Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2016., 13:36   #1
Kako pronaći ljubav ako nemaš vozačke?!

Trenutno imam 25 godina, od rođenja lijevo oko mi je oštećeno i potpuno beskorisno. Tak da su mi doktori rekli da mogu zaboravit vozačku zbog slabe procjene dupine. To je bilo dok sam još klinac bio tak da mi to nije smetalo, čak i kad su me starci pokušali naučit vozit nije mi išlo. Frustriralo me jer ne vidim dobro i moro sam okretat glavu u lijevo da vidim lijevu stranu.

Al sad kad sam stariji pojavljuju se problemi kod pronalaska cure, kako sam primjetio ne smeta im to kaj nemam auto. Nego činjenica da ne mogu vozit. Sve je super dok to ne spomenem.

Bio upoznao jednu curu na stanici, pričali dva tjedan i zaljubili se. Kad sam joj reko za moj problem, rekla je da joj ne smeta. Za par sati samo je nestala, blokala na fejsu, ignorirala poruke i pozive.

Tak da ja vas pitam za savjet. Kako pronaći curu, ako nemaš vozačke?
Spellforge is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 13:39   #2
Poznajem čovjeka koji je u ratu stradao i umjesto jednog oka ima staklenu kuglu. Pa normalno vozi auto, ima vozačku kao i svatko drugi. Čudno mi je to da ti ne daju zbog toga.

Samo pitanje mislim da nema smisla komentirati puno... povezanost posjedovanja vozačke i odnos sa curama je ravna nuli.
coldplug is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 13:41   #3
Jadne zene u pm ak je smeta to kaj nebus nikad vozio al eto,tema po forumu o svako malo nekim sitnicama te odmah bacaju u depru,zalosno al istinito

Ja sam isto prije mislio kaj nemam vozacku i auto nebum imal djevojku pa sad imam oboje al i dalje nemam djevojku tak da odgovor na tvoje pitanje je

PJESKE!

... i mani se takvih djevojaka
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 13:42   #4
ako cura ne razumije koliko je tesko zapravo procijeniti dupine, nije te ni zasluzila!
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 13:43   #5
tek da vidis kak se koke pale na moju skipersku dozvolu.

o ribolovnoj da i ne pricam.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 14:05   #6
Normalnoj curi to neće biti problem, tako da onoj koja te zbog toga ostavila i tako nisi bio bitan ti nego su joj bitne materijalne stvari. Zato ti je i bolje da od svake kojoj je bitno to što nemaš vozačke bježiš glavom bez obzira...takve očito imaju ljubav prema novčaniku
Gueugnon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 14:07   #7
Quote:
tommek13 kaže: Pogledaj post
ako cura ne razumije koliko je tesko zapravo procijeniti dupine, nije te ni zasluzila!

Haha....umirem... bas ste brezobrazni...haha...
goga 45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 14:10   #8
Bdw...mislim da je jedno oko dovoljno za voziti. Raspitaj se...skoro sam sigurna. Svi ljudi s ostecenjem vida imaju neke teskoce pa voze s naocalama ili lecama. Provjeri!
goga 45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 14:21   #9
Evo isto prvi put ovo čujem, također osobno poznam jednog čovjeka, koji nema jedno oko i normalno, ima vozačku i sve...

Poslano sa mog C2005 koristeći Tapatalk
Gameman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 14:29   #10
U tramvaju


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 14:30   #11
Quote:
goga 45 kaže: Pogledaj post
Bdw...mislim da je jedno oko dovoljno za voziti. Raspitaj se...skoro sam sigurna. Svi ljudi s ostecenjem vida imaju neke teskoce pa voze s naocalama ili lecama. Provjeri!
zašto? da može impresionirat one koje toga nisu vrijedne.
više ću cijenit muškarca koji ima ovakav problem pa svjesno ne sjedne za volan i pokaže neku odgovornost, nego nekog tko forsira vožnju unatoč problemu jer smatra da će time povećat svoje šanse zavođenja.

autoru, gledaj na to kao filter. svaka ona koja te nije spremna prihvatit takvog kakav jesi, te ni ne zaslužuje.
uostalom, dal bi želio curu kojoj smeta dio tebe?
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 14:41   #12
dodes u limuzini sa soferom i nema ni pol problema
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 14:45   #13
Kupnjom iste na slobodnom trzistu.
miljenkocav is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 16:13   #14
Quote:
coldplug kaže: Pogledaj post
Poznajem čovjeka koji je u ratu stradao i umjesto jednog oka ima staklenu kuglu. Pa normalno vozi auto, ima vozačku kao i svatko drugi. Čudno mi je to da ti ne daju zbog toga.

Samo pitanje mislim da nema smisla komentirati puno... povezanost posjedovanja vozačke i odnos sa curama je ravna nuli.
i ja isto znam..nemam pojma o čemu ovaj lik priča
Otto83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 16:21   #15
imam vozačku ali nemam automobil,budimo realni hebo ti to ako ti za naći žensku treba bmw
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 16:28   #16
Cura koju si upoznao je masivna krava i velika je sreća što nisi završio s takvom osobom.

Kakva stoka odbije i blokira nekoga jer nema vozačku? o.O
__________________
Zdravlje je pravo bogatstvo. http://zdravljeinfografici.wordpress.com/_ bh
Classy90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 16:28   #17
Ne kužim takve cure.. Jel će biti s tobom ili s tvojim autom? Drž se tramvaja i buseva i tamo traži curke.. A ak koja hoće auto, neka polaže vozački pa nek ona vozi
-addicted- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 16:29   #18
Quote:
Coffey kaže: Pogledaj post
zašto? da može impresionirat one koje toga nisu vrijedne.
više ću cijenit muškarca koji ima ovakav problem pa svjesno ne sjedne za volan i pokaže neku odgovornost, nego nekog tko forsira vožnju unatoč problemu jer smatra da će time povećat svoje šanse zavođenja.

autoru, gledaj na to kao filter. svaka ona koja te nije spremna prihvatit takvog kakav jesi, te ni ne zaslužuje.
uostalom, dal bi želio curu kojoj smeta dio tebe?
Da bar svi imaju takvo mišljenje. Svi forsiraju za tu vozačku. Kažu kao "možda češ vozit bolje od svih nas." Možda, a možda ću nedaj bože ubit nekog jer nisam vidio kak mi dolazi s lijeve strane.

Netko je gore napiso da jedan vozi s jednim okom. Možda on može, ja ne. Ne osjećam se ugodno za volanom. Jedino zašto sam i pomislio na tvozačku je zbog pritiska okoline.
Spellforge is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 16:38   #19
Vozacka je korisna stvar za imati bez obzira na cure...
Cura koja nestane bez traga nakon sto sazna da ne vozis..moze biti..
A- da joj se inace ne svidas
B- picka bez veze
goga 45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 16:45   #20
Quote:
Spellforge kaže: Pogledaj post
Možda on može, ja ne. Ne osjećam se ugodno za volanom. Jedino zašto sam i pomislio na tvozačku je zbog pritiska okoline.
Onda jednostavno - nemoj Nemoj se zbog glupog (i vrlo vjerojatno ne-sasvim-realnog) pritiska okoline dovesti u situaciju da ostatak života radiš nešto tšo ti nije ugodno i nemoj postati jedan od zgrčenih, neopuštenih i stalno inhibiranih vozača, dakle, loših vozača.

A za svaku curu koja s tobom neće imati ništa samo zbog toga što nemaš vozačku budi sretan što si izbjegao taj metak

Samo, malo zastani i razmisli: je li moguće da je kod svih njih problem samo u imanju/nemanju vozačke dozvole? Je li moguće da su, možda, odlučile da s tobom ne žele imati ništa ipak zbog nečeg drugog
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.