Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2011., 17:04   #61
Budite cool, i od kud sad povijest nesretne Jugoslavije na ovoj temi? Drzimo se Tomica. Hvala.
Primitive is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 17:10   #62
Quote:
snowleopard kaže: Pogledaj post

Sve to Tomic zna, ali ga ne sprecava da stalno ponavlja iste lazi.
Što tomić provali više laži, polovici hrvata je time draži.

Nema te gnjusobe koju bi tomić mogao reći, a da to ne bi njegovi fanovi opravdali.
alenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 08:54   #63
Uhvatio bi se Anta Tomića, ali mi život bježi kroz ruke. Tko je Ante Tomić? Da li On djeluje da bi ja bolje živio ili djeluje da bi svoju pamet
progurao kao istinu o razlozima zbog kojih većina građana Hrvatske živi loše? Koji su njegovi ciljevi? Da li smo izgubljeni svi u povijesti?
__________________
V.Gotovac: "Ono što je umrlo u Moskvi, umrijet će i ovdje."
Fantom47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 13:07   #64
Quote:
Fantom47 kaže: Pogledaj post
Uhvatio bi se Anta Tomića, ali mi život bježi kroz ruke. Tko je Ante Tomić? Da li On djeluje da bi ja bolje živio ili djeluje da bi svoju pamet
progurao kao istinu o razlozima zbog kojih većina građana Hrvatske živi loše? Koji su njegovi ciljevi? Da li smo izgubljeni svi u povijesti?
On djeluje da bi on bolje živio. A ovakve rasprave između inetligntnih i neinteligentnih Hrvata (da se poslužim Snowleopardovim tumačenjem) su ono na čemu temelji svoj opstanak u medijima. Kada se ljudi budu prestali svađati oko toga govori li on istinu ili laže, Tomić će se morati daleko više potruditi oko naklada svoje proze da bi zaradio ovakvu kintu. Ovako, desnica ponajviše, svojim bijesom spram Tomićevih tesktova, diže medijsku prašinu od koje ovaj mijesi kruh svoj svagdanji. Daleko više od onih koji bi mu eventualno aplaudirali. Ne bih se čudio da više desničara redovito prati njegovu rubriku nego što bi je pratili ljevičare, što bi bila krajnje zabavna ironija. Evo, ja se ne sjećam kada sam pročitao više od naslova. Postao mi je malo dosadan.
__________________
"you don't need a weatherman to know which way the wind blows"
Tuli_Kupferberg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 17:13   #65
Procitao sam Tomicevu kolumnu u novogodisnjem izdanju Jutarnjeg lista. Je li to sto tamo pise taj njegov cuveni humor? One sirove, pateticne, jadne i neoriginalne neumotvorine o laznim braniteljima? Ako je to to, onda mu je humor grozniji od stavova. Ali to pitanje fali u anketi.
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 14:57   #66
Koliko je ovdje čistunaca,sve da se bojim izgovoriti ime Gospodina iz Nazareta.I kad vidim da anketa želi rasčetvoriti našeg Tomića,odmah pomislim"u maloj zemlji,na brdovitoim balkanu"!

Kaže Matoš"gusle u magli",kažem ja"budale na suncu"
Agripa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 15:48   #67
Quote:
Agripa kaže: Pogledaj post
Koliko je ovdje čistunaca,sve da se bojim izgovoriti ime Gospodina iz Nazareta.I kad vidim da anketa želi rasčetvoriti našeg Tomića,odmah pomislim"u maloj zemlji,na brdovitoim balkanu"!

Kaže Matoš"gusle u magli",kažem ja"budale na suncu"
Kakve veze ima Matoš s guskama u magli, pobrkalo ti se malo, a

Kad si se već dotakao Nazarećanina, Matoš je s druge strane likove a la Tomić opisao u svojim stihovima o štriku i Judama, jer je Tomića bilo i u njegovo vrijeme, jedino su im gospodari bili različiti
Leoben Conoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 21:30   #68
Quote:
Leoben Conoy kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima Matoš s guskama u magli, pobrkalo ti se malo, a

Kad si se već dotakao Nazarećanina, Matoš je s druge strane likove a la Tomić opisao u svojim stihovima o štriku i Judama, jer je Tomića bilo i u njegovo vrijeme, jedino su im gospodari bili različiti
Gledajući ti avatar i čitajući razmišljanja pomislih, eto Keruma osobno. Onda se sjetih kako isti ne bi mogao sročiti gornje dvije rečenice.
dr.Bojler is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 21:56   #69
Quote:
Tuli_Kupferberg kaže: Pogledaj post
Kada se ljudi budu prestali svađati oko toga govori li on istinu ili laže, Tomić će se morati daleko više potruditi oko naklada svoje proze da bi zaradio ovakvu kintu. Ovako, desnica ponajviše, svojim bijesom spram Tomićevih tesktova, diže medijsku prašinu od koje ovaj mijesi kruh svoj svagdanji.
Gdje i kada si ikad u medijima procitao nekakvu desnicarsku kritiku Tomica, a pogotovo toliko njih da to utjece na prodaju njegovih knjiga?
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 13:22   #70
Ante Tomić je malograđanski fašist i lijevičarski šovinist.
402GT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 18:38   #71
Quote:
dr.laki kaže: Pogledaj post
Po meni ima fenomenalan humor ,ali je ideološki zatucan i stilski dosadan (predvidiv).

..
slažem se

nego zar ga više nama u jutranjem? Klasa optimist

jer stalno mu je crkva i hdz bio na tapeti


baš bi želio da se našali na račun josipovića čačića i ostale sdp ekipe...ili zar on to smije? ili je to protiv njegovih uvjerenja?
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 19:24   #72
Inače,momak se pokazuje kao neopterećen poviješću i ratom,eto ni našim žrtvama, a u nedavnom tekstu je rekao da je član Dokumente
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 21:13   #73
Quote:
a u nedavnom tekstu je rekao da je član Dokumente
Obzirom da Dokumente vodi ćerče majora KOS-a, da je tu i GOLJP brata Pusića, sam kozmički poredak nalaže da pitomac ŠRO iz Bileće, Antiša tamo završi...
Leoben Conoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2012., 22:16   #74
Tomić je oficirsko dete i nesuđeni oficir JNA, ustaško razbijanje Jugoslavije uništilo mu karijeru pa je dobio bibilijsko prosvjetljenje već od onog sv.Pavla, te je postao exJNA-humanista i kritičar društvene zbilje.
bonislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 04:37   #75
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
a u nedavnom tekstu je rekao da je član Dokumente
O, Bože, ja sam nakon RECOM-a potisnula iz sjećanja da ovi postoje.

No, izguglah ih, ter sam čekirala listu donatora, impresivno, impresivno.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 10:36   #76
Quote:
Leoben Conoy kaže: Pogledaj post
Obzirom da Dokumente vodi ćerče majora KOS-a, da je tu i GOLJP brata Pusića, sam kozmički poredak nalaže da pitomac ŠRO iz Bileće, Antiša tamo završi...
na čiju će stranu stati orjuna u aktualnom precedničkom sukobu? može li doći do raskola unutar monolita, do šizme?
Bunga Bungalow is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 12:08   #77
Quote:
Bunga Bungalow kaže: Pogledaj post
na čiju će stranu stati orjuna u aktualnom precedničkom sukobu? može li doći do raskola unutar monolita, do šizme?
Ovisi o odnosu snaga dviju Partija.
šib.trava is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 12:48   #78
Quote:
402GT kaže: Pogledaj post
Ante Tomić je malograđanski fašist i lijevičarski šovinist.
Od kuda vadiš te izraze ?? Ovdje se ekipa natječe tko će naći "dubokoumniji" izraz da opiše A.Tomića.

Čovjek se lijepo sprda na tuđi račun pgotovo na račun fanatika i to je to a ove floskule tipa "mrzitelj svega hrvatskog i ostale budalaštine su van svake pameti .
Zar vam nije vec pun k..c tih nacionalističkih gluparija ?
Uvijek se nasmijem njegovim tekstovima mada se ne slažem s njim svaki put ali on nije kroničar nego samo promatrač .

Ne razumijem potrebu mnogih forumaša za etiketiranjem tipa antihrvatsko,srbofil ,šovinist ,fašist itd ,zapravo ćemu uopće tolika strka oko njega
__________________
Zatvori su odlučili; želimo Milana!
djemba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 12:53   #79
Quote:
djemba kaže: Pogledaj post
Od kuda vadiš te izraze ?? Ovdje se ekipa natječe tko će naći "dubokoumniji" izraz da opiše A.Tomića.

Čovjek se lijepo sprda na tuđi račun pgotovo na račun fanatika i to je to a ove floskule tipa "mrzitelj svega hrvatskog i ostale budalaštine su van svake pameti .
Zar vam nije vec pun k..c tih nacionalističkih gluparija ?
Uvijek se nasmijem njegovim tekstovima mada se ne slažem s njim svaki put ali on nije kroničar nego samo promatrač .

Ne razumijem potrebu mnogih forumaša za etiketiranjem tipa antihrvatsko,srbofil ,šovinist ,fašist itd ,zapravo ćemu uopće tolika strka oko njega
da se on sprda sa fanaticima onda bi se prvo sprda sa samimsobom jer on je jugofanatik
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 13:27   #80
Jadan je čovjek koji prilikom dolaska u rodno mjesto ima problema.
Sad, jel problem u rodnom mjestu ili čovjeku?
sidrun is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:11.