Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2010., 12:20   #1
Kava

Inače samo lurkam na ovom forumu, ali me zanima kakav stav kod cura prevladava na ovim prostorima što se tiče ovog niže navedenog.. sa frendom sa kojim sam o tome pričao se nisam mogao dogovoriti


Znači.. počeo novi semestar i kako to već ide, mjerka se nove kolegice i razmišlja se kako najbrže i najbezbolnije odvući neku od njih na kavu da se malo bolje upoznamo.. Dakle, cilj je upoznati nekoga, a ne odvući u krevet (makar mi niti to nije skroz odbojno, ali sam propali romantik, šta da se radi ).
Trenutno me zanima pristupanje u studentskom okruženju (ili eventualno na poslu), a ne po klubovima/kafićima, pa bi bio zahvalan da to imate na umu.. ajde, bar 10-15 kvalitetnih odgovora, pa onda spemajte kolko vam duša želi

Cure, da li vam je draže kada vam lik uleti sa recimo:
A - "Bok, , ajmo na kavu ?"
B - "Bok, ouvaaaaaaj, jesi za kavu ?
C - "Bok.... <3 sata pricanja pod predavanjima>, jesi za kavu možda kojim slučajem, ako je moguće?"
D - "Bok, , hajd'mo na kafu?"
E - nešto sedmo?

Pretpostavimo da se radi o prosjeku, a ne nekim ekstremima.. znači cura ok izgleda isto kao i taj lik koji ulijeće.. ni jedno ni drugo nisu niti bombe niti rugobe.. već ono.. prosjek.. tak da to nije ogroman faktor (ni pozitivni ni negativni).
Koliko je visoka 'prepona' koju momak mora preskočiti kod tog inicijalnog kontakta? Kakav vam je pristup draži? Da li više volite igrice ili direktnost/jednostavnost?

I da, savršeno mi je jasno da su sve generalizacije krive... ali mi je dosadno

Osobno sam korisnik direktnijeg pristupa, pošto mi se ne da uvijek lomiti od truda i/ili maštovitosti dok ne znam oko koga se točno trudim..
zidni panel is offline  
Old 27.02.2010., 12:32   #2
Quote:
zidni panel kaže: Pogledaj post
Inače samo lurkam na ovom forumu, ali me zanima kakav stav kod cura prevladava na ovim prostorima što se tiče ovog niže navedenog.. sa frendom sa kojim sam o tome pričao se nisam mogao dogovoriti


Znači.. počeo novi semestar i kako to već ide, mjerka se nove kolegice i razmišlja se kako najbrže i najbezbolnije odvući neku od njih na kavu da se malo bolje upoznamo.. Dakle, cilj je upoznati nekoga, a ne odvući u krevet (makar mi niti to nije skroz odbojno, ali sam propali romantik, šta da se radi ).
Trenutno me zanima pristupanje u studentskom okruženju (ili eventualno na poslu), a ne po klubovima/kafićima, pa bi bio zahvalan da to imate na umu.. ajde, bar 10-15 kvalitetnih odgovora, pa onda spemajte kolko vam duša želi

Cure, da li vam je draže kada vam lik uleti sa recimo:
A - "Bok, , ajmo na kavu ?"
B - "Bok, ouvaaaaaaj, jesi za kavu ?
C - "Bok.... <3 sata pricanja pod predavanjima>, jesi za kavu možda kojim slučajem, ako je moguće?"
D - "Bok, , hajd'mo na kafu?"
E - nešto sedmo?

Pretpostavimo da se radi o prosjeku, a ne nekim ekstremima.. znači cura ok izgleda isto kao i taj lik koji ulijeće.. ni jedno ni drugo nisu niti bombe niti rugobe.. već ono.. prosjek.. tak da to nije ogroman faktor (ni pozitivni ni negativni).
Koliko je visoka 'prepona' koju momak mora preskočiti kod tog inicijalnog kontakta? Kakav vam je pristup draži? Da li više volite igrice ili direktnost/jednostavnost?

I da, savršeno mi je jasno da su sve generalizacije krive... ali mi je dosadno

Osobno sam korisnik direktnijeg pristupa, pošto mi se ne da uvijek lomiti od truda i/ili maštovitosti dok ne znam oko koga se točno trudim..
ak ste zajedno na faksu, valjda ste ranije prozborili koju rijec.... mislim da te nitko nece otkantat ako poundis neku kavicu poslije faksa....mozda bi bilo lakse ako prvi put ide netko jos s vama, a ne samo vas dvoje sami, a onda drugi put kad ostvarite neki kontakt, pozoves samo nju..
__________________
I'm strong, But I break, I'm stubborn, And I make plenty of mistakes, Yeah I'm hard, And life with me is never easy....:)
hisgirl07 is offline  
Old 27.02.2010., 12:32   #3
ti nisi nikad pricao sa curama ili šta
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Old 27.02.2010., 12:32   #4
Lik koga bih morala uciti kako da mi pristupi ne bi dobio priliku ni za kavu a za krevet ni pod razno.

Sve mi se cini da ti nisi na faksu nego jos u osnovnoj skoli
tea83 is offline  
Old 27.02.2010., 12:34   #5
Iskreno me boli briga za vaše predrasude.

Zanimaju me generalizacije o onome što sam gore napisao.

edit: bitno je naglasiti, generalizacije iz ženske perspektive!
muške znam dovoljno dobro, hvala lijepa
zidni panel is offline  
Old 27.02.2010., 12:35   #6
Pa kako se situacija opisuje najbolje bi bilo ovako nekako:
Bok,ako ne odeš sa mnom na kavu danas izrezat ću si vene,pa,hoćeš li otići sa mnom na kavu..danas?

Šalu na stranu,najbolje je nekako direktno a spontano u nekoj random situaciji

Npr:

Quote:
D - "Bok, , hajd'mo na kafu?"
Chansomps is offline  
Old 27.02.2010., 12:37   #7
Quote:
zidni panel kaže: Pogledaj post

Cure, da li vam je draže kada vam lik uleti sa recimo:
A - "Bok, , ajmo na kavu ?"
B - "Bok, ouvaaaaaaj, jesi za kavu ?
C - "Bok.... <3 sata pricanja pod predavanjima>, jesi za kavu možda kojim slučajem, ako je moguće?"
D - "Bok, , hajd'mo na kafu?"
E - nešto sedmo?
Ništa od ovoga, ali kad moram birat, onda ovo boldano.

Volim direktno, ali pomalo ležerno ponašanje, da se ni ne forsira previše, a s druge strane da nije ni preležerno.

Obično iz takvih "casual" kava bude nešto. Češće bude ništa, al evo, kad već pitaš, iz svih ovih scenarija, samo ovaj.
marina085 is offline  
Old 27.02.2010., 12:42   #8
Quote:
zidni panel kaže: Pogledaj post
Iskreno me boli briga za vaše predrasude.

Zanimaju me generalizacije o onome što sam gore napisao.

edit: bitno je naglasiti, generalizacije iz ženske perspektive!
muške znam dovoljno dobro, hvala lijepa
Ma nisu predrasude, al ono zvučih kao lik koji previše razmišlja i analizira, i iskreno po ovme mi djeluješ kao zavodnik koji blokira kad treba prići curama i onda ispadne smješan...

He a gledaj ako se tu radi o novim kolegicama, onda je nabolje da sjedneš pored njih na predavanjima, pa onda između pauza mali razgovor za razbijanje treme zbog faksa, nove okoline i tako.. i onda pozoveš na kavu... a ovako ako niste nikada ni razgovarali niti si znate imena moglo bi biti neugodno....

ps. uglavnom da ne zvučiš kao: šta ima cure ili jo šta ima ili vatsaaaapp
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Old 27.02.2010., 12:51   #9
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Ma nisu predrasude, al ono zvučih kao lik koji previše razmišlja i analizira, i iskreno po ovme mi djeluješ kao zavodnik koji blokira kad treba prići curama i onda ispadne smješan...
Bilo je i toga, priznajem, očito je da nisam jebač prve klase kao neki od vas ovdje, ali imao sam i sasvim uspješnih uleta na faksu i prije nego što su me neki od vas prosvijetlili, tako da nema smisla da mi odmah poušavate spustiti.. uostalom, kak vam se da?

Inače, da.. Kul odgovori
A što ako nikad nisam vidio tu osobu? Kažem, tek je počeo semestar i nikoga iz grupe ne poznajem (pa tako niti ovih par cure na koje sam "bacio oko"), tak da su šanse da se ode na kavu u troje malo manje (mislim, izvedivo je, ali je smor )
zidni panel is offline  
Old 27.02.2010., 13:07   #10
Quote:
zidni panel kaže: Pogledaj post
A što ako nikad nisam vidio tu osobu? Kažem, tek je počeo semestar i nikoga iz grupe ne poznajem (pa tako niti ovih par cure na koje sam "bacio oko"), tak da su šanse da se ode na kavu u troje malo manje (mislim, izvedivo je, ali je smor )
He he, da to je jebenica, budući da nikoga ne poznaješ morati ces prije ili kasnije kontaktirati sa nekim zbog seminara, bilješka i tako i neka to budu one, samo gledaj da sjedis blizu njih tako da imas prije šanse zapoceti razgovor...

sjećam se kako je mene neka sramežljiva cura pokušala zbarit na faksu u kabinetu informatike, tako da mi je poslala poruku preko chata; (sjedili jedan nasuprot drugoga) da kao koji mi je broj moba slatko/nespretno ali efikasno
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Old 27.02.2010., 13:33   #11
E- OMFG ovo traje 2 sata ??!?! Daj e, ajmo na pivu, tek je prvo predavanje, treba cuvat snagu za ostatak

Ako te odbije, nije žena za tebe
sheena66 is offline  
Old 27.02.2010., 13:48   #12
ak vam je birc odmah do faksa onda ti ni ne treba neki uvod.. pod pretpostavkom da se znate iz viđenja

ak se ne znate... "imaš pljugu? ..fala"

..."e, bok, kaj radiš tu ispred faksa? imaš kaj sad? ja baš imam rupu sat-dva, ajmo na kavu, neda mi se solo trunut u čitaonici/praktikumu/..."
Weedeemer is offline  
Old 27.02.2010., 13:51   #13
ja znam cijeli fax . kako ? nemam pojma .
nevanevičicaa is offline  
Old 27.02.2010., 13:54   #14
Nepotrebna drama.
Ako mi tip priđe, već nakon par uvodnih rečenica znam da li mi je sipma dovoljno za kavu ili ne. Posve nevezano o čemu smo pričali. Nekada ne moramo ni pričati uopće, simpa mi je odmah.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 27.02.2010., 13:54   #15
Quote:
zidni panel kaže: Pogledaj post
Inače samo lurkam na ovom forumu, ali me zanima kakav stav kod cura prevladava na ovim prostorima što se tiče ovog niže navedenog.. sa frendom sa kojim sam o tome pričao se nisam mogao dogovoriti


Znači.. počeo novi semestar i kako to već ide, mjerka se nove kolegice i razmišlja se kako najbrže i najbezbolnije odvući neku od njih na kavu da se malo bolje upoznamo.. Dakle, cilj je upoznati nekoga, a ne odvući u krevet (makar mi niti to nije skroz odbojno, ali sam propali romantik, šta da se radi ).
Trenutno me zanima pristupanje u studentskom okruženju (ili eventualno na poslu), a ne po klubovima/kafićima, pa bi bio zahvalan da to imate na umu.. ajde, bar 10-15 kvalitetnih odgovora, pa onda spemajte kolko vam duša želi

Cure, da li vam je draže kada vam lik uleti sa recimo:
A - "Bok, , ajmo na kavu ?"
B - "Bok, ouvaaaaaaj, jesi za kavu ?
C - "Bok.... <3 sata pricanja pod predavanjima>, jesi za kavu možda kojim slučajem, ako je moguće?"
D - "Bok, , hajd'mo na kafu?"
E - nešto sedmo?

Pretpostavimo da se radi o prosjeku, a ne nekim ekstremima.. znači cura ok izgleda isto kao i taj lik koji ulijeće.. ni jedno ni drugo nisu niti bombe niti rugobe.. već ono.. prosjek.. tak da to nije ogroman faktor (ni pozitivni ni negativni).
Koliko je visoka 'prepona' koju momak mora preskočiti kod tog inicijalnog kontakta? Kakav vam je pristup draži? Da li više volite igrice ili direktnost/jednostavnost?

I da, savršeno mi je jasno da su sve generalizacije krive... ali mi je dosadno

Osobno sam korisnik direktnijeg pristupa, pošto mi se ne da uvijek lomiti od truda i/ili maštovitosti dok ne znam oko koga se točno trudim..

Jaoooooo
Previše razmišljaš! Ko da naučiš zivjeti napamet....
Valentina123 is offline  
Old 27.02.2010., 14:03   #16
Quote:
zidni panel kaže: Pogledaj post
Inače samo lurkam na ovom forumu, ali me zanima kakav stav kod cura prevladava na ovim prostorima što se tiče ovog niže navedenog.. sa frendom sa kojim sam o tome pričao se nisam mogao dogovoriti


Znači.. počeo novi semestar i kako to već ide, mjerka se nove kolegice i razmišlja se kako najbrže i najbezbolnije odvući neku od njih na kavu da se malo bolje upoznamo.. Dakle, cilj je upoznati nekoga, a ne odvući u krevet (makar mi niti to nije skroz odbojno, ali sam propali romantik, šta da se radi ).
Trenutno me zanima pristupanje u studentskom okruženju (ili eventualno na poslu), a ne po klubovima/kafićima, pa bi bio zahvalan da to imate na umu.. ajde, bar 10-15 kvalitetnih odgovora, pa onda spemajte kolko vam duša želi

Cure, da li vam je draže kada vam lik uleti sa recimo:
A - "Bok, , ajmo na kavu ?"
B - "Bok, ouvaaaaaaj, jesi za kavu ?
[...]
Bilo što od ovoga je dobro. Samo budi zabavan i zanimljiv i ne boj se pitati za kavu. Ako se nešto izmotava, nije to to i ideš dalje. Pozdrav i sretno.
xeen is offline  
Old 27.02.2010., 14:05   #17
Reci; mala imam viška deset kuna, pa sam mislio da ih investiram u tebe...
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 27.02.2010., 14:07   #18
što direktnije pitaš to ćeš dobiti direktniji odgovor,
nadalje, što brže pitaš to ćeš dobiti i brži odgovor.
Weedeemer is offline  
Old 27.02.2010., 14:10   #19
Buraz, ako ne zbuniš protivnika od kave ništa. Moraš djelovati impulsivno i bez klišea inače si propao. Ako pokupiš nešto sa ovog pdf-a i memorišeš si, propao si, provaljen si.
__________________
... ne vjeruj ženi koja laže ...
denisv is offline  
Old 27.02.2010., 14:18   #20
Quote:
denisv kaže: Pogledaj post
Buraz, ako ne zbuniš protivnika od kave ništa. Moraš djelovati impulsivno i bez klišea inače si propao. Ako pokupiš nešto sa ovog pdf-a i memorišeš si, propao si, provaljen si.
zabrij odgovor:

"aaaaaa daj ne seri, kaj si to pročitao na forum.hr-u??"
Weedeemer is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger