Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2015., 16:10   #81
Najveća tragedija ovog slučaja nije to što se ministrica novcima proračuna koristila kao bankomatom već to što nitko u Vladi nije bio u stanju pročitati jebeni nalaz državne revizije gotovo dvije godine.
Dobiju nalaz i zafitilje ga u ladicu.

Tek kad se konačno jedan zastupnik udostojio pročitati taj nalaz onda je isplivalo ovo. Da nije, baba bi i dalje tulumarila sa lovom poreznih obveznika.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 17:54   #82
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Najveća tragedija ovog slučaja nije to što se ministrica novcima proračuna koristila kao bankomatom već to što nitko u Vladi nije bio u stanju pročitati jebeni nalaz državne revizije gotovo dvije godine.
Dobiju nalaz i zafitilje ga u ladicu.

Tek kad se konačno jedan zastupnik udostojio pročitati taj nalaz onda je isplivalo ovo. Da nije, baba bi i dalje tulumarila sa lovom poreznih obveznika.
To samo hoće reći kakvi su nam političari i da svi redom i dalje u Državi vide jedan veliki bankomat. Jedni seru po drugima i obrnuto a Državu sišu i muzu svi redom. Nisu nama problem ni stranke ni njihova sposobnost već mentalitet političara i njihovih poltrona.

Koliko li ih je siromašnih napustilo političku scenu?

P.S.
Da Pusićka ima imalo soli u glavi trebala bi Andreu demonstrativno izbaciti iz stranke ali, ako su ovce metiljave, ni ovan nije puno bolji.
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 18:43   #83
Quote:
fgzcvijetic kaže: Pogledaj post
P.S.
Da Pusićka ima imalo soli u glavi trebala bi Andreu demonstrativno izbaciti iz stranke ali, ako su ovce metiljave, ni ovan nije puno bolji.
Moš mislit što će ju izbacit, onda bi 90% HNS-ovaca morala izbaciti.

Ova baba će sada primati dužnosničku plaću najmanje još 6 mjeseci i sve nas smatrati budalama..
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 20:04   #84
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Moš mislit što će ju izbacit, onda bi 90% HNS-ovaca morala izbaciti.
Uključujući vjerojatno i samu sebe. Možda ona nije baš toliko krala jer ima bogatoga muža, ali da loše obavlja posao, to je očito.

Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Ova baba će sada primati dužnosničku plaću najmanje još 6 mjeseci i sve nas smatrati budalama..
Mislim da ima pravo na punu plaću 6 mjeseci i onda idućih 6 mjeseci pola plaće. Dakle vjerojatno će se tek za godinu dana vratiti na fakultet.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 20:56   #85
Rudanica je napisala izvrstan clanak o slucaju zlatar na fejsu.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 21:32   #86
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Rudanica je napisala izvrstan clanak o slucaju zlatar na fejsu.
To što je Pusićka gora od Zlatarice, ne opravdava Zlataričino "posuđivanje" proračunskih novaca.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 21:47   #87
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
To što je Pusićka gora od Zlatarice, ne opravdava Zlataričino "posuđivanje" proračunskih novaca.
Ne opravdava. Ali ima i gorih prijestupnika koji i dalje ponosno sjede u ministarstvima.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 21:53   #88
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Ne opravdava. Ali ima i gorih prijestupnika koji i dalje ponosno sjede u ministarstvima.
Svakako ima. Što se tiče npr. Varge, svaki tjedan - skandal (bar) jedan.

Tješi me jedino da svi skupa neće više dugo raditi štetu.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 21:53   #89
Pročitala sam njezinu knjigu Rječnik tijela i jako mi se svidjela.
Veronikaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 22:11   #90
Ovak, meni ko siromasnom laiku koji nema pravo ni na kakve naknade, putne troskove i slicna cudesa...i sve placa od te mizerije koju dobi, nije jasno, -
Kako netko tko ima bijesnu placu, plus toga prakticki ni za sibice ne mora izdvajati, sve mu se placa od vozaca, putovanja, smjestaja...., jos ide uzimati novce za osobne potrebe???
Dobro, nije li joj njena placa dovoljna da si sama podmiri neke osobne troskove???
Nego ide uzimati tude novce da bi kavu platila?

Isto, onaj ministar, sa sluzbenim autom i vozacem ici na skijanje!! Koliko god pokusavam ne mogu se staviti u njegovu glavu?!

I, vidi se koliko je njima to normalno jer su svi znali za to, i nikom nista, tek kad se digne galama onda kao ajde...
I, glupi su izgovori da je " samo" toliko uzela. Da smo normalna i postena drzava nitko ni lipe ne bi mogao otuđiti bez posljedica. Ali kod nas je normalno da se politicari smatraju nedodirljivom visom rasom.
O ovom primanju placa jos dugo nakon prestanka rada da ne govorim. Sve su moguce zakone donijeli da sami sebe osiguraju. Cujete kako ovaj neki sad u vezi s tim sa smrtno ozbiljnom facom govori da je takav zakon, a zakon se mora postivati.

Katastrofa!
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 22:20   #91
Quote:
Veronikaa kaže: Pogledaj post
Pročitala sam njezinu knjigu Rječnik tijela i jako mi se svidjela.
Good for you!

Nitko ovdje nije popljuvao čitav njezin stručni i znanstveni opus, samo se zgražamo nad njezinim zloupotrebama položaja i ovlasti u svrhu vlastitoga obogaćivanja.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 22:36   #92
I ja imam nekoliko njenih knjiga koje su izvrsne, i tim vise mi onda ovo bude hladan tus.
Mislis, konacno je na vodecu poziciju dosla jedna intelektualka, pametna i uvazena osoba, ocekujes dobre i napredne stvari od nje...i onda ovo
Covjek stvarno ostane zbunjen, zabezeknut..., zar su stvarno bas svi isti?
Zar im svima toliko mirise ti jebeni novci da su u stanju pogaziti i svoja uvjerenja i svoju reputaciju i svoj dobar glas??

Vjerojatno ce se vratiti na fakultet, ali ne mogu zamisliti kako ce imati obraza stati pred kolege i studente?
Šteta, šteta
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 22:37   #93
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Good for you!

Nitko ovdje nije popljuvao čitav njezin stručni i znanstveni opus, samo se zgražamo nad njezinim zloupotrebama položaja i ovlasti u svrhu vlastitoga obogaćivanja.
kako tko. ima nas koji se ne zgražavamo nego izražavamo razumijevanje. olako vi moralizirate a da se nikad niste niti pokušali stavit u poziciju ministrice. svakodnevno se pitaš: jesam li pomogla dovoljno svojim prijateljima, obitelji, sebi? a znaš da je mandat samo jedan, znaš da mu se približava kraj i ako ne uzmeš sad, nećeš nikad. pakao je to...
antifan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 07:17   #94
Bilo kako bilo do kraja mandata ove Vlade imat ćemo na grbači dva ministra kulture.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 08:25   #95
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Bilo kako bilo do kraja mandata ove Vlade imat ćemo na grbači dva ministra kulture.
Sramotno je da, ako je ministar smijenjen (ili sam dao ostavku) zbog pronevjere državnih novaca ima pravo 6 mjeseci na plaću.
Perka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 08:27   #96
zlatar je dobila pedalu samo i iskljucivo zato jer se nekome zamjerila, ma kakva sluzbena putovanja i akontacije - to rade doslovno svi duznosnici ali eto, ispod ljetvice ne prodju samo odredjeni. i gle cuda, ovaj put nastradala relativno neskodljiva
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 08:33   #97
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
zlatar je dobila pedalu samo i iskljucivo zato jer se nekome zamjerila, ma kakva sluzbena putovanja i akontacije - to rade doslovno svi duznosnici ali eto, ispod ljetvice ne prodju samo odredjeni. i gle cuda, ovaj put nastradala relativno neskodljiva
Mro Laco je zbog 18 tisuća išao na satove klavira
Perka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 08:33   #98
Quote:
Perka kaže: Pogledaj post
Sramotno je da, ako je ministar smijenjen (ili sam dao ostavku) zbog pronevjere državnih novaca ima pravo 6 mjeseci na plaću.

točno.

svi u saboru,
trebali bi dati ostavke !

glasovali
i dizali ruke za to
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 11:18   #99
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
zlatar je dobila pedalu samo i iskljucivo zato jer se nekome zamjerila
više-manje čitavom resoru, moguće je neki klan konačno povukao veze kako treba
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 11:31   #100
Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
točno.

svi u saboru,
trebali bi dati ostavke !

glasovali
i dizali ruke za to
Odluku o tome nije izglasao sadašnji saziv Sabora, nego neki od prošlih.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.