me nasmijale ove priče....jadni muževi, koja je to briga donijeti stvari za doma

moj je meni nosio kad je dolazio po mene nakon laparo, i srecom nije nist fulao...doduše trebao je samo uzeti trenirku....valjda nebu ni sad.

da....bit će pohod na lidl u četvrtak. Imaju čak i tetre, to mi je novost.
Mi još nismo ništ kupili, a tak me svrbe prsti da poharam dućane. Ne znamo još spol tak da mogu samo neutralne kombinacije....
Nama je jos rano za spol, al ona robica za decke mi je vise neutralna pa cu sigurno nesto kupiti.
profesorka87 is offline  
Old 17.07.2017., 14:04   #6333
Nemojte da guglam price s poroda i da vidite koja cudesa je ovaj moj izvodio po radjaoni
Blackie is offline  
Old 17.07.2017., 14:08   #6334
blackie
cvexter is online now  
Old 17.07.2017., 14:10   #6335
Mislim da ce moj donijet sve sto treba, priseban je dosta
A ako zaboravi nesto, pet minuta nam je od kuce do bolnice, vracat ce se

Veca je sansa da ja zaboravim spakirat nesto
Lentil is offline  
Old 17.07.2017., 14:14   #6336
Mozda bi ove jaknice po 44 kn iz Lidla bile dobre za izlazak iz bolnice nasim jesenskim bebama. Iako cu to tek kad odem i vidim moci procjeniti debljinu.

Silver09 is offline  
Old 17.07.2017., 14:22   #6337
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post

Dakle ovo je vrh hahahahahaaha
-Aya- is offline  
Old 17.07.2017., 14:23   #6338
Ja u vesu opez naravno...mali centrifugira u trbuhu
-Aya- is offline  
Old 17.07.2017., 14:29   #6339
i tako...nakon prvog poroda koji je bio težak, bolan i traumatičan, ja u panici čekam termin, tražim vezu za epiduralnu i proklinjem nebesa što sam svu lovu utukla za stan, a nemam za carski kod podobnika.

pred kraj trudnoće me zezao tlak, 40+2 u trudničkoj mi izmjere 150/95 i odluče mi inducirat.

fak ,opet isti scenarij ko prvi put 
,

odem doma po stvari i ostavit svoj auto. u rađaoni klasika: klistir i u 1 prva doza gela.

taj gel me nije bolio, izazvao neke moje slabašne trudove, ali me nije ni otvorio.
u 7 druga doza, taj već osjećam jače, ali hopsam po lopti i nije niš strašno.

Tko god je prosao od osoblja, pa cak i domar ili cistacica, ja sam viknula da zelim epiduralnu

mužu govore da neću prije jutra, neće forsat. On i sveki koja radi u bolnici odu doma oko 10.

u 10.30 čujem PUK i kažem doktorici da mislim da je otišao vodenjak.

ona pogleda, 4cm otvorena, izliju iz mene hektoltar vode i pravac boks.

u boksu sam za 10 min. tad me počinje jače boljeti, ali da se prodisati.

zazivam epiduralnu, babica govori da sam luda jer ću rodit za pola sata. mislim da kurvetina laže i plačem u sebi jer ću se do jutra telit na dripu. opet. 

u 11 otvorena 6cm, na dripu i dolantinu. boli ali dišem.

zovem muža. konj spava.

zovem svekrvu, ona budi konja. 

u 11.15 osjetim pritisak, ali mi ful čudno kako je to prebrzo. govore mi: sad ćemo roditi.

izgon je bio mrvu teži nego prvi put, opet epiziotomija ko prvi put, ni strašno.

u 23:3o došla moja mala ljubav od 4020g i 52cm. 

u 23:40 neki debil mahnito zvoni na rađaoni i govori da ima potvrdu s tečaja i da mu žena rađa. babica mu kaže da nijedna ne rađa, ali jedna traži razvod.

ulazi u boks di smo nas dvije, govori da je uspavljivao N i zaspao, pa ga stara budi, pa mu se spavalo toliko da je stao na pumpu uzet kavu  . Uspit ga je zvao moj brat da mu cestita, ovaj se izdere na njega da mu ne govori to i pocne trcati, pukne mu slapa, usao je kao Herr Flick u radjaonu.

vikala sam na njega: jebo te mobitel i jebala te pumpa, daj vidi ko tu leži kraj mene. 

kasnije se frajer šeće po rađaoni, virka kad me šivaju, pa su ga sprašili van . Prekrdasio je kad je isao popravljati frizuru na ogledalo a iza ogledala su doktori i mislili su da se nesto dogadja kad se tenkre nasrao i mahao rukama.

rezime: rodila za 4ipo sata od čega me bolilo 45min, i to izdrživo, sama uhodala u sobu, drugo jutro sjedila. i da, mislim da idemo na treće 
Blackie is offline  
Old 17.07.2017., 14:42   #6340
Quote:
Blackie kaže: Pogledaj post
i tako...nakon prvog poroda koji je bio težak, bolan i traumatičan, ja u panici čekam termin, tražim vezu za epiduralnu i proklinjem nebesa što sam svu lovu utukla za stan, a nemam za carski kod podobnika.

pred kraj trudnoće me zezao tlak, 40+2 u trudničkoj mi izmjere 150/95 i odluče mi inducirat.

fak ,opet isti scenarij ko prvi put 

,

odem doma po stvari i ostavit svoj auto. u rađaoni klasika: klistir i u 1 prva doza gela.

taj gel me nije bolio, izazvao neke moje slabašne trudove, ali me nije ni otvorio.

u 7 druga doza, taj već osjećam jače, ali hopsam po lopti i nije niš strašno.

Tko god je prosao od osoblja, pa cak i domar ili cistacica, ja sam viknula da zelim epiduralnu

mužu govore da neću prije jutra, neće forsat. On i sveki koja radi u bolnici odu doma oko 10.

u 10.30 čujem PUK i kažem doktorici da mislim da je otišao vodenjak.

ona pogleda, 4cm otvorena, izliju iz mene hektoltar vode i pravac boks.

u boksu sam za 10 min. tad me počinje jače boljeti, ali da se prodisati.

zazivam epiduralnu, babica govori da sam luda jer ću rodit za pola sata. mislim da kurvetina laže i plačem u sebi jer ću se do jutra telit na dripu. opet. 

u 11 otvorena 6cm, na dripu i dolantinu. boli ali dišem.

zovem muža. konj spava.

zovem svekrvu, ona budi konja. 

u 11.15 osjetim pritisak, ali mi ful čudno kako je to prebrzo. govore mi: sad ćemo roditi.

izgon je bio mrvu teži nego prvi put, opet epiziotomija ko prvi put, ni strašno.

u 23:3o došla moja mala ljubav od 4020g i 52cm. 

u 23:40 neki debil mahnito zvoni na rađaoni i govori da ima potvrdu s tečaja i da mu žena rađa. babica mu kaže da nijedna ne rađa, ali jedna traži razvod.

ulazi u boks di smo nas dvije, govori da je uspavljivao N i zaspao, pa ga stara budi, pa mu se spavalo toliko da je stao na pumpu uzet kavu  . Uspit ga je zvao moj brat da mu cestita, ovaj se izdere na njega da mu ne govori to i pocne trcati, pukne mu slapa, usao je kao Herr Flick u radjaonu.

vikala sam na njega: jebo te mobitel i jebala te pumpa, daj vidi ko tu leži kraj mene. 

kasnije se frajer šeće po rađaoni, virka kad me šivaju, pa su ga sprašili van . Prekrdasio je kad je isao popravljati frizuru na ogledalo a iza ogledala su doktori i mislili su da se nesto dogadja kad se tenkre nasrao i mahao rukama.

rezime: rodila za 4ipo sata od čega me bolilo 45min, i to izdrživo, sama uhodala u sobu, drugo jutro sjedila. i da, mislim da idemo na treće 

Boze da su barem sve price s poroda ovakve da mozes plakat, ali od smijeha! Svaka cast muzu

Silver09 is offline  
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.