Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2019., 17:43   #1
Post Glovo

Evo kroz par dana pocinjem radit u Glovu, pa me zanima ako ima ko iskustva s njima. U mom slucaju cu koristit auto trenutno puno radno vrijeme a 1.10 pocinjem radit u jednoj firmi pa bi radio poslje posla oko 4-5 sati. Moze li se ista zaradit tako i jel se isplati s autom.
usly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2019., 19:58   #2
Nisam radio taj posao i ne znam ponaosob, ali mi se čini da ekipa najviše vremena izgubi čekajući na narudžbe u restoranu, pa ne stignu na sve strane.Možda se i može nešto zaraditi, ali ne računaj na previše

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2019., 08:04   #3
Poznanica radila puno radno vrijeme s autom i zaradila 11000 kn. To je bio 7. ili 8. mjesec pa ne znam jel tako cijele godine.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2019., 17:34   #4
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Poznanica radila puno radno vrijeme s autom i zaradila 11000 kn. To je bio 7. ili 8. mjesec pa ne znam jel tako cijele godine.
11.000 kuna ?!
Ozbiljno znaš, pouzdano znaš..?
Sa svojim autom ?
Po gradu ?
Zaradila je neto koliko ?
Koliko je sati radila ?
Kao part time job ili čitav dan ?

11.000 kn...hkmm.
Hama-Nsfva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2019., 11:36   #5
Kako se uopće regulira radni odnos s tim aplikacijama?
Na njihovom sajtu je iznenađujuće malo informacija.
FuzzBall is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2019., 20:33   #6
Ti imaš ugovor o djelu s posredničkom firmom.
Patsy Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2019., 11:47   #7
Radim 3 tjedna za Glovo, to mi je honorarni posao na ugovor o djelu i jako sam zadovoljan! Zaradio sam 2000, a radim kad god mogu, tj. kad sam slobodan u firmi. Nisam očekivao puno od toga, ali rekoh idem probati i zasad mi je to odličan dodatni prihod
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2020., 11:10   #8
od 26. do 31. 12 (za 6 dana) zaradio sam 1800 kn i nekih 200kn bakšiša.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2020., 23:06   #9
dobro je dok zaradiš samo pare, s obzirom koja je temperatura vani kad padne noć
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2020., 04:44   #10
Quote:
lujozg kaže: Pogledaj post
dobro je dok zaradiš samo pare, s obzirom koja je temperatura vani kad padne noć
Da, s obzirom na hlodnoću, čudno je da se nisam niti malo prehladio. Jedino sam dobio muskofiber na bedrima, što isto nije čudno jer sam svaki dan biciklom prešao cca 80 km.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2020., 12:19   #11
jesi razmisljao o elektricnom biku ?
ja radim dnevno izmedu 50 - 80 km i vjerojatno ne bi radio gdje radim da nemam elektricni bike
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2020., 09:05   #12
Naravno da jesam, ali s obzirom na cijenu takvih bicikla ne znam kad bi mi se isplatilo i da li bi se uopće isplatilo.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2020., 11:26   #13
pa ako za 6 dana je oko 2000 zarada, za neki ok solidni bi ti bilo 2 mjesece dosta
vidio sam artasove setove u njuskalu za tako 4-5 000 slozene
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2020., 12:14   #14
Nije uvijek tako, to je bilo tih 6 dana između Božića i NG dok sam bio na godišnjem u firmi. Tako da ipak ne, ali hvala na prijedlogu u svakom slučaju
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2020., 22:42   #15
Evo jučer i danas se nabralo još 620 kn čiste zarade (ne računajući bakšiš). Tako da u srijedu očekujem uplatu od 2400 kn za ova 2 tjedna u kojima je bilo za mene 8 radnih dana. U grubo je to 300 kn dnevno i bakšiš koji potrošim na kave, sendviče i ostalo kad si uzmem pauzu tijekom dana..
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2020., 21:45   #16
Bok ljudi,
htio bih dostavljat biciklom za Glovo pored stalnog posla, u popodnevnim satima, ali ne znam na koji način se uopće prijavim, kako da kontaktiram Glovo? Da li da prvo nađem tvrtku partnera pa mi oni dogovore edukaciju u Glovu ili kako?
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2020., 07:17   #17
Quote:
poštopoto kaže: Pogledaj post
Bok ljudi,
htio bih dostavljat biciklom za Glovo pored stalnog posla, u popodnevnim satima, ali ne znam na koji način se uopće prijavim, kako da kontaktiram Glovo? Da li da prvo nađem tvrtku partnera pa mi oni dogovore edukaciju u Glovu ili kako?
https://glovoapp.com/hr/glovers
Kreni odavde, tj prvo se registriraj. Moraš ići na uvdnu prezentacuju i odraditi trening, sve to skupa traje oko 3 sata i odmah možeš početi raditi.
Ja sam prešao u Wolt, koji je razlog, o tome ne bih javno...
Ako hoćeš javi se preko pm, imam ti Glovo torbu, i mogu preporučiti partner tvrtku.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2020., 21:26   #18
Quote:
Diego Rivera kaže: Pogledaj post
https://glovoapp.com/hr/glovers
Kreni odavde, tj prvo se registriraj. Moraš ići na uvdnu prezentacuju i odraditi trening, sve to skupa traje oko 3 sata i odmah možeš početi raditi.
Ja sam prešao u Wolt, koji je razlog, o tome ne bih javno...
Ako hoćeš javi se preko pm, imam ti Glovo torbu, i mogu preporučiti partner tvrtku.
Hvala puno
Imaš pm
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2020., 09:10   #19
Evo bio jučer na prvom informativnom predavanju, cca 25 min je trajalo, rekli su nam osnove i dali termine za slijedeći tjedan kad će biti baš ovo detaljnije upoznavanje s radom od 3 sata.
Tada bi trebali doći već sa tim ugovorom od posredničke tvrtke.
E sad, mene zanima to pravno reguliranje. Dali su nam neke kontakte tamo od nekih firmu sa kojim oni rade od početka, pa ajde, reko da vidim. Uglavnom traže me od mog trenutnog poslodavca (zaposlen sam za stalno na puno radno vrijeme) poreznu karticu, dozvolu za dodatni rad i kopiiju kartice tekućeg . Mislim što će im kopija moje tekuće kartice? Mogu im napisati broj računa...I kažu isplata na ruke. Interesira me što to znači za mene, ta isplata na ruke? slijedeći tjedan bi to trebao riješiti, ali ne razumijem se u ugovore o djelu/ugovore o radu, isplate na račun, na ruke,...uglavnom ne bi želio imati problema. Da li mi može to netko pojasniti?
Hvala!
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2020., 07:18   #20
Quote:
poštopoto kaže: Pogledaj post
Evo bio jučer na prvom informativnom predavanju, cca 25 min je trajalo, rekli su nam osnove i dali termine za slijedeći tjedan kad će biti baš ovo detaljnije upoznavanje s radom od 3 sata.
Tada bi trebali doći već sa tim ugovorom od posredničke tvrtke.
E sad, mene zanima to pravno reguliranje. Dali su nam neke kontakte tamo od nekih firmu sa kojim oni rade od početka, pa ajde, reko da vidim. Uglavnom traže me od mog trenutnog poslodavca (zaposlen sam za stalno na puno radno vrijeme) poreznu karticu, dozvolu za dodatni rad i kopiiju kartice tekućeg . Mislim što će im kopija moje tekuće kartice? Mogu im napisati broj računa...I kažu isplata na ruke. Interesira me što to znači za mene, ta isplata na ruke? slijedeći tjedan bi to trebao riješiti, ali ne razumijem se u ugovore o djelu/ugovore o radu, isplate na račun, na ruke,...uglavnom ne bi želio imati problema. Da li mi može to netko pojasniti?
Hvala!
Ne znam stvarno šta da ti kažem. Moja posrednička firma ništa od toga nije tražila, prijavljen sam bio na ugovor o djelu, uzimali su mi 10% od zarade i to je bilo to.Nisam se nikada vidio sa tim ljudima, sve sam riješio telefonski. Možda tvoji traže manje, jer sam čuo da postoje firme koje uzimaju 5% ili čak 2% ???
Ugovor o djelu možeš imati neovisno o ugovoru o radu. I ja sam u istoj situaciji da sam prijavljen na puno radno vrijeme u firmi(ugovor o radu), pa radim ovaj posao na ugovor o djelu.
Nakon mjesec dana su mi ponudili ugovor o radu na 2 sata dnevno, ali kad sam rekao da radim već u svojoj firmi na 8 sati, ostalo je tako kako je.
Btw, ja sam Glovo zamijenio sa Woltom (iako nisam zapravo tako htio), tako da ne znam jel se nešto u međuvremenu promjenilo. U Glovu sam radio 12. i 1. mjesec.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:00.