Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2017., 12:07   #201
hvala!
vicious_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 22:31   #202
Curke, da li uvazavaju reklamaciju robe ako je oprana?
Kupila sam traperice online. Isprobala doma, sve ok i odmah ih oprala. Sve sto kupim prvo operem prije nosenje. Medutim, kad sam obukla na posao, skuzila sam da je jedna nogavica totalno ukoso sivana i skroz mi bjezi u stranu. Onako po sredini potkljenice mi skroz dode sav bas ruzno i neugodno za nositi!
Hoce li to uvaziti?
Tnx
anavii86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 08:15   #203
Ne.

Mogu li zamijeniti ili vratiti bilo koji proizvod?

Da, sve dok su u savršenom stanju i s odgovarajućim etiketama.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 08:27   #204
Quote:
anavii86 kaže: Pogledaj post
Curke, da li uvazavaju reklamaciju robe ako je oprana?
Kupila sam traperice online. Isprobala doma, sve ok i odmah ih oprala. Sve sto kupim prvo operem prije nosenje. Medutim, kad sam obukla na posao, skuzila sam da je jedna nogavica totalno ukoso sivana i skroz mi bjezi u stranu. Onako po sredini potkljenice mi skroz dode sav bas ruzno i neugodno za nositi!
Hoce li to uvaziti?
Tnx
Trebali bi, odnesi traperice i račun u dućan i razgovaraj sa voditeljem. Meni su jednom uvažili reklamaciju nakon 3 mjeseca (peta na cipeli se skroz odljepila ).
__________________
'Who could ever leave me, darling?
But who could stay?'
nuclearbaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 08:52   #205
Quote:
anavii86 kaže: Pogledaj post
Curke, da li uvazavaju reklamaciju robe ako je oprana?
Kupila sam traperice online. Isprobala doma, sve ok i odmah ih oprala. Sve sto kupim prvo operem prije nosenje. Medutim, kad sam obukla na posao, skuzila sam da je jedna nogavica totalno ukoso sivana i skroz mi bjezi u stranu. Onako po sredini potkljenice mi skroz dode sav bas ruzno i neugodno za nositi!
Hoce li to uvaziti?
Tnx
Obvezno odnesi, meni su vratili novac jer je vesta pustila plavu boju prilikom pranja toliko da se jedan dio prošarao. Ipak se i kod tebe radi o robi s greškom tako da ne bi trebalo biti problema.
funfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 09:55   #206
Quote:
anavii86 kaže: Pogledaj post
Curke, da li uvazavaju reklamaciju robe ako je oprana?
Kupila sam traperice online. Isprobala doma, sve ok i odmah ih oprala. Sve sto kupim prvo operem prije nosenje. Medutim, kad sam obukla na posao, skuzila sam da je jedna nogavica totalno ukoso sivana i skroz mi bjezi u stranu. Onako po sredini potkljenice mi skroz dode sav bas ruzno i neugodno za nositi!
Hoce li to uvaziti?
Tnx
Morali bi jer se to smatra skrivenim materijalnim nedostatkom i imaš pravo po zakonu o obveznim odnosima članal 400. stavak 3. , članak 404. https://www.zakon.hr/z/75/ - samo pazi max. mogućnost reklamacije skrivenog materijalnog nedostatka je 6 mjsc od datuma kupnje.
Tvoja prava kao kupac (što možeš zahtjevati kad obavijestiš prodavača o materijalnom nedostatku su objašnjena u članku 410. istog zakona).
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 10:39   #207
Hvala cure na odgovorima.

Mislim, ok nisam odmah primjetila pred ogledalom sve dok nisam obukla van i pocela hodati. Ali to nije moja greska sto je krivo usiveno, niti sam to ja ostetila tako da sam i mislila da to moraju uvaziti.
Budem danas odnijela bas. Fakat se ne mogu tak hodati jer ruzno izgleda i uzasno vuce u stranu i smeta mi na nozi.
anavii86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 18:59   #208
Ja sam jednom na ruke oprala njihovu kosulju i smanjila se ma baby velicinu, vratila sam bez pol frke
medgil is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 17:46   #209
Quote:
anavii86 kaže: Pogledaj post
Curke, da li uvazavaju reklamaciju robe ako je oprana?
Kupila sam traperice online. Isprobala doma, sve ok i odmah ih oprala. Sve sto kupim prvo operem prije nosenje. Medutim, kad sam obukla na posao, skuzila sam da je jedna nogavica totalno ukoso sivana i skroz mi bjezi u stranu. Onako po sredini potkljenice mi skroz dode sav bas ruzno i neugodno za nositi!
Hoce li to uvaziti?
Tnx
Primiti će ti 100%. Oni sve primaju, nošeno, ne nošeno, prljavo , kakvo god.
provjereno od strane kćeri moje prijateljice.
A pogotovo ovo tvoje gdje je stvarno prava greška u pitanju.
BANANAFISH is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 16:31   #210
Ima li netko ovaj bralette (postoji i u crnoj boji) da mi kaze koliko je dugacak u S ili M velicini (od vrha naramenice do dna)?
https://www.zara.com/hr/en/woman/t-s...4p4368505.html
Nazalost, nema ga u ducanu da ga isprobam. Ne znam zasto pise visina modela na webu ako uz to ne pise koju velicinu nosi. S druge strane na Mangovoj stranici cak pise i koliko je odjeca dugacka
tikvicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 19:23   #211
Reklamirala sam traperice i uzele su ih bez ikakvih pitanja. Baš je na očigled ukoso taj šav i stvarno nisu ništa ni pitale ni gledale. Rekle sve u redu i to je to
anavii86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 17:49   #212
ne mogu se sjetit kad pocnu snizenja ljeti? u 6. mjesec, ali ne znam je li pocetkom ili krajem 6.?

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk
mrnjavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 20:46   #213
oko onih praznika poslije 20.06.
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 15:29   #214
Quote:
mrnjavac kaže: Pogledaj post
ne mogu se sjetit kad pocnu snizenja ljeti? u 6. mjesec, ali ne znam je li pocetkom ili krajem 6.?
ove godine je izmedju 15. i 23. lipnja
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 15:57   #215
Jel ima netko ove šlape da mi kaže jesu li udobne za hodanje i da li se ovaj gornji srebni dio urezuje u nogu?

Nema ih nigdje u HR na stanju pa razmišljam da ih naručim, ali me strah da mi neće biti udobne iako izgledaju kao da jesu. Moje noge su posebne ali ovo je bila ljubav na prvi pogled Koliko sam shvatila ja njih mogu pokupiti u dućanu i tražiti povrat novaca ukoliko mi nisu dobre? Oprostite na glupim pitanjima, ali ja sam "Zara djevica"
*Mustra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 18:03   #216
Quote:
*Mustra* kaže: Pogledaj post
Jel ima netko ove šlape da mi kaže jesu li udobne za hodanje i da li se ovaj gornji srebni dio urezuje u nogu?

Nema ih nigdje u HR na stanju pa razmišljam da ih naručim, ali me strah da mi neće biti udobne iako izgledaju kao da jesu. Moje noge su posebne ali ovo je bila ljubav na prvi pogled Koliko sam shvatila ja njih mogu pokupiti u dućanu i tražiti povrat novaca ukoliko mi nisu dobre? Oprostite na glupim pitanjima, ali ja sam "Zara djevica"
Na prvo pitanje ti ne znam odgovor, no naručiš sa interneta i odmah ti uzmu novce sa kartice, kada ti dođe u dućan, jave ti, odeš do dućana, isprobaš ih i vratiš ako ti ne odgovaraju na blagajni, oni ti skeniraju sa mobitela račun i uzmu natrag odjevni predmet i kažu ti da ti novci sjednu natrag na istu tu karticu sa kojom si platila u nekom propisanom roku.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 08:48   #217
https://www.zara.com/hr/hr/%C5%BEene...2p4389512.html

Je li kupio netko ove tzv. hlače od batista ili ih vidio/opipao negdje u dućanu. Zanima me da li se gužvaju jako?

100 % pamuk, moja mama kaže to se gužva kao ludo. Ja nemam pojma jer nisam na ti sa materijalima.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 09:20   #218
vidjela sam ove druge, jednobojne u trgovini
nisu bile zgužvane i izgledaju odlično uživo

da li se gužvaju prilikom nošenja ne znam
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 09:36   #219
Quote:
julee kaže: Pogledaj post
vidjela sam ove druge, jednobojne u trgovini
nisu bile zgužvane i izgledaju odlično uživo

da li se gužvaju prilikom nošenja ne znam
Hvala julee

Gdje si ih vidjela? Aplikacija mi ih nigdje ne pokazuje.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 13:09   #220
Ja sam ih probavala u Areni prosli vikend
Odlicne su i ne guzvaju se bas tako lako

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Ailani is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.