Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2005., 10:53   #21
e, ne znam koliko je serum iz body shopa - jerbo nema body shopa u hrvata...

HR serum negdje po maglovitom sjećanju nekih cca 40-ta eura u dutyu. ima u parfumerijama, također, cijena je tamo, naravno, viša...
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 12:39   #22
Quote:
AFRODITA69 kaže:
kolko kosta taj vit c serum u body shopu?
Kosta ti cca 25$

Pa, i mora bit skuplje ak oces kvalitetno, tak ja bar mislim

Evo linka

Kazem ti, odlicno sredstvo! Ja koristim ovaj Skin Boost
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 18:12   #23
Quote:
Crow Jane kaže:
Kosta ti cca 25$

Pa, i mora bit skuplje ak oces kvalitetno, tak ja bar mislim

Evo linka

Kazem ti, odlicno sredstvo! Ja koristim ovaj Skin Boost
jebiga,ja sam misla dok mi nisu rekli da tog ducana ima u zg-u,jer sam poslala frendicu tam da si kupi.ali nema...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2005., 23:18   #24
pa reci joj nek si kupi od natural wealtha double c serum; košsta cca 140 kn i ima ga u svakoj ljekarni
Nanusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2005., 01:16   #25
Re: Re: Re: vitamin c

Quote:
AFRODITA69 kaže:
EVO NOVI PROIZVOD KOJI CUVA MOLEKULE
http://www.jclcompanies.com/plaisirc.htm
e ovaj mi zvuci dobro. Mislim da cu ga probati preko zime.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2006., 23:16   #26
Antioksidanti i svi ostali matraci...

Retinol,vitamin c,vitamin e,idebenon,salicillna,glikolna.........

Citam negdje,i sto vise citam manje kuzim....vlada potpuna pomama,groznica,epidemija za antioksidantima il stolisutivec.

Nema razlike u godinama,tipu koze,problemima....koriste,mackaju se svim i svacim...narucuju se nekakvi serumi iz amerike...skinbiology,200 $,renova,prevage...ma sta ti ga znam,razradjuju se citave tabele,strategije nanosenja jer bome za popamtit to sve i treba agenda.

Ja pojma nemam o kremama i njenim sastojcima,kupujem ono sto odgovara mom tipu koze,preporuke s foruma...a sastojci ...moze bit unutra sto oce...svejedno mi je.Ustvari i nije svejedno...palim se da bude sto vise toga

Koliko ste upuceni u sastojke kreme,seruma.....pazite li rna neke kombinacije recimo ide li vit. c s retinolom,ovom onom kiselinom....smije li se s tim na sunce il samo nocu...?

Sta koristite od anti age preparata?
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2006., 23:25   #27
nisam upućena. što kaže dr.ica ja stavljam.
retinol ide samo navečer i to zimi.
ujutro ide krema koja se dobro slaže s retinolom (bioderma)

poslije kure ide vitamin C krema, ali to ću izgleda na proljeće.
nemam bore.
inače, krema me košta 10 eura ne pada mi napamet petljat s takvim stvarima na svoju ruku, a još manje dat 200$.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2006., 23:27   #28
koji si retinol koristila,zasto,koliko imas godina?
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2006., 23:38   #29
differin, zbog problematičnog tena.
skoro 27.g.
koliko vremenski je teško reć; jer mene kontrolira dr.
ali izdržim nekih 4, 5 tjedana.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2006., 00:04   #30
http://www.medicalwellnesscenter.com...nwarnings.html

nešto zgodno prije nego što se krene biti svoj majstor.

ne, nije ono moja slika
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2006., 00:14   #31
au,inace se bojim svega sto ima cudan naziv...
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2006., 00:16   #32
sad mi nesto nije jasno

jel Differin retinolska krema?

ovo me buni
Do NOT use Differin® if you are being treated with Accutane, Retin-A, Retin-A Micro, Tretinoin, isotretinoin preparation or other Vitamin a retinoid products.

ako jest,zasto se ne koristi u kombinaciji s retin a,a ako to vec jest i sam.

il sam pobrkala pojmove retin a i retinola...za mene je to isto.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2006., 01:28   #33
zato jer ne želiš duplo gulit kožu...
wardancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2006., 01:51   #34
ni ja puno ne obraćam pažnju na sastojke,niti se kužim u njih, rudimentarno poznajem djelovanje samo nekih općepoznatih sastojaka. nekidan sam se nemalo iznenadila kad sam čitala divastique forum koliko se neke cure kuže u to i koliko računa o sastojcima vode. *ebateled,znaju sve one sulphate,parabene etc.,neka cura je stavila i listu na kojoj piše koliko je šta komedogeno i iritirajuće. šokiralo me i šta je neka dermatologica napisala da su eterična ulja štetna za kožu.
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2006., 10:34   #35
Kreme često mijenjam, ali ne koristim nikakve s anti-age efektom, jer su me isprepadali da ne smijem još

Osim obične kreme, koristim jedino još Body Shopov Vitamin C Boost serum i Holyplantov koncentrat E vitamina. Nekad ih stavim same, a nekad pomiješam s kremom. To je to od mojih 'sam svoj majstor', malih kućnih čarolija

@Tilla
Imaš neku dobru dermatologicu u Zg-u? Nemam problema s kožom, ali bih otišla da mi točno kaže koje kreme su najbolje za mene Na savjetovanje nekakvo i to, ak' se to može?
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2006., 18:34   #36
Pije li netko Merz Spezial? (Anti Age?)
__________________
Ne postoji pokora koja može umiriti ljubav, i nema kajanja koje ju može zagorčati.
Lillian is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2006., 18:36   #37
Quote:
Patagonija kaže:
@Tilla
Imaš neku dobru dermatologicu u Zg-u? Nemam problema s kožom, ali bih otišla da mi točno kaže koje kreme su najbolje za mene Na savjetovanje nekakvo i to, ak' se to može?
ma imam; ali ženska mi ne daje proviziju tako da









imaš pm
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2006., 18:39   #38
Quote:
res publica kaže:
šokiralo me i šta je neka dermatologica napisala da su eterična ulja štetna za kožu.
pa sad nisu štetna.
ali na problematičnu kožu; ne idu baš
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2006., 01:58   #39
Quote:
tilla kaže:
pa sad nisu štetna.
ali na problematičnu kožu; ne idu baš
ne,ona je izričito napisala da su štetna,i to sva,šta meni ne ide u glavu...
zašto misliš da ne idu uz problematičnu kožu? zar se dosta preparata za akne ne sadrži ulje čajevca,limuna,grejpa etc.,a za osjetljivu kožu ulje kamilice i ruže?
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2006., 11:13   #40
pa baš zbog toga; dosta preparata i sadrži ulja. malo mi je isključiva ta ženska.
ali gneralano ih ne preporučuju za osjetljivu kožu; ali kad bolje promislim ne preporučuje ih nikada.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:21.