Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2014., 22:58   #941
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Bravo za njihovu službu za korisnike.

Druga haljina po redu mi je diiiivna, gledala sam je i ja, i na kraju odustala jer mislim da bi mi dobro naglasila bokove, što nikako ne želim
Mene podsjetila na onu neku Zarinu od prošle godine koja mi je bila preskupa. Baš me zanima kako će izgledati i stajati.

Inače me poprilično živcira što su im haljine većinom kratke. I bez rukava. Ne kužim zašto nemaju haljine s rukavima, poludugim ili dugim. Baš volim zimi nositi haljine. Ali eto...
__________________
Sedam jednim udarcem.
Thora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 12:48   #942
Ako se sjetiš, javi kakva ti je kad stigne

Joj da, nigdje "poštene" zimske haljine. Ali to je zbog toga što one hodaju polugole usred zime. Vani može biti recimo 10C uz sunce, one će obuti baletanke i nekakvu haljinicu
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 19:50   #943
Okej.

Bome, to sam zaboravila.

Danas 15% popusta na sniženo. Pa da se ubijem.
__________________
Sedam jednim udarcem.
Thora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 10:10   #944
Novi kod:

http://media.dorothyperkins.com/wcss...-hero-1-v3.jpg

Zadnje uređivanje makyca : 05.02.2015. at 19:45. Reason: slika veća od 640x480 px
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 17:24   #945
Bok cure,

da li ste možda kad bile u Dorothy Perkins dućanu u BTC-u u Ljubljani? Da li znate ako drže tamo cipele? Uzela bi ove sandale na petu, ali strah me uzeti preko interneta, baš bi ih voljela probati prije nego ih uzmem:


http://www.dorothyperkins.com/en/dpu...5d&bi=1&ps=200
hollaback88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 19:05   #946
Bila u BTC-u u subotu, stvarno ima svega na sniženju po 5 i 10 eura.Te cipele nisam vidjela ali sam uzela jedne smedje klasični stiletto za 10 eura.
Il pianista is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 22:17   #947
Hvala ti na odgovoru, ja idem tek u 4.mjesecu, nadam se da će i onda imati nešto na popustu.

Da li si možda primjetila ako drže cipele broj 42? Na netu imaju, ali neznam kako je u butigi.
hollaback88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 11:09   #948
Imaju stvarno velik izbor cipela od balerinki po 5€ preko cipela po 10 do čizmica po 20€.I vidim da su cijene duplo manje u Emporiumu nego na stranici od DP.Što se tiče broja 42, ne mogu ti sa sigurnošću potvrditi imaju li taj broj, za 41 sam sigurna da ga imaju jer je bilo dosta cipela u tom broju.Probaj nazvati direktno Emporium 00386 1 5844 800 ili im se javi na mail pa ih pitaj.
Il pianista is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 14:16   #949
Cure tko dovozi robu iz Dorothy? Nigdje nisam uspjela pronaći na temi odgovor, možda je netko i pisao o tome.
Hvala unaprijed!
__________________
Zanemarite moje, krivo napisano, ime :D
SoliderOfLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 14:35   #950
@Ilpianista

Hvala ti!
hollaback88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 16:29   #951
@hollaback88 nema na čemu!
Il pianista is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 17:09   #952
Quote:
SoliderOfLove kaže: Pogledaj post
Cure tko dovozi robu iz Dorothy? Nigdje nisam uspjela pronaći na temi odgovor, možda je netko i pisao o tome.
Hvala unaprijed!
Ne znam tko dovozi do Hrvatske, ali u Hrvatskoj stiže putem HP-a.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2015., 11:49   #953
Imam problem. Zanima me je li se kojoj od vas dogodilo i što biste napravili.

Naručila sam u drugom mjesecu nešto s DP, među ostalim i dvoje traperice iste vrste, ali različitih boja. Kad je stiglo, ispostavilo se da su jedne značajno manje od drugih, premda su isti broj. Na stranici se kasnije pojavio takav komentar kod tih traperica, ali ranije ga nije bilo. I javim se ja njima, priznaju krivicu, vratit će novac i poštarinu i sve. Pošaljem, primim povrat novca i otad se dopisujem s njima mailom zbog poštarine. Naime, jave mi se da im paypal nije prihvatio slanje novca za povrat poštarine i da im kažem kad mi je zgodno da me nazovu jer su pokušali pa se nisam javila. Ja nikakav propušteni poziv nemam. Objasnim im to, kažem kada mi je zgodno i oni mi opet jave kako su pokušali, ali me nisu mogli dobiti, ostave mi svoj broj i kažu neka ih nazovem. Ja ih pokušam nazvati i kaže mi da sam birala broj koji se ne koristi. To sad traje već tri tjedna. Danas sam im se javila na fejsu i odgovor je bio isti kao i mailom, da im kažem kad mi je zgodno da me nazovu ili da ih nazovem. Pokušala sam čak ponovno zvati, ali taj se broj ne koristi. Neki problem postoji, ali ne znam u čemu je stvar. To pokušavam nonstop njima objasniti, ali ne ide. Što da radim više? Dođe mi da odustanem jer mi se ne da živcirati se više. Ako mi još jednom napišu da im javim kad bi me mogli nazvati, razbit ću laptop. Ipak, radi se o 100 kuna i ne želim odustati jer je njihova greška i ne trebam platiti. Ono što sigurno znam je da više nikad ništa neću naručiti s te stranice. Kvaliteta im je sve lošija i zbilja se ne isplati. Pomamim se za akcijama kao zadnja glupača, ali više bome neću. No, kako da dođem to tog novca? Razlog zašto žele telefonski obaviti razgovor je što im trebam dati podatke kako bi mi mogli direktno na račun uplatiti, a ne bi htjeli da im mailom šaljem te podatke, niti bih ja to htjela. Ne znam.
__________________
Sedam jednim udarcem.
Thora is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 14:02   #954
Question

Cure, kakve su DP veličine u odnosu na ASOS? Gledam sad mjere jedne haljine i čini mi se da bih trebala uzeti veličinu 12 iako nosim ASOS 10.
Ti-ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 14:22   #955
nemam puno DP stvari, ali uzimala sam iste veličine kao i na asosu i bilo je ok. Jedino su mi jedne petite farmerke male, a uzela sam 10 kako uzimam i na asosu Sad je li to do petite ili što je - nemam pojma
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 17:00   #956
U tijeku je popust od 25% na sve, ja sam ugrabila čizme i džemper

Total 32 GBP :klap:
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 12:14   #957
Cure kakav je D.P kao marka ? Nisam jos nista uzimala kod njih, a uzela bih ovu bundicu, sta vi mislite jel to valja sta ?

http://www.dorothyperkins.com/en/dpu...053?bi=0&ps=20

I da li ja kao xs, da uzmem uk6?
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2016., 22:09   #958
Koliko brzo stizu posiljke?
Miss Nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 10:34   #959
Krenulo je sniženje od 75%, samo je poštarina i dalje 6 GBP
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 13:52   #960
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Krenulo je sniženje od 75%, samo je poštarina i dalje 6 GBP
daj se zadrži malo na stranici bez da se logiraš u account, ili probaj malo duže preko inkognito verzije i izbacit će ti se onaj prozorčić za kod za besplatnu poštarinu za kolovoz. meni jučer uspjelo
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:17.