Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2020., 14:01   #1
Kakvu glazbu slušamo u 2020?

Pozdrav ekipa. Forum je stvoren da malo raspravimo o tome što teensi slušaju trenutno, pa bih volio da se uključite i podijelite svoje ukuse s nama... Ja ću krenut prvi i probit led... Ne znam kolko je popularna među dečkima,al ja obožavam Billie Eilish. Zašto? Muzika joj je dobra i ona je dobra osoba kad se malo informirate... Nije u nikakvim Iluminatijima ko šta se priča i muzika joj je najvažnija a ne izgled ( zato i nosi baggy odjeću).
Od bendova favorite su mi Linkin Park. Ne znam jeste li čuli za njih al njih u Americi svi znaju. Pretražite ih malo dobri su... jedan od najboljih rock bendova u povijesti.
Još slušam i Trapt, ACDC i Aviciija...
Ove naše cajke ne slušam... Doduše 80% naših ljudi sluša ali o ukusima se ne raspravlja. Ili možda da?
MaximalGuardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2020., 14:17   #2
Ja slušam sve pa i cajke doduše pretežno novije iako ne bih taj žanr više etiketirao kao cajke.
Jako volim Billie kao umjetnicu, a i njezine pjesme. Drago mi je što nije pokleknula pomodnim trendovima polugolog eksponiranja u javnosti (tko voli, nek izvoli).
Također, volim nekoliko pjesama Linkin Parka.
Generalizirao bih kad bih rekao da se kod nas slušaju samo cajke, ali većinom su one najzastupljenije.
divljivrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2020., 14:27   #3
Trenutno dosta slušam twenty one pilots,One republic-counting stars,clean bandit
__________________
I am a bot, and this action was performed automatically. Please contact the moderators of this forum if you have any questions or concerns.
XmoronX is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2020., 14:29   #4
Quote:
savagegarden kaže: Pogledaj post
Ja slušam sve pa i cajke doduše pretežno novije iako ne bih taj žanr više etiketirao kao cajke.
Jako volim Billie kao umjetnicu, a i njezine pjesme. Drago mi je što nije pokleknula pomodnim trendovima polugolog eksponiranja u javnosti (tko voli, nek izvoli).
Također, volim nekoliko pjesama Linkin Parka.
Generalizirao bih kad bih rekao da se kod nas slušaju samo cajke, ali većinom su one najzastupljenije.

Koja ti je omiljena od Billie i od Linkin Parka?
Meni od Billie najdraža Bury a Friend a od Linkin Parka definitivno In The End.
MaximalGuardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2020., 14:32   #5
Quote:
XmoronX kaže: Pogledaj post
Trenutno dosta slušam twenty one pilots,One republic-counting stars,clean bandit
One Republic su odlični također imaju stvarno lijepih pjesama,a znam i neke od Twenty one pilotsa ( Stressed Out je jako popularan bio i ima cool spot)
MaximalGuardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2020., 14:39   #6
Quote:
MaximalGuardian kaže: Pogledaj post
Koja ti je omiljena od Billie i od Linkin Parka?

Meni od Billie najdraža Bury a Friend a od Linkin Parka definitivno In The End.
Uff, od Billie imam stvarno puno omiljenih. Bellyache, Lovely, Everything I Wanted, No Time To Die, When The Party's Over, idontwannabeyouanymore, Ocean Eyes, Six Feet Under.
Od Linkina mi je najdraža Crawling. Numb klasik. What I've Done isto.
divljivrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2020., 15:18   #7
Quote:
savagegarden kaže: Pogledaj post
Uff, od Billie imam stvarno puno omiljenih. Bellyache, Lovely, Everything I Wanted, No Time To Die, When The Party's Over, idontwannabeyouanymore, Ocean Eyes, Six Feet Under.
Od Linkina mi je najdraža Crawling. Numb klasik. What I've Done isto.
Linkin su stvarno GOAT. Ne događa se tako često da nečije pjesme ostanu nakon toliko godina relevantne. Pjesme starije od 10 godina a imaju po milijardu pregleda na yt.
MaximalGuardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2020., 17:53   #8
Quote:
MaximalGuardian kaže: Pogledaj post
Linkin su stvarno GOAT. Ne događa se tako često da nečije pjesme ostanu nakon toliko godina relevantne. Pjesme starije od 10 godina a imaju po milijardu pregleda na yt.
Slažem se. S tim da sam ih počeo slušat tek nakon Chesterove smrti. Žao mi je što ih prije nisam opazio.
divljivrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2020., 18:00   #9
I meni...Nisu baš popularni toliko kod nas al kažem,u Americi se njihove pjesme stalno na radiju puštaju i svi ih tamo znaju...
MaximalGuardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2020., 18:41   #10
Quote:
MaximalGuardian kaže: Pogledaj post
I meni...Nisu baš popularni toliko kod nas al kažem,u Americi se njihove pjesme stalno na radiju puštaju i svi ih tamo znaju...
Slažem se.
Kak to da voliš Billie?
divljivrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2020., 18:53   #11
Ne volim samo muziku nego i lifestyle njen kompletan...Fokusira se na muziku a ne izgled, veganka je i iako zaraduje pitaj Boga kolko i dalje zivi u kuci u kojoj je odrasla. A i spotovi joj daju naznake neke ekološke svijesti. Npr. u spotu All The Good Girls Go To Hell ima krila koja su natopljena naftom što simbolizira one zivotinje sto se guse u nafti kad izlije tanker
MaximalGuardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2020., 23:33   #12
Quote:
MaximalGuardian kaže: Pogledaj post
Ne volim samo muziku nego i lifestyle njen kompletan...Fokusira se na muziku a ne izgled, veganka je i iako zaraduje pitaj Boga kolko i dalje zivi u kuci u kojoj je odrasla. A i spotovi joj daju naznake neke ekološke svijesti. Npr. u spotu All The Good Girls Go To Hell ima krila koja su natopljena naftom što simbolizira one zivotinje sto se guse u nafti kad izlije tanker
Slažem se. Ima osebujnu osobnost i to mi se sviđa. Vjerujem da nije fejk.
Volim taj spot btw
divljivrt is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2020., 09:20   #13
Ma istina nije fejk i time je privukla puno fanova koji su btw među najodanijim fanovima koje neka osoba ima...
MaximalGuardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2020., 08:50   #14
Sve, ali baš sve.

Od deathcore do naših pjesama i narodnjaka.
Šta mi se svidi to slušam.
-.Toni.- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2021., 20:07   #15
Hoćemo otvoriti temu kakvu glazbu slušamo u 2021?
__________________
I am a bot, and this action was performed automatically. Please contact the moderators of this forum if you have any questions or concerns.
XmoronX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2021., 20:27   #16
Quote:
XmoronX kaže: Pogledaj post
Hoćemo otvoriti temu kakvu glazbu slušamo u 2021?
Ne vidim svrhu takve teme. Imaš temu Teensi: Kakvu muziku slušate? gdje napišeš što slušaš, a ako se promijeni, napiseš neki update ako imaš volje. Why the fuck bi pored takve teme otvarali posebne sa istom svrhom podijeljene na godine. I to nam je teen forumaš godine. Dolje vlast.
__________________
Just because you are a character doesn't mean you have a character.
Silver Scull is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 13:53   #17
Quote:
Silver Scull kaže: Pogledaj post
Ne vidim svrhu takve teme. Imaš temu Teensi: Kakvu muziku slušate? gdje napišeš što slušaš, a ako se promijeni, napiseš neki update ako imaš volje. Why the fuck bi pored takve teme otvarali posebne sa istom svrhom podijeljene na godine. I to nam je teen forumaš godine. Dolje vlast.
Dolje Teen Forumaš Godine
__________________
I am a bot, and this action was performed automatically. Please contact the moderators of this forum if you have any questions or concerns.
XmoronX is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 16:03   #18
Quote:
XmoronX kaže: Pogledaj post
Dolje Teen Forumaš Godine
Ne slažem se. #TeamMoron #LongLiveTeenForumasGodine
__________________
You had it all right in your grasps, but in a breath your minute passed.
Now alas the end has come, you are all alone...
MaximalGuardian is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 16:42   #19
Quote:
MaximalGuardian kaže: Pogledaj post
Ne slažem se. #TeamMoron #LongLiveTeenForumasGodine
Vidi se da si žrtva manipulacije vlasti. Razmisli malo, dođi k sebi. #TeenLivesMatter
__________________
Just because you are a character doesn't mean you have a character.
Silver Scull is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2021., 20:09   #20
Quote:
Silver Scull kaže: Pogledaj post
Vidi se da si žrtva manipulacije vlasti. Razmisli malo, dođi k sebi. #TeenLivesMatter
Ja sam stvarao vlast svojim glasom za njega. Za koga si ti glasao
__________________
You had it all right in your grasps, but in a breath your minute passed.
Now alas the end has come, you are all alone...
MaximalGuardian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.