Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2014., 20:14   #61
Žao mi malene

Kako je seka?
Feja 1 is offline  
Old 25.09.2014., 18:26   #62
Hvala svima...još ne mogu vjerovati da je nema....toliko je bilo volje i želje za životom u tom malenom tjelešcu,ja sam čvrsto vjerovala i bila sigurna da će se izvući,pogotovo nakon što je dobila lijek protiv piroplazmoze koji je jako toksičan i još im dodatno uništi organe,drugi dan od lijeka ona je bila na nogama,vetica se čudila kako tako malena a nije se pokunjila kao odrasli psi kad dobiju taj lijek...to mi je jako dalo nadu....a onda je krenulo povračanje,zadnja dva dana nije ni bilo pravo povračanje već reflux...tijelo nije zadržavalo ništa u sebi,svu infuziju koju je dobivala,a dobivala je kod veta 2h i još kod kuće 2-2,5h (200-250ml) sve je izašlo kroz usta,vrlo malo je mokrila..
Žutila je sve više,bubrezići su otkazali,jučer kad smo bili vetica mi je rekla da je povračanje jer bubrezi ne rade,ali da ju probam nahraniti,također mi je rekla i da nažalost nema dobra iskustva kod otkazivanja bubrega i da se nada da će ona biti prva koja će uspjeti,kupila sam joj pileći file na povratku kući da probamo.....doma je samo ležala,kad sam ju uspravila na noge i vidjela da ne može stajati,znala sam......

Tješi me što se nije patila,ne onako kako inaće umiru,uz jauke,trzajeve,grčenja....ležala je i promatrala me kako hodam po kući,došla sam do nje,uzela ju,stavila na prsa,mazila sam ju,ljubila i pričala joj,povratila je pa sam ju stavila natrag u krevetić da pobrišem,minutu kasnije je dva puta zacvilila i bilo je gotovo...

Zbogom sunce moje majeno,Hani moja mala,hvala ti što si bila dio mog života,iako ovako kratko,učinila si mi svijet ljepšim,nasmijanim...mazna,pametna i poslušna,nešto što se kod štenaca zapravo rijetko sreće,trebala si biti nečiji ljubimac....udomitejica te čekala,ali ti si se svidila nekome gore tko te htio za sebe....trčkaraj sad nebeskim prostranstvima,tamo gdje nema boli,krpelja i okrutnih ljudi koji su tebe i tvoga bracu osudii na smrt bacivši vas na smeće....srest ćemo se opet jednom,a do tada budi sretna tamo gore iza duge.....



Feja1 seka je dobro,još malo pa će prst zarasti.
cupanka is offline  
Old 25.09.2014., 19:53   #63
Račun za hanino liječenje

1.dio


2.dio
cupanka is offline  
Old 25.09.2014., 21:25   #64
Čupanka
Maca. is offline  
Old 26.09.2014., 10:30   #65
baš mi je žao a tako si se borila za nju

uplatit ću nešto iza prvog
__________________
Dugonjuska osoba
holly-trooper is offline  
Old 26.09.2014., 12:40   #66
Hvala holly...upravo prikupljam zadnju siću,malena seka je dobila proljev gadan pa jurim kupiti intestinal......
cupanka is offline  
Old 26.09.2014., 20:35   #67
Račun za klopu,i vrećica pedigrea kupljena prvi dan kad su došle kod mene,za prvu ruku





Hvala od srca svima koji nam pomažete,za aukciju smo dobili jako puno stvari,pa si pogledajte jer smo ovime u bankrotu,nemamo za ništa a hrana se topi,više jednu vjerovatno zbog hladnijih dana.

Naša donatorica je poslikala i poslala nam slike stvari da nam olakša...što da kažem osim da ste svi divni i da bez vas niti ja njima ne bih mogla pomoći....od srca vam hvala u ime svih njih 16 i u moje ime
cupanka is offline  
Old 28.09.2014., 10:03   #68
I seka je bolesna,jutros povraca
Ljudi ja vas molim za pomoc u placanju danasnjeg posjeta vetu,em je nedjelja em ova vetica radi jos sutra i mora zakljuciti lijecenje a ja kune prebijene nemam,preklinjem vas

I drzite velike fige da barem ova malena uspije
cupanka is offline  
Old 28.09.2014., 11:26   #69
Joj!!!! Uplatim sutra 200 kn, nadam se najboljem !
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Old 28.09.2014., 20:13   #70
mala khala hvala puno,vadili smo krv danas,blaga anemija i dosta povišeni trombociti,kaže vetica da krvna slika zapravo ne ukazuje na ništa,zasad,dobila je terapiju,račun je 324,15kn
cupanka is offline  
Old 29.09.2014., 08:39   #71
Evo sada ću uplatiti, nadam se da ce malena biti ok!!! Velika pusa bebici!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Old 29.09.2014., 09:22   #72
Mala khala od srca hvala

Evo jučerašnji nalazi i račun





Račun danas do podne moramo podmiriti,sjelo nam je 100kn od Holly G kojoj se od srca zahvaljujemo



Zadnje uređivanje cupanka : 29.09.2014. at 09:48.
cupanka is offline  
Old 29.09.2014., 21:58   #73
Još jednom od srca hvala Holly G i Mala Khala ,ne znam što bih da niste uskočile,ispalo je baš nezgodno da je kraj mjeseca i još nam vetica ode na godišnji tako da je danas morala predati svoj obračun i ja sam novac morala dati.

Aukcija na fb je sinoć završila tako da je i sa te strane sjelo nešto novčića te smo kupili još hrane za malenu i za mace (račun stavljam na temi za mace)

Hrana i žvakalice,jako je grizla braunilu tako da sam joj uzela nešto da se zabavi dok smo se vozili,srećom je upalilo


račun za isto


Malena je hvala Bogu bolje,jede pije,nije povračala ali ipak treba još u srijedu dobiti antibiotik.
cupanka is offline  
Old 29.09.2014., 22:26   #74
Lijepe vjesti!!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Old 04.10.2014., 11:09   #75
Curica je dva dana dobro pa onda loše,i tako stalno,iako jede hranu za proljev,dajem joj probiotike,ali evo,nikako ta probavica da se sredi...
cupanka is offline  
Old 04.10.2014., 12:04   #76
Drzim velike fige da beba ozdravi!!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Old 04.10.2014., 12:10   #77
skuhaj joj riže, onako da se skroz raskuha i bude mljackava pa ju izgnječi i pomiješaj sa intestinal konzervom
ili riže i pilećih prsa s juhicom, to je uvijek dobar lijek za probavu
__________________
Dugonjuska osoba
holly-trooper is offline  
Old 04.10.2014., 12:30   #78
Quote:
mala khala kaže: Pogledaj post
Drzim velike fige da beba ozdravi!!!!!
Hvala mala khala i ja se nadam da će se to srediti pa da malena može u svoj dom
Quote:
holly-trooper kaže: Pogledaj post
skuhaj joj riže, onako da se skroz raskuha i bude mljackava pa ju izgnječi i pomiješaj sa intestinal konzervom
ili riže i pilećih prsa s juhicom, to je uvijek dobar lijek za probavu
Holly jesam,kuhala sam joj rižu i piletinu ali nije baš htjela jesti,pa sam morala dati ostatku ekipe,neće da jede niti RC Intestinal,niti Eukanubu,hoće Dr.Clauders (ovo se tiće konzervi,suhu papa od RC-a )

Sad ću joj skuhati pa izmiksati sa konzervom,toga se nisam sjetila,hvala na savjetu,nadam se da će htjeti jesti
cupanka is offline  
Old 05.10.2014., 13:05   #79
Kako je srčeko maleno, hoće li papati
Lily04 is offline  
Old 05.10.2014., 14:26   #80
Hoće papati ali nije dobro,kakica prvo mekana formirana a onda sluz,danas sa krvi....
cupanka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.