Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2017., 11:23   #7181
Quote:
mmiaa kaže: Pogledaj post
Moze link?
Ja sam je jučer navečer vidjela u izlogu Zare u Ilici, tako da vjerujem da je ima tamo kome je blizu.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Old 14.03.2017., 20:51   #7182
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Ipak si ju uzela

h&m haljina

bok, da li ima ove haljine u Zagrebu?
kitty_the_angel is offline  
Old 14.03.2017., 21:59   #7183
mare

zaskia

maja_21

Odlično sve redom!

Quote:
Dorota kaže: Pogledaj post


Asos, 48 funti
Predivna haljina. Već dugo ne vidjeh neku toliko lijepu.

Quote:
samotna šetačica kaže: Pogledaj post
Morala sam

Baš mi je drago što si ju kupila, sigurna sam da će ti divno stajati ova boja.

Sviđam i sandale.

Quote:
aliceocean kaže: Pogledaj post
Nemaaaaa je više

Plačem od kad je Natassa dala link ispod svog posta jer već je tada nije bilo
Ou. Žao mi je. Možda da probaš malo češće otvarati link ako bi ju naručila preko neta? Vjerujem da bi se mogla još pojaviti.
Natassha is offline  
Old 14.03.2017., 22:25   #7184
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
Asos


a glede puma, nadam se da ce sad prestati hype oko njih
ja sam kupila zadnje rihanna sive u greater toronto area ali moj broj je bio prevelik (cini se da su pol br manje kao inace moj br) pa su mi druge dovezli iz montreala sretno!

kod mene

http://www.garageclothing.com/ca/fre.../p/prod1390012

crna i zelena, svega c$20 svaka bas mi je stigao paket
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Old 14.03.2017., 22:40   #7185
Chiasm
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Old 15.03.2017., 02:25   #7186
mislim da cu zelenu haljinu zamijeniti za nesto drugo, ne nosim puno haljine pa da ne stoje previse )
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Old 15.03.2017., 13:31   #7187
Quote:
Sanjch kaže: Pogledaj post
cimni:klap:
Stigle! Zadoovljna sam jer su jako stabilne ne izgledaju previše umjetno

Za 21 euro mi je taman tako nešto trebalo za obuti na brzaka, primijetila sam kad imam nešto na remenčiće cice mice da onda to izbjegavam obuvati..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Old 16.03.2017., 11:24   #7188
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Stigle! Zadoovljna sam jer su jako stabilne ne izgledaju previše umjetno

Za 21 euro mi je taman tako nešto trebalo za obuti na brzaka, primijetila sam kad imam nešto na remenčiće cice mice da onda to izbjegavam obuvati..
ne izgledaju glomazno na nozi? čini mi se ok ovaj gornji dio
Sanjch is offline  
Old 16.03.2017., 14:34   #7189
Ne, okay su, ovo bijelo ovako na slici djeluje napadno jer je bijelo, ali u stvarnosti je okay..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Old 16.03.2017., 14:36   #7190
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Ne, okay su, ovo bijelo ovako na slici djeluje napadno jer je bijelo, ali u stvarnosti je okay..
Bas izgledaju cozy i udobne i versatile! Odličan ulov
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 16.03.2017., 16:13   #7191
Quote:
Natassha kaže: Pogledaj post
Baš mi je drago što si ju kupila, sigurna sam da će ti divno stajati ova boja.

Sviđam i sandale.
Baš si slatka, hvala ti.
Zaljubila sam se nakon što si ju ti stavila i na kraju nisam odoljela.
samotna šetačica is offline  
Old 16.03.2017., 21:43   #7192
Stigle danas, ali u krivoj veličini , a tako sam se veselila
Dorée is offline  
Old 17.03.2017., 18:57   #7193
Prije par dana, C&A bluza 129 kn i šos koji tako slatko stoji 59 kn, na to još 20 % popust





i danas mi stigla ova haljina iz Manga, predivna je stvarno, ali stigla mi je s nekom greškom na materijalu na leđima, kao neka točka ljepila i od tud na svaku stranu izvučene niti , tako da ću je vratiti, baš me naljutilo to jako, dam 550 kn za haljinu i onda mi dođe s greškom (iako je bila skroz zapakirana i zavarena vrećica s vješalicom) inače je predivna i sigurno ću je ponovno naručiti.
Hellcat is offline  
Old 18.03.2017., 08:16   #7194
Napokon sam ju uhvatila

Jutros pogledam, samo dostupna 2 komada u M veličini

Baš joj se veselim! link

FatGlow is offline  
Old 18.03.2017., 13:57   #7195
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Napokon sam ju uhvatila

Jutros pogledam, samo dostupna 2 komada u M veličini

Baš joj se veselim! link

značiiii odlična jee taman odlučim da neću uzimat traper jaknu i sad vidim ovu.. jooj
mare__ is offline  
Old 18.03.2017., 16:52   #7196
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
h&m haljina

jel ti stigla ova haljina? kako stoji? je li realna veličina?
annaaa is offline  
Old 18.03.2017., 18:20   #7197
Quote:
Hellcat kaže: Pogledaj post
Prije par dana, C&A bluza 129 kn i šos koji tako slatko stoji 59 kn, na to još 20 % popust

i danas mi stigla ova haljina iz Manga, predivna je stvarno, ali stigla mi je s nekom greškom na materijalu na leđima, kao neka točka ljepila i od tud na svaku stranu izvučene niti , tako da ću je vratiti, baš me naljutilo to jako, dam 550 kn za haljinu i onda mi dođe s greškom (iako je bila skroz zapakirana i zavarena vrećica s vješalicom) inače je predivna i sigurno ću je ponovno naručiti.
divan ti je romantični-boho-opušteno-ljetni šoping, šteta za haljinu, nadam se da ćeš idući put dobiti bez greške!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 18.03.2017., 20:51   #7198
Quote:
mare__ kaže: Pogledaj post
značiiii odlična jee taman odlučim da neću uzimat traper jaknu i sad vidim ovu.. jooj
Hvala ti
I ja sam kupila dugu traper jaknu prije par tjedana ali ova mi je bila napeta čim sam je vidjela. Brzo se rasprodala no sada nakon 10ak dana se opet pojavila. Uzmi ju dok je ima, bit će ti žao

Quote:
annaaa kaže: Pogledaj post
jel ti stigla ova haljina? kako stoji? je li realna veličina?
Je, izvrsna je. Skužila sam da ima i poliestera u sastavu no na opip je dosta 'pamučasta' i izvrsno stoji. Uzela sam 42 jer sam zadnjih dana pohađala h&m i isprobavala razne slične haljine da ustanovim kakvi su 'kalupi' veličina i kak ću moć zakopčat gumbe na grudima

Dobro sam pogodila, ovaj struk je izvrsno napravljen ali m je malo velik pa sam ju dala na sužavanje. Sad nosim 2-3 veća broja nego inače ali čini mi se da su realne veličine. Jako je 'obična' a opet efektna.
FatGlow is offline  
Old 19.03.2017., 05:57   #7199
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post

Dobro sam pogodila, ovaj struk je izvrsno napravljen ali m je malo velik pa sam ju dala na sužavanje. Sad nosim 2-3 veća broja nego inače ali čini mi se da su realne veličine. Jako je 'obična' a opet efektna.
ganijalna je

totalno ju želim
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 19.03.2017., 09:21   #7200
Da, posebna je, zato ju i zelim! Al opce ju ne restockaju... slala sam im i mail i rekli su da ce je bit krajem tjedna - pojavila se samo u broju 36 na sat, dva i onda nestala. Drugi brojevi nista. Sto se tice ducana, pitala sam samo u west gate-u, rekli su mi da je nisu nikad dobili....
annaaa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:07.