Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2013., 21:16   #2401
Dosao sam kuci sa tetoviranja prije 2 sata i skinuo sam foliju i drzim tetovazu trenutno na svjezem zraku. Koji je sad postupak? Mogu tetovazu mazat sa nevenovom masti?
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2013., 22:45   #2402
maži ju sa bepanthen mascu dok ti tetovaza ne zacijeli.
neka vecinu vremena bude na svjezem zraku sa slojem bepanthena.
nakon nekog vremena lagano operi stari sloj masti i stavi novi.
znat ces kada zaraste, nema vise ljustenja i zatezanja.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 00:07   #2403
pozdrav
tetovirala sam se prije 5 dana- tekst na straznji dio ruke odmah ispod lakta i danas mi se kao lagano pocela ljustit tetovaza al problem je u tome sto meni na nekim mjestima izgleda kao da se boja razlila i kao da nije bas crna nego ko da je izbljedila. da li je to normalno ili dizem paniku bez veze? drzim ju na zraku, mazem bepanthenom, cistim i sve po uputama
tinkerbell03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 10:44   #2404
Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
maži ju sa bepanthen mascu dok ti tetovaza ne zacijeli.
neka vecinu vremena bude na svjezem zraku sa slojem bepanthena.
nakon nekog vremena lagano operi stari sloj masti i stavi novi.
znat ces kada zaraste, nema vise ljustenja i zatezanja.
a sto se tice treninga, kada smijem pocet trenirat. Vec je kriza, nemogu ja lezat kuci 2 tjedna dok ona ne zaraste.
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 12:04   #2405
e tu ti ne mogu pomoci
ne znam na kojem si se dijelu tetovirao no ako vec miras na trening, probaj namazati deblji sloj bepanthena i tako odi.
ali pricekaj bar tjedan dana, nemoj odmah na trening.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2013., 12:07   #2406
Quote:
tinkerbell03 kaže: Pogledaj post
pozdrav
tetovirala sam se prije 5 dana- tekst na straznji dio ruke odmah ispod lakta i danas mi se kao lagano pocela ljustit tetovaza al problem je u tome sto meni na nekim mjestima izgleda kao da se boja razlila i kao da nije bas crna nego ko da je izbljedila. da li je to normalno ili dizem paniku bez veze? drzim ju na zraku, mazem bepanthenom, cistim i sve po uputama
nemoj panicariti dok ti skroz ne zaraste.
pricekaj od 10 do 14 dana, onda bi trebala vidjeti da li ima gresaka.
naravno da je moguce da se boja razlila jer svaka koza drugacije podnosi boju.
ako je neka greska, lako kdes do tattoo salona da ti popravi kako spada.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 20:37   #2407
Zanima me cijena tetovaze, koi fish, od lakta do šake, puno boja, more, pozadina itd.
Cuo sam neke brutalne cifre pa da provjerim ovdje.
Iz Ri sam btw


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 00:33   #2408
da, brutalne su cifre.

ja sam se tetovirala prije 2 i pol tjedna i jedva sam čekala da ju prestanem luftat jer je, ko zakurac, zahladilo. naravno da sam se prehladila
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 19:26   #2409
čitam malo ove stranice... i nije mi jasno ljudi moji išli ste se tetovirat i da vam tamo gdje ste se tetovirali nitko nije objasnio postupke nakon tetoviranja? ili da sami niste upotrijebili google? pa kakvi ste to....
Forza Đemdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 13:32   #2410
prvu tetovazu sam stavio u 12om mj 2013, drugu prije 2 tjedna, sad je vec i treca pred vratima (za nekih 10ak dana). . . mogu rec da sam se totalno navukao na ink i da je to ovisnost samo takva! svaka cast onima koji naprave samo jednu i stanu!
dakine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 13:03   #2411
pozz

dali neko ima iskustava sa ovim studiom...??

Tattoo studio Jojo&Kenfa
__________________
Najteža je gimnastika!!!!
Konj s hvataljkama is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 11:36   #2412
Dugo sam htjela tetovazu, te sam pregovarala s jednim tattoo majstorom oko termina bar tjedan dana.Kaze javim i ne javi se itd.Na kraju sam pop i nazvala jucer salon Godina zmaja u Sesvetama i pitala ima termin za popodne i ajd.Panicarka sam i trta me bilo.Uglavnom, u 10 min nacrtali sta hocu, bockao me Dule (inace 1.dojam vara)..
Sjela sam i u 25 min je bilo gotovo. Na podlatkici je tetovaza i NE BOLI. Bez preseravanja.Malo je neugodno.Nije da se pravim hrabra al to je moj dojam bio.
Ma idem 2.tjedan po jos jednu...Ovi u centru su napuhali cijene tako da sam bila spontana i super je ispalo.
__________________
Necu potpis!!
Jago is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 12:10   #2413
Može li mi netko iskusan reći kako ide procedura dogovaranja tetovaže, tipa ja imam ideju što bi i kako da to izgleda i sad bi htio da vidim prije stavljanja na sebe kako je to majstor zamislio/nacrtao ?! I jos npr ako nisko u istom gradu ?! Da li se crtež naplaćuje ?! Hvala !!!
techno is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 11:30   #2414
Koliko Kid Kros naplacuje? Vidjela sam kod njega tetovazu preko cijele noge i zaljubila se
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 11:59   #2415
Quote:
LadyMoonlight kaže: Pogledaj post
Koliko Kid Kros naplacuje? Vidjela sam kod njega tetovazu preko cijele noge i zaljubila se

I mene zanima. I kakva je kod njega procedura crtanja mojih ideja, da li i koliko on to naplaćuje ?!
techno is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 16:13   #2416
Htjela bih se tetovirati i nešto me zanima ... da li je negdje moguće da im donesem sto sam zamislila i oni mi isprintaju na onom papiru koji kad se prisloni sa spužvom na tijelu dobijem tetovažu? Naime cijelo vrijeme se dvoumim između veličine slova i htjela bih si izradit tu fejk tetovažu samo da ju bar jedan dan promatram da budem sigurna je li to to ili bi radije manju
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 16:39   #2417
Quote:
techno kaže: Pogledaj post
I mene zanima. I kakva je kod njega procedura crtanja mojih ideja, da li i koliko on to naplaćuje ?!
Ne znam za njega, ali obicno ako odes pitat za crtez tamo gdje ces se i tetovirat, ne bi smjeli naplatit. Mozda akontaciju samo da znaju da ces doc i po tetovazu..
Ali ako hoces samo crtez kod jednog majstora, a tetovazu kod drugog, naplacuju oko 150 kn.
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 20:08   #2418
Puno hvala !!
techno is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 00:09   #2419
ekipa, zanima me kako stoje stvari s madežima i tetovažama ...?
znam da se preko njih ne može tetovirati, ali postoji li neki način kao ih zaobići npr? ima netko iskustva s time?
__________________
#LOVE
marcelich is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 01:13   #2420
Chocolina, zaboravi tu ideju u potpunosti


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:40.