Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2013., 11:50   #2061
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
To je u redu. Ipak ja Bajaga za vrijeme rata dizao moral u Kninu i Banjaluci a Thompson je bio s druge strane.
da , to je to.
Ili što bi ovi mlađi rekli MPT=LOL .
hr1u00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 19:30   #2062
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Taj spletkaroš za kojeg tvrdiš da je nesklon Radmanu i sklon HDZu, član je SDP-a.

http://www.novossti.com/2013/02/one-radman-show/
Na konstituirajućoj sjednici za predsjednika NO izabran je profesor prava Viktor Gotovac, a za njegovog zamjenika ekonomist Goran Krmpotić, obojica u Saboru imenovani u kvoti SDP-a, dok se ekonomist i novinar Dražen Rajković smatra čovjekom HNS-a, a bivša ravnateljica Klovićevih dvora i novinarka Vesna Kusin predstavnicom HDZ-a. O tome kakvu je vremensku stisku Radman tada nametnuo NO-u govori i podatak da je njegov peti član, predstavnik radnika Mario Raguž, izabran tek deset dana kasnije.
Imenovan u kvoti SDPa nije isto što i biti član SDPa.
Pogledajmo životopis:

https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j...49478099,d.bGE
hm, 2009 je bio Predsjednik slavnog Ureda za koordinaciju sustava procjene učinka propisa, da još za vrijeme Sanadera.
Ne zvuči baš kao tipični SDP kadar.
Shrike12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 19:50   #2063
Quote:
dar01 kaže: Pogledaj post
MPT=LOL
Bajaga na HRT =
Samwell Tarly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 19:51   #2064
Quote:
Shrike12 kaže: Pogledaj post
Imenovan u kvoti SDPa nije isto što i biti član SDPa.
Pogledajmo životopis:

https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j...49478099,d.bGE
hm, 2009 je bio Predsjednik slavnog Ureda za koordinaciju sustava procjene učinka propisa, da još za vrijeme Sanadera.
Ne zvuči baš kao tipični SDP kadar.
Vesnu Pusić je taj isti Sanader stavio za šeficu saborskog odbora za nadzor pregovora s EU, a danas je ministarka spoljnih poslova regiona i
Samwell Tarly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 20:04   #2065
Quote:
Shrike12 kaže: Pogledaj post
Imenovan u kvoti SDPa nije isto što i biti član SDPa.
Pogledajmo životopis:

https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j...49478099,d.bGE
hm, 2009 je bio Predsjednik slavnog Ureda za koordinaciju sustava procjene učinka propisa, da još za vrijeme Sanadera.
Ne zvuči baš kao tipični SDP kadar.
pogledajmo ovaj članak:
Zagrebancija 18.05.2011. - Ili postupak protiv Krmpotića ili odlazimo

Quote:
Ako žele me smjeniti, to HSLS može zatražiti na Skupštini i zadužiti Upravu koja bi trebala onda zadužiti NO Zagreb centruma u kojem sa ja Uprava da se o tome očituje. Kao što vam je poznato u NO Zagreb centruma sjede članovi Uprave Holdinga - kazao je Krmpotić koji je priznao da je član SDP-a, ali nije želio reći otkada je član.
meni baš zvuči kao tipičan sdp kadar
antifan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 20:08   #2066
Quote:
Samwell Tarly kaže: Pogledaj post
Bajaga na HRT =
kad će bora čorba?
zeleni val is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 20:31   #2067
Quote:
zeleni val kaže: Pogledaj post
kad će bora čorba?
Znači imamo Bajagu - a sutra imamo i film o problemima u odnosu dva jugoslavenska antifašistička pokreta na programu 3 J(avne) Radio Televizije

Prisavlje TV se može od jeseni bez ikakvog srama oglašavati ovako:
Sa nama u Regiju!
Са нама у Регион!
Samwell Tarly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 20:35   #2068
Quote:
Samwell Tarly kaže: Pogledaj post
Bajaga na HRT =
Jel' to onaj 'ko je pevao Martiću u Kninu taman prije Oluje?
Konstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 21:13   #2069
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
To je u redu. Ipak ja Bajaga za vrijeme rata dizao moral u Kninu i Banjaluci a Thompson je bio s druge strane.
Bajaga je pjevao i pjesmu zaboravljeni asevi u čast poginulim srpskim vojnicima u okupaciji Vukovara.I takav četnik je poželjan u Hrvatskoj,jer je jugosfera nešto moderno,cool i fensi.

Sutra može doći i Štulić koji tvrdi da Hrvati ne postoje najmanje 600 godina i da svi mi pričamo srpsksim jezikom.Jednostavno ova nacija je pukla pod 13-godišnjim teroro, ljevičarskih mediji koji se ponašaju kao srpski konjušari.
jonpredrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 21:15   #2070
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Taj spletkaroš za kojeg tvrdiš da je nesklon Radmanu i sklon HDZu, član je SDP-a.

http://www.novossti.com/2013/02/one-radman-show/
Na konstituirajućoj sjednici za predsjednika NO izabran je profesor prava Viktor Gotovac, a za njegovog zamjenika ekonomist Goran Krmpotić, obojica u Saboru imenovani u kvoti SDP-a, dok se ekonomist i novinar Dražen Rajković smatra čovjekom HNS-a, a bivša ravnateljica Klovićevih dvora i novinarka Vesna Kusin predstavnicom HDZ-a. O tome kakvu je vremensku stisku Radman tada nametnuo NO-u govori i podatak da je njegov peti član, predstavnik radnika Mario Raguž, izabran tek deset dana kasnije.
Krmpotić je SDP-ovac kojemu je iz vrha SDP-a obećano mjesto ravnatelja HRT-a,ali je Josipović presudio u Radmanovu korist se Krmotić sada osvećuje.
jonpredrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 21:18   #2071
Quote:
Konstruktor kaže: Pogledaj post
Jel' to onaj 'ko je pevao Martiću u Kninu taman prije Oluje?
Oluja je ove godine punoljetna, snimka je taman pred punoljetnost. da vidimo što će biti!
zeleni val is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 21:28   #2072
Bajaga je sa Ribljom Čorbom i Dejanom Cukićem snimio pjesmu Samo sloga Srbina spašava.
jonpredrag is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 21:45   #2073
Kako je Bajagin koncert poklon HRT-a svim braniteljima, domoljubima, Hrvatima pred obljetnicu Oluje, interesira me da li će 05.08. ugostiti Martića u tv interviewu da nam kaže njegova razmišljanja o događajima, kao što su napravili neku godinu na obljetnicu pada Vukovara kada su otišli sve do Moskve da čujemo i vidimo poznatog zločinca generala Kadijevića?
Konstruktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 23:41   #2074
Quote:
Konstruktor kaže: Pogledaj post
Kako je Bajagin koncert poklon HRT-a svim braniteljima, domoljubima, Hrvatima pred obljetnicu Oluje, interesira me da li će 05.08. ugostiti Martića u tv interviewu da nam kaže njegova razmišljanja o događajima, kao što su napravili neku godinu na obljetnicu pada Vukovara kada su otišli sve do Moskve da čujemo i vidimo poznatog zločinca generala Kadijevića?
Od jugoslawische fernsehena je sve za očekivat.
Samwell Tarly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 23:50   #2075
Quote:
Shrike12 kaže: Pogledaj post
Imenovan u kvoti SDPa nije isto što i biti član SDPa.
Pogledajmo životopis:

https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j...49478099,d.bGE
hm, 2009 je bio Predsjednik slavnog Ureda za koordinaciju sustava procjene učinka propisa, da još za vrijeme Sanadera.
Ne zvuči baš kao tipični SDP kadar.
Daj se urazumi.
Lik je SDP-ovac. Googlaj malo.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 00:11   #2076
Quote:
Samwell Tarly kaže: Pogledaj post
Znači imamo Bajagu - a sutra imamo i film o problemima u odnosu dva jugoslavenska antifašistička pokreta na programu 3 J(avne) Radio Televizije
Ah, pa to je Gluvi barut. Dobar je film....
Zašto on ne bi trebao biti na programu HRT-a? Pa igraju i hrvatski glumci.
faetont is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 00:21   #2077
Quote:
dar01 kaže: Pogledaj post
MPT=LOL
Kako god

, ali na javnoj televiziji treba spomenuti (i prenositi) koncert s 50T+ ljudi.


Quote:
Samwell Tarly kaže: Pogledaj post
Bajaga na HRT =
Ja sam volio(m) negove stvari! Jos od Corbe. Ali shvacam sto te dira. Forsanje YUstalgije.

Quote:
zeleni val kaže: Pogledaj post
kad će bora čorba?
: stajaznam: moramo razlikovati umjetnost od politickih stavova umjetnika

Quote:
jonpredrag kaže: Pogledaj post
Bajaga je pjevao i pjesmu zaboravljeni asevi u čast poginulim srpskim vojnicima u okupaciji Vukovara.I takav četnik je poželjan u Hrvatskoj,jer je jugosfera nešto moderno,cool i fensi.

Sutra može doći i Štulić koji tvrdi da Hrvati ne postoje najmanje 600 godina i da svi mi pričamo srpsksim jezikom.Jednostavno ova nacija je pukla pod 13-godišnjim teroro, ljevičarskih mediji koji se ponašaju kao srpski konjušari.
Ma 'ko ih hebe.
Neka dodu, neka plate porez, pa tko voli neka izvoli...
Svakako ne, da javna TV placa njima ista dok ne skupe 50T+ ljudi.
Nek' ih angazira Nova ili RTL ili netko treci za svoje novce
__________________
"Life", said Marvin, "Don't talk to me about life"
I ja bih marasovca nazad
Grugru is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 08:56   #2078
Quote:
Shrike12 kaže: Pogledaj post
Nešto su se ušutili momci sa desna. Ne nalaze shodnim komentirati možebitno skandalozno ponašanje člana nadzornog odbora HRT nesklonog Radmanu, a vjerovatno sklonog HDZ-u, o kojem se ovih dana po meni previše stidljivo priča.
Lik spletkari, ucjenjuje, vjerovatno je krajnje sumnjivih moralnih načela, i nikoga to pretjerano ne smeta, makar ako je suditi po forumskim reakcijama. Ali će zato jedan film sa tematikom NOB-a, nema sumnje isproducirati dvije strane galame na forumu.
Evo i poveznica sa još malo detalja o ovom.
http://www.jutarnji.hr/-scena-seksa-...ndala/1115045/

Zvuči uvjerljivo, pa da ja upitam tko nam to je to u nadzornom odboru najveće medijske kuće u Hrvata. Još bi mu oprostio što je smutljivac, ali što je toliko informatički nepismen ne mogu.
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Daj se urazumi.
Lik je SDP-ovac. Googlaj malo.
Quote:
jonpredrag kaže: Pogledaj post
Krmpotić je SDP-ovac kojemu je iz vrha SDP-a obećano mjesto ravnatelja HRT-a,ali je Josipović presudio u Radmanovu korist se Krmotić sada osvećuje.
Dakle da rezimiramo,

Krmpotić, taj član SDP-a, koji je trebao biti biran za ravnatelja HRT-a, je osumnjičen da je slao e-mailove u kojima pokušava kompromitirati drugog člana SDP-a.
Član je Nadzornog odbora HRT-a (iz SDP-ove kvote) i glasovao je za prijedlog Saboru da opozove Radmana.

Radman je između ostaloga prijavljen da nije prijavio imovinu, koju je kupio od SDP-a (pod, recimo čudnim okolnostima).

Ako netko u ovome vidi nešto što bi se moglo protumačiti kao "šutnja desničara s namjerom zataškavanja afere vezane za desnicu" onda mu zaista treba u najmanju ruku dobar okulist.
__________________
Ignore: - Sizif -, saugaro, Sotto Voce, kalinin, bleso
Bodul2a is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 09:59   #2079
USPON I PAD GLAVNOG SUDIONIKA IZMIŠLJENOG SEKS-SKANDALA
U SDP-u se čude Krmpotiću - postavili ga na HRT, a izmišlja
Čudak? Zagreb Centrum navodno ukinut samo zato da se Ivo Čović riješi Krmpotića.
http://www.vecernji.hr/vijesti/u-sdp...-clanak-586225
----------------

UZBUNA U CRKVENOM VRHU
'NE VRATITE LI RELIGIJSKI PROGRAM, KRŠITE UGOVOR S VATIKANOM!'
Nezadovoljni Kaptol prozvao HTV

http://www.jutarnji.hr/-ne-vratite-l...anom-/1115191/

Sramota što partijac Radman radi na HRTu. To je zato jer mrzi sve hrvatsko i katoličko...

Šalu na stranu, HRT proizvodi i premnogo religijskog sadržaja.

Evo male liste emisija koje HRT u trenutku proizvodi:
----------
HTV:
Mir i dobro
Ekumena
Biblija
Pozitivno
+ nedjeljna misa
+ tjedno nekoliko kršćanski dokumentaraca
Hrvatski radio:
Duhovna misao
Trag vjere
Katolički vidici
Religijski forum
Susret
Živjeti put nade
Vjera i život
Susreti na gori
Svjetionik
Nedjeljom zajedno
Naša zvona
Mali radio vjeronauk
+ nedjeljna misa

I nije to sve.
U Hrvatskoj imamo još ove radijske stanice:
Radio Marija
Radio Mir Međugorje
Hrvatski katolički radio
Radio Vatikan
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2013., 12:15   #2080
@DJ
E, ali gospon Raguž, urednik religijskog programa i član NO HRT-a, neće možda imati više svoju funkciju jer se radi preustroj i spajaju se redakcije.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:18.