Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2015., 12:56   #101
Može preporuka dječijeg stomatologa u istočnom dijelu grada?!
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 19:09   #102
Molim ako NETKO ima iskustva s poliklinika Mostarac, dr Berislav Mostarac u radu s djecom? Imam dečka od devet godina i velike probleme sa zubima... Idemo privatno k zubaru i nisam zadovoljna, nismo iz ZG, ako NETKO ima iskustva ili preporuke za nekog drugog bila bih jako zahvalna
ROARY1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2015., 21:38   #103
Spec dječje stomatologije

Apsolutna preporuka je dr. Jeličić u DZ Zagreb Istok u Dubravi (Retkovec). Specijalist je dječje stomatologije i ima silno strpljenje u radu s djecom.
Jedini problem je da je već dva mjeseca na bolovanju, a moja mala ne želi otvoriti usta nikom drugom, bili smo naručeni prošli tjedan i mlada dama je ljutito otišla kad je vidjela zamjensku doktoricu, optužila nas je da smo ju htjeli prevariti...
Novinivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2015., 10:37   #104
Moze li mi netko preporucuti stomatologa u Splitu koji koristi ozon a ok je za manju djecu (2.5) godine?
__________________
Objektivno ne postoji, subjektivno se ne broji.
greyish is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 14:08   #105
Moj muz je bio u dva navrata u Ledikdentu i jucer je isao na kontrolu pa sam ja s malim isla s njim (do Ledikdenta smo dosli preko preporuke jedne frendice). Uglavnom, zguglala sam ih i vidjela da imaju i ordinaciju za klince pa reko idemo i nas dva vidjeti s tatom kak je to tam. S obzirom da je bila samo kontrola,znala sam da nebu dugo trajalo.
Uglavnom, ja sam odusevljena. Atmosfera je bila jako pozitivna, doktorica i sestra vrlo susretljive. Mali se odusevio s igrackama tamo, malo smo razgledali ordinaciju za djecu dok je tata bio u ordinaciji za odrasle. Prevladavaju vedre i vesele boje, ima igracaka i u cekaoni i u ordinaciji, dok sjede na zubarskom stolcu djeca mogu gledati crtic na telki koja je na zidu.
Kad je muz bio gotov, doktorica je prisla mom malom, malo bacila oko na zubeke, dala mi je par savjeta, porazgovarale smo... jako ugodna osoba.
Rekla je da kad ce muz opet doci da dodemo i mi tak da se mali navikava na ordinaciju... ako nece muz imati vise potrebe, vjerojatno cu se ja naruciti tamo na pregled tek toliko da mali opet moze doci (iako ja imam zubara s kojim sam zadovoljna, ali tamo nemrem dofurati malog), a kad ce biti vrijeme, onda ce i malac tamo na preglede. S obzirom na ruzna sjecanja koja ja imam na zubara kad sam bila mala, ne zelim i da moje dijete to ima (iako sam ja uvijek dolazila samo na kontrole, prvi karijes sam imala valjda na faksu... al kad se sjetim one starinske stolice, pa onih svih aparata.. brrrr, jezim se).
Vidim da se u ranijim postovima spominje Ledikdent, bum procitala detaljnije. Vjerojatno to sve i kosta (iako je recimo ovaj zahvat kaj je isao moj muz bio jeftiniji nego kod njegovog zubara, taj zahvat nije preko hzzoa), ali ovo je jedna od onih stvari na kojima ne planiram stedjeti.
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 22:01   #106
Večer. Jesu vašoj djeci vađeni zubi?
Naime, moj sin ima jedan otvoreni zub za koji nam je zubarica u Hrv savjetovala da nikako ne vadimo jer je on jako malen za vađenje (5g.) i da će mu to samo poremetit raspored zubiju,a dvije zubarice u inozemstvu gdje sad živimo su mi rekle da ga mora vaditi..
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 15:28   #107
Imate li preporuku za RI?

Ako ima tko u zapadnom dijelu grada, ali ustvari svejedno je, samo da je ok s djecom i da ne otkazuje termine kao naša
__________________
Siromašna država se treba sramiti svojih bogataša a bogata država svojih siromaha
mačkonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 19:34   #108
Pozdrav,

jel ima tko nekog dobrog zubara/icu na podrucju Sesveta ili Dugog sela!?!
anita_4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 08:42   #109
Maleni mi ima cirkularni karijes na zubićima, bil ismo kod zubara koji je rekao da se tu ništa ne može i da će zubi propasti i da je tako kako je.
Meni je to ne prihvatljivo i voljela bih barem spriječiti širenje daljnjeg karijesa.... Treba mi preporuka za zubarsku ordinaciju koja je voljna raditi s tako malenima (19mj).
Znači, nije mi bitno da li će to biti privatna ordinacija ili preko zavoda, bitno mi je da se barem pokuša nešto napraviti i sanirati šteta, a ne da se odmah odustane jer nema ni 2 godine, a zubi već sad lagano propadaju.
valed is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2016., 10:06   #110
Mi smo išli u Ledikdent, privatni je i baš za malene
Bili smo samo na prvom pregledu ali zaista je sve prošlo odlično, i vjerujem da bi se ulovili u koštac sa bubanim zubićima
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 22:37   #111
Preporuka za Rijeku??
ljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 23:16   #112
moram pohvaliti dr. mašu tepšić u sigetu - žena je genijalna!

danas smo vodili našeg trogodišnjaka i bilo mu je toliko zabavno da je pitao kad ćemo opet ići kod tete zubarice.

a cijena je stvarno i više nego ok - pregled + popravak jednog zubića = 150 kuna.

nije nam baš blizu, ali dva puta godišnje možemo otići i malo dalje od kvarta.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 09:27   #113
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
moram pohvaliti dr. mašu tepšić u sigetu - žena je genijalna!
Slažem se, ja sam je već tu hvalila.Od početka ja mala kod nje.
Perfektna je! Svakako preporuke.

Odličan pristup, sve uspije obaviti bez da se mala ikad opirala, sve pokaže prvo djetetu, da mu da isproba. Tri zubića je mala popravljala, jednom je samo malo zasuzila, ali dopustila je da sve žena odradi. I cijena nam odgovara, kontrole se ne plaćaju, popravak je tih 150 kn. Pečatili smo i šestice kod nje (to se ne sjećam cijene, ali nisam dizala kredit za to pečaćenje pa mi nije ostalo u loše sjećanju ).

Evo sad idemo drugi tjedan na kontrolu, nikakve traume kod male nisu stvorene (to mi je jako bitno, jer sam ja paničar pa sam se bojala da joj strah ne prenesem).
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 16:45   #114
pozdrav! gdje u Rijeci ici kod zubara s dvogodisnjakom zivcanog karaktera? �� da sam u zg, odmah bi tracali u ovaj lekident, zvuci odlicno..
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2016., 22:02   #115
neću ti nažalost pomoći, ali moram reći da smo mi jučer bili u lekidentu i ja sam zaista oduševljenja pristupom. :klap:
ono kad dijete ne želi doma...
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 00:24   #116
Quote:
svasta_nesto kaže: Pogledaj post
neću ti nažalost pomoći, ali moram reći da smo mi jučer bili u lekidentu i ja sam zaista oduševljenja pristupom. :klap:
ono kad dijete ne želi doma...
yep, nece al zvuci divno.. tako je nama neki dan bilo u renault salonu, imaju neki kao twingo kabriolet za djecu, juniora sam iznosila u rukama uz vristanje iz petnih zila i bacakanje. u biti, ne valja ni kad im je PREdobro negdje
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 11:25   #117
Quote:
svasta_nesto kaže: Pogledaj post
neću ti nažalost pomoći, ali moram reći da smo mi jučer bili u lekidentu i ja sam zaista oduševljenja pristupom. :klap:
ono kad dijete ne želi doma...
Da li ste baš nešto popravljali ili ste samo išli na pregled?

Jer čula sam od poznanice da kod popravaka i nisu baš neka sreća...
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 12:49   #118
prvi pregled samo.
što ne valja kod popravljnja? bem ti, toga sam se bojala!
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 14:53   #119
Quote:
svasta_nesto kaže: Pogledaj post
prvi pregled samo.
što ne valja kod popravljnja? bem ti, toga sam se bojala!
i ja
kao da nisu baš bili strpljivi i da su rekli mami da kaj ne može umirit djete

a mi trebamo popravak i sad nisam na ziher da idem dalje k njima
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 16:22   #120
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
i ja
kao da nisu baš bili strpljivi i da su rekli mami da kaj ne može umirit djete

a mi trebamo popravak i sad nisam na ziher da idem dalje k njima
hm... ne znam za to. tko zna kakva je situacija bila.
dok smo mi čekali, popravljale su zubić curici. 3-4 god, nema više. jako ljubazna zubarica, pozitivna, razgovarala s malom, ohrabrivala ju... a mala ni da bi pisnula, doduše. ne znam što joj je dala, ali ja nisam tako mirna i strpljiva kod zubara.
e, sad... možda ova djevojčica nije dobar primjer za ovo što pišeš .
uglavnom, mi ćemo opet k njima kad izbiju petice radi preventive i bondanja sa zubarom. a kad dođe vrijeme popravka, probat ćemo pa ćemo vidjeti...

i ne znam koliko ih tamo radi. nama bila mlada zubarica jedna, ne znam ime.
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:41.