Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2014., 14:01   #1
Izgubljena kujica na području Trnskog - PRONAĐENA

Sad sam vidjela na fejsu da mi se frendici jutros izgubila pasica, manja crna sa paležom, udario ju auto i pobjegla je. Nažalost ne mogu pomoći osim da ovdje obavijestim, možda ju baš netko od vas primijeti. Evo linka na grupu na fejsu, ako bi netko bio tako dobar da samo skine sa grupe jednu sličicu i stavi ovdje da se pas odmah i vidi.

https://www.facebook.com/groups/5859...75556/?fref=nf

,,Molim pomoć. Danas (22.9.14.) oko 10:30 psa mi je udario auto, nakon toga je pobjegla, vjerojano od šoka (nadam se da nisu veće ozljede). Nakon toga gubi joj se svaki trag. To se dogodilo na području Trnskog, no pas može biti apsolutno bilo gdje. OPIS: Malog je rasta (do ispod koljena), po naravi jako plaha, kujica, stara 5 i pol godina, crne kratke dlake sa paležom, sabljast rep i uspravne uši. Ima ogrlicu i rozu markicu u obliku kosti sa imenom i brojem. Čipirana je. Postoji mogućnost da se neće dat ulovit pa ako ju tko vidi neka ju pokuša pridobit na hranu (nikako ne na silu hvatat) i kontaktirat me. Odaziva se na ime EMA. Moj kontakt: 0958108853, Molim vas sherajte, možda ju netko uoči. Hvala.''
Emma_86 is offline  
Old 22.09.2014., 14:49   #2
Ema_86, stavi koju fotku na forum, jer oni koji nisu registrirani na fejsu ne mogu ući u profil.
__________________
fermina-daza is offline  
Old 22.09.2014., 15:50   #3
Upravo je nadjena, mozete kljucati
Emma_86 is offline  
Old 22.09.2014., 17:01   #4
jel dobro?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Old 22.09.2014., 18:26   #5
Pomoć kod traženja nestalog psa

__________________
http://www.index.hr/lajk/poster/151946/the-truth

“Bez obzira koliko si talentiran, inteligentan ili bogat, način na koji se odnosiš prema životinjama govori sve što treba znati o tebi.”
petra00 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:18.