Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2016., 09:36   #61
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Da su pametni imali bi citavo vrijeme neku domacu PR agenciju, koja zna raditi svoj posao, pa im ovakav skupi kampanjski pristup promidzbi ne bi ni trebao .
Ima li kod nas dovoljno dobre PR agencije?
Sjeti se samo HNS-ovih umobolnih reklama prije cca 10 godina (kustosica, umirovljenik, šumar, metalci, itd.)
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 09:39   #62
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Da su pametni imali bi citavo vrijeme neku domacu PR agenciju, koja zna raditi svoj posao, pa im ovakav skupi kampanjski pristup promidzbi ne bi ni trebao .
Je, treba Macana i Rakara angažirati kao što je to Josipović lani učinio. Kako se ono zvala kampanja IJ? Pravi put ili tak nešto.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 09:46   #63
Ana Karamarko je vrhunska stručnjakinja
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 10:36   #64
Nema.To nam je svima jasno. Ali problem je u tome sto imas losih i osrednjih, a SDP pokrivaju losi PR-ovci .I onda dodje Braun i skenira strani mentalitet u par dana, dok oni koji u njemu zive od bukve ne vide sumu. Postoje univerzalni trikovi zanata, Braun je maher i izvan tih parametara. Ali SDP-ovi stalni PR-ovci ne mogu dokuciti ni osnovne trikove, promasuju naveliko. Da oni odrade osnove i Braun bi imao veci ucinak.

Domoljubi u tome bolje stoje, uzimaju i oni strance po potrebi, ali imaju jasno profilirani PR i u medjuvremenu. Drugi je par opanaka sto su oni najgora nakupina sljama pa im stalno iskacu afere, ali u tako obimnom poslu njihov PR se jos i dobro snalazi
SDP- ovce bi ovakve krizne situacije s njihovom ekipom potopile
__________________
"Glupost u suštini nije defekt intelekta, nego ljudskosti" D.B.
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 10:41   #65
Ne mogu se složiti sa tobom da HDZ ima bolji PR, pa kapanja im je bila nepostojeća a prednost koju su imali na početku prošle godine se praktički istopila. Oni djeluju uvjerljivo koliko uvjerljivo djeluje vođa. Sanader je bio maher za Karamarka. Njihova jedina prednost je veća biračka baza od bilo koje druge stranke zbog čega uvijek mogu računati na 40-45 glasova, što god da se dogodilo.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 10:49   #66
Quote:
Grej kaže: Pogledaj post
Ima li kod nas dovoljno dobre PR agencije?
Sjeti se samo HNS-ovih umobolnih reklama prije cca 10 godina (kustosica, umirovljenik, šumar, metalci, itd.)
A čuvena: gladan sam ko pes, glasal bum za HNS

Sa slikom vučjaka
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 11:00   #67
Quote:
SwissChoco kaže: Pogledaj post
A čuvena: gladan sam ko pes, glasal bum za HNS

Sa slikom vučjaka
e to ne znam, jel ima slika/video
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 11:14   #68
Quote:
FranKrsto kaže: Pogledaj post
Ne mogu se složiti sa tobom da HDZ ima bolji PR, pa kapanja im je bila nepostojeća a prednost koju su imali na početku prošle godine se praktički istopila. Oni djeluju uvjerljivo koliko uvjerljivo djeluje vođa. Sanader je bio maher za Karamarka. Njihova jedina prednost je veća biračka baza od bilo koje druge stranke zbog čega uvijek mogu računati na 40-45 glasova, što god da se dogodilo.


E, ta biračka baza hadezenjarska ... to je tema za sociološku studiju...
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 11:15   #69
Quote:
Grej kaže: Pogledaj post
e to ne znam, jel ima slika/video
Po meni najgenijalni spot HNSa

https://www.youtube.com/watch?v=7b729NEqOJY - rokeri
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 11:54   #70
Žao mi je, ne mogu se složit, kustosica je kustosica:
https://www.youtube.com/watch?v=8g8axsiCUgU

A ovo je posebna kategorija
https://www.youtube.com/watch?v=mGxxG-PGQBM
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 12:03   #71
Talking

Quote:
Grej kaže: Pogledaj post
Žao mi je, ne mogu se složit, kustosica je kustosica:
https://www.youtube.com/watch?v=8g8axsiCUgU

A ovo je posebna kategorija
https://www.youtube.com/watch?v=mGxxG-PGQBM
Dobar je ovaj doljnji spot...svi jednaki pred zakonom...kao Čačić i Ferenčak npr.
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 12:31   #72
Quote:
Grej kaže: Pogledaj post
Žao mi je, ne mogu se složit, kustosica je kustosica:
https://www.youtube.com/watch?v=8g8axsiCUgU
Pa di je nađe u muzeju, koja debilna režija
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 12:59   #73
Quote:
Žuti tis@k kaže: Pogledaj post
[/B]

E, ta biračka baza hadezenjarska ... to je tema za sociološku studiju...
ma jednostavno je, to su placeni glasovi to svi znamo, mislim ima jedan broj fanatika inteligencije kamena na plazi no vecina ima neku korist od hdza
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 13:12   #74
Smile

Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
ma jednostavno je, to su placeni glasovi to svi znamo, mislim ima jedan broj fanatika inteligencije kamena na plazi no vecina ima neku korist od hdza
Znam; lijepo si ti to, kratko i sažeto, ali netko bi se odista mogao time pozabaviti, ima tu dosta materijala (kakve sve vrste koristi, koliko ih je dobilo dobre mirovine, koliko stanove i po kojim obrascima se sve to odvijalo a i dalje traje...itd,itd...)
__________________
Goodbye
Žuti tis@k is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 13:20   #75
Quote:
Žuti tis@k kaže: Pogledaj post
Znam; lijepo si ti to, kratko i sažeto, ali netko bi se odista mogao time pozabaviti, ima tu dosta materijala (kakve sve vrste koristi, koliko ih je dobilo dobre mirovine, koliko stanove i po kojim obrascima se sve to odvijalo a i dalje traje...itd,itd...)
tu bi bilo posla za pravosudje narednih 15 godina kad bi se pocelo ozbiljno raditi, problem je kaj je i pravosudje kupljeno pa nazalost tesko da ce se ikad saznati i rasplesti cijela hobotnica, s vremena na vrijeme dobivamo neke mrvice da se dobije privid da se nesto radi no hobotnica je sve sira i sira
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 13:20   #76
Ovaj puta Alex Brown od kampanje jedino treba uraditi niz TV spotova u kojima je samo Karačmrle s gafovima tipa ono kad ne uspijeva izbrojati do 5.
Na dnu ekrana velikim slovima poruka "JEL' ŽELITE DA VAM OVAKAV VODI DRŽAVU?"

Dotle Zoki ladi muda u vikendici, dođe u Zagreb samo ako bude neko TV sučeljavanje. I na postizborne pregovore s Mostom ako ne uhvati 76 zastupnika.
__________________
Za sva vrimena
Sicko S is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2016., 13:26   #77
ne valja to, ako se tuče samo po karamarku doći će do zamora materijala
srećom DK ima ergelu konja za trku
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:52.