Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2006., 12:40   #41
a gdje ste uzeli te blanco?
__________________
---
Slušaj Mater
Mr_Orang3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 16:49   #42
Quote:
Mr_Orang3 kaže:
a gdje ste uzeli te blanco?
Ma ima ga u ponudi skoro svaka kuća namještaja u kojoj se prodaju kuhinje.
angelin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 21:27   #43
Imam i ja silgranit, antracit boje, Blancov. Najbolja investicija ikad. Toliko je sjajan, da sam kupila ove godine novi, isti takav, za kuhinju na moru.
Imam ga doma već skoro 5 godina i niti jednom nisam trebala oprati sudoper ničim agresivnijim od običnog Čarlija (Pura, Jara i inih), običnom Viledinom spužvom.
Kamenac je nešto što ne postoji, masnoća se skida bez ikakvih problema.
Kad budemo selili u novu kuću, ostajem pri istom izboru.
__________________
一白遮三丑
Kosyenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 21:57   #44
Quote:
Kosyenka kaže:
Imam i ja silgranit, antracit boje, Blancov. Najbolja investicija ikad. Toliko je sjajan, da sam kupila ove godine novi, isti takav, za kuhinju na moru.
Imam ga doma već skoro 5 godina i niti jednom nisam trebala oprati sudoper ničim agresivnijim od običnog Čarlija (Pura, Jara i inih), običnom Viledinom spužvom.
Kamenac je nešto što ne postoji, masnoća se skida bez ikakvih problema.
Kad budemo selili u novu kuću, ostajem pri istom izboru.
Tnx, mislim da je moja odluka konačna da ga uzmem, samo što ću ja ići na svijetlu boju...
angelin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 11:17   #45
Ja imma od firme Teka sudoper i "pipu".sive boje špricano sa točkicama.
Zadovoljna sam,jedino mi se skupio kamenac oko pipe i nemogu skinuti niti sa arfom.Kakve su to paste??Kako se zove i gdje kupiti??
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 16:21   #46
Quote:
angelin1 kaže:
Tnx, mislim da je moja odluka konačna da ga uzmem, samo što ću ja ići na svijetlu boju...
Takodje... nadam se samo da ce mi se i zena slozit!
__________________
---
Slušaj Mater
Mr_Orang3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2006., 17:46   #47
Da ozivim ovaj topic.
Dakle planiram ugraditi Blancov model Axia 6S.



Molim one koji su kupili sudopere od silgranita da daju svoje misljenje, vezano uz kvalitetu, odrzavanje, postojanost povrsine, boje...

Gdje u HR se mogu nabaviti Blanco sudoperi?
Vidio sam da Aspecto koji radi kuhinje ima i prodaju je li znate za jos nekog.
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 13:24   #48
silgranit

ja imam bijeli silgranit blankometru,katastrofa. 6 mj, nije vise niti b od bijelog. A ne perem sudje u njemu, i perem ga RELATIVNO redovito, i to sa onom pomadicom specijalnom. No djaba
brijem da je porozan i upija .... nepovratno ....
Nije da sam neki freak sto stalno maše s krpicom i glanca, zato sam i pljunula više para jer sam se dala nagovoriti da je silgranit mrak za održavanje.

Je ....

... Kupi kvalitetan inox . I ja cu, čim uštedim za novi sudoper.
sarabara is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 14:37   #49
Mi imamo Blanco Nova 6, crni i nismo baš prezadovoljni. U početku je izgledao mrak, ali kad ga se naša ZG-voda dohvatila to više nije bilo to. Stalno ga moraš ribati da bi bio koliko toliko crne boje.
U novom stanu uzimamo stari dobri stainless steel. Njega i preporučujem ako nemate filter za vodu protiv kamenca.
Mene zanima jedna druga stvar kod sudopera. Razmišljam o sudoperu koji ima onu rupu sa strane kroz koju bacaš smeće ravnu u košaru. Uvjeravaju me neki da je to sjajna stvar, a neki kažu da je to koma za čistit. Da je stalno prljavo i da je idealno za uzgoj svakojakih bakterija. Meni je to sjajna stvar. Jel ima ko kakvih iskustava?
__________________
Ne shvacajte zivot preozbiljno, ionako iz njega necete izaci zivi!
j-hood is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 14:46   #50
Ajde uvjeriste me, silgranit lijepi pozdrav.
Nece bit Axia 6S bit ce Axis 6S.
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2006., 19:16   #51
A da sad... pa prije se naslo ljudi koji su samo pozitivno govorili o silgranitu?
Damn vise.....
__________________
---
Slušaj Mater
Mr_Orang3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 09:10   #52
[QUOTE]
Quote:
Gdje u HR se mogu nabaviti Blanco sudoperi?
Vidio sam da Aspecto koji radi kuhinje ima i prodaju je li znate za jos nekog.
Kad sam trazila kuhinju cinilo mi se da veci dio proizvodjaca ima Blanco sudopere u ponudi. Njihov ducan je inace na ZG Velesajmu (pav. 12, prvi kat) i imaju dosta izlozenih modela, a dat ce ti i katalog!
Inace, Franke sudoperi mi imaju bolji dizajn (iako, i ja imam Blanco)... a, sad kad citam vase postove - mislim da cu i ja iduci puta kupiti taj od silgranita. Sad imam inox - lijep je dok je cist (cistim ga nekom posebnom pastom), al kamenac se vidi zacas!
Tursiops truncatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 09:48   #53
Kaj je sada ovo dovraga ne valja silgranit, ne valja inox, kaj da covjek onda kupi?
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2006., 11:23   #54
Mi imamo doma sudoper od inoxa već nekih 20 godina. Uvijek je lijep i sjajan. Ne vidi se kamenac niti je postao mat.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 09:28   #55
Poanta je valjda u tome da, kaj god da kupite, treba cistit!
Tursiops truncatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 11:41   #56
__________________
---
Slušaj Mater
Mr_Orang3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 12:00   #57
E da... malo sam zbunjen... kupuje se blanco mjesalica (pipa ) za kuhinju, pa gledam da ima za visoki i za niski tlak? Mislim ... koja je za sto? Pretpostavljam da mi treba za visoki tlak ali opet?...
__________________
---
Slušaj Mater
Mr_Orang3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 15:55   #58
Quote:
Mr_Orang3 kaže:
E da... malo sam zbunjen... kupuje se blanco mjesalica (pipa ) za kuhinju, pa gledam da ima za visoki i za niski tlak? Mislim ... koja je za sto? Pretpostavljam da mi treba za visoki tlak ali opet?...
ako se ne varam to ovisi da li pipu spajas na onaj mali kuhinjski bojler ili ne (manji je izbor tih koje se spajaju na bojler) - ali ne znam koje su koje
(to ce ti znati u svakom ducanu)
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 16:06   #59
Quote:
zlocestoca kaže:
ako se ne varam to ovisi da li pipu spajas na onaj mali kuhinjski bojler ili ne (manji je izbor tih koje se spajaju na bojler) - ali ne znam koje su koje
(to ce ti znati u svakom ducanu)
Pretpostavka je ako se spaja na bojler da je rijec o malom tlaku.

Btw, otisao pogledati ove Blanco sudopere i kupit cu od silgranita jer izgleda 8x bolje od inoxa, nek se boja unisti za 6 mjeseci, briga me.
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 16:13   #60
Quote:
Feuerfuchs kaže:
Btw, otisao pogledati ove Blanco sudopere i kupit cu od silgranita jer izgleda 8x bolje od inoxa, nek se boja unisti za 6 mjeseci, briga me.
ja imam blanco inox i ne bi ga vise nikad kupila - teze se cisti od nekog jeftinog no-name sudopera kojeg sam imala u staroj kuhinji (ne pomazu ni blanco paste ni ostala cuda)
da kupujem danas kupila bi silgranit
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:22.