Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2017., 14:56   #2141
Glasnović HDZ naziva desnim krilom udbe, ali ga to nije spiječilo da glasa za hdzovu vladu
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 14:59   #2142
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Glasnović HDZ naziva desnim krilom udbe, ali ga to nije spiječilo da glasa za hdzovu vladu
I da na njihovoj listi udje u sabor i politiku

Dakle isprika, i ono postenje treba preinaciti iz "ne znam" u "mos mislit"
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:06   #2143
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
I da na njihovoj listi udje u sabor i politiku

Dakle isprika, i ono postenje treba preinaciti iz "ne znam" u "mos mislit"
Hrvatska dijaspora.

Te dvije riječi ti sve govore
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:26   #2144
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Hrvatska dijaspora.

Te dvije riječi ti sve govore
Što imaš protiv naše emigracije?
USAisfreedom is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:31   #2145
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Što imaš protiv naše emigracije?
Nema ništa protiv cijele dijaspore, samo protiv onih koji su glasali za glasnovića.

I onih što na skupovima izvjese slike pavelića.
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:59   #2146
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Nema ništa protiv cijele dijaspore, samo protiv onih koji su glasali za glasnovića.

I onih što na skupovima izvjese slike pavelića.
Izgleda mi da su u 'Rvackoj danas snazniji pokreti "Za-dom-spremnika" nego li u dija-sporama.
celsus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:57   #2147
Quote:
no_surrender kaže: Pogledaj post
Uživam slušati njegove govore u Saboru, veliki domoljub i anti-komunist, a prije svega častan čovjek.
Šteta što u Saboru nema više ljudi poput njega i Steve Culeja.
Nadam se da će ljudi poput njih dvojice i ministra Hasanbegovića preuzeti HDZ.
ne moze se zvat stevo i bit clan hdz-a. to vrijedja zdrav razum
spirit-leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:59   #2148
Culej je perjanica svoje izborne jedinice.
Najviše glasova na listi nakon Marića.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 00:06   #2149
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Culej je perjanica svoje izborne jedinice.
Najviše glasova na listi nakon Marića.


-Stipe
ne mogu prozvakat cinjenicu da se zove stevo i u hdz-u je. to mi je nepojmljivo. i jos visoko pozicioniran
spirit-leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 12:38   #2150
Je li ovo građanin Glasnović ponovno javno prijetio drugom članu Sabora fizičkim obračunom?
Quote:
https://www.24sata.hr/news/sabor-ce-...esudama-550473
Trojica su me zvali kad je Pernar jučer likovao kad je general Praljak popio otrov, da su te našli ti ne bi sjedio ovdje danas, ustvrdio je Željko Glasnović (NH) zastupniku Živog zida. Ustvrdio je kako polovice zastupnika nema danas u sabornici.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 13:49   #2151
Glasnović gonna Glasnović


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 17:49   #2152
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Što imaš protiv naše emigracije?
ja osobno nemam nista protiv ljudi....
ali....
ovaj je pomaknut....
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 17:51   #2153
Quote:
spirit-leader kaže: Pogledaj post
ne mogu prozvakat cinjenicu da se zove stevo i u hdz-u je. to mi je nepojmljivo. i jos visoko pozicioniran
ne pretjerujte.....bilo je i milosevica tamo.....
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 22:04   #2154
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Je li ovo građanin Glasnović ponovno javno prijetio drugom članu Sabora fizičkim obračunom?
Na žalost izgleda da jest.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 00:09   #2155
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
ne pretjerujte.....bilo je i milosevica tamo.....
Domagoj je hdz-ov veliki ekonomski mag...
spirit-leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 07:08   #2156
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Je li ovo građanin Glasnović ponovno javno prijetio drugom članu Sabora fizičkim obračunom?
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=2150


opa ako ima saznanja o mogućem počinjenju kaznenog djela obavezan ga je prijaviti, ako ne - policija bi trebala reagirati i pozvati Glasnovića na informativni razgovor o "saznanjima" i spoznajama ... doista je zanimljivo kako su neki drugačiji

no neka se Pernar ništa ne brine, big boy Glasnovik je još uvik mamin sin, neka mu samo Pernar kaže da će reči njegovoj mami ... .
Bokte tko sve ne "sjedi" u Saboru. Em bi pendrečio em bi se fizički obračunavao ...
__________________
I would call it

Zadnje uređivanje saugaro : 02.12.2017. at 07:35.
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 11:19   #2157
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Je li ovo građanin Glasnović ponovno javno prijetio drugom članu Sabora fizičkim obračunom?
Zanimljivo kako pojedinci olako zaboravljaju detalje nauka kojeg, navodno, bespogovorno slijede.... :klap:

Evanđelje po Mateju:

I gle, jedan iz Isusovog društva pruži ruku, isuka svoj mač i udari prvosvećenikovog slugu, te mu odsiječe uho. Tada mu reče Isus: vrati svoj mač na njegovo mjesto; jer svi koji se maše za mač - od mača će poginuti.
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 20:17   #2158
Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Zanimljivo kako pojedinci olako zaboravljaju detalje nauka kojeg, navodno, bespogovorno slijede.... :klap:

Evanđelje po Mateju:

I gle, jedan iz Isusovog društva pruži ruku, isuka svoj mač i udari prvosvećenikovog slugu, te mu odsiječe uho. Tada mu reče Isus: vrati svoj mač na njegovo mjesto; jer svi koji se maše za mač - od mača će poginuti.
tko se laca maca
taj se
maca laca....
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 21:34   #2159
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Je li ovo građanin Glasnović ponovno javno prijetio drugom članu Sabora fizičkim obračunom?
Do nedavno sam mislio da "zestoki" istupi u Saboru pomazu Zeljkecu jer djeluju terapeutski na bolnu mu dusu. Medjutim, danas sam promijenio misljenje: mislim da bi u interesu njegova mentalnoga zdravlja bilo najbolje da se kani politike, te da ode u penziju, te napise autobiografsku knjigu "Moja borba" ili nesto takvog.
celsus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 00:06   #2160
Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
Zanimljivo kako pojedinci olako zaboravljaju detalje nauka kojeg, navodno, bespogovorno slijede.... :klap:

Evanđelje po Mateju:

I gle, jedan iz Isusovog društva pruži ruku, isuka svoj mač i udari prvosvećenikovog slugu, te mu odsiječe uho. Tada mu reče Isus: vrati svoj mač na njegovo mjesto; jer svi koji se maše za mač - od mača će poginuti.

Zanimljivo kako najveći ateisti najviše vole citirati Bibliju..

pogledaj si btw epizode o Sotoni.. primjetit ćeš kako je specifična po tome što nikada nema 'nešto svoje' nego uzima postojeće i to oskvrnjava.
killy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.