Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2004., 20:25   #1
Question pristici po ledim i dekolteu

bavila sam se plivanjem i imam super ramena i ruke i obozavam majice bez rukava i golih leđiju ali "napali" me pristici. vec sam luda. majice mijenjam cesto, tusiram se blabla ali opet nista. da postjetim dermatologa?!
plavusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2004., 20:32   #2
Smile

I ja sam bila kod kozmetičarke prije par godina zbog istog problema, rekla je - piling i nemoj ničim mazati, već stavi bebi puder da upije suvišnu masnoću koju koža luči. Tako sam i radila i sve se popravilo, i sad je OK.
Marija_1963 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2004., 21:29   #3
bebi puder stavljam i ja ali ono, mislim popravilo se je, ali jos ima punoooo crvenih tockica, ubiti nisu to oni pristic s onim bijelim (fuj ) nego onako puno crvenih tockica. a kakav piling radis?
plavusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 08:36   #4
Smile Ništa specijalno...

Uzmem gel za tuširanje sa onim mikrogranulama i samo dobro istrljam četkom, dok se koža malo ne zacrveni. Dobro istrljam ručnikom (ne stavljam puno omekšivača pa su grubi) i natapkam puderom. Voila - za tren!
Marija_1963 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 19:57   #5
I ja sam prije imala fakat puno pristica po ledjima i dekolteu dok mi jedna poznanica nije uvalila neki pirusov losion protiv akna s nevenom i mogu reci da je losion !Pristici fakat prolaze!
__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 20:52   #6
Quote:
emy kaže:
neki pirusov losion protiv akna s nevenom i mogu reci da je losion
i gdje ga kupujes? apoteka? ili?
mozda tocan naziv? ime proizvodaca?

plavusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 21:42   #7
joj i mene muce ti pristici....i neznam kak da ih se rijesim
__________________
f.u.b.a.r.* :amen:
*fucked up beyond all recognition
moj blogic
poison ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 14:10   #8
Quote:
poison ivy kaže:
joj i mene muce ti pristici....i neznam kak da ih se rijesim
same here..i to hebeno

kaj mislite da bi to fakat moglo imati veze s plivanjem jer ja sam trenirala godinama, ali bilo je to davno..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 15:11   #9
Quote:
shree_kali kaže:
same here..i to hebeno

kaj mislite da bi to fakat moglo imati veze s plivanjem jer ja sam trenirala godinama, ali bilo je to davno..
plivanje nemoze bit uzrok sam po sebi, moze samo pogorsat situaciju (ako je prljava voda recimo) po mom misljenju naravno...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 15:16   #10
Quote:
plavusha kaže:
i gdje ga kupujes? apoteka? ili?
mozda tocan naziv? ime proizvodaca?

To ti je kataloška prodaja!Uglavnom,firma ti se zove pyrus,imaju dosta dobrih stvari i sve je na prirodnoj bazi.Raspitaj se malo,ima dosta predstavnica.Ja nabavljam preko poznanice.
__________________
"U svijetu bez iluzija covjek je stranac."
(A. Camus)
emy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 16:56   #11
ja imam na podlakticama..
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 17:24   #12
Quote:
Desirée kaže:
ja imam na podlakticama..
ne vjerujem da su to pravi pristici na podlakticama, ali u svakom slucaju pametno ti je isprobati koji peeling i pazit da ti je koza uvijek dobro hidratizirana.
__________________
~U zoološki vrt majmune dovode silom,
...a ljudi dolaze sami~
ariess is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 18:05   #13
evo reko da se i ja ukljucim...meni je dermatologica rekla da je to mozda zbog krajnika... i sta sad, da ih vadim coece... a imam i neku kremu i pomaze...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 22:27   #14
I ja ih imam na ledima ali ne vjerujem da je zbog krajnika jer su moji ibili zvadeni ima 15 godina a pristici su se pojavili ima 5 godina...
I ja sam probala piling i puder i razne kreme ali nista ne pomaze.
Help?!
 
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 23:10   #15
ma meni na vratu pa zato rekla od krajnika
ma nadam se da se zenska zajebala
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2004., 01:39   #16
Danas sam opet primetila da su mi se pristici pojavili na straznjici .
Imala sam ih u prosloj trudnoci,doktorica mi je rekla da je od hormona koji se u takvom stanju poremete,a ja mislim da su mozda i od masnih krema kojima se trackam zbog strija
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2004., 03:56   #17
Quote:
SaraTroroga kaže:
Danas sam opet primetila da su mi se pristici pojavili na straznjici .
Imala sam ih u prosloj trudnoci,doktorica mi je rekla da je od hormona koji se u takvom stanju poremete,a ja mislim da su mozda i od masnih krema kojima se trackam zbog strija
os se mijenjat
ja drage volje uzimam tvoje pristice koje nitko ne vidi a ti uzmi moje trudnicko veselje - dlake po svuda
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2004., 10:17   #18
krivo napisah. na nadlaktici. sorry
__________________
The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Desiree is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2004., 10:38   #19
Quote:
Desirée kaže:
krivo napisah. na nadlaktici. sorry
i ja imam isti problem kojeg se, mislim, nikad necu rijesit

nista ne pomaze...
DeeDee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2004., 11:37   #20
Quote:
DeeDee kaže:
i ja imam isti problem kojeg se, mislim, nikad necu rijesit

nista ne pomaze...
same goes for me..

al dobro je napisala neka od cura, to nisu prištevi (they could've fooled me hehe)..neke kvržičice u boji kože onak, ali tako sweet za krcnuti

jel i kod vas taj slučaj?
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:16.