Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2017., 02:34   #261
najgore što možeš učiniti je početi se dopisivati s nekom s forum.hr. Em što tu ima jako malo cura, em su sve valjda ono -- neki svoji psihički slučajevi. Zahtjevaju elokventnost i konciznost, a da ni e ni k od toga nisu u stanju ponuditi.
Serengeti is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 14.11.2017., 21:11   #262


cura od 22 godine...
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:16   #263
Quote:
vknez kaže: Pogledaj post


cura od 22 godine...
Pa bar je odmah rekla šta hoće
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:24   #264
Mene iskreno zanima kako uopće upoznati nekog normalnog, tko neće nestati i zatvoriti profil negdje, blokirati te na prvu krivu riječ? Svi su totalno poludili od tih društvenih mreža danas.Evo i tu na forumu, jave mi se neki ljudi, i otkrijem ih u laži, izmišljaju takve gluposti da to nisu istine, pa kad s otkriveni samo nestanu bez riječi. Ili nestanu ovako ili onako, bez razloga, a dotad je komunikacija glatko tekla.

Najbolji su mi oni (najčešće likovi, valjda je to taktika da te prije zbare) koji nakon jedne, dvije poruke predlažu (onako kao ovlaš) da bi mogli kad se upoznamo nakon nekog vremena skupa na neku aktivnost koje smo se dotaknuli, pa neke izlete spominju itd itd. Čovječe, pa ne poznajem te uopće, a ti već bacaš takve prijedloge

Neki su mi znali izmisliti da sam rekla neto što nisam i kao uvrijedili se oni, valjda im je trebao neki izgovor da prekinu komunikaciju, pa nemaju muda samo se pozdraviti i otići, bez ovakvih gluparija.

Koji k...c, ono
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:32   #265
Ako vjerujes u ono sto si napisala u potpisu, ceka te ni manje ni vise nego magija. Ne znam cemu uzrujavanje, sva ta bol je samo sjeme za radost koja dolazi. Osjecas li snagu kako navire?

Mislim, nije valjda da potpis laze.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:39   #266
Ja mislim da ak si normalna osoba privatno, onda imaš interes i tu na forumu ostavit dobar dojam i obrnuto.
quercus90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 21:53   #267
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Ako vjerujes u ono sto si napisala u potpisu, ceka te ni manje ni vise nego magija. Ne znam cemu uzrujavanje, sva ta bol je samo sjeme za radost koja dolazi. Osjecas li snagu kako navire?

Mislim, nije valjda da potpis laze.
To sam još prije stavila, već sam i zaboravila na njega. Maknut ću ga, tnx


Quote:
quercus90 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da ak si normalna osoba privatno, onda imaš interes i tu na forumu ostavit dobar dojam i obrnuto.
Onda ima jako malo normalnih osoba. Svi su postali najobičniji sebičnjaci, ne znaju ni sami što žele.

Smeta me to jer je to očito slika situacije u rl, nije samo na forumu tako. I na drugim društvenim mrežama, i inače.
Ali to mi je najbolje, kako se ljudi naglo ohrabre i usude sve živo, i odmah na netu, a uživo ne bi imali ni upola toliko hrabrosti.
Sve lažnjaci najobičniji, fućkaš takve ljude.
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 22:01   #268
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
Mene iskreno zanima kako uopće upoznati nekog normalnog, tko neće nestati i zatvoriti profil negdje, blokirati te na prvu krivu riječ? Svi su totalno poludili od tih društvenih mreža danas.Evo i tu na forumu, jave mi se neki ljudi, i otkrijem ih u laži, izmišljaju takve gluposti da to nisu istine, pa kad s otkriveni samo nestanu bez riječi. Ili nestanu ovako ili onako, bez razloga, a dotad je komunikacija glatko tekla.

Najbolji su mi oni (najčešće likovi, valjda je to taktika da te prije zbare) koji nakon jedne, dvije poruke predlažu (onako kao ovlaš) da bi mogli kad se upoznamo nakon nekog vremena skupa na neku aktivnost koje smo se dotaknuli, pa neke izlete spominju itd itd. Čovječe, pa ne poznajem te uopće, a ti već bacaš takve prijedloge

Neki su mi znali izmisliti da sam rekla neto što nisam i kao uvrijedili se oni, valjda im je trebao neki izgovor da prekinu komunikaciju, pa nemaju muda samo se pozdraviti i otići, bez ovakvih gluparija.

Koji k...c, ono
Ne znam šta se buniš, bar se takvi samoeliminiraju, pa se ne moraš zajebavat s nekom filtracijom

Svakakvi ljudi se skupljaju na tim stranicama, tako da svašta valja i očekivati. Moram priznati da ni meni nije najjasnija baš logika. Ne znam kako ti je to upoznavanje počelo (krenulo od oglasa ili nešto slično?), ali čisto hipotetski, recimo da staviš oglas da tražiš momka za dopisivanje, možda i nešto više, u rasponu tih i tih godina, s tim interesima itd. Recimo da ti se ja javim, nisam uopće takav, al ajd, malo ću srat, ne kužim poantu? Pa valjda ćemo se u nekom trenutku naći na kavi, možda nešto više pa će se sve to rasplinut samo tako. Druga solucija je da me zanima samo dopisivanje, ok, super, odmah naznačim i onda tu ni sličnost nije toliko presudna, ako sve ostane u toj domeni. Tako da mi je taj mindset nerazjašnjiv. Hoće možda umočit? Skratit vrijeme? Nemam pojma stvarno.

Ovo s prebacivanjem komunikacije i rl upoznavanje mi je već malo jasnije, očito to traže, al da mjeru ne znaju, to je istina. Nakon dvije poruke, ozbiljno? Jer onak, ako slučajno pričekaš barem nekih tjedan dana intenzivnog dopisivanja pa predložiš čisto da vidiš kako druga strana diše, valjda će proći neki tvoj rok trajanja ili što? Makar, vezano uz prvi dio, više vremena, više prilike da se razotkriju pizdarije, pa nije ni to toliko neobjašnjivo.
BrokenEmpire is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 22:04   #269
Pa mislim da je danas generalno jako malo normalnih ljudi, barem ono sto bi se objektivno smatralno normalnim (npr. kucni odgoj, nemediokritetstvo, svjesnost svojih nedostataka...). Ljudi jednostavno imaju potrebu hraniti/lijeciti svoj ego, kako u stvarnom, tako u virtualnom zivotu.
putnick982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 22:12   #270
Quote:
BrokenEmpire kaže: Pogledaj post
Jer onak, ako slučajno pričekaš barem nekih tjedan dana intenzivnog dopisivanja pa predložiš čisto da vidiš kako druga strana diše, valjda će proći neki tvoj rok trajanja ili što?
Tko normalan može izdržat tjedan dana intenzivnog dopisivanja sa osobom koju nije upoznao uživo?

A mnogi jednostavno nemaju kapacitet za kvalitetno dopisivanje sa desetak osoba paralelno. A jedna po jedna po tjedan-dva ne samo da je neefikasno, nego je i priličan gubitak vremena ako ti dopisivanje samo po sebi nije svrha.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 22:13   #271
Quote:
putnick982 kaže: Pogledaj post
Pa mislim da je danas generalno jako malo normalnih ljudi, barem ono sto bi se objektivno smatralno normalnim (npr. kucni odgoj, nemediokritetstvo, svjesnost svojih nedostataka...). Ljudi jednostavno imaju potrebu hraniti/lijeciti svoj ego, kako u stvarnom, tako u virtualnom zivotu.
Ili su možda jednostavno kojekakvi primjerci eksponiraniji, duže ostaju u sjećanju, bolje ih pamtimo itd itd. Aj recimo da si bio s 5 cura, hoće ti u razmišljanju o ženama prvo pasti na pamet onih 4 s kojima si imao sasvim ok veze, ali jbg, u nekom trenutku nije išlo dalje zbog neslaganja u nekim stvarima, ili ona jedna koja te gađala tanjurima, spamala pozivima/porukama, pratila itd?

Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post

Onda ima jako malo normalnih osoba. Svi su postali najobičniji sebičnjaci, ne znaju ni sami što žele.

Smeta me to jer je to očito slika situacije u rl, nije samo na forumu tako. I na drugim društvenim mrežama, i inače.
Ali to mi je najbolje, kako se ljudi naglo ohrabre i usude sve živo, i odmah na netu, a uživo ne bi imali ni upola toliko hrabrosti.
Sve lažnjaci najobičniji, fućkaš takve ljude.
Što znači normalnih? Mislim, ako ih ima tako malo, onda oni ni nisu normalni, nego abnormalni u smislu da su neki standard u populaciji? Nije mi jasna povezanost sebičnosti i neznanja što se želi u drugoj rečenici. Ljudi se nisu promijenili, već okolnosti, što iziskuje dodatnu prilagodbu. Jebiga, treba ljudima da se dođe k sebi i skužiš da na nekim stvarima treba raditi (u ovoj sferi), nema više mame i tate koji će ti dogovoriti brak, nema više sela koje će ti braniti rastave i održavat ti vezu, na tome treba sad radit u suradnji s partnerom.

Pročitaj si još jednom zadnji dio zadnje rečenice, opušteno, fućkaš takve ljude, živce i frustracije čuvaš za ljude koji ti zapravo nešto i znače u životu, a random anonimuse na internetu steraj van iz glave.

Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Tko normalan može izdržat tjedan dana intenzivnog dopisivanja sa osobom koju nije upoznao uživo?

A mnogi jednostavno nemaju kapacitet za kvalitetno dopisivanje sa desetak osoba paralelno. A jedna po jedna po tjedan-dva ne samo da je neefikasno, nego je i priličan gubitak vremena ako ti dopisivanje samo po sebi nije svrha.
Nisam siguran radi li se o sarkazmu na tematiku serijskih lovaca koji hvataju sve šta se može na netu ili je ovo ozbiljno, pa mi nemoj zamjerit na pogrešnom odgovoru. Možda bi bilo bolje da sam upotrijebio izraz intenzivnije dopisivanje u svojem prijašnjem postu, što bi više bilo u skladu s onim na što sam mislio. Tu ne mislim sad da se dopisujete 20 sati dnevno, ali ono, da je krenula neka komunikacija i da ti se lagano čini da se s osobom donekle poklapaš i da bi možda moglo biti nešto što bi se moglo prebaciti u rl. Ja smatram nerealnim očekivati od nekoga tko te "poznaje" dva dana preko dopisivanja na random dating stranici/forumu/čemu god da će krenut s tobom u dogovore oko nekog potencijalnog nalaženja. Na drugoj strani može se nalaziti bilo tko, čak i da nije neki degenerik u smislu serijskog silovatelja, ubojice ili nešto takvo, opet se može radit o osobi s kojom se, jebiga, jednostavno nikako nećeš poklopiti ni imati potrebu nalaziti u rl-u zbog drugačijih stavova, vrijednosti ili čisto zbog činjenice da ste toliko udaljeni i u nemogućnosti putovati da se nećete nikako naći, pa ono, ako se tjedan dana ne možeš strpit, ja ne znam.

Zadnje uređivanje BrokenEmpire : 14.11.2017. at 22:31.
BrokenEmpire is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 02:07   #272
Quote:
Serengeti kaže: Pogledaj post
najgore što možeš učiniti je početi se dopisivati s nekom s forum.hr. Em što tu ima jako malo cura, em su sve valjda ono -- neki svoji psihički slučajevi. Zahtjevaju elokventnost i konciznost, a da ni e ni k od toga nisu u stanju ponuditi.
ne bi se složia s tobon prika.
mislin, tu san kratko ali mislin da ima fenomenalnih cura, žena, kako već hoćeš.
ok, možda i jesu malo sjebane ....ali zar nismo i mi?
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 02:09   #273
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Tko normalan može izdržat tjedan dana intenzivnog dopisivanja sa osobom koju nije upoznao uživo?

A mnogi jednostavno nemaju kapacitet za kvalitetno dopisivanje sa desetak osoba paralelno. A jedna po jedna po tjedan-dva ne samo da je neefikasno, nego je i priličan gubitak vremena ako ti dopisivanje samo po sebi nije svrha.
nitko.
nitko normalan.
ali nenormalan može.
taj sam.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 20:52   #274
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Tko normalan može izdržat tjedan dana intenzivnog dopisivanja sa osobom koju nije upoznao uživo?

A mnogi jednostavno nemaju kapacitet za kvalitetno dopisivanje sa desetak osoba paralelno. A jedna po jedna po tjedan-dva ne samo da je neefikasno, nego je i priličan gubitak vremena ako ti dopisivanje samo po sebi nije svrha.

Evo ja sam normalna i imam kapacitet za kvalitetno dopisivanje. Mozda si na pogresnoj temi.Trebas ici tamo gdje jer fino , odabrano i kvalitetno drustvo. Ja sam tamo najcesce ! Sve same tracare , sponzoruse i raspustenice . Vidis ja sam sve ovo zajedno , tri u jednom
bebaraw is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 22:49   #275
Quote:
bebaraw kaže: Pogledaj post
Evo ja sam normalna i imam kapacitet za kvalitetno dopisivanje. Mozda si na pogresnoj temi.Trebas ici tamo gdje jer fino , odabrano i kvalitetno drustvo. Ja sam tamo najcesce ! Sve same tracare , sponzoruse i raspustenice . Vidis ja sam sve ovo zajedno , tri u jednom
Gospodjice, imate sve kvalifikacije, javite mi se u inbox asap.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 17:28   #276
....

Makar su za poštovanje žene koje se kvalifikuju kao to; Sponzoruše, a da ih ne nazovem kako drugo.....
Kupoprodajni ugovor se napravi u startu i bog da vas vidi,,,,
Milina

Na tim stranicama za upoznavanje, ,,,pa ne znam dal se može upoznati neko ko je pri čistoj svijesti a da nije makar dijelom izopačen, perverzni bolesnik,,,,
Generalno i za ženu i za muškarce....
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 08:19   #277
Imam dojam što je više tih online stranica za upoznavanje,to su ljudi više skeptični,oprezni, nesigurni..
Nestalo je doba spontanosti u upoznavanju u uživo..
__________________
Nekad nekoga vidiš zadnji put.. I nikad ne preboliš, što nisi znao
-Sanjar- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 11:48   #278
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Na tim stranicama za upoznavanje, ,,,pa ne znam dal se može upoznati neko ko je pri čistoj svijesti a da nije makar dijelom izopačen, perverzni bolesnik,,,,
Generalno i za ženu i za muškarce....
Znaci svi forumasi koji su na ovoj temi izjavili da koriste stranice su izopaceni i bolesnici? Vrh.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 11:54   #279
Napisala je makar dijelom. Vecina bi ovdje ionako dala lijevo jaje da im netko kaze micek, isuse boze kak si ti izopacen i perverzan
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 14:48   #280
Da, samo mi se ne čini da je mislila u takvom, ajmo reći simpatičnom, smislu
BrokenEmpire is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:15.