Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2017., 20:34   #1601
Kako me živcira kad vidim ljude da ljeti hodaju u dugačkim rukavima na temperaturi od 24 C kao ovih dana.
Stvarno su svi razmaženi da je to strašno. Nije ovo nikakvo zahlađenje. Što će biti tek kada bude ono jače zahlađenje ili summerkiller i temperatura padne na maks 15 C.
Hodat će u zimskim jaknama.
Vikend stvarno izgleda prestrašno. Obaranje rekorda će biti sigurno u Slavoniji.
Nadzire se neko kratkotrajno zahlađenje 25.7. ali bi iza toga opet bilo vruće, možda malo manje nego idući tjedan.
Konkretnije jače zahlađenje vidljivo je prema sredini kolovoza. TO bi mogao biti summerkiller.
ivoo20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 21:36   #1602
Quote:
Nora Medica kaže: Pogledaj post

Jučer su kosilice radile sve u 16
A sto li su kosile kod nas trava suha,zuta i sprzena. Ima kao nesto korova koji strsi,al ne dovoljno za kosilicu

Ja moram kod dr u ZG negdje oko srijede. Valjda tad jos ne bude pakleno
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 21:39   #1603
Kakva dva divna dana, večeri

Sinoć sam tražila debeli duks, jest da smo bili uz rijeku gdje je hladnije ali ona bura Jedino je ljeti volim..

i danas isto, bit će krasno za spavati i psihički se pripremiti za ono što po najavama stiže..
Old 16.07.2017., 23:37   #1604
Vratih se u St, sasvim ugodna vecer. Bez ventilatora, pkvjetarac....divota.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Old 17.07.2017., 00:16   #1605
Kod nas trenutno 12°C smrzla se u kratkim rukavima. Nažalost od sutra opet mučenje 26-29
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 00:30   #1606
Quote:
sanjcho kaže: Pogledaj post
Kakva dva divna dana, večeri
što reći, koju posluku porati?

divno je vani, divno...<3 kad bi barem sve večeri i noći bile ovako svježe...

ispeglala sam većinu od brda veša koji se nakupio...dakle, može se ovako...
ekaliopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 00:58   #1607
Odlično je vrijeme zadnjih dana
Old 17.07.2017., 08:12   #1608
Quote:
ivoo20 kaže: Pogledaj post
Bit ce zahlađenje oko 25. vjerojatno.
Za vikend bi moglo ici do 40 C na kopnu.
Nijedan toplinski val ovog ljeta na kopnu ne traje duze od 7 dana.
Bar neka prednost. Prije 2 g je u srpnju toplinski val trajao 14 dana uzastopno.
Maks 35 i vise C.
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Da, uzivala sam zadnjih dana. Za vikend navodno 40!!!!! Ubicuse!!!!
Ha? Pa i dhmz i norvežani za vikend stavili 28-31. Odakle to za 40?
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 10:05   #1609
Quote:
Nora Medica kaže: Pogledaj post
Nego danas sam se jako rastužila, zašto ptice (lastavice, vrapci) jako nisko lete? Vidjela sam jednu pogaženu lastavicu i nakon što sam išla kući malo dalje je bio pogažen i vrabac ne kužim, zašto lete tako nisko da ih auto ubije..
a prijepodne sam vidjela tri mlade rode na cesti, taman sam prolazila i čekala da se maknu da ih ne preplašim.
rode su sad odrasle taman da počinju solo život, ako nisu ostale bez roditelja.
ptice nisko lete zbog vlage, koju pokupe kukci koje ganjaju.

Quote:
Lilyrose kaže: Pogledaj post
Kakvih sad 40?

Inače, što se tiče požara, ja bih piromane optužila za zločine protiv domovine, kad se svi već busaju u domoljublje. jučer sam slušala o jednom tipu, zapalio prošle godine par puta šumu, buknulo sve i izhgorilo. obitelj ga branila da je nezaposlen i depresivan pa da je ovako pokazivao bunt.
alo, bunt!

Anni, amori e bicchieri di vino. Non si contano mai. ❤
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 10:24   #1610
Quote:
ivoo20 kaže: Pogledaj post
Kako me živcira kad vidim ljude da ljeti hodaju u dugačkim rukavima na temperaturi od 24 C kao ovih dana.
Stvarno su svi razmaženi da je to strašno. Nije ovo nikakvo zahlađenje. Što će biti tek kada bude ono jače zahlađenje ili summerkiller i temperatura padne na maks 15 C.
Hodat će u zimskim jaknama.
pa 24 C jest za duge rukave, ono, taman.
na 15 C uključuje se grijanje.

Quote:
Inače, što se tiče požara, ja bih piromane optužila za zločine protiv domovine, kad se svi već busaju u domoljublje. jučer sam slušala o jednom tipu, zapalio prošle godine par puta šumu, buknulo sve i izhgorilo. obitelj ga branila da je nezaposlen i depresivan pa da je ovako pokazivao bunt.
alo, bunt!
zašto nije zapalio kuću u kojoj živi?
to bih ja u zatvor plus naknada štete.
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 11:03   #1611
sad sam išla gledati prognozu za duži period, i zapravo problem nastaje za tjedan dana. idući vikend oko 35, ali ponedjeljak za zg je predviđen 38, da bi u ponedjeljak palo na 21 i kišu.
To je 17 C razlike u jednom danu.

Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 11:48   #1612
Uzas je ovo s pozarima, koliko god da mi je dragk kad piri i volim buru, ovo je stvarno sranje. Split cijeli smrdi od ovog pozara na Mosoru, i stalbo dolazi novi dim. Uzas.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Old 17.07.2017., 12:23   #1613
Mi dosli na more i proveli prvu noc budni jer je gorilo nedaleko, al srecom nije krenulo prema kucama
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 13:38   #1614
Quote:
Lilyrose kaže: Pogledaj post
stalno mijenjaju te sedmodnevne prognoze.

nije bila ista jučer-prekjučer kao danas. na yr.no je prvo stajalo 37-38 za zagreb u petak, pa su onda to snizili i predvidjeli najtoplije za nedjelju ili ponedjeljak. vidjet ćemo šta će zapravo ispasti od toga. i DHMZ je mijenjao tu sedmodnevnu prognozu. vjerojatno će i danas tokom dana biti još promjena u predviđanjima.

daj bože da su fulali s ovim prognozama za 37-38 stupnjeva.

šta je s tim požarima? pa prije kao da toga nije toliko bilo. bili su više iznimka nego pravilo. a sad su skoro pa pravilo. jel to ima sve više piromana ili šta se događa?
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 14:49   #1615
Pratim na vijestima ovo oko požara, grozno, ali baš grozno.
Isto bih to strogo kažnjavala. Žao mi je ljudi i uništene prirode, ma svega što trpi zbog toga jer općenito je šteta strašna od takvih požara. Zadnjih godina ne može proći ljeto, čini mi se, bez njih.

Na temu; zadnjih dana sam se naspavala što nisam skoro, divota.
Nema buđenja znojna i strgana, neispavana.
Lijepo je zaspati u tišini bez zvuka ventilatora. Ali danas se već osjeti da je toplije, a kako vidim po ovom što pišete, bit će i gore od sutra pa nadalje. Opet ispočetka.
Dhark Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 15:02   #1616
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post

nije bila ista jučer-prekjučer kao danas. na yr.no je prvo stajalo 37-38 za zagreb u petak, pa su onda to snizili i predvidjeli najtoplije za nedjelju ili ponedjeljak. vidjet ćemo šta će zapravo ispasti od toga. i DHMZ je mijenjao tu sedmodnevnu prognozu. vjerojatno će i danas tokom dana biti još promjena u predviđanjima.

šta je s tim požarima? pa prije kao da toga nije toliko bilo. bili su više iznimka nego pravilo. a sad su skoro pa pravilo. jel to ima sve više piromana ili šta se događa?
Mi smo na Viru i pretproslu noc gorilo, kaze jedan od vatrogasaca da svake godine bas na istom mjestu netko podmece pozare, kaze ili u 5 popodne ili oko ponoci. Tad je oko ponoci gorilo, i sutradan stvarno oko 5 popodne opet dim.
I nikad nisu uspjeli nikog uhvatit.
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 15:03   #1617
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post

Da, sad i ja vidim da su opet promijenili.
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 15:14   #1618
Quote:
Exene kaže: Pogledaj post
Mi smo na Viru i pretproslu noc gorilo, kaze jedan od vatrogasaca da svake godine bas na istom mjestu netko podmece pozare, kaze ili u 5 popodne ili oko ponoci. Tad je oko ponoci gorilo, i sutradan stvarno oko 5 popodne opet dim.
I nikad nisu uspjeli nikog uhvatit.
grozno!
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 16:45   #1619
Izgleda da je ovo s pozarima uzelo maha. Muza mi digli veceras ide dolje
Samo da se bura smiri da mogu kanaderi pocet normalno gasiti
aneri1008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 16:49   #1620
grozno je, gori obala.
kako ih se ne može uloviti ako istu stvar rade svake godine? složi sačekušu jebemu i ulovi ga. manje košta par dnevnica od ovog svega što se radi da se spase nekretnine i životi.
koliko je životinja jučer izginulo, nisu ni uspjeli doći do njih u štalama.

Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:29.