Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2007., 17:43   #21
bila sam u bonaviji na jednom vjencanju...stvarno je bilo lijepo...prostor je bas fora....stakleni krov, dosta kompaktno, sve super super...ali hrana...
iz svog iskustva a i od drugih ljudi sam cula da su skolni zakinuti na hrani, kada sma ja bila, hrane je bilo premalo i mladenka se zalila, a i cula sam da uvijek zeznu s tim...s obzirom da je njihov catering dosta poznat to me cudi
__________________
Gotta keep breathing. Because tomorrow the sun will rise and who knows what the tide could bring?
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 18:00   #22
nisam bas nekih 'prica' cula o hotelima u opatiji. sve je to 'tu negdje'. ja sam rezervirala u kristalnoj dvorani i bas me zanima kako ce biti. prijatelj je imao tamo festu i bio je bas zadovoljan. mislila sam u imperijal jer sam prije par godina bila na jednom vjencanju tamo i cinilo mi se ono wow- ko u bajci. ali kad sam isla pogledati salu mi je sve bilo tako staro, zuto, ofucano...tako da sam odustala od te opcije. kod svih tih restorana/hotela se mora najvise paziti da te ne oderu za pice. ali ako imas to na umu sve ce biti ok.
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 19:19   #23
a kako je u mileniumu
__________________
Gotta keep breathing. Because tomorrow the sun will rise and who knows what the tide could bring?
zubic_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 20:17   #24
neznam. nisam ni bila tamo. mislim da nemaju dovoljno kapaciteta za 200 osoba ali nisam vise sigurna. zadovoljna sam sa kvarnerom tako da nismo vise ni gledali okolo. neznam bas nikoga da je bio u milenijumu na vjencanju
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 20:56   #25
Ja sam trazila ponudu od Milenijuma i cini mi se slicna onoj od Bonavije. Samo mi se nije svidjalo kako su mi odgovorili, jer jedan dio je naslovljen nesto tipa "Uvjeti za organizaciju vjenčanja", a to mi je baš nekako ružno zazvučalo Tražila sam čisto onako da vidim, ni ja ne znam nikog tko je bio tamo na vjenčanju. Inače, to su Ugo hoteli, mislim da oni imaju tri hotela, uz Mileniju i Četiri cvijeta i još jedan, ali ne znam koji. Naravno da onda imaju i različite sale, ali mi se čini da ni jedna ne bi bila za 200 ljudi.
Što se tiče Kvarnera i Kristalne, tamo sam bila samo na maturalnim zabavama, a to je skroz druga priča
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 20:59   #26
Eh, da, zaboravila I ja sam gledala Imperijal, ali samo na netu i činilo mi se kao iz onih filmova o carici Sissy Znači, uživo nije baš nešto? Dobro da znam
Još sam neke ponude tražila po Opatiji, javim kad saznam nešto novo
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 22:42   #27
I ja sam samo bila na mat. zabavama u kristalnoj ( i na sajmu vjencanja ) pa bas da vidimo kako to izgleda kad je vjencanje ma i meni je imperijal ostao u dobrom sjecanju ali kad sam ga opet vidjela nije mi se bas dojmio kristalna je isti djir samo sto je puno svijtlije i nekako izgleda 'cisce'. Prostor ne 'gusi' bas toliko kao u imperijalu.
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 11:08   #28
sad ce navodno biti u Ambasadoru sajam vjencanja od 26-28.01. pa bi bilo dobro to otici vidjeti..
dunjaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 12:47   #29
sto u ambasadoru ove godine? a ja mislila da mi je rekao u kristalnoj....ah dobro...nigdje parkinga u toj opatiji...grr
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 14:16   #30
i ja sam mislila da ce kao uvijek biti u kristalnoj sta su prebacili ove godine?
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 16:10   #31
Ajde javite ako saznate je li stvarno Ambasador, plizzz
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 17:14   #32
mozda su cak dva sajma istovremeno u pitanju... upisite u google opatijski dani mladenaca pa cete vidjeti..
dunjaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 17:21   #33
sad vidim, jedan je u kvarneru, a drugi u ambasadoru u isto vrijeme
dunjaranka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 17:31   #34
svasta....?!?!?!
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 22:24   #35
stvarno svašta!
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 18:06   #36
Ej cure samo da vas nešto pitam...možda je malo glupo pitanje...htjela bih na dan vjenčanja okitit dvorište sa onim balonima punjenim helijem...onako da lijepo stoje...al neznam kako nabavit taj helij???

I još me zanima kako bi mogla nabavit one aparate šta puštaju mjehuriće od sapunice!? Znam da to imaju u agencijama koje organiziraju vjenčanja...al ja bi sve sama radila..
Lajla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 21:05   #37
nemam pojma. mozda to imaju u balon dekoru u gradu kod fine? nazovi pa pitaj. a ako nista drugo mozda znaju ko to pusudjuje
tima is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 11:47   #38
Vjerojatno to tamo imaju, ali mislim da bi mogla potraziti malo i negdje drugdje, jer mi se nekako cini da sam cula da su oni jako skupi
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 20:54   #39
Ja se opet vraćam na presvlake za stolice Iznajmljuje ih li netko u Rijeci ili okolici? I cijene kakve su i kako to ide sa stavljanjem - oni ili ja? Pa, ako netko nesto zna...
__5ra__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 22:57   #40
Quote:
Lajla kaže:
Ej cure samo da vas nešto pitam...možda je malo glupo pitanje...htjela bih na dan vjenčanja okitit dvorište sa onim balonima punjenim helijem...onako da lijepo stoje...al neznam kako nabavit taj helij???

I još me zanima kako bi mogla nabavit one aparate šta puštaju mjehuriće od sapunice!? Znam da to imaju u agencijama koje organiziraju vjenčanja...al ja bi sve sama radila..
ej a kad se ono ti udajes? ja sam dobila flyer za 15% popusta na te balone i to, od agencije doduse, al kako vjerojatno necu imati nikakve balone, mogu ti to poslati ili donesti kad se vratim doma drugi tjedan. a ako i budem nes balona htjela mogu lako dobit bon opet...

e da, mislim da je za balon dekor il tako nesto, uglavnom u rijeci ocito
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:57.