Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2014., 17:15   #61
Angry

Quote:
fripp kaže: Pogledaj post
Anto,Anto, svi smo za to, da nam budeš Debeli Precjednik

http://www.youtube.com/watch?v=YSPiHVW5sZI
Ko nije za Antu kuvara u HOS-u, čuvara stanova i velikog strijelca revolverom zajedno sa zakonitom (doduše, pucaju sada, skupo plaćaju streljanu i to sve, mogao je besplatno za vrijeme Domomovinskog rata pucati po četnicima)
taj je protiv Rvatske,e!
Prog rock is offline  
Old 26.09.2014., 15:35   #62
Al Đapone

http://www.hsp1861.hr/vijesti2007-3/djapickutina.jpeg
Bolji od tebe is offline  
Old 26.09.2014., 16:45   #63
Mislim da bi se ovo moglo prebaciti u podforum za izbore.
The Great Duck is offline  
Old 26.09.2014., 18:14   #64
Pa on bi stabla na Pantovčaku izjeo .
Pantelija živi is offline  
Old 28.09.2014., 21:48   #65
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Vjerujem da je puno pisano o njemu, ali akmože opet malo ispočetka, da vidimo što je on to skrivio ili za što ga se to tereti.

Prije neki dan bio je gost na nekoj lokalnoj tv, mislim emisija Bujica.

Njega se smatralo da je igrač HDZ-a, tada je nastala stranka HSP AS koja sada otvoreno koalra sa HDZ-eom što je sad tu dobro, a što loše?

Meni strašno smeta, kada pred izbore, pravaši nađu razloga za dodatno mrvljenje pravaške scene, a pitanje, da li je boli Ante ili Ruža, to se može glasovanjem riješiti u jedoj stranci

O svakom se može pročitati prljavo rublje, ali da li je to važnije od sudbine Hrvatske?
Pravaš i fašist. Gledao sam dnevnik kad je odlazio s čela pravaške stranke kad je umjesto sebe instalirao Srba. Dignuo je desnu ruku u zrak kao da mjeri kukuruz i viknuo onaj pozdrav za kojeg desničari tvrde da je iz opere.
Sad će opet na mene da sve prozivam kao fašiste. Ne, samo one koji mjere kukuruz i pjevaju stihove iz opere. Koji obožavaju crne košulje i koji prisustvuju otvaranju spomenika jedinicama koje se nazivaju po ustaškim zločincima.
lezerkocije is offline  
Old 28.09.2014., 22:11   #66
Quote:
watrai kaže: Pogledaj post
i onda se neki sprdaju oko bujanca.

u emisiji kad je gostovala kolinda je rekao da je ante djapic bio kod josipovica na pantovcaku i dogovorio da ce ic kontra nje s desna.

do 2% moze samo u glupsos anketama
A oće mu Josipović platiti troškove kampanje. Pa neće valjda iz svoga džepa.
OnOff is offline  
Old 05.10.2014., 00:12   #67
ne, dokazano je da je vara na diplomskom. ako je vara na tome, ... .
karabin is offline  
Old 06.10.2014., 22:49   #68
Quote:
lezerkocije kaže: Pogledaj post
Pravaš i fašist. Gledao sam dnevnik kad je odlazio s čela pravaške stranke kad je umjesto sebe instalirao Srba. Dignuo je desnu ruku u zrak kao da mjeri kukuruz i viknuo onaj pozdrav za kojeg desničari tvrde da je iz opere.
Sad će opet na mene da sve prozivam kao fašiste. Ne, samo one koji mjere kukuruz i pjevaju stihove iz opere. Koji obožavaju crne košulje i koji prisustvuju otvaranju spomenika jedinicama koje se nazivaju po ustaškim zločincima.
Daj odi svojim crvenim kmerima, a na ovakvim temama nemoj se ni javljat.
Fuckman is offline  
Old 08.10.2014., 13:54   #69
ha ha, ovaj naslov nisam ni shvatio ozbiljno možda da se premjesti u viceve ! Anto predsjednik, joooj boli trbuh od smijeha !
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Old 13.10.2014., 13:43   #70
Đapone zna da ne može dobiti izbore ali može dobiti 2-3% koje onda u drugom krugu može prodati u vidu javne podrške nekom kandidatu, što se onda honorira u vidu neke protusluge.
Bolji od tebe is offline  
Old 13.10.2014., 14:29   #71
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Đapone zna da ne može dobiti izbore ali može dobiti 2-3% koje onda u drugom krugu može prodati u vidu javne podrške nekom kandidatu, što se onda honorira u vidu neke protusluge.
Ta transakcija se već dogodila tj. već ih je prodao i to onome kome očajnički trebaju...Ivi.
Naknadno ti glasovi neće trebati nikome i nemaju "tržišnu" vrijednost.
storm1995 is offline  
Old 17.10.2014., 21:40   #72
Naprijed "magistre"!!!
Jebote koja je ovo država
fiser is offline  
Old 18.10.2014., 01:57   #73
Quote:
fiser kaže: Pogledaj post
Naprijed "magistre"!!!
Jebote koja je ovo država
To što Đapić može dobiti je toliko malo i jadno da mu ne vrijedi ništa. Ako skupi potpise.. svaka čast i njemu i potpisnicima
Cl@rks is offline  
Old 18.10.2014., 02:00   #74
Talking

Quote:
Fuckman kaže: Pogledaj post
Daj odi svojim crvenim kmerima, a na ovakvim temama nemoj se ni javljat.
Tako je,samo ti njemu reci gdje da ide i gdje se smije javljati
Cl@rks is offline  
Old 24.10.2014., 18:46   #75
KANDIDAT za hrvatskog predsjednika Ante Đapić na današnjoj konferenciji za novinare je, predstavljajući glavne odrednice svog programa, rekao da će promijeniti ime svoje Nezavisne liste Ante Đapića u Demokratski savez nacionalne obnove (DESNO), što će biti i geslo njegove predsjedničke kampanje.

"Idem na izbore kako ne bih dopustio da lažni proroci zavladaju Hrvatskom. Važno je da kroz kampanju razgolitimo sve kandidate, ne u karakternom, već u političkom smislu. Na sve što sam radio od 1989. u politici sam ponosan", kazao je Đapić. Navodeći kako neki predsjednički kandidati sada otvaraju teme vezane uz suđenje Josipu Perkoviću i Zdravku Mustaču u Muenchenu , podsjetio je da je on tu temu, kao i mnoge druge, otvarao prije 22 godine u vrijeme kada su njegovi protukandidati gradili svoje znanstvene i pravne, liječničke i diplomatske karijere.

Upitan kako komentira primjedbe da svojom kanidaturom razbija desnicu i Savez za Hrvatsku, Đapić je rekao da kandidaturom "spašava desnicu".

Predložio je predsjedničkom kandidatu Milanu Kujundžiću da razmisli o povlačenju iz kanidature, što će u tom slučaju i on, kako se glasovi desnice ne bi rasipali. Kujudžiću je zamjerio što je rekao da je iz znatiželje bio na grobu Ante Pavelića. Rekao je da će on na Pavelićev grob otići ne iz znatiželje, već iz jasne namjere.

ostatak ovdje

http://www.index.hr/vijesti/clanak/d...oj/779654.aspx
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Old 24.10.2014., 19:00   #76
taj čovjek ako ga se tako može uopće nazvati nema srama
Alfa157 is offline  
Old 24.10.2014., 19:11   #77
Ja još uvijek ne želim vjerovati da će Đapić uspjeti sakupiti 10.000 potpisa za kandidaturu.
DJTcro is offline  
Old 24.10.2014., 19:12   #78
Quote:
Cl@rks kaže: Pogledaj post
To što Đapić može dobiti je toliko malo i jadno da mu ne vrijedi ništa. Ako skupi potpise.. svaka čast i njemu i potpisnicima
skupit ce mu potpise ivini aktivisti kao i milanu
sve o istom trosku
storm1995 is offline  
Old 24.10.2014., 19:19   #79
Quote:
Prog rock kaže: Pogledaj post
Ko nije za Antu kuvara u HOS-u, čuvara stanova i velikog strijelca revolverom zajedno sa zakonitom (doduše, pucaju sada, skupo plaćaju streljanu i to sve, mogao je besplatno za vrijeme Domomovinskog rata pucati po četnicima)
taj je protiv Rvatske,e!
I košarkaš; navodno je čak i Repeši zanimljiv :klap:
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Old 24.10.2014., 19:36   #80
HDZ-ov spavač opet napada.

Novi HDZ, hare krišna, hare rama
midgetninja is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:52.