Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2017., 02:20   #1
Slanje slika 101

Dosadno mi je, da.
Znam, požalit ću otvaranje teme. Uvijek požalim .

Nije mi jasno zašto mi se ovo desilo više od jednom.
Zašto više od jedne osobe misli da je tak nešto uopće kul?

Znači tipkamo se, hoću spojit facu i tekst. Tužite me .
Fino pitam da izmjenimo slike, mislim i "nisam baš za to" je odgovor. Nije da sam i ja slala svoje svima ikad.

I onda dobiješ fotku uz napomenu da je malo starija. 3-4-5 godina.
Pinkicu.
Treptaj oka.

Jebote, koga briga kak si izgledao/la prije 7 godina? :klap:
Prije 7 godina sam ja imala 20. Koliko god ljudi govorili da izgledam mlađe, ipak ne izgledam kao što sam izgledala tad (jer sam tad izgledala kao da imam 16 ) i poslat takvu sliku je smisla bez.
Prije 3 godine sam bila 20+ kila deblja, koliko je legit poslat i takvu fotku? Ak pošaljem nekom to i onda se idem s njim/om nać uživo ne bude me osoba ni prepoznala

Da se razumijemo ne očekujem friško uslikan selfie isključivo za mene, al u doba sveprisutnih kamera reći da se u tih 3-4-5 godina nisi nijednom poslije uslikao, a da pritom nemaš 70 i slikaš se tek kad unuci donesu one svoje vražje telefone... Ajd ne seri.

Jel i vi to radite?
Zašto to ljudi rade?
Meni je prva pomisao da pokušavaju nešto smuljat.
Eto.

Odlučila sam da kad ak mi se ikad ponovi takva situacijaj (a fakat bi bilo dosta više ) da ću počet slat slike iz djetinjstva.
Ono, sori, tu sam mrvicu mlađa, al kuiš, zadnji put sam se slikala 1997.

dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 02:36   #2
A srame se trenutnog izgleda, nema što drugo bit.
Internet upoznavanja su ionako pomalo licemjerna, ne znam jel to prava riječ, ali ajde, dva je ujutro, jer daju iluziju da je bitan karakter, ali to je glupost, ljudi se povezuju na temelju privlačnosti i onda tek kreću u upoznavanje karaktera i to je prirodan slijed stvari, sve ostalo je groteskno, umjetno i vodi ovakvim stvarima, vodi razočaranjima, čak i kad je izgled čisto ok, opet ostaje ona neugodnost da nikad osoba nije ista kao zamišljena. Baš kao što film snimljen prema knjizi nikad nije isti.
Zato sam ja zadnje dvije godine takve stvari rezala odmah, oš vidit kakvi smo si, ajmo na kavu. A onda ti slika i ne treba jer na licu mjesta vidiš je li te netko privlači ili ne i vice versa. Mislim, dodate se ionako na viberu, fejsu, negdje pa znate kako izgleda druga strana bar donekle.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 02:47   #3
Ma meni se neda više dodavat ljude na fejs jer ak komunikacije umre za tri dana (a umrijet će ako se netko nekom fizički ne svidi), onda samo imam situaciju da važem dal da obrišem ili ne.

Ja ponekad znam tražit i cure s kojima tipkam da izmjenimo fotke, čisto jer onda imam bolji dojam da je iza teksta stvarna osoba. Štajaznam.
Nije nužno da tražim fotku samo zato što si tražim dečka i on mora bit najljepši ikad.
Kad vidiš kak netko izgleda, postane više od slova na papiru.

Ak ćemo slat slike stare 3 godine, ja ću počet slat one sa vjenčanja.
Jer TO sam ja bila prije tri godine.
Udana .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 02:51   #4
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Ma meni se neda više dodavat ljude na fejs jer ak komunikacije umre za tri dana (a umrijet će ako se netko nekom fizički ne svidi), onda samo imam situaciju da važem dal da obrišem ili ne.

Ja ponekad znam tražit i cure s kojima tipkam da izmjenimo fotke, čisto jer onda imam bolji dojam da je iza teksta stvarna osoba. Štajaznam.
Nije nužno da tražim fotku samo zato što si tražim dečka i on mora bit najljepši ikad.
Kad vidiš kak netko izgleda, postane više od slova na papiru.

Ak ćemo slat slike stare 3 godine, ja ću počet slat one sa vjenčanja.
Jer TO sam ja bila prije tri godine.
Udana .
I meni se jednom upalio alarm kad mi osoba nije htjela poslati sliku. Isto volim vidjeti lica s kojima pričam. Nekad će se sve ugasiti zbog izgleda, a nekad zbog 3D dimenzije jer ti osoba nečim jednostavno ne paše. Najbolje je dok ne stigneš stvoriti sliku u glavi.
Za prijateljstva mi nije toliko presudno, ali isto volim znati s kim pričam, ako ništa, bar da znam da osoba postoji i da nije trol (forumaška paranoja).

Jednom sam samo nekog otpisala zbog izgleda i to ne zato što je bio ružan (iako meni jest) nego jer mu se karakter jako lijepo ocrtavao na licu.

Viš, to bi bilo dobro. Da mi je vidjet reakcije.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 02:58   #5
To što kažeš da mu se ocrtavao karakter na licu... Desilo mi se nekoliko puta kroz život da su mi neki ljudi bili ružni zbog karaktera iako možda objektivno to i nisu bili. Naprosto nisam vidjela dalje od te neke grozne energije koju su odašiljali i uvijek su mi bili bljak.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 02:58   #6
Mislio sam da će tema biti o dickpicovima. Tužno!
Ne tražim fotke nego čim prije na kavi da se nađemo. Nije to najbolja taktika, ali jbga.
Ovo sa starim fotkama je lejm potez. Nije više 2005. Zadnjih nekoliko godina svaki komad elektronike koji uzmem u ruke ima kameru na sebi.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 03:11   #7
Pa no.
Il ak ti je bed poslat sliku onog kak sad izgledaš onda napišeš "ne bi htio/la izmjenit slike" i okej. Np m8
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 06:20   #8
Jesu li i dickpicovi starijih datuma?

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 07:10   #9
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
i poslat takvu sliku je smisla bez.
Prije 3 godine sam bila 20+ kila deblja, koliko je legit poslat i takvu fotku?
To je super. Vecinom posalju par godina staru gdje su 20kg mrsaviji. Poznanik pricao o takvom "dejtu".
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 07:20   #10
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
To je super. Vecinom posalju par godina staru gdje su 20kg mrsaviji. Poznanik pricao o takvom "dejtu".
i kaj nakon sto se na dejtu pojavi hypo umjesto gorske vile?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 07:28   #11
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Jel i vi to radite?
Zašto to ljudi rade?
Meni je prva pomisao da pokušavaju nešto smuljat.
Eto.
Nažalost, mnogi pokušavaju biti nešto što nisu (a što bi valjda htjeli biti) da bi se svidjeli drugima.
Što je razlog? Vjerojatno zato što kad su svoji, nemaju uspjeha sa suprotnim spolom. I umjesto da rade na sebi, da bi bili kvalitetnije osobe i samim time privlačniji drugim ljudima, lakše se praviti da si netko tko nisi.
Jasno, to je kratkog vijeka, no ne možeš ti to njima objasniti. To je takav mentalni sklop, sklon laganju i muljanju.

Osobno, ja sam "what you see is what you get" type of guy. Pa kome se svidim kao takav, super. Kome ne, ionako nema ukusa.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 07:54   #12
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
i kaj nakon sto se na dejtu pojavi hypo umjesto gorske vile?
A nis, platio je curi kavu, sjeo u auto i odvozio nazad tih 200km. Smijala sam mu se godinama. Kad bi me zvao na kavu svaki put bi mu rekla: ne smeta ti kaj sam se MALO udebljala?
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 08:02   #13
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
A nis, platio je curi kavu, sjeo u auto i odvozio nazad tih 200km. Smijala sam mu se godinama. Kad bi me zvao na kavu svaki put bi mu rekla: ne smeta ti kaj sam se MALO udebljala?


Pa kaj ju nije prije dodao na fejs ili nešto?

Meni se isto desilo da se skompam sa ženskom na nekoj dejting stranici, dodam ju na fejs, a ono slika iz devesprve.
Ne kužim fakat, kaj si takvi ljudi misle? Da ćeš prijeći preko toga što su lagali?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 08:03   #14
Ja recimo nemam fejs. Kaj to znaci da nitko ne bi samnom na kavu.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 08:08   #15
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Ja recimo nemam fejs. Kaj to znaci da nitko ne bi samnom na kavu.
Čisto da se ubacim kao padobranac. Kada bi nekoga upoznao preko foruma/internta ne bih isao na kavu s njom da nema fejs.

Kao aktivna sam na forumu al fejs... ne ne... jako sam protiv toga. #redflag
__________________
U Bogu mom je snaga moja sva.
JosipDBZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 08:12   #16
Quote:
JosipDBZ kaže: Pogledaj post
Čisto da se ubacim kao padobranac. Kada bi nekoga upoznao preko foruma/internta ne bih isao na kavu s njom da nema fejs.

Kao aktivna sam na forumu al fejs... ne ne... jako sam protiv toga. #redflag
Zakon

Nisam protiv, jednostavno me ne zanima, nisam nikad u zivotu otvorila tu stranicu.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 08:14   #17
A jebiga ljudi cupaju slike di su ispali donekle dobro pa makar to bilo i prje 3 god.
U danasnje vrijeme kad i mikrivalna ima kameru to je veliki red flag
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 08:17   #18
Jebote kud ovaj svijet ide ako je neimanje fejsa red flag. :klap:

Ako nije aktivna na barem tri drustvene mreze sigurno ni ne postoji u stvarnosti.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 08:19   #19
Quote:
JosipDBZ kaže: Pogledaj post
Čisto da se ubacim kao padobranac. Kada bi nekoga upoznao preko foruma/internta ne bih isao na kavu s njom da nema fejs.

Kao aktivna sam na forumu al fejs... ne ne... jako sam protiv toga. #redflag
Eto, ovo mi je skroz novi kriterij za otić na kavu sa nekim. Moraš imat fejs


Nikada mi nije bio problem poslat sliku nekom sa kime tipkam neko vrijeme i osjećam se ok. Neš ti problema oko toga.
A i ne shvaćam ta muljanja, ono, ako imaš neke namjere naći se sa tom osobom, pa prvo će te skenirat da vidi jesu li slike bile stvarne, a muljanje ih samo odbija.
fast-games is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 08:20   #20
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Ja recimo nemam fejs. Kaj to znaci da nitko ne bi samnom na kavu.
Ma gle, ak živimo u istom gradu, nije mi problem otići u drugi kvart na cugu. Neće me jedna kava ubit... čak i da ispadne loše, izgubio sam sat vremena.

No, definitivno ne bih vozio 200km samo na temelju slike. Pogotovo danas, kad svi imamo smartphone, upališ kameru na wappu ili viberu da vidiš jel' sve legitimno.

Quote:
JosipDBZ kaže: Pogledaj post
Čisto da se ubacim kao padobranac. Kada bi nekoga upoznao preko foruma/internta ne bih isao na kavu s njom da nema fejs.

Kao aktivna sam na forumu al fejs... ne ne... jako sam protiv toga. #redflag


Recimo, ja imam fejs ali nisam baš nešto aktivan na njemu. Mogu razumijeti ljude koji ga nemaju jer realno, 90% sadržaja tamo je realno bezveze (za ljude koji imaju više od 15 godina).
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:10.