Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2014., 11:45   #341
Opet zastoj ovdje,ja sam pisala već bez obzira što sam se prva javila,neka ide po hitnosti,moja aukcija.tj. predmeti su spremni,ja mogu kad vi kažete ukoliko se nitko drugi ne javi,no moramo znati kad se može početi?
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 12:05   #342
Quote:
cupanka kaže: Pogledaj post
Opet zastoj ovdje,ja sam pisala već bez obzira što sam se prva javila,neka ide po hitnosti,moja aukcija.tj. predmeti su spremni,ja mogu kad vi kažete ukoliko se nitko drugi ne javi,no moramo znati kad se može početi?

Nema zastoja. Kao što sam napisala 5. listopada, zamolila sam da se dogovorite kome je hitnije i to javite:

Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Cupanka i Udruga RINA, napišite kome je hitnije i javite koliko vam oprilike treba vremena da složite aukciju tako da napravimo neki okvirni raspored.
Ako imaš sve pripremljeno, počni slagati aukciju. Ti napiši naslov, a ja ću u naslov dodati - U PRIPREMI, tako da forumaši znadu da se ne javljaju dok se ovaj dodatak iz naslova ne makne.

Javi ako negdje zapne.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 15:02   #343
Ok,onda,ako se do navečer ne javi nitko tko bi išao prije,krečem ja
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 23:53   #344
Jedno pitanje,ako stavim ovakvu sliku

smatra li se to jednim predmetom ili onoliko koliko ih ima na slici?
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 10:59   #345
.

Ako se prodaju 'u kompletu', onda je jedan predmet.

Ako se prodaju svake posebno, onda se trebaju zasebno fotkati - znači, 6 predmeta.
__________________

Zadnje uređivanje fermina-daza : 13.10.2014. at 23:59.
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 17:30   #346
Ljudi, al kome se javiti prije početka aukcije ukoliko imam za donaciju stvari??
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 17:37   #347
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Cupanka i Udruga RINA, napišite kome je hitnije i javite koliko vam oprilike treba vremena da složite aukciju tako da napravimo neki okvirni raspored.
cupanka samo ti kreni prva.
Koliko god nam je sad u ovom trenutku hitno, nažalost ne možemo se razvuči zbog trenutnih radova na novoj ''Rininoj kućici''


Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Ljudi, al kome se javiti prije početka aukcije ukoliko imam za donaciju stvari??
Mi ćemo biti u potražnji za donaciju predmeta

.
udruga RINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 18:50   #348
Udruga Slavonske Šapice se bilježi za aukcije nakon Udruge Rina.
mackamama1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 21:00   #349
Quote:
udruga RINA kaže: Pogledaj post



Mi ćemo biti u potražnji za donaciju predmeta
Rinaši, a jel se mogu ja vama javiti na face; odma pošaljem fotke kaj imam pa da se nekak to bezicira i da ne strepim dali sam zakasnila ili nisam sa aukcijom.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 22:48   #350
ja u kutu, može ofkors tnx
.
udruga RINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 16:20   #351
Quote:
mackamama1 kaže: Pogledaj post
Udruga Slavonske Šapice se bilježi za aukcije nakon Udruge Rina.
Budući da će udruga Rina krenuti tek u drugoj polovini studenoga, možete početi prikupljati predmete i pripremati materijal za aukciju. Krenuli biste nakon cupankine aukcije.

Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Ljudi, al kome se javiti prije početka aukcije ukoliko imam za donaciju stvari??
Odgovor tebi, ali i ostalima koji imaju nešto donirati za aukciju. Možete se javiti porukom onoj osobi/udruzi kojoj želite predmete donirati ili se javiti ovdje pa će vam se javiti netko od onih kojima treba aukcija, ali nemaju dovoljno predmeta za nju.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 17:03   #352
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Budući da će udruga Rina krenuti tek u drugoj polovini studenoga, možete početi prikupljati predmete i pripremati materijal za aukciju. Krenuli biste nakon cupankine aukcije.
Ok predmete već imamo, još samo sve poslikamo i vi nam samo javite kada možemo poćet slagat aukciju i to je to...
mackamama1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 18:17   #353
Aukcija za 'Slavonske šapice' iz Osijeka počinje 3. studenoga.

Aukciju možete početi slagati tri dana ranije. Pretpostavljam da će vam to biti dovoljno vremena da na miru sve posložite i pregledate. Prvi post, s pravilima, otvorit će neki od moderatora.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 18:54   #354
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Aukcija za 'Slavonske šapice' iz Osijeka počinje 3. studenoga.

Aukciju možete početi slagati tri dana ranije. Pretpostavljam da će vam to biti dovoljno vremena da na miru sve posložite i pregledate. Prvi post, s pravilima, otvorit će neki od moderatora.
Hoce, vec smo sve poslikali i pripremili, samo ih uplodamo i objavimo...hvala na obavijesti...
mackamama1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 23:27   #355
Mackamama1, otvorila sam aukciju za 'Slavonske šapice'. Možete početi s njezinim uređivanjem.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 08:29   #356
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Mackamama1, otvorila sam aukciju za 'Slavonske šapice'. Možete početi s njezinim uređivanjem.
Ok hvala
mackamama1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 13:16   #357
Kad ide aukcija za udrugu Rina? Jesu potrebni predmeti za donaciju?
__________________
Najlipše stvari na svitu su džabe.
Konti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 18:55   #358
Quote:
Konti kaže: Pogledaj post
Kad ide aukcija za udrugu Rina? Jesu potrebni predmeti za donaciju?
Aukcija će ići kada se Udruga RINA javi da je može organizirati. Pretpostavljam da bace ponekad pogled na ovu temu, tako da mogu vidjeti tvoju ponudu i javiti ti se ako trebaju predmete.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 20:15   #359
Mislim da predmeta za donaciju ne može biti previše, @ Konti - možeš im se javiti na face

https://www.facebook.com/pages/Udrug...000094?fref=ts
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 11:58   #360
Quote:
Konti kaže: Pogledaj post
Kad ide aukcija za udrugu Rina? Jesu potrebni predmeti za donaciju?
Evo, u pripremi smo
Ako su predmeti još dostupni, mi im se veselimo
udruga RINA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:15.