Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2017., 12:02   #21
Još 2011. godine me je tadašnja ekipa usmjerila kamo dalje, kome se javiti, kako postupiti.. tako sam došla do psihijatra, dijagnoze i lijekova. Nakon toga sam počela pratiti podforum.
Zna se dogoditi da i po mjesec dana, pa čak i više, ne dođem ovdje, no uvijek mi se drago vratiti
__________________
Prolaze ljudi, ali stoje sati
Free like a wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 10:03   #22
Quote:
Pjegavi poriluk kaže: Pogledaj post
Ajme, super
Samo me zbunjuje što svako predavanje traje 15min, nije li to malo prekratko?
Je, prekratko je, nisam ni pola uspjela ispričati od onoga što sam nakanila. Ali bilo je puno prijavljenih izlaganja, pa nije moglo drukčije. Bilo je zanimljivo, sve u svemu, vrlo raznoliko. Citirala sam neke od vaših odgovora, pa svima još jedanput zahvaljujem na pomoći.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 15:07   #23
Pa iskreno, inače sam dosta bolje al ima dana kad me pere.... onda odem pa tražim teme gdje su opisani problemi ko da sam ih ja pisala... i onda dajem savjete. Samoj sebi. Pa nek bar nekom pomogne...
san.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 20:51   #24
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Je, prekratko je, nisam ni pola uspjela ispričati od onoga što sam nakanila. Ali bilo je puno prijavljenih izlaganja, pa nije moglo drukčije. Bilo je zanimljivo, sve u svemu, vrlo raznoliko. Citirala sam neke od vaših odgovora, pa svima još jedanput zahvaljujem na pomoći.
Hvala još jednom na sudjelovanju. [Onaj što je rasplakao dvoranu]
__________________
Nisam kokoš i ne nesem jaja ali znam koje je jaje mučak.
Decadent Sympozium is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 14:01   #25
Quote:
Decadent Sympozium kaže: Pogledaj post
Hvala još jednom na sudjelovanju. [Onaj što je rasplakao dvoranu]
Molim, i drugi put. Je, tvoje je baš bilo dirljivo. Ja pak više volim ljude nasmijavati.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:15   #26
Psihokauč je godinama bio moj dom. Mjesto na kojem sam se osjećala svoje, ugodno i imala prijatelje s kojima sam pričala o svemu, bez ikakvih nedoumica oko toga što smijem reći, a što ne. Moje utočište. Mjesto na kojem su me ljudi veselili, dizali i pomagali mi u trenucima kad sam se ubijala na sve moguće načine, doslovne i figurativne. Jedino mjesto na kojem je bilo nekoga tko me razumije.

Mjesto kojem se uvijek rado vraćam jer mi je pomoglo u shvaćanju i izgradnji sebe. Mjesto koje mi više ne treba u smislu u kojem mi je prije trebalo, sad rado dođem ovdje vidjeti ima li starih prijatelja i rado pomognem bilo kome. Ne zaboravljam što se radilo za mene. Meni ovo nikad nije bio samo forum, samo virtuala i samo neki ljudi koje nikad neću upoznati. Svi smo se mi ovdje jako dobro znali, puno bolje nego svijet oko nas.
__________________
That's the secret to life - replace one worry with another. ^^
randomcakezZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:51   #27
Nemam pojma iskreno kako sam završila ovdje, valjda guglajući svoje dijagnoze, našla sam hrpu korisnih informacija i ljude sa sličnim problemima ili ljude koji su moje simptome i probleme puno bolje sročili u rečenice nego bi ja sama to ikad mogla, puno mi je to značilo, jer zbog svoje bolesti često imam problema sa izražavanjem, ne mogu ih sve verbalizirati jer se valjda nakupilo toliko toga da mi je teško i početi objašnjavati što sve samnom nije u redu. Na neki način me utješilo što ima ljudi ovdje koji su puni razumijevanja i reagiraju na tvoje probleme, neki čak i bolje od psihića. eto, sve pohvale forumu!
addic7ed is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.