Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2007., 11:20   #41
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
DIF-ovac!!
ne primarno, ali...


stvar je u tome što kad dugo godina treniraš i družiš se sa trkačima jednostavno naučiš jako puno stvari o sebi, svojemu tijelu, organizmu i zabludama koje se serviraju 'običnim' ljudima.

prosječnom hrvatu koji izgleda ko prasac naravno da nije potrebna velika filozofija da se malo dovede u red, ali ako za uzorak imaš vrhunskog trkača koji sustavno trenira godinama i koji želi poboljšati preformanse, onda to i nije toliko jednostavna stvar.

e sad... netrenirana osoba može jednostavno manje jest i više se kretat i vrlo vjerojatno će smršavit i učvrstiti mišićni tonus, al ne vidim razlog zašto i takva netrenirana osoba ne bi mogla iskoristiti znanje vrhunskih sportaša i tako na puno jednostavniji način doći do fantastičnih rezulata. kuiš?
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 19:08   #42
Jel dovoljno otići jednom tjedno na rolanje + na 1x plivanje + mnogo hodati + jesti zdravo (puno povrća i voća, bez slatkiša, bijelo meso)?
I što misliš o yogi?

(ako baš nikako ne možeš u nekoj fazi ići na sport)
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 22:38   #43
Quote:
Kent kaže: Pogledaj post
Jel dovoljno otići jednom tjedno na rolanje + na 1x plivanje + mnogo hodati + jesti zdravo (puno povrća i voća, bez slatkiša, bijelo meso)?
I što misliš o yogi?

(ako baš nikako ne možeš u nekoj fazi ići na sport)
sve to zamjeni svakodnevnim sexom 3x na dan pa da vidis kako se mrsavi
6isperadun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 00:05   #44
kile oko struka se najlakse dobiju i najlakse skinu.
imaju direktne veze s unosom hrane.
dakle, ako ne jedes nista (kaloricno) poslije 18 sati, smanjis sve obroke i ne jedes kruh i slatko, velika je vjerojatnost da ces za dva tjedna rijesiti svoj problem.
naravno, bilo bi idealno kad bi se pocela baviti i nekim sportom, ne zbog trbuscica, nego da si kompletno ojacas misicni tonus i da se bolje osjecas.
i naravno, prestati piti pivo
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 00:41   #45
Quote:
Disperadun kaže: Pogledaj post
sve to zamjeni svakodnevnim sexom 3x na dan pa da vidis kako se mrsavi
nemoguće zbog nekih okolnosti...3xtjedno je već izvedivo

Quote:
i naravno, prestati piti pivo
prestala sam pušit, al još da i pivu prestanem pit?! evo, danas sam pila pepsi
Kent is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 06:18   #46
Quote:
Kent kaže: Pogledaj post
Jel dovoljno otići jednom tjedno na rolanje + na 1x plivanje + mnogo hodati + jesti zdravo (puno povrća i voća, bez slatkiša, bijelo meso)?
I što misliš o yogi?

(ako baš nikako ne možeš u nekoj fazi ići na sport)

Joga je čist OK. Mora se pravilno disati, a time se potiče bolja razmjena tvari, izbacivanje toksina i izgaranje kalorija. Mada mnogima djeluje kao zajebancija, ja sam znala nakon joge itekako biti uspuhana i boljeli bi me mišići. Ali onako, ugodno kao i nakon vježbanja.

A inače, da svaki dan ne pješačim, za čas bih se pretvorila u salastu, želatinoznu masu. Tako da hodanje...
__________________
Sramota forum.hr-a::::Dalmacija
Beta ženka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2007., 07:48   #47
Quote:
Kent kaže: Pogledaj post
Jel dovoljno otići jednom tjedno na rolanje + na 1x plivanje + mnogo hodati + jesti zdravo (puno povrća i voća, bez slatkiša, bijelo meso)?
I što misliš o yogi?

(ako baš nikako ne možeš u nekoj fazi ići na sport)


ma kaki!

sad će još koji misec vrime KORIZME!! Lipo se odreci hrane općenitö!!

Do Uskrsa si prava Kejt Mos
RAMBO IZ ZAGORE is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 19:49   #48
ajde da i ja sudjelujem u ovoj temi
ja sam jučer napravila 140 trbušnjaka
i 120 čučnjeva i svaki dan cu sve više i više radit
ja nisam debela ali taj mali trbuščić me živcira.......
__________________
Nisi ti više crno vino koje me opija sada si samo žuto lišće što se zaboravlja.....
mawa15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 13:02   #49
tema kao stvorena za mene. i ja ga imam. ne ide nikud od mene,di god ja tud i on. a najviše voli na plažu s menom ići. volim ga čudo.
roza* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 13:29   #50
e,ima ono u oriflame-u za kupiti cudo koje stoji na podu..onaj krug koji se kao vrti pa se stanes na njega i vrtis lijevo desno...does wonders za skembu
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 13:42   #51
aerobic,fat burning...
ja volim ić na ta grupna vježbanja jer jako potiču ako si slab karakter ko ja.
instruktorica se dere pa ne pomišljaš na odustajanje,svi ostali skakuću pa skakućem i ja (nisam valjda slabić),muzika trešti...
Nandana Lu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 23:53   #52
Quote:
blavorka kaže: Pogledaj post
Zar bi trebala završiti fakultet da bi ovako veleumnu stvar mogla znati i bez njega?

Ja pišem u svoje ime gdje su se trbušnjaci pokazali, uz savjete stručnjaka, kako ih pravilno izvoditi, koji očito zna i poznaje teoriju treninga, pravim rješenjem za ono što sam htjela postići tj. čega sam se htjela riješiti.

Pa pričamo o običnim trbušnjacima a ne o kvantnoj fizici.
Joj sto volim ove koje sve znaju, prave se pametne, a imaju trbuscic
I tako po n-ti put, trbuscic se skida aerobnim vjezbama i prehranom, a ne trbusnjacima, ili kako bi moj buraz rekao, koji ima plocice btw, 80 % prehrana, 10 % trbusnjaci i 10 % genetika. Tako da kad netko kaze da se rijesio trbuha jer je radio milion trbusnjaka dnevno mogu se samo nasmijati
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 23:56   #53
ja ga skidam vježbanjem tri puta tjedno po sat vremena pred kompjutorom uz pol litre žuje
po ljeti pojačam tempo i radim svaki dan
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 09:04   #54
rekneš samo da ti smeta, pa ću se već maknut

ili ću uzet dijetu.....
 
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 18:10   #55
jao jao kakve gluposti ja ovdje citam... hahah..
1. trbusnjaci ne skidaju salo s trbuha
2. za skidanje sala moras prehranu sredit, i pocet aerobne treninge.
3. ne jedi smece
Sex-machine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2008., 15:03   #56
Quote:
ditta kaže: Pogledaj post
- za početak uspravno držanje. Od pogrbljenog i povijenog stava se stvara salo na stomaku.
- lagana prehrana. Ne pretjerivati sa sirevima, od njih se baš na tom dijelu tijela nakupljaju viškovi
- puno kretanja
- ne odmah trbušnjaci, prvo istezanje, na kraju raditi na mišićima.

Imaš li generalno višak kilograma ili ti se samo tu nakuplja? Je li samo salce na trbuhu ili i oko struka?
moj slučaj - sireve obožavam, pogotovo one masne kao Fetu, Livanjski, Dimsi, Parmezan, Gorgonzolu mmmmmmmmmmmljac draži su mi od čokolade!
Ja uopće nemam višak kilograma samo me jebe taj stomak i salce oko struka. Do prije godinu dana to nisam imala (
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2008., 15:08   #57
Quote:
RAMBO IZ ZAGORE kaže: Pogledaj post
a što će ti ikaka dijeta?
MA NEMA LIPŠEG nego kad žensko ima onaj lipi lipi lipi mekani trbuščić, da stavin glavu na njega kad gledam TV.
To je meni super.

Nemoj bit mršava!... KO BIAFRA
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2008., 15:16   #58
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
moj slučaj - sireve obožavam, pogotovo one masne kao Fetu, Livanjski, Dimsi, Parmezan, Gorgonzolu mmmmmmmmmmmljac draži su mi od čokolade!
Ja uopće nemam višak kilograma samo me jebe taj stomak i salce oko struka. Do prije godinu dana to nisam imala (
To je seksi.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2008., 17:49   #59
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
To je seksi.

to je stav
__________________
"Lutajući kroz labirinte samoće, ostatke ponosa, ljubavi, inata, uzalud pokušavam spojiti sebe, jer kud got da krenem udarim u tebe i slomim se opet...."
Makena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2008., 22:52   #60
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
moj slučaj - sireve obožavam, pogotovo one masne kao Fetu, Livanjski, Dimsi, Parmezan, Gorgonzolu mmmmmmmmmmmljac draži su mi od čokolade!
Ja uopće nemam višak kilograma samo me jebe taj stomak i salce oko struka. Do prije godinu dana to nisam imala (
Eh kad pocnes jesti posni sir umjesto tih masnih....zrnati ima 2.2 gr masti na 100 gr, a ti vidi koliko imaju ovi koje si ti nabrojala...bolje ti je jesti cokoladu
__________________
pobjeda nije sve, al poraz je nista
sanja_volim orhideje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:05.