Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2015., 14:30   #3641
Quote:
sharenaloptica kaže: Pogledaj post
hvala ti na prijedlogu
samo mi kombinacija bijele i crne nekako preziheraški izgleda, i malo me podsjeća na konobarske/bankarske uniforme

možda ako netko ima na wish listi neki jumpsuit(jel to uopce primjereno za krizmu? ) ili neka midi haljina?
je, zasto ne. dok god nije clubbing stye i goluzdravo. i jedno i drugo moze biti bas lijepo. ili kakvo odijelo neobicnog uzorka ili boje. pa mozes korsiti hlace i sako u jos 100 drugih kombinacija.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 14:38   #3642
A baš sam išla na tu neku ziherašku opciju,pošto si prvi put kuma da se ne misliš previše hoćeš li pogriješiti.
Možeš nositi bilo što,samo suknje moraju biti negdje do koljena,ne minice i ramena i leđa ne smiju biti otkrivena.
Jumpsuit je dobra ideja,izgleda zanimljivo i ne moraš se misliti koju ćeš košulju na suknju ili suknju na košulju i slično,imaš cijelu kombinaciju u jednom komadu. Vidi na Asosu ima li kakvih
marwiiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 18:47   #3643
ne znam gdje da pitam pa ću probati ovdje.
ili mi, pliz, dajte link gdje da pitam

na kaj bi obukle ovu haljinu, a da ne ispadne svečana, već više neki boho stil?

http://shop.mango.com/HR/p0/women/cl...=1429289153576
stonoga123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 21:15   #3644
stonoga, mislim da bi ti ova tema mogla biti od koristi - Što da obučem.
Inače, obzirom da želiš a bude u boho stilu, meni se čini da bi na neke ravne smeđe sandale (slične kao ove na modelu, recimo s remenčićima), malu torbicu iste boje i niz (kožnih) narukvica na ruci haljina prošla kao vrlo casual. Ili recimo na kakve platforme s drvenom petom u boho stilu, ako više voliš visoke cipele.

Haljina je baš lijepa. I po meni stvorena za opuštene kombinacije.
Da se kojim slučajem zatekne u mom ormaru, ja bi ju rado uparila sa, recimo, srebrnim ravnim sandalama. Ali to onda ne bi bilo u stilu u kome želiš.

Ontopic - danas all black with a twist:
crna T-shirt haljina, just female
crni kardigan (onaj s 'preklopom' od naprijed), zara
crne grilonke
crna pixie bag
roze sandale, united nude
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 21:46   #3645
puno ti hvala, tako nešto sam i mislila, ali ne znam zašto nisam bila sigurna da bi mi taj stil išao uz tu haljinu. muči me valjda to što je plisirana. sad si mi stavila bubu u uho. sviđa mi se i to sa srebrnom idejom. malo sam gledala po dućanima i sav nakit je žuto zlatni pa me je onda sve to skupa pokolebalo. nekako mi je haljina uz to išla u smjeru koji ne volim i nisam niti sama više znala što bih s njom.

imam još jedan problem, nisam baš ravna, a dosta je otvorena. jel bi bilo glupo isfurati ju na ovakav sličan top?
(moj je naprijed traka, a iza ovako slično isprepleteno) . meni to djeluje tak tak, bode me u oči jer je top crni, ali mi djeluje bolje nego dekolte na tak neki opušteniji stil.

http://in1.ccio.co/1C/l5/nA/lucie12613am00003504.jpg
stonoga123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 20:32   #3646
Pomoć oko izgleda za posao

Pozdrav, evo kako glasi naslov ove teme, treba mi savjet oko obleke za poslovne svrhe (moram održati jedno predavanje). Inače sam tip koji nosi duksu i traperice, ali sad to ne bi bilo baš prikladno, pa se nadam da se nadam da ova kombinacija koja je na slici da može proći. Naravno očekujem vaše savijete i ono najbitnije dali ta kombinacija prolazi ili ne.

https://plus.google.com/u/0/+Mihael%...07683299853128

Zadnje uređivanje MasterCayber : 18.04.2015. at 20:41. Reason: greška
MasterCayber is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 22:56   #3647
Kakve dodatke iskombinirati uz ovakvu haljinu? Na ramenima ima neke srebrne metalne detalje, ne znam koliko se vidi na slici
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 12:54   #3648
sto obuci kao gost (obitelj) na krizmi ovaj vikend kad najavljuju kisu i ne bas lijepo vrijeme... imam 25 godina..
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 08:26   #3649
Quote:
borntobewinner kaže: Pogledaj post
Kakve dodatke iskombinirati uz ovakvu haljinu? Na ramenima ima neke srebrne metalne detalje, ne znam koliko se vidi na slici
Koja je prigoda?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 13:20   #3650
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
sto obuci kao gost (obitelj) na krizmi ovaj vikend kad najavljuju kisu i ne bas lijepo vrijeme... imam 25 godina..


Možda ovako nešto, s time ako pada kiša imaš neke rezervne cipelice/čizmice, a druge fensi za slikanje i to (pretpostavljam da ćete ići u crkvu, tako da tako možeš biti u štiklama ili nekim ravnim cipelama).
__________________
FASHION-TO-GO
AntoniaFTG is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 20:08   #3651
Što obući za 5 godina mature, prvo sam imala 100 ideja, a sad ni sama ne znam što bi
Dajte mi neke prijedloge
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 16:29   #3652
Uskoro me čeka neformalno okupljanje povodom 5. godišnjice mature. Nismo u restoranu, nemamo dress code.

Imam u glavi ideju (nisam još isprobala sve skupa pa ne znam kako izgleda), pa me zanima mišljenje.

Ove hlače + bijeli sako + nude ili crne sandalice? Sama kombinacija kratkih hlača i sakoa mi je jako , ali ne mogu se nikako odlučiti.

Ana So u istim smo problemima.
nosupergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 18:00   #3653
Quote:
nosupergirl kaže: Pogledaj post
Uskoro me čeka neformalno okupljanje povodom 5. godišnjice mature. Nismo u restoranu, nemamo dress code.

Imam u glavi ideju (nisam još isprobala sve skupa pa ne znam kako izgleda), pa me zanima mišljenje.

Ove hlače + bijeli sako + nude ili crne sandalice? Sama kombinacija kratkih hlača i sakoa mi je jako , ali ne mogu se nikako odlučiti.

Ana So u istim smo problemima.
meni se ovo cini bas super probaj sve skupa sa razlicitim sandalama, pa cesa sama vidjeti sto ti bolje lezi.
ja bih vjerojtano stavila crni top i crne sandale i dramatican crveni ruz i nokte, ako se radi o vecernjem izlasku. za po danu bih vjerojatno stavila sivi lezerni top i nude sandale i sivkasto (oci) roskasto-nude (usta) makeup.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 18:03   #3654
Quote:
Ana So kaže: Pogledaj post
Što obući za 5 godina mature, prvo sam imala 100 ideja, a sad ni sama ne znam što bi
Dajte mi neke prijedloge
restoran (rucak, vecera), kafic, clubbing? dnevni ili vecernji izlazak?
ne moras nam reci 100 ideja, daj one koje su ti top 3.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 19:59   #3655
Haljina do poda??

Hay,curke..<3 Imam jedno pitanje za vas. Sto obuci gore na dugu haljinu do poda?I kakve cipele birati? Trebam odgovre hitnooo ...Hvala unaprijed <3
Hele 123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 15:10   #3656
Ako nisi jako niska, ravne sandalice..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 17:30   #3657
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Ako nisi jako niska, ravne sandalice..
Visoka sam 162cm. Ali sta da obucem gore na tu haljinu? Haljina je gore otvorena.
Hele 123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 19:54   #3658
Bolero ili ništa, vruće je..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 20:18   #3659


Imam slicnu haljinu, samo tamno smeđu i s tankim bretelicama, i nikako da smislim sto obuti na nju...problem je u visini pa nebi htjela nista s visokom petom a na nisku mi uopce ne izgleda lijepo. Imate ideju za kakav kompromis?? Htjela bi da te cipele kasnije mogu kombinirati i na druge haljine/suknje jer stvarno rijetko kupujem takvo nesto. I da, mozda savjet za kakvu ogrlicu?
__________________
Blabla
papucica-hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2015., 21:04   #3660
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Bolero ili ništa, vruće je..
To mi treba za crkvu. A nisam bila sigurna dali bolero ide na takve haljine. Hvala ti puno si mi pomogla <3
Hele 123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.