Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2009., 14:14   #101
Quote:
brbtch kaže: Pogledaj post
vintage chanel?
jep,svakako provjeri ako si iz zg-a

i u dobrom su stanju
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 17:46   #102
Quote:
EllaVanSaar kaže: Pogledaj post
jep,svakako provjeri ako si iz zg-a

i u dobrom su stanju
uuuu odmah u ponedjeljak sam tam hihihi..što konkretno imaju od chanela, ako se sjećaš?
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 18:18   #103
Quote:
EllaVanSaar kaže: Pogledaj post
U jedinom SHS u koji sam ja ušla i automatski se oduševila je na Frankopanskoj,u haustoru kod Leksikografskog zavoda MK

sve dizajnerska odjeća,stari Chanel,Dior,Gaultier,Versace,bundice,nakit,cipele. ..ma sve divno ali po cijenama ne bi se reklo da si u SH...najjeftinije,a lijepo je bila neka košulja iz Italije iz 70tih za 200 kn...
To bi trebalo biti negdje na početku Frankopanske?!?
kimani is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 19:50   #104
Quote:
kimani kaže: Pogledaj post
To bi trebalo biti negdje na početku Frankopanske?!?
ovako odmah kod križanja sa zelenim valom,znači prije HNK ...

ili bolje rečeno odmah nakon Dalmatinske,gledano sa Ilice

to je haustor u kojem se nalazi onaj poznati kafić nešto tipa 2milje ispod mora...

ne ide baš meni opisivanje lokacija
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 19:52   #105
Quote:
brbtch kaže: Pogledaj post
uuuu odmah u ponedjeljak sam tam hihihi..što konkretno imaju od chanela, ako se sjećaš?
bili su tipični chanel sakači...oko 1000 kn je bila cijena...i brijem da je bila ona klasična šanelusa
ali nemoj me uzeti za riječi jer ja sam u taj dućan slučajno zavirila prije 3godine...dok sam čekala da mi žena u fotokopiraoni nasuprot izradi maturalnu radnju
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 11:28   #106
Quote:
EllaVanSaar kaže: Pogledaj post
bili su tipični chanel sakači...oko 1000 kn je bila cijena...i brijem da je bila ona klasična šanelusa
ali nemoj me uzeti za riječi jer ja sam u taj dućan slučajno zavirila prije 3godine...dok sam čekala da mi žena u fotokopiraoni nasuprot izradi maturalnu radnju
Taj 2nd se vise ne nalazi tamo-postoji jedan u haustoru do ovoga, ali taj o kojemu pricas se zove Vintage i premjestili su se u Ilicu-blizu Konzuma na Britancu.
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 11:53   #107
Quote:
EllaVanSaar kaže: Pogledaj post
U jedinom SHS u koji sam ja ušla i automatski se oduševila je na Frankopanskoj,u haustoru kod Leksikografskog zavoda MK

sve dizajnerska odjeća,stari Chanel,Dior,Gaultier,Versace,bundice,nakit,cipele. ..ma sve divno ali po cijenama ne bi se reklo da si u SH...najjeftinije,a lijepo je bila neka košulja iz Italije iz 70tih za 200 kn...
u tom secondu stvarno znaju nabit cijene da glava zaboli...jednom mi zenska htela uvalit kozni kaput prljav i unisten do bola, rasparan po nekim savovima za kojih 900 kn, na hrelicu bi jeftinije i bolje prosla. cak nije bil neki firmirani kaput, bar nisam cula za marku, al zna se nac ok stvari.

inace volim seconde i ugl tamo i kupujem, dobar mi je u nemcicevoj zna se nac firmiranih stvari ako neko voli za cist prihvatljive pare, ok mi je u subicevoj, domjanicevoj, ona 2 kod cibone, zatim u bosanskoj itd itd, hvala bogu dosta ih se pootvaralo po zg-u.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 13:25   #108
Ali je zato najisplativije (jos uvijek) otici na dobri stari hrelić
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 15:47   #109
mrkvich, ajd malo detaljnije o lokacijama, please
bubibuuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 18:55   #110
U Tratinskoj su 2 2nd handa, 1 na krizanju subiceve i zvonimirove, 1 kod kvatrica, u Ilici prije mandalicine, u ilici nakon konzuma kod britanca, u frankopanskoj u haustoru kod tehno centra..
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 20:29   #111
cae fae me pretekla al da to su vise manje svi koje i ja znam kps bi dodala u nemcicevoj jedan, u domjanicevoj, u ilici je preseljen jedan sto je bio u frankopanskoj ne znam dal ga je cae fae navela jer ne znam tocan broj ulaza...jedan je u draskovicevoj blizu sheratona tj kod cinestara...hm...u bosanskoj na samom uglu, onda ima jedan na remizi al nisam ziher dal je to nosena obleka il stvarno stari modeli iz ducana, i takav jedan je isto i u ilici kod ovog u bosanskoj, na toj tramvajskoj stanici.
ak se sjetim jos kojeg javim...
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 20:37   #112
ima i jedan u ulici koja vodi s remize prema jelacicu na desnoj strani... neznam kako se ulica zove ni ducan... ali svakako ga mozete vidjeti kad uzmete tramvaj 12 prema trgu... u izglogi sam na brzaka vidjela finih stvarcica
Corlitabonita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 21:37   #113
Quote:
Cae Fae kaže: Pogledaj post
Taj 2nd se vise ne nalazi tamo-postoji jedan u haustoru do ovoga, ali taj o kojemu pricas se zove Vintage i premjestili su se u Ilicu-blizu Konzuma na Britancu.
e moguće( bila prije 3godine kao što piše),hvala na info
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 23:32   #114
A jel u tim shopovima isto nabiju cijene il se može za neko siće oblekica nabavit
starblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 23:41   #115
za hrvatske neznam tocno, ali ovdje u dijonu nabiju ... u londonu sam cula da za sitnicu mozes naci svasta...
stoss je u tome, sto je rabljeno ili vintage in... i nitko nezna koliko ce ta moda dugo trajat.... i svi zele na brzaka zaradit na tome. sto je velika steta, kad se vidi koje smece kadkad nude....
Corlitabonita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 09:40   #116
Na žalost zatvoren je taj u Draškovićevoj-sada se tamo nalazi nekakav butik, a također i onaj u Bosanskoj više ne postoji. Zadnji na kojeg sam slučajno naletjela je taj blizu Mandaličine-malo iza teatra Exit u smjeru prema Črnomercu. Ima zgodnih topića po 20kn (samo što su meni svi bili mali ).
A "Vintage" koji je bio u Frankopanskoj kod Land of Magica je premješten u Ilicu blizu Britanca, kao što sam već i navela.

http://second-hand-shop.hr/
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 13:07   #117
cae, tnx. na ovom linku.
super mi ovo sa kartama da se znam snaći
bubibuuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 14:05   #118
Nema na cemu-samo velim-onaj u Draškovićevoj je zamijenjen nekakvim butikom
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2009., 20:30   #119
dali neko zna di bi mogla naci perfecto crnu koznu jaknicu u velicini S... na hrelicu mozda?
Corlitabonita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 14:53   #120
ima li koji second hand shop na relaciji poreč-umag?
uskoro ću u te krajeve pa bih mi poslužila ova informacija...
bubibuuu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:22.