Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2017., 19:55   #5381
operem kosu, stavim je u pamucnu majicu, stoji, malo prodem prstima kroz kosu, stavim nesto i gnjecim, to je to
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 20:07   #5382
jel ima kod nas taj cocoswasser? nisam vidjela prije par dana kad sam bila u DM-u.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 12:02   #5383
ja sam kupila kod nas
evo i drugi put sam koristila i super mi je

nije mi kao kad stavim pjene ali skoro
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 05:27   #5384
kad već pričate o kokosu, ja već godinama koristim kokosovo mlijeko sa iHerb
https://hr.iherb.com/pr/Palmer-s-Coc...z-250-ml/51539

predivno mi definira kovrče i traje vječno

__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 06:42   #5385
Quote:
jospu kaže: Pogledaj post
Prekrasna ti je kosa.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 08:12   #5386
hvala curee :* :*

imate li kakvu preporuku za regenerator?
meni ne paše valjda ni jedan iz naših drogerija haha... svi mi nekako umaste i otežaju kovrče :/ silver šempon sam zasad dvaput koristila i savršen je, jedino je kosa nakon njega malo suha (jasno, nemam regenerator hahahaha.... a i htjela sam vidjeti kako sam djeluje)... u potrazi sam za njihovim regeneratorom, ali prošli ga vikend valjda nigdje u Zg nije bilo ili jednostavno nisam imala sreće
jospu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 08:33   #5387
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/channel/UCmp...8vIRFZhX52gqnA

Bože moj,koja kosa

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
Oduvijek mi je smeda kovrcava kosa naj naj a ova na yt je i uber zgodna kad vidim takve uzivo kao da sam u raju.
Vi kovrcave jedne uh
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 11:59   #5388
Quote:
jospu kaže: Pogledaj post
hvala curee :* :*

imate li kakvu preporuku za regenerator? ..
meni se naročito sviđa i nijansa tvoje kose, to je prirodno? (ako nije, piši koja je to boja ) predivno.

u Bipi ima John Frieda FRIZZ EASE linija, njihov Dream Curls conditioner meni jako paše. i šampon je dobar, ali regenerator je baš odličan (lovim vikend popuste za kosu, inače je preskup). i styling spray iz te linije koristim, sad po zimi postaje aktualan, bolji je od drugih paralela
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 13:40   #5389
prirodno je inače malo jače smeđe/zlatno, tu nekako malo čak i presivo izgleda haha

aha, kod te linije me cijena najviše i odbijala, ali vjerujem da ću kupiti, nije baš da imam neku alternativu pošto sam manje više sve već i probala :S
jospu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 05:00   #5390
zašto si koristila silver šampon, kada nisi plava i ne trebaš ubijati žutilo?

ja već skoro 15ak godina isprobavam šampone, regeneratore i maske, a kosa mi je zahtjevna jer je suha em od frćkavosti em od farbanja. i nakon probavanja svega i svačega, zaključila da kod šampona i maski itekako vrijedi koliko para toliko muzike, i da je oooogromna razlika između balea šampona i nekog od 70ak kuna. isto i s maskama. tek otkad koristim kerastase masku, kosa mi je preporođena, i sam frizer je bio u čudu koliko se oporavila.

kod proizvoda za stiliziranje još i mogu naći u tom jeftinom rangu neloš proizvod (npr godinama sam koristila od balee ono neko mlijeko u narančasto bijeloj flašici), ali tek s kvalitetnijim šamponima sam uspjela naći nešto da me ne isušuje previše, ili pak previše ne oteža.

tako da preporučam ulaganje koje kune više, osobito onim curama koje već dugo imaju tretiranu kosu
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 23:11   #5391
Tinkturin kruti sampon za kovrcavu kosu ima ime Silver. I odlican je, kosta 64 kn. Kruti regenerator od jasmina ne valja. Tekuci regenerator jos nisam probala. Jedino nakon ovog krutog sampona mogu bez regeneratora ili maske.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 08:46   #5392
Unhappy

jao, ljudi, meni su ovaj silver sampon i regenerator od jasmina očaj.
moram priznati da sam imala jako velika očekivanja pa sam valjda zato tako i razočarana. uglavnom, šampon mi opere dušu u kosi, dakle skine valjda i što treba i što ne treba, a regenerator....kosa bi trebala biti mekana nakon njega, a moja je slama. koristila sam ih u paru svega tri puta bez ikakvih dodatnih proizvoda i pokušat ću doći do deset čisto da vidim mijenja li se što, a onda moždaa probam co-washat samo s regeneratorom, mada sam sada skeptična i po tom pitanju :/ ako se ništa ne promijeni, lete i oni i s njima mojih uzalud bačenih sto i kusur kuna u smeće
....a da ne govorim o mirisu, teksturi regenertora i o tome kako ga jedva istisnem iz boce... ništa mi ne odgovara
jospu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 08:53   #5393
takva je i meni kosa bila od nekih hvaljenih 'prirodnih' šampona bez parabena, silikona i svega...slama slama! ni naknadno stavljanje ulja nije pomoglo
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 14:11   #5394
Meni tvdi Silver od Tinkture bas pase, cak i bez regeneratora i kreme za oblikovanje. Kosa je cista, mekana, puna volumena, sjajna, kovrce nakon par sati jos ljepse. Frizura izdrzi par dana. Ovo mi je otkrice godine. Vec trosim drugi, dugo traje , jednostavno se koristi i nije tako skup kad uzmem u obzir sve navedeno.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 18:16   #5395
Evo čitam ovu temu i vidim da velika većina vas ne koristi pjenu za kosu, nego kreme i slične stvari. Predpostavljam da ne koristite pjenu jer ona isušuje kosu. E sad ja to znam ali je svejedno koristim jer zahvaljujući njoj kovrče mi budu bolje definirane.

Uglavnom, mene zanima kada vi koristite kremu i slične proizvode, je li onda gužvate kosu ili samo to možete po kosi? Ja kada koristim pjenu, uvik guzvam kosu nikad ne mažem to po kosi. I koliku količunu kreme koristite?
two faced girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 21:06   #5396
ja koristim pjenu inace imam slabije kovrce samo s kremom...
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 13:37   #5397
Meni su kreme najbolje jer ne isusuju kao pjene koje izbjegavam. Pjena bolje definira kovrce i budu cvrsce. Najljepse su mi nakon cijele noci sa suhim uljem i oprana krutim samponom za kovrce, bez kreme i pjena. Gnjecim malo prstima dok susim a zimi susim fenom sa difuzorom obavezno jer perem kosu ujutro i ne izlazim na buru ako nije potpuno suha. Mlijeka mi nisu dobra kao kreme. Stavim velicinu ljesnjaka koju razmazem na dlanove, bolje mrvu manje kreme nego vise, kosa mi je gusta i do ramena, za duzu povecam, za kracu smanjim, uglavnom ide manje kreme nego pjene.

Nosim kapu zbog kronicne upale sinusa, muci me anemia i hormoni, ali uz ovaj kruti sampon kosa mi je sasvim solidna, bolja nego uz razne bas kovrcavoj kosi namjenje recimo Keuna ili JF. I pase mi povremeno suho ulje, preko noci, ne stavljam na mokru ili suhu kosu, kosa mi je sjajna i ne tako suha, obojana.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 05:12   #5398
Smile

Ok hvala puno na odgovoru obadvijema.
two faced girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 16:35   #5399
Je li možda netko od vas isprobao šampon Kiehl's bez SLS? I vidim da dosta vas hvali šampon John Frieda ali meni se čini da on isto sadrži sulfate.

Coconutmilk znači ti koristiš i kremu i pjenu zajedno?

Zadnje uređivanje two faced girl : 21.12.2017. at 16:38. Reason: Zaboravila sam nešto napisati
two faced girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 19:42   #5400
ja koristim prvo kremu, onda kasnije pjenu i to samo wellinu za kovrce jer kosa od nje ne bude nimalo tvrda i ‘hrskava’ a lijepo ju oblikuje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
raymond is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:24.