Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2017., 23:55   #41
Quote:
Kudum kaže: Pogledaj post
ko god tzako radi, to je protivno islamu i tu ni nema islama zapravo.
Upravo suprotno jer Islam je nasilje a ti cistis i na kraju neces imati sto cistiti jer sve je nasilje
Bolan nisi ti ni prvi ni zadnji cistac religijske prljavstine i na kraju ko kokica vivkajuci kao vivak nirvana sve je bijelo...
Akvila is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 02:37   #42
Quote:
Akvila kaže: Pogledaj post
Upravo suprotno jer Islam je nasilje a ti cistis i na kraju neces imati sto cistiti jer sve je nasilje. Bolan nisi ti ni prvi ni zadnji cistac religijske prljavstine i na kraju ko kokica vivkajuci kao vivak nirvana sve je bijelo...
na kraju neću imati što čistiti, tako je. evo kokica, od mene za tebe.
Kudum is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 15:10   #43
Quote:
Kudum kaže: Pogledaj post
ko god tzako radi, to je protivno islamu i tu ni nema islama zapravo.




SvFrancisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 15:12   #44
Nešto predivno.
Koja poniznost skrušenost u srcu jednostavnost u isto vreme i sigurnost,povjerenje.


Quote:
Potpuno u srcu obraćen i posve opredijeljen za Krista, Franjo se javno pred pobožnim asiškim biskupom Gvidom II. odrekao svih dobara i prava na očinsku baštinu. Time se kao pokornik i Bogu posvećena osoba podložio posve crkvenoj vlasti. Tada je izjavio: “Čujte me i shvatite dobro! Do ovog sam časa svojim ocem nazivao Petra Bernaridonea, odsad s većim pouzdanjem mogu reći: Oče naš, koji jesi na nebesima, u tebe stavljam sve svoje blago i nadu i zalog svog ufanja.”
SvFrancisco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.