Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2004., 23:22   #41
bljuh, a ko da je pravo ime nekaj manje smijesno. mi te seri
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2004., 23:33   #42
zanimljiva tema

ja probala od Nivee - isto mi ne valjaju, učinak 0%,

dajte još prijedloga


kakva je procedura ako bih se odlučila za kozmetičarku,
princip isti kao s tim Niveinim flasterima?
koliko takav tretman košta?
fala
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2004., 23:38   #43
Ja sam probala Niveine i još neke, ne znam koje, meni to niš ne valja.
Pamtim samo onaj odvratan osjećaj na nosu.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2004., 13:52   #44
Quote:
Shtefitza kaže:
[B Najgore je cekanje dok se flaster skuplja. Onaj osjecaj skorenog flastera na nosu... pa cupanje... cupat moras nekako pomalo, da ne bude iskosa, jer onda gubis "moment sile"

[/B]

...plus to što meni ništa ne skine kako god stavljala i skidala...
tetica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2004., 14:23   #45
Meni Nivein skida mitesere, ali moram bit pazljiva (jaaako pazljivo, polako i pod odredjenim kutevima) da mi ne skine i kozu!!
DeeDee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2004., 15:58   #46
Necu dugo tupit - Sweet Japanese Girl.
Ludilo
Imate vise o tome na topiku o problematicnoj kozi.
Nije jedino za jako suhu kozu, al takva ni nema mitesere...
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2004., 19:19   #47
Quote:
Zmijica kaže:
Necu dugo tupit - Sweet Japanese Girl.
Ludilo
Imate vise o tome na topiku o problematicnoj kozi.
Nije jedino za jako suhu kozu, al takva ni nema mitesere...
Čula sam za to... Lush jel da? jedino se nadam da to funkcionira i za osjetljivu kožu- moja je uz ostalo i takva...
tetica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2004., 08:47   #48
Quote:
Blaise kaže:
Ja sam probala Niveine i još neke, ne znam koje, meni to niš ne valja.
Pamtim samo onaj odvratan osjećaj na nosu.
ja ne znam jesam li ja idiot, ali meni se to uopće ne zalijepi!

potpuno suh flaster i kak da ja sad to zakeljim na nos?
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2004., 09:17   #49
dakle imamo kanalic,imamo lojnice koje svojim izlucevinama pune taj kanalic...to bi bio miteser koji je na vrhu crni jer sadrzaj oksidira u dodiru sa zrakom....nalijepis flaster i sta on radi...ne moze izvuc to vani jer to ide samo mehanickim putem-istiskivanjem van...on je jednostavno samo antioksidans koji lijepo pokupi onu crnu boju po vrhu i to je to....miteser je jos uvijek tu al se ne vidi
alemka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2004., 10:17   #50
Quote:
alemka kaže:
dakle imamo kanalic,imamo lojnice koje svojim izlucevinama pune taj kanalic...to bi bio miteser koji je na vrhu crni jer sadrzaj oksidira u dodiru sa zrakom....nalijepis flaster i sta on radi...ne moze izvuc to vani jer to ide samo mehanickim putem-istiskivanjem van...on je jednostavno samo antioksidans koji lijepo pokupi onu crnu boju po vrhu i to je to....miteser je jos uvijek tu al se ne vidi
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2004., 11:46   #51
Quote:
alemka kaže:
dakle imamo kanalic,imamo lojnice koje svojim izlucevinama pune taj kanalic...to bi bio miteser koji je na vrhu crni jer sadrzaj oksidira u dodiru sa zrakom....nalijepis flaster i sta on radi...ne moze izvuc to vani jer to ide samo mehanickim putem-istiskivanjem van...on je jednostavno samo antioksidans koji lijepo pokupi onu crnu boju po vrhu i to je to....miteser je jos uvijek tu al se ne vidi
Znači, nema načina da ih se riješimo, osim kod kozmetičarke? i da li će svejedno ostati rupice? malo glupo pitanje ali vidim da kužiš stvari pa...
tetica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2004., 12:20   #52
Quote:
shree_kali kaže:
ja ne znam jesam li ja idiot, ali meni se to uopće ne zalijepi!

potpuno suh flaster i kak da ja sad to zakeljim na nos?

...nos je prethodno mora navlaziti vodom, i to poprilicno...dakle mora biti mokar...pise u uputama na kutijici...


...meni takoder nis posebno ne radi...mozda izvuce par, al kak alemka veli sve je to povrsinski...ja probala i Niveine i Baleine...bolje kod kozmeticarke jednom mjesecno..iako je to zatvoreni krug, imam siroke pore i tak bu mi do kraja zivota...mirim se s tim polagano i vise ne radim drame mami...
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2004., 09:31   #53
Quote:
Leona81 kaže:
...nos je prethodno mora navlaziti vodom, i to poprilicno...dakle mora biti mokar...pise u uputama na kutijici...


...meni takoder nis posebno ne radi...mozda izvuce par, al kak alemka veli sve je to povrsinski...ja probala i Niveine i Baleine...bolje kod kozmeticarke jednom mjesecno..iako je to zatvoreni krug, imam siroke pore i tak bu mi do kraja zivota...mirim se s tim polagano i vise ne radim drame mami...
thnx

btw. kod mene ista situacija na nosu
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2006., 00:03   #54
Angry miteseri

kako se rijesiti tig crnih napasti?stvarno kad ih jednom pocnes dirati i cistiti moras zauvijek s tim da su sve gori stvarno sam ljuta kad si gledam nos i vise ne znam sta da radim!losioni ne pomazu,flasteri sroz malo i svaki put sve manje(kao da postaju imuni i pruzaju otpor ),a kozmeticarke su mi trenutno preskupe,a i od frendica znam da je to samo jako kratkorocno rjesenje jer su opet vrlo brzo tu...
kakva su vasa iskustva i borbe s njima ..jel postoji nesto...ista...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2006., 10:55   #55
probala sam i ja te flastere, za kukac su, ne urade oni meni nista
 
Odgovori s citatom
Old 13.01.2006., 11:08   #56
ne, koliko ja znam
možeš ublažiti, ali potpuno ih se riješiti ne
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2006., 12:29   #57
ma bar malo ublaziti!bilokakva forma pomoci.ljute me godinama i zaista zelim objaviti rat i bar ih malo potamaniti
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2006., 21:14   #58
ja stavim povremeno nivein flaster al ga pustim oko pola sata. ali slabo to skine...pa sam ih jednom išla istiskat, pa stavila flaster, pa masku, pa kreme malo...ugl nos mi se počeo gulit na tjedan dana...rezultat-miteseri i guljenje nosa usred zime
diona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 04:17   #59
Ja imam od Neutrogene nesto ko vlazne blaznice. Kad stavis to na vlazno lice i protrljas nastaje pjena koju isperes. Cini mi se dobro. Ne znam dal tak nekaj ima kod nas no pretpostavljam da bi trebalo biti
Bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2006., 07:04   #60
Imate garnierovu maska Pure Deep Pore Sauna mask za ciscenje T -zona
to je ona u malim vrecicama, pakirana po 2 kom. cijena, cca 10 kuna
drzi se 3 min i imate ju za hrpu puta.
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:14.