Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2009., 12:41   #241
Što se tiče cipela s nižom petom, nešto na ovu foru...








Ili neke lijepe balerinke.


Zadnje uređivanje mokry : 08.04.2009. at 17:27. Reason: Kršenje pravila pdf-a; previše slika
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 12:50   #242
Ajd da se i muski rod javi malo

Frend mi se zeni i trebam odijelo... Razmisljao sam o tamnoplavom ili sivom.. Svjetlije puti sam inace pa ako to pomaze kod odabira... Htio bi strukirani sako, i malo uze hlace.. Tj ne neka klasika kakvo nosi moj stari , vec neko vise mladenacko tj talijanski stil odijela.. Strukirani sako itd itd... Isao bi do 3000 kn.. Gdje pogledati ? DiCaprio? Zegnu i Brioni preskacem za sad
Oglaigh na hÉireann is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 12:59   #243
Quote:
Oglaigh na hÉireann kaže: Pogledaj post
Ajd da se i muski rod javi malo

Frend mi se zeni i trebam odijelo... Razmisljao sam o tamnoplavom ili sivom.. Svjetlije puti sam inace pa ako to pomaze kod odabira... Htio bi strukirani sako, i malo uze hlace.. Tj ne neka klasika kakvo nosi moj stari , vec neko vise mladenacko tj talijanski stil odijela.. Strukirani sako itd itd... Isao bi do 3000 kn.. Gdje pogledati ? DiCaprio? Zegnu i Brioni preskacem za sad
možda da pokušaš gerry weber? nije skupo, a jako lijepo izgleda, prošle godine je dečko sebi kupio cijelu opremu tamo
planiram ga natjerati da nešto novo tamo kupi jer idemo na vjenčanje za 10 dana, ali on hoće to od prošle godine
__________________
stigla cvrčkica :D
abattoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 13:03   #244
Quote:
abattoir kaže: Pogledaj post
pomažite molim vas! za 10 dana sam kuma na vjenčanju i još nemam haljinu ni cipele!
prošla sam cijeli grad i sve mi je ili bezveze ili preskupo (npr. patrizia pepe ima prelijepe haljine, ali većinom iznad 1300kn).
inače, sad sam bila nešto bolesna i dosta sam smršavila pa mi je većina stvari u dućkasima prevelika ili izgledam ko da sam obukla nešto mamino i dobacuju mi se komentari tipa ''pojedi ti ćevape pa se vrati'' uglavnom, treba mi neka uža haljinica do koljena, lijepe cipelice na manju petu...
pomagajte, zadnja ste mi nada!
Ne znam dal želiš da haljina bude skroz uska ili može bit uska na struku pa dolje lepršava, al možda ti se svidi nešto ovakvoga.

http://www.missselfridge.com/webapp/...5597&langId=-1





http://imagecache.asos.com/inv/K/23/...k/image1xl.jpg

http://imagecache.asos.com/inv/Q/7/3...m/image1xl.jpg http://imagecache.asos.com/inv/S/7/3...k/image1xl.jpg

http://imagecache.asos.com/inv/S/28/...k/image1xl.jpg

http://www.quelle.hr/hr/q4r/damen/kl...5ebb414abf863b

http://www.quelle.hr/hr/q4r/damen/kl...5ebb414abf863b

http://www.quelle.hr/hr/q4r/damen/kl...5ebb414abf863b

Zadnje uređivanje mokry : 08.04.2009. at 17:29. Reason: Kršenje pravila pdf-a; previše slika
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 13:14   #245
empress hvala ti puno! već sam gledala u miss selfridge, ali haljina koje su na netu, u dućkasu većinom nemaju. lijepe su mi te uske, ali bi ipak nešto lepršavije (od bokova nadolje) i proljetno. ima li kakav obećavajući dućkas u importanne galleriji, još tamo nisam bila?
__________________
stigla cvrčkica :D
abattoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 13:29   #246
Quote:
abattoir kaže: Pogledaj post
možda da pokušaš gerry weber? nije skupo, a jako lijepo izgleda, prošle godine je dečko sebi kupio cijelu opremu tamo
planiram ga natjerati da nešto novo tamo kupi jer idemo na vjenčanje za 10 dana, ali on hoće to od prošle godine
di je ducan?

gledam malo njihov site i svidja mi se sto vidim..

npr


Oglaigh na hÉireann is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 13:29   #247
ako bi tako nešto lepršavo, proljetno, svakako odi u Zaru. Tamo je velik izbor takvih haljina, i prihvatljive su cijene, uglavnom. Ja sam si nedavno tamo kupila proljetnu, lepršavu haljinicu u kojoj ću na svadbu, a moći ću ju i preko ljeta nosit van, nije presvečana. Platila sam ju 260 kn
tamarichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 13:39   #248
[QUOTE=Oglaigh na hÉireann;19879808]di je ducan?

gledam malo njihov site i svidja mi se sto vidim..

u zagrebu imaš na ilici, potez trg ->frankopanska, s lijeve strane, malo prije križanja ilice s frankopanskom, odmah je uz cestu. a za druge gradove ne znam di ima.
modeli su im navodno i vrlo udobni
__________________
stigla cvrčkica :D
abattoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 13:40   #249
Quote:
tamarichka kaže: Pogledaj post
ako bi tako nešto lepršavo, proljetno, svakako odi u Zaru. Tamo je velik izbor takvih haljina, i prihvatljive su cijene, uglavnom. Ja sam si nedavno tamo kupila proljetnu, lepršavu haljinicu u kojoj ću na svadbu, a moći ću ju i preko ljeta nosit van, nije presvečana. Platila sam ju 260 kn
jučer sam tamo bila, ima slatkih haljinica, ali su mi dosta dnevne (treba mi biti dosta svečano jer sam kuma), ali uz pravi nakit i šuzice bi si mogla nešto izkombinirati. danas idem opet, thx
__________________
stigla cvrčkica :D
abattoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 13:45   #250
[QUOTE=abattoir;19880000]
Quote:
Oglaigh na hÉireann kaže: Pogledaj post
di je ducan?

gledam malo njihov site i svidja mi se sto vidim..

u zagrebu imaš na ilici, potez trg ->frankopanska, s lijeve strane, malo prije križanja ilice s frankopanskom, odmah je uz cestu. a za druge gradove ne znam di ima.
modeli su im navodno i vrlo udobni

da.. sjetio sam se di je to.. Ipak hvala.. Znas mozda kako se cijene krecu? Kolko je muz dao? Sutra cu do ducana ....
Oglaigh na hÉireann is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 13:52   #251
[QUOTE=Oglaigh na hÉireann;19880117]
Quote:
abattoir kaže: Pogledaj post


da.. sjetio sam se di je to.. Ipak hvala.. Znas mozda kako se cijene krecu? Kolko je muz dao? Sutra cu do ducana ....
mislim da je hlače platio oko 350, košulja oko 200, a kravatu je kupio u men's stuff (mislim da se tako zove) za 200 kn, prelijepu, imaju jako velik izbor - možeš i tamo pogledati. izvana izgleda jako skupo, a unutra su cijene ok, prosječne.
ako ti se nekim slučajem ne svidi, uvijek imaš di caprio, mislim da se kod njih zna naći lijepih stvari, ali su malo preskupi po meni.
__________________
stigla cvrčkica :D
abattoir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 14:12   #252
Quote:
abattoir kaže: Pogledaj post
jučer sam tamo bila, ima slatkih haljinica, ali su mi dosta dnevne (treba mi biti dosta svečano jer sam kuma), ali uz pravi nakit i šuzice bi si mogla nešto izkombinirati. danas idem opet, thx
upravo tako, ima nekih crnih lepršavih, crna je malo svečanija boja, pa malo svečaniji nakit uz to, u nekoj življoj boji, i cipelice. ne znam koliko možeš dati za cipele, evo ja inače nikad nisam nosila cipele na petu, nije moj stil,nosim starke, tenisice i tak to, prek ljeta one gladijatorke, ali za svadbu sam si odlučila kupit visoku petu, pa da imam barem jedne. ipak su mi sada 22 pa je vrijeme za bar jedne takve u ormaru imaš u shoe be doo lijepih cipela na petu, ja sam si tamo kupila, ljubičaste od brušene kože, platformicu, peep-toe. pa ak uzmeš crnu haljinu, možda tako nešto ''življe''na cipelama i nakitu. inače, ovu haljinu u zari sam imala sreću kupit, jer sam naišla, znaš kako tamo roba brzo odlazi, svaki dan se mijenja, pa ak naletiš-naletiš, probaj otić barem 2 puta u razmaku od par dana...haljina nije baš ''prednevna'', tak da sam imala sreću naletit na nju, bit će taman za svadbu, tako da se da naći tamo nešto svečanije.
tamarichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 14:13   #253
ej.. hvala.. ali ne znam ja sam mislila kad bih mogla neke rifle iskombinirat s nekim cipelema na visu petu.. a sad ne znam sto bi gore na to.. a ne znam ni da li je uopce primjereno obuci rifle u svatove..ajd cure imate kakvu kombinaciju sa riflama..
Marina2602 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 15:03   #254
Quote:
caterina kaže: Pogledaj post
po bontonu se crno ne nosi na vjenčanja, tako da si dobro izabrala.
ako je haljina svečana na koju ćeš staviti cipele onda idu i najlonke, a kako je zatoplilo možeš kupiti tanke, boje kože.
ja tak ne volim te prozirne najlonke...ja sam mislila neke sive na to sve, ni debele ni tanke, između, al sad ni sama ne znam,ak bude ovak toplo...onda opet-navečer kad je svadba je hladnije... ne znam
tamarichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 15:23   #255
dragi i ja smo kumovi krajem 8 mj
a on nema šanse da odijelo obuće, pa me zanima jel može tak doć bez odijela
mislila sam neke crne hlače i košulju i tanku kravatu
da izgleda malo ležernije i kul
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 15:30   #256
Kad već razglabamo o robi za vjenčanje...

Ja sam pozvana na vjenčanje 1.5. i jedan od temeljnih razloga zašto razmišljam da ne odem je upravo odjeća (da, znam, )

Naime, visoka sam 170cm, teška negdje između 65 i 70kg s dosta izraženim bokovima i guzom . Plus toga, 1.5. je datum koji nije 'ni vrit ni mimo' tj. nije baš za dugi rukav ali nije ni za neke lepršave haljinice...

E sad, ima li itko ikakvu ideju što bi meni s obzirom na moju kruškoliku konstrukciju i datum vjenčanja uopće stajalo?

Napomena; kupujem isključivo u Mangu ali sam otvorena, naravno, i za druge opcije ali isto tako, nisam u poziciji da dajem neke velike pare za takvu obleku (drugim riječima, što jeftinije a otmjenije ako je to uopće moguće)

tina88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 15:34   #257
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
dragi i ja smo kumovi krajem 8 mj
a on nema šanse da odijelo obuće, pa me zanima jel može tak doć bez odijela
mislila sam neke crne hlače i košulju i tanku kravatu
da izgleda malo ležernije i kul
Moj je dečko također kum potkraj 8.mj. i kupio je baš nedavno u Zari sako i hlače u nekom ajmo reći polu otmjeno/ležerno/ sportskom stilu tj. nije striktno odijelo ali ima poveznice i s njim i sa sportskom elegancijom (recimo, sako mu super stoji na trapke i bijele najkice ) i bijelu košulju kratkih rukava na lagane prugice. Neće imat kravatu. Neovisno o tome što mi je dragi, kombinacija je mrak
tina88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 15:42   #258
Quote:
tina88 kaže: Pogledaj post
Kad već razglabamo o robi za vjenčanje...

Ja sam pozvana na vjenčanje 1.5. i jedan od temeljnih razloga zašto razmišljam da ne odem je upravo odjeća (da, znam, )

Naime, visoka sam 170cm, teška negdje između 65 i 70kg s dosta izraženim bokovima i guzom . Plus toga, 1.5. je datum koji nije 'ni vrit ni mimo' tj. nije baš za dugi rukav ali nije ni za neke lepršave haljinice...

E sad, ima li itko ikakvu ideju što bi meni s obzirom na moju kruškoliku konstrukciju i datum vjenčanja uopće stajalo?

Napomena; kupujem isključivo u Mangu ali sam otvorena, naravno, i za druge opcije ali isto tako, nisam u poziciji da dajem neke velike pare za takvu obleku (drugim riječima, što jeftinije a otmjenije ako je to uopće moguće)

Mislim da bi ti na tvoju građu dobro stajala neka haljinica. Ako imaš uz to mala prsa, onda kupi neku bez naramenica, za vizualno bolji dojam Potraži u Zari, tamo je još jeftinije neg u Mangu, a slična je roba.. 1.5. je obično dosta toplo, vidi kak je sad već, ja idem krajem 4. i razmišljam o bosoj nozi, bez najlonki tak da si slobodno uzmi haljinu, eventualno neku vesticu na to, u slučaju da padne kiša pa malo zahladi
tamarichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 15:46   #259


mozda ovak neke hlače... iako mi se ove na slici čine poprilično zimske..

ili neka ovakva haljinica, otprilike:


tamarichka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 15:54   #260
Quote:
tina88 kaže: Pogledaj post
Moj je dečko također kum potkraj 8.mj. i kupio je baš nedavno u Zari sako i hlače u nekom ajmo reći polu otmjeno/ležerno/ sportskom stilu tj. nije striktno odijelo ali ima poveznice i s njim i sa sportskom elegancijom (recimo, sako mu super stoji na trapke i bijele najkice ) i bijelu košulju kratkih rukava na lagane prugice. Neće imat kravatu. Neovisno o tome što mi je dragi, kombinacija je mrak
da, ma super je to meni
al moj neće baš nikakvo odijelo :/
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.