Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2016., 19:50   #181
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
Tako je.
A nevinog čovjeka preventivno medijski razapeti, sotonizirati i skinuti sa pozicije...preventivno...i javni prosvjedi preventivno.
I žaliti se, prventivno naravno, cijelom svijetu jer novi ministar nije ideološki podoban. i zazaivati mu sudbinu Haidera...onako preventivno

Čisto preventivno...puno raspravljati i pričati !

a kriminalku odšutiti 4 godine. pa je zamijeniti jednakim kriminalcem koji je zajedno s njom ukrao isti novac na isti način. I šutke ih otpratiti na Sud.
naravno bez medijske i javne vike i rasprave. Što bi se tu imalo uopće pričati...

Ipak je to "onaj dio sektora koji je u stanju kritički promišljati i djelovati"
a zašto ti ovako raspravljaš sa mnom???

Tko se ogriješi o Zakone ove države bilo činjenjem ili nečinjenjem pa i riječju nema šta radit na političkoj sceni niti primat plaću iz proračuna.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 20:16   #182
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
a zašto ti ovako raspravljaš sa mnom???

Tko se ogriješi o Zakone ove države bilo činjenjem ili nečinjenjem pa i riječju nema šta radit na političkoj sceni niti primat plaću iz proračuna.
Pa zapravo ne raspravljan s tobom Cuka. Dapace slozio sam se s tobom.

Ovaj drugi dio nije bio namjenjen tebi osobno licno ni personalno...ne shvacam zasto si se ti osjetio prozvanim !?!?
hr1u00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 20:32   #183
Quote:
hr1u00 kaže: Pogledaj post
Pa zapravo ne raspravljan s tobom Cuka. Dapace slozio sam se s tobom.

Ovaj drugi dio nije bio namjenjen tebi osobno licno ni personalno...ne shvacam zasto si se ti osjetio prozvanim !?!?
A mene si quotao pa je izgledalo da ide meni na adresu ali OK. Eto razmrsili smo to.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 21:59   #184
Quote:
manipulator x kaže: Pogledaj post
Koliko je to afera u pitanju?
Meni se cini da ih i nema tako puno koliko su medijski eksponirane i koliko galami sam SDP nezadovoljan razvojem situacije.
Na svaku aferu koju ti spomenes ja cu navesti bar tri od prethodne garniture ali tad se nije toliko galamilo iz razloga sto je HDZ bio nekvalitetna oporba.
a koliko ih to smije biti pa da ih bude puno jer se tebi čini da ih i nema tako puno?

ne bi smjela biti niti jedna, naročito na početku
drugo
prošla Vlada nije argument za novu Vladu
dovraga trebali smo dobiti bolju, mudriju, organiziranu, punu programa i kojoj ne treba usklađivanje

to kaj buš ti nabrojil po tri afere za svaku koju ja navedem i nije bog zna što a i nema potrebe, znam ih
no ne kužim kome će od toga biti bolje i koja je svrha?
Osim da opravdaš ovu montipajtonovsku Vladu

i za prošlu Vladu se itekako galamilo no ta Vlada ipak nije imala i gurala u prvi plan ljude tipa Crnoja bar na početku i nije silom gurala ljude sa evidentnim repovima da moraju negdje biti u Vladi
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:04.