Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2010., 02:47   #41
Quote:
Epos kaže: Pogledaj post
pobogu pa kakvi su to katolici???!!
a i mi neš veliki katolici,k.nam viri iz očiju
__________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome
sebi.
librica is offline  
Old 28.08.2010., 10:53   #42
aaaa
nisam nikada. ali bi voljela mrknut nekog profesora (moze i profesoricu hahaha), pilota, poolboya, jebenog muskarca sa baustele = <3

lucky vi koji jeste!
Justyna is offline  
Old 28.08.2010., 11:24   #43
a ja koji radim na faxu...zamislite koliko ja imam opcija i prilika...
k-kekec is offline  
Old 28.08.2010., 12:39   #44
Jebala sam pilota, ali ne na radnom mjestu .
Ali fantaziram o nekakvom vodoinstalateru ili nekom majstoru naravno neki koji je moj tip, kad mi dodje postar 164cm visok i 98 kg, prosjed sa medenjakom na tjemenu ubila bih se . Ali vjerujem da cu se poseksati kad mi naleti neki dobar majstor .
__________________
Nosila sam sve njene fetiše, njene lutke na koncu, karte za proricanje sudbine iskrzane u uglovima poput reckave ivice talasa. Prozori grada bili su zaprljani i nagriženi svjetlošću kiše. Svakom svojom laži i prevarom Sabina je crpila krv iz mene. Ispod kože njenih obraza ugledah pepeo: da li će umrijeti prije nego što se zauvijek sjedinimo u vjerolomnom braku? Oči, ruke, čula koja imaju samo žene...
Allesandra_21 is offline  
Old 28.08.2010., 13:02   #45
Quote:
Allesandra_21 kaže: Pogledaj post
Jebala sam pilota, ali ne na radnom mjestu .
Ali fantaziram o nekakvom vodoinstalateru ili nekom majstoru naravno neki koji je moj tip, kad mi dodje postar 164cm visok i 98 kg, prosjed sa medenjakom na tjemenu ubila bih se . Ali vjerujem da cu se poseksati kad mi naleti neki dobar majstor .

...ček jeli to znači da se pališ na obrtnike....?
wave_rider is offline  
Old 28.08.2010., 14:06   #46
Sanjam da me neki zgodan stariji komad iznenadi u firmi u wc-u. Eye contact, odemo u wc, zadignem kutu...
MarieCurie is offline  
Old 28.08.2010., 14:55   #47
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Ne samo se plavuše jebu u kiosku.
HAHAHAHHAHAHAHA totalno
__________________
all the crazy shit i did tonight/those will be the best memories/i just wanna let it go for tonight/that would be the best therapy for me
bub@chii is offline  
Old 28.08.2010., 19:24   #48
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
a frend je malo zavidan jer spada u aerodromsko osoblje....
poznati su ti animoziteti

A ima toga i među osobljem... al ne u tim količinama i naravno.... ne sa stjuardesama... jbga..... one su rezervirane za pilote
__________________
Ružan, tužan i do Boga dužan.... traži ženu suprotnih osobina :)
VenoM984 is offline  
Old 28.08.2010., 19:31   #49
pa.. itekako iskustva sama sa sobom , ali koji djelatnici ja mislim da su osobe s tv ekrana puno bliže za ručni rad , a da šta s ljudima kojima radimo , ima tako zgodnih žena da čovjek ne može raditi još ako je dublji dekolte, ili ti recimo dečko živi blizu radnog mjesta, a najčešče su i susjedi u susjednim firmama puno jebozovniji
a da dr. House
treba istaknuti i pojavu da ako je bračni par šef i šefica da su zbog nadređenog položaja iznimno napeti površinski
blushed is offline  
Old 03.09.2010., 23:08   #50
Quote:
wave_rider kaže: Pogledaj post
...ček jeli to znači da se pališ na obrtnike....?
Da, sve dok je moj tip naravno
__________________
Nosila sam sve njene fetiše, njene lutke na koncu, karte za proricanje sudbine iskrzane u uglovima poput reckave ivice talasa. Prozori grada bili su zaprljani i nagriženi svjetlošću kiše. Svakom svojom laži i prevarom Sabina je crpila krv iz mene. Ispod kože njenih obraza ugledah pepeo: da li će umrijeti prije nego što se zauvijek sjedinimo u vjerolomnom braku? Oči, ruke, čula koja imaju samo žene...
Allesandra_21 is offline  
Old 04.09.2010., 03:50   #51
Quote:
Allesandra_21 kaže: Pogledaj post
Jebala sam pilota, ali ne na radnom mjestu .
Ali fantaziram o nekakvom vodoinstalateru ili nekom majstoru naravno neki koji je moj tip, kad mi dodje postar 164cm visok i 98 kg, prosjed sa medenjakom na tjemenu ubila bih se . Ali vjerujem da cu se poseksati kad mi naleti neki dobar majstor .
Automehanicar pomaze ?
Dam ti i adresu gdje s automda dodjes
Jel vrijedi konobarica ?
Tobi20 is offline  
Old 04.09.2010., 15:47   #52
Nazalost nista od toga .

Par puta sam mrknula vojnika,ali ne na radnom mjestu(iako je to fantazija broj 1.).

Bože daj mi pilota,specijalca,vojnika,marinca()
__________________
Ne znam sto hocu,al znam kad TO dobijem
Me,myself and I is offline  
Old 06.09.2010., 11:00   #53
Nemožete ni zamisliti gdje se sve ljudi jebu...osobno znam stjuardesu koja je rekla da jebačine ima na sve strane,zatim znam medicinsku sestru koja je slično rekla,da po bolnicama ima ševe ko pljeve!Tako da ne sumnjam da ima svugdje...a na mojem radnom mjestu znam ženu (udana + 2 djece) koja se mjesecima jebala sa kolegom dok on nije otišao na drugo radno mjesto...uglavnom,javna tajna je da jebača i primača ima na svakom radnom mjestu i da se ljudi praše na sve strane....ja osobno nisam imao iskustva da sam pojebao kolegicu,a baba na kiosku ima 5 banki...
UnRomantic is offline  
Old 06.09.2010., 13:40   #54
kad vas čitam....
uf,i ja bi svašta nešto...umalo s tipom koji mi je davao instrukcije iz matke...
pa sam se palila na prof.iz psihologije...
a sve je ostalo na maštanju!!
Malo Kreketalo is offline  
Old 06.09.2010., 14:30   #55
Još se nisam seksao sa djelatnicima, ali nada umire posljednja.
__________________
CARPE DIEM
TheBlack Knight is offline  
Old 06.09.2010., 15:24   #56
Imam dvije jebene čistačice koje vidim svaki put kada malo dulje ostanem u firmi...ufff...a ne smijem )
Sweetchuck is offline  
Old 06.09.2010., 15:38   #57
bih ja vrlo rado, imaju dvije strankinje koje rade gdje radim i ja, ali nikako da se ukaze prilika.....
Photo is offline  
Old 06.09.2010., 16:00   #58
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
ja sam zamalo kresnuo prodavačicu na radnom mjestu, i to mi je jedino za čim žalim u 2 godine veze(makar ovako na prvi pogled)
Pa eto, ja to jesam, puno puta, ali možda zato jer mi je ta prodavačica bila cura, a mi mladi i neskućeni zimi imali samo sobicu od tog dućana za nježnosti. Eto, imao sam seks sa djelatnicom. I win.
Grupa Queen is offline  
Old 06.09.2010., 16:03   #59
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Pa eto, ja to jesam, puno puta, ali možda zato jer mi je ta prodavačica bila cura, a mi mladi i neskućeni zimi imali samo sobicu od tog dućana za nježnosti. Eto, imao sam seks sa djelatnicom. I win.
i meni je ta prodavačica bila cura... jedina
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 06.09.2010., 16:11   #60
Ovo je dobra tema. Ja sam vojni pilot (lovac F-16) i ratovao sam protiv iračkih MiG-ova iznad Iraka, naprimjer raketama AIM-120 AMRAAM, ali sam više puta spermu ispalio u ženska međunožja. Jedina mi je profesionalna deformacija, što svakoj ženskoj moram na pici, guzi i ustima markerom nacrtati znak X (iks), a volim i jebanje između cica jer me to podsjeća na sletanje aviona na aerodrom.
Nekada me pali i grublji analni seks s curama, pogotovo kad nije izvela klistir prije njega jer govno zna zašpricati van, a što me podsjeća na bombardiranje aerodroma u Batajnici u sklopu akcije NATO saveza.
Mislim da se žene definitivno pale na nas pilote, jer nemam mira izvan granica nijednog aerodroma.
__________________
I just realized something - This sucks. This sucks more than anything that has ever sucked before.
Butt-head is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger