Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2011., 19:24   #61
Quote:
Grugru kaže: Pogledaj post
Pa ja sam bas spominjao taj dio preko reda i kako onda kad su podobni u pitanju red, bodovi i zakon vise nisu bitni.
Takoder sam se referirao i na zdravlje, kao da su drugi svi zdravi koji cekaju na stan.
Da, ali "oni" taj dio preskacu. Taj dio je njima nebitan, iako je taj dio najbitniji u cijeloj prici. Ovo sa zdravljem ti je bilo dobro poentiranje. Na to isto nema odgovora.
snowleopard is offline  
Old 25.03.2011., 19:27   #62
Quote:
Trnoručica kaže: Pogledaj post
Najljepša hvala na članku
Vi joj ne biste dodijelili gradski stan?Njoj i stotinama ljudi koji su se našli na rubu egzistencije? Sramim se što živim u ovakvom društvu.Ovo je savim drugi kontekst i sasvim drugi kut gledanja na dodjelu stana gospođi Lepej...Pitam se samo da smo mi doživjeli katastrofu kakvu su Japanci doživjeli kako bi kod nas stvari funkcionirale???Tukli bi se za vodu i hranu,skrivali jedni od drugih i kopali si oči
Trnoručice, pretpostavljam da si bila zaposlena, ako nisi, onda nisi za puno toga niti mjerodavna komentirati.

Svatko od nas je na poslu tisuću puta prešutio šefovima, tisuću puta napravio puno toga što je bilo mimo naših uvjerenja i što bi, da smo smjeli i mogli sigurno napravili drugačije, a zašto nismo vozili po svojem???????
JER NAM JE TREBAO POSAO OD KOJEG JE ŽIVJELA CIJELA NAŠA OBITELJ.

Mogu reči da mi je ili nije nekog žao, ali o tome, gdje će živjeti njena obitelj trebala je razmišljati sama Lepejica.

Iskreno mi je žao ljudi koji su se ne svojom krivnjom našli na cesti, uvijek u životu pomažem, imala sam ih i smještenih kod sebe doma... ali NIJE U REDU da netko tko svjesno PREKRŠI poslovna pravila, koja SVJESNO prekrši tajnost na računu klijenata i to oda NOVINARIMA, kome je njegova slava od pet minuta bitnija od njegove obitelji- dobije stan..moj..tvoj..mog djeteta..i onog čovjeka koji je ne svojom krivnjom završio na cesti.
Bezdusna is offline  
Old 25.03.2011., 19:41   #63
A zasto nitko ne spominje Roberta Horvata koji je novinarima potvrdio da Ankica Tudman ima novce na racunu?

22. listopada - Službenik Zagrebačke banke, koji je novinarima neovlašteno potvrdio istinitost informacije o deviznim računima Ankice Tuđman tridesetdvogodišnji je Zagrepčanin Robert Horvat.
Točno je da sam novinarima potvrdio informaciju Ankice Lepej o visini deviznoga računa predsjednikove supruge, kazao je Hini Robert Horvat. Rekao je kako je u prošli utorak, samo 24 sata nakon informativnoga razgovora u policiji, dobio otkaz u Zagrebačkoj banci. Pozvali su me na razgovor i uručili mi pismeni otkaz, rekao je Horvat, koji je radio u poslovnici banke u Ozaljskoj ulici u Zagrebu.
Policija je najavila podizanje kaznenih prijava protiv, kako je priopćila, A.L., R.H. te protiv osoba koje su počinile kazneno djelo neovlaštenog pribavljanja poslovne tajne.


On nije dobio stan. Inace, sudeci po ovom tekstu i njegova moralnost je na niskim granama, kao i ona od Ankice Lepej:

Petero bildera dopingirano, među njima i Robert Horvat iz afere Lepej

http://www.jutarnji.hr/petero-bilder...-lepej/881089/

kako se jadnik se zeznuo. Ona je bila na zadatku, a on naivac.
snowleopard is offline  
Old 25.03.2011., 19:50   #64
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Svaka čast. Sakrili su ih toliko dobro da ne mogu do njih
I opet kako ne možeš pojmiti da uopće nije u pitanju jesu li ili nisu sakrili.

L a g a l i su kao i uvijek.
Kako to mislis da su lagali kao i uvijek? Kad su oni uopce lagali, a pogotovo u ovom slucaju? Trolas.

Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Samo za tebe u povjerenju, Tuđman je sakrio i Mudrinićeve patente da je tek nedavno jedna forumašica otkrila jedan od Mudrinićevih patenata. warm water
Tudman je sakrio Mudriniceve patente? Koje patente? Kako ih je sakrio? Zasto ih je sakrio? Kako znas da ih je bas on sakrio? Ili samo trolas?


Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Gle uopće u pitanju nije iznos, možeš li to pojmiti? Jednostavno čača je otuđmanio daleko više. Samo je upitno kako je uspješan bio u prodavanju svoje povijesne zbiljnosti. Koliko je knjiga trebao prodati?
Kako znas da je otudmanio daleko vise? Baratas odredenim iznosom pa mozes postaviti usporedbu i ocijeniti iznos daleko visim? Ili samo trolas?


Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Gospođa Lepej je prosvjetiteljica, eto sada si čuo.
Nije kazneno djelo otkriti tuđe amoralno djelo. To je moralni čin.
Ako se preksri poslovna tajna banke, a preko toga i zakon o bankama, onda je to kazneno djelo, a osim toga i amoralno. Predsjednik Tudman ne snosi bas nikakvu krivnju, ni zakonsku ni moralnu.
snowleopard is offline  
Old 26.03.2011., 00:14   #65
Quote:
snowleopard kaže: Pogledaj post
A zasto nitko ne spominje Roberta Horvata koji je novinarima potvrdio da Ankica Tudman ima novce na racunu?

22. listopada - Službenik Zagrebačke banke, koji je novinarima neovlašteno potvrdio istinitost informacije o deviznim računima Ankice Tuđman tridesetdvogodišnji je Zagrepčanin Robert Horvat.
Točno je da sam novinarima potvrdio informaciju Ankice Lepej o visini deviznoga računa predsjednikove supruge, kazao je Hini Robert Horvat. Rekao je kako je u prošli utorak, samo 24 sata nakon informativnoga razgovora u policiji, dobio otkaz u Zagrebačkoj banci. Pozvali su me na razgovor i uručili mi pismeni otkaz, rekao je Horvat, koji je radio u poslovnici banke u Ozaljskoj ulici u Zagrebu.
Policija je najavila podizanje kaznenih prijava protiv, kako je priopćila, A.L., R.H. te protiv osoba koje su počinile kazneno djelo neovlaštenog pribavljanja poslovne tajne.


On nije dobio stan. Inace, sudeci po ovom tekstu i njegova moralnost je na niskim granama, kao i ona od Ankice Lepej:

Petero bildera dopingirano, među njima i Robert Horvat iz afere Lepej

http://www.jutarnji.hr/petero-bilder...-lepej/881089/

kako se jadnik se zeznuo. Ona je bila na zadatku, a on naivac.
Znači nije dobila stan radi iskupljenja
Mikić is offline  
Old 26.03.2011., 01:21   #66
Ajde Tuđmanovi dušebrižnici neka mi lijepo netko odgovori je li postojala razlika između prijave imovine te 1998.g i danas?

Zatim neka mi netko odgovori koliko štednje ima sadašnji predsjednik? (Link: www.sukobinteresa.hr )

Nakon što probate naći podatak, onda mi odmah možda netko drugi zna odgovoriti (pošto sam bio prije tjedan - dva na toj stranici) zašto su se pojavila "2 Josipovića" (bio je samo jedan nedavno i bilo je 30-40% manje podataka).
Zašto se nadopunjavala kartica "zastupnika Josipovića" u 3.mj 2010.g. kad je on već tada bio predsjednik?
Gdje je nestala Mazda 5 u godinu dana? Gdje je nestala godišnja kamata: cca 70 000kn (bila prije tjedan-dva tamo kod predsjednika)?
Što je nečitko napisano? Kakve su to pokretnine vrijedne 300 000 €? Je li 80 000,00 kn ili € ? Je li 15 000,00 kn ili €? ....
fulcrum is offline  
Old 26.03.2011., 08:12   #67
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Ajde Tuđmanovi dušebrižnici neka mi lijepo netko odgovori je li postojala razlika između prijave imovine te 1998.g i danas?

Zatim neka mi netko odgovori koliko štednje ima sadašnji predsjednik? (Link: www.sukobinteresa.hr )

Nakon što probate naći podatak, onda mi odmah možda netko drugi zna odgovoriti (pošto sam bio prije tjedan - dva na toj stranici) zašto su se pojavila "2 Josipovića" (bio je samo jedan nedavno i bilo je 30-40% manje podataka).
Zašto se nadopunjavala kartica "zastupnika Josipovića" u 3.mj 2010.g. kad je on već tada bio predsjednik?
Gdje je nestala Mazda 5 u godinu dana? Gdje je nestala godišnja kamata: cca 70 000kn (bila prije tjedan-dva tamo kod predsjednika)?
Što je nečitko napisano? Kakve su to pokretnine vrijedne 300 000 €? Je li 80 000,00 kn ili € ? Je li 15 000,00 kn ili €? ....
Pretpostavljam da je ovo lapsus
Bodul2a is offline  
Old 26.03.2011., 10:08   #68
Quote:
Bodul2a kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da je ovo lapsus
Trebalo je ići pod navodnike. Uostalom, ponašaju se dobar dio njih kao da je živ i kao da je za sve kriv. Sve. Ak nije on, onda je Sanader. Ak nije Sanader onda je sigurno prvi susjed.

A mogao si mi i pomoći u pronalaženju odgovora umjesto da se zamaraš koliko sam "nepismen". Pitanja su poprilično razumljiva.

Zadnje uređivanje fulcrum : 26.03.2011. at 10:15.
fulcrum is offline  
Old 26.03.2011., 10:54   #69
Ja se nekako u magli sjećam da je imala par godina do penzije.Istina penzioneri nikad ne dobivaju stanove(oni bi ih trebali imati).Stanovi se daju
a) kao mitomanija(mito) i b)pranje savjesti što opet spada pod mito
Mikić is offline  
Old 26.03.2011., 12:52   #70
Quote:
fulcrum kaže: Pogledaj post
Trebalo je ići pod navodnike. Uostalom, ponašaju se dobar dio njih kao da je živ i kao da je za sve kriv. Sve. Ak nije on, onda je Sanader. Ak nije Sanader onda je sigurno prvi susjed.

Da, kod tebe treba straga, definitivno. Ako je prvi susjed Sanadera Jadranka f. Kosor je li nevina?

Moje je mišljenja da nije ali tko zna

Sanader, evo njegova kartica što je obećavao:


http://www.bloger.hr/settings/newtim...jamstvena1.jpg

SMANJENJE POREZA
Smanjit ćemo poreze i tako ojačati poduzetništvo, poljoprivredu i domaću proizvodnju.
Za razliku od drugih, mi ćemo ukloniti birokratske prepreke i omogućiti jednake uvjete svima

GOSPODARSKI RAST
Ulagat ćemo u znanost i tehnologiju, potaknuti izvoz i uvesti red u državne financije.
Za razliku od drugih, mi Hrvatsku nećemo odvesti u stečaj.

RAST ZAPOSLENOSTI
Povećat ćemo zaposlenost snažnim novim gospodarskim programima.
Za razliku od drugih, mi mlade ljude nećemo odvesti u budućnost bez nade.

RAST STANDARDA
Povećat ćemo standard boljom brigom za obitelj i umirovljenike, većim ulaganjem u školstvo i zdravstvo i poštovanjem hrvatskih branitelja.
Za razliku od drugih, mi ćemo Hrvatskoj vratiti dostojanstvo.

ČLANSTVO U EUROPSKOJ UNIJI I NATO-u
Ubrzat ćemo ulazak Hrvatske u EU I NATO.
Za razliku od drugih, koji su ugrozili naš napredak svojom neodlučnošću i nesposobnošću.
dr. Ivo Sanader


a da je Sanader kriv, jest! Sanader je sam otišao u EU, a nas ostavio ovdje, to jest nigdje.

Možeš li navesti za što držiš da je pokojnik Tuđman kriv?

lp

Zadnje uređivanje saugaro : 26.03.2011. at 13:04.
saugaro is offline  
Old 26.03.2011., 13:03   #71
Quote:
Mikić kaže: Pogledaj post
Ja se nekako u magli sjećam da je imala par godina do penzije.Istina penzioneri nikad ne dobivaju stanove(oni bi ih trebali imati).Stanovi se daju
a) kao mitomanija(mito) i b)pranje savjesti što opet spada pod mito
Napiši koji stan i temeljem čega ga je dobila. Postoje i socijalni stanovi kao i stanovi za zaslužne osobe. Imaš i vojnih "penzionera".

Dr Hebrang je davno na Radiju 101 rekao da su se umirovljenici trebali snaći i steći pokretnu i nepokretnu imovinu.

Ako si u magli našao si Mudrinićev patent:

"ZAGREB, 28. siječnja 2011. - Gledatelji HTV-a vjerojatno neće vidjeti kako je šef HT-a Ivica Mudrinić početkom devedestih, za samo 240 maraka po kvadratu, uspio otkupiti stan na luksuznom zagrebačkom Zelengaju, iako se prilog o tome jučer trebao prikazati u Hrvatskoj uživo.
Priča je to bizarnija što je nekoliko tiskanih medija do u detalj već objavilo da je Mudrinić jeftinu kupnju elitne nekretnine pravdao time što je «domovini ustupio sve svoje patente». Dio ljudi verziranih u pitanjima patenata tada je pojasnilo da je Mudrinićev «sustav zaštite videosignala» potpuno zastario, drugi su tumačili da uopće nije njegovo vlasništvo, da bi se HTV-ov novinar Matija Vukšić jučer poigrao na navedenu temu."

Za druge patente HDZ-a i Mudrinića pitaj forumašicu freu

Zanima me te tko mu je omogućio to, možda ti je i to u magli?

lp
saugaro is offline  
Old 26.03.2011., 13:31   #72
Quote:
snowleopard kaže: Pogledaj post
Kako to mislis da su lagali kao i uvijek? Kad su oni uopce lagali, a pogotovo u ovom slucaju? Trolas.


haidi velkame on d forum again/koma/ daj after jesterdaj /fulstop/

Rolam burazer, a ne trolam. Neodoljivo me podsjećaš na mog bivšeg dečka iz Iskoraka koji je drugima vikao "pederi jedni, ugledajte se na mene".

-citat-

"Optužiti druge kako bi se skrenula pozornost sa sebe, tipično tuđmanovski."

Quote:

a na ovo si replicirao

Quote:
Bodul2a kaže: Pogledaj post
Glede iznosa, koji je Tuđman "zatajio" treba reći slijedeće:
1. Novac je bio položen u banci u Zagrebu na ime njegove žene. Da je Tuđman zaista htio sakriti taj novac, onda bi ga položio u neku banku u inozemstvu. Pretpostavljam naime da su i Tuđman i njegova žena dovoljno inteligentni, da bi znali sakriti te "milijarde".
vrlo jednostavno za tebe:

1. Da li je gospođa Lepej rekla/objavila Istinu?
2. Kako je time naškodila Franji Tuđmanu?
3. Je li novac imovina?

Quote:
snowleopard kaže: Pogledaj post
Tudman je sakrio Mudriniceve patente? Koje patente? Kako ih je sakrio? Zasto ih je sakrio? Kako znas da ih je bas on sakrio? Ili samo trolas?
opet jednostavno:

1. Koji su to patenti (pazi više njih) koje je ustupio Hrvatskoj?
2. Koliko je Hrvatska dobila novca od Mudrinićevih patenata?

inače jedan od mogućih odgovora:

http://www.portaloko.hr/index.php?op...esti&Itemid=30

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/r...4996-kuna.html

-citat-

abece
11.03.2008, 23:02
ali glavonja ima patente koje je francek u svojoj guzici odnio u grob što im nimalo ne umanjuje vrijednost.


Quote:
snowleopard kaže: Pogledaj post
Kako znas da je otudmanio daleko vise? Baratas odredenim iznosom pa mozes postaviti usporedbu i ocijeniti iznos daleko visim? Ili samo trolas?
Zna se! Zürich - bankarska tajna. Primjeni svoju logiku.


Quote:
snowleopard kaže: Pogledaj post
Ako se preksri poslovna tajna banke, a preko toga i zakon o bankama, onda je to kazneno djelo, a osim toga i amoralno. Predsjednik Tudman ne snosi bas nikakvu krivnju, ni zakonsku ni moralnu.
Aha više puta, vrati se na početak.

1. Zašto je napisao nepotpunu imovinsku karticu, čemu?

A moral (sic!)

što veliš na ovo:

- citat-
"Rekao je i da mu je predsjednik Tuđman svojedobno napravio medvjeđu uslugu spominjući njegove patente.
- Ne mislim da je htio obmanuti javnost. U SAD-u i Kanadi zaštita patenata je uobičajena stvar i radi se ustvari o zaštiti autorskih prava. Patent za zaštitu video signala je prodan General instrumentu i ja više s tim nemam nikakve veze - kaže Mudrinić."

ili

Neke delikatne stvari iz biografije, kao i o podrijetlu Franje Tuđmana, nitko od njegovih biografa, pa ni gospođa Ankica, uopće ne spominju! Eto, pitam se: Zašto je 1947. godine, tada kapetan prve klase JNA, Franjo Tuđman u tzv. kadrovskoj listi, i to vlastoručno, napisao (i potpisao) da se on zove FERENC TUĐMAN i da je po nacionalnosti MAĐAR!? Tek poslije Rezolucije Inforbiroa, i zavade jugoslavenskih komunista sa Staljinom, Franjo Tuđman je opet postao - Hrvat! Ništa se, podrobnije, ne govori i o njegovoj ratnoj djelatnosti kada je kao OZNAŠ lovio "narodne i klasne neprijatelje i suradnike okupatora"!? Zaobilaze biografi i aferu oko Tuđmanovog doktorata u Zadru. Naime, tada je utvrđeno da je PREPISAO (plagirao) najveći dio svojeg "doktorata" iz znanstvenog rada povjesničara dr. Krizmana!

A možda imaš pravo za moral. Moral za pokojnika Tuđmana je bio drugačije definiran.

lp

ps. ne zaboravi tražiti permaban za sebe kao što si obećao jer će ispasti kako si lažov
saugaro is offline  
Old 26.03.2011., 19:07   #73
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
lp
Toliko razbacanih upitnika bez smisla i reda, a nijedna konkretna tocka. Stavit cu te na ignore listu kako bi na stranicama koje citam prevladavali citki i donekle inteligentni postovi ljevicara s kojima se moze diskutirati. Bye bye
snowleopard is offline  
Old 26.03.2011., 22:24   #74
Quote:
snowleopard kaže: Pogledaj post
Toliko razbacanih upitnika bez smisla i reda, a nijedna konkretna tocka. Stavit cu te na ignore listu kako bi na stranicama koje citam prevladavali citki i donekle inteligentni postovi ljevicara s kojima se moze diskutirati. Bye bye
Iskorak U bespuća povijesne zbiljnosti.
saugaro is offline  
Old 27.03.2011., 08:30   #75
Quote:
Mikić kaže: Pogledaj post
Ja se nekako u magli sjećam da je imala par godina do penzije.Istina penzioneri nikad ne dobivaju stanove(oni bi ih trebali imati).Stanovi se daju
a) kao mitomanija(mito) i b)pranje savjesti što opet spada pod mito
Prvo, Lepejica je kao bankovna službenica (par godina do mirovine) sigurno bila stambeno zbrinuta. Da nije, to bi se bilo saznalo u trenutku kad je dobila otkaz. Ona je u toj banci radila dugo godina, vjerojatno još iz vremena prije osamostaljenja.
Drugo, kako je bilo objavljeno u medijima (čitao sam to u Večernjaku), dva su sindikata Lepejici nadoplatila potrebno, da bi mogla u prijevremenu mirovinu. Jedan od sindikata je bio (tako mi je ostalo u sjećanje) sindikat prosvjetara, a za drugi se ne mogu sjetiti, iako je s njezinom tadašnjom profesijom imao još manje veze.
Treće, Banka je protiv Lepejice podnijela kaznenu prijavu, koja nikada nije bila obrađena.
Četvrto, naši neovisni mediji su takvu osobu proglasili "heroinom" (Bilić u Licima nacije), a kao vrhunac, Josipović, pravnik, uzima je za savjetnicu. Pitam se samo u ćemu ga može savjetovati?

I na kraju, savjetnica Predsjednika sudjeluje u uličnim prosvjedima i nabacuje se parolama koje kao da je pokupila na tržnici (placu).
Bodul2a is offline  
Old 27.03.2011., 09:39   #76
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
vrlo jednostavno za tebe:

1. Da li je gospođa Lepej rekla/objavila Istinu?
2. Kako je time naškodila Franji Tuđmanu?
3. Je li novac imovina?
1. Lepejica je objavila istinu, samo što je pri tome prekršila zakon. Tuđman nije prekršio nikakav zakon, samo nije ispravno ispunio imovinsku karticu. Naknadno ju je popravio, jednako kao primjerice Sanader ili Josipović (gore imaš link na dva Josipovića).
2. Bez komentara
3. Pitanje nemoj postavljati meni, nego onima koji su se time bavili u to vrijeme.

I ponovo, Lepejica je prekršila zakon i za to ne da nije nikada kažnjena, nego je dapaće nagrađena.
Bodul2a is offline  
Old 27.03.2011., 09:50   #77
Quote:
Bodul2a kaže: Pogledaj post
1. Lepejica je objavila istinu, samo što je pri tome prekršila zakon. Tuđman nije prekršio nikakav zakon, samo nije ispravno ispunio imovinsku karticu. Naknadno ju je popravio, jednako kao primjerice Sanader ili Josipović (gore imaš link na dva Josipovića).
2. Bez komentara
3. Pitanje nemoj postavljati meni, nego onima koji su se time bavili u to vrijeme.

I ponovo, Lepejica je prekršila zakon i za to ne da nije nikada kažnjena, nego je dapaće nagrađena.

sve je bilo i je, po zakonu !
fučkaš ti moral i etiku.
to lopovima, ne treba.
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 27.03.2011., 20:52   #78
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post



Zna se! Zürich - bankarska tajna. Primjeni svoju logiku.



Na pitanja o milijardama ovo gore je tvoj odgovor. Znači, nemaš nikakvog dokaza, nemaš ni indiciju, nego samo melješ bez veze i bez reda.

Inače, toj Ankici Lepej je mjesto u zatvoru. U ovoj državi i jest loše zbog toga što se prekršitelje zakona i počinitelje kaznenih djela tretira kao nekakve heroje, a ne kao na ono što jesu, obične kriminalce.

Tako je jedan kriminalac, bandit, ubojica i ratni zločinac u večerašnjem dnevniku prikazan kao "bard diplomacije". Nema napretka dok god je tome tako!
marasovac is offline  
Old 27.03.2011., 23:47   #79
Quote:
marasovac kaže: Pogledaj post
Na pitanja o milijardama ovo gore je tvoj odgovor. Znači, nemaš nikakvog dokaza, nemaš ni indiciju, nego samo melješ bez veze i bez reda.
a tko si Ti?marsovac? Sve tu piše, a ne želiš pročitati - UBS.
Neka se uputi izaslanstvo u Švicarsku i riješi stvar!

Quote:
marasovac kaže: Pogledaj post
Inače, toj Ankici Lepej je mjesto u zatvoru. U ovoj državi i jest loše zbog toga što se prekršitelje zakona i počinitelje kaznenih djela tretira kao nekakve heroje, a ne kao na ono što jesu, obične kriminalce.
Ma neMoj. Vidi se tvoja demokratija. Nije došlo ni do procesa za razliku kod seke Nevenke Tuđman gdje je dokazano da je Nevenka Tuđman uzela mito od najmanje 1 000 000 kuna, a slučaj je otišao u zastaru.

-
1. Zašto je Franjo Tuđman napisao i potpisao nevjerodostojan dokument?

2. Porijeklo tog novca, specificirano nikada nije objavljeno. Kakve tantijeme i još na Ankičinom računu haahaaa Bez ikakvih pisanih tragova
3. Gospođa Lepej je kažnjena za to što je učinila.
Nije bilo nikakve osnove za daljnji postupak jer je pokazala da Franjo Tuđman laže hrvatski narod.

Hajde budi dobar kao što si lep pa napiši odgovor za pitanje broj 1.

Quote:
marasovac kaže: Pogledaj post
Tako je jedan kriminalac, bandit, ubojica i ratni zločinac u večerašnjem dnevniku prikazan kao "bard diplomacije". Nema napretka dok god je tome tako!
Da koji i kakve ima veze sa temom i marso(vco)m? Ne gledam Hrt

Zadnje uređivanje saugaro : 28.03.2011. at 00:02.
saugaro is offline  
Received Infraction
Old 27.03.2011., 23:59   #80
Quote:
Bodul2a kaže: Pogledaj post
1. Lepejica je objavila istinu, samo što je pri tome prekršila zakon. Tuđman nije prekršio nikakav zakon, samo nije ispravno ispunio imovinsku karticu. Naknadno ju je popravio, jednako kao primjerice Sanader ili Josipović (gore imaš link na dva Josipovića).
2. Bez komentara
3. Pitanje nemoj postavljati meni, nego onima koji su se time bavili u to vrijeme.

I ponovo, Lepejica je prekršila zakon i za to ne da nije nikada kažnjena, nego je dapaće nagrađena.
ajde

odgovor na 3.
Nije niti bilo upućeno tebi ali je sada upućeno. Nepažljiv si i nisi razumio, nadam se da ćeš sada.


1a. Je li Franjo Tuđman potpisao nevjerodostojni dokument? Pazi on je ipak predsjednik Hrvatske! Javna osoba! Hrvatska nije zaštičena zakonom kao što se banka čuvala svojim zakonom. No sada vidiš da su ipak stvari promijenjene i da je tada počinjeno kazneno djelo prevare!

Quote:
2. Kakvu štetu je doživio Franjo Tuđman da bi Sud mogao kazniti gospođu Lepej? Pokazala je da je lažljivac ili u najmanju ruku smušenjak koji ne zna popuniti jednostavan obrazac.

Quote:
Bodul2a kaže: Pogledaj post
2. Bez komentara
možeš li bolje? Pa valjda imaš svoje mišljenje ili ipak nemaš?


Zadnje uređivanje saugaro : 28.03.2011. at 00:13.
saugaro is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:01.