Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2009., 23:31   #81
Svi hvalite Demone al moje misljenje je da se ne mogu mjerit sa prvih par navijackih grupa u Hrvatskoj ...

Ne znam kolko ste upuceni al ti isti Demoni su sve do pocetka nastavka sezone imali placena gostovanja i ulaznice od strane kluba za kojeg navijaju,najbrojnije gostovanje im je bilo u Kostreni kad ih je bilo 65 a na malo daljim gostovanjima ih u prosjeku ima oko 25 ...

S obzirom iz kojeg su grada i kolko taj grad ima stanovnika logicki se zakljucuje da ih se previse hvali i po meni se ne mogu mjerit sa Armadom,Kohortom,Ultrasima ...
busbus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 00:17   #82
Quote:
busbus kaže: Pogledaj post
Svi hvalite Demone al moje misljenje je da se ne mogu mjerit sa prvih par navijackih grupa u Hrvatskoj ...

Ne znam kolko ste upuceni al ti isti Demoni su sve do pocetka nastavka sezone imali placena gostovanja i ulaznice od strane kluba za kojeg navijaju,najbrojnije gostovanje im je bilo u Kostreni kad ih je bilo 65 a na malo daljim gostovanjima ih u prosjeku ima oko 25 ...

S obzirom iz kojeg su grada i kolko taj grad ima stanovnika logicki se zakljucuje da ih se previse hvali i po meni se ne mogu mjerit sa Armadom,Kohortom,Ultrasima ...
Normalno da će ljudi hvaliti demone ako postoje objektivni razlozi za to. Iz godine u godinu demoni su sve kvalitetniji, brojniji i jači, i vjerujem ako istra uđe u prvu ligu da će i "dobronamjerni" kritičari poput tebe promijeniti mišljenje.

S obzirom iz kojeg su grada bbb-i i kakve im rezultate i povijest ima klub logički se zaključuje da je kohorta trenutačno druga grupa na hrvatskoj navijačkoj sceni

Logički zaključujem da ti logika nije jača strana.
Zdenko08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 08:47   #83
Quote:
Zdenko08 kaže: Pogledaj post
Normalno da će ljudi hvaliti demone ako postoje objektivni razlozi za to. Iz godine u godinu demoni su sve kvalitetniji, brojniji i jači, i vjerujem ako istra uđe u prvu ligu da će i "dobronamjerni" kritičari poput tebe promijeniti mišljenje.

S obzirom iz kojeg su grada bbb-i i kakve im rezultate i povijest ima klub logički se zaključuje da je kohorta trenutačno druga grupa na hrvatskoj navijačkoj sceni

Logički zaključujem da ti logika nije jača strana.
Dok su bili u 3 ligi su bili brojniji nego danas,kad jedna grupa na gostovanja odlazi sa 25 ljudi u prosjeku ne znam ima li smisla opce vodit ovu raspravu dali su bolji od Kohorte,Ultrasa i Armade ...

Sad ih je tolko bilo zato jer im je rodendan bio pa se vjerojatno skupilo dosta ljudi koji nemaju veze sa Demonima,pogledaj njihove ostale slike sa gostovanja i domacim tekmama pa ces mozda promjenit misljenje ...

A ovo za Kohortu
busbus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 08:57   #84
da su bili brojniji u 3.HNL nego danas nije istina....
idu na sva gostovanja, npr prošlo kolo ih je bilo 20 u Imotski što uopće nije mala brojka....Pula je zemljopisno na lošoj poziciji i praktički svako gostovanje je daleko, u Kostreni ih je bilo oko 70, što je odlična brojka za 2.HNL....
istina da ih je bilo toliko za rođendan ali i protiv Karlovca ih je bilo preko 200 a što bi bilo kad bi dolazili Hajduk, Dinamo i Rijeka i sve to na novom stadionu i u 1.HNL.....
stalno ističem 1.HNL i 2.HNL jer je to velika razlika ali očito to netko ne shvaća....pa zadnje 3 utakmice u Puli nije bilo ispod 2.000 gledatelja, za neke prvoligaše je to SF.....


a za Kohortu ti je dobro rekao, ako gledaš veličinu grada kao neki kriterij onda su BBB iza Kohorte i Armade.....pa Pula ima 80.000 stanovnika.....
autoar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 09:16   #85
Razgovaram cesto sa prijateljem iz Demona koji je odradio vecinu gostovanja u zadnje 3 sezone i kad on sam kaze da ih je malo i da nemaju neku brojnost i koji sam prizna da jos nisu u rangu prvoligaskih ekipa ( mislim na navijace a ne klubove ) ...

Sad dolazi 2000 ljudi na tekmu zato kaj se napokon nakon par sezona bore za 1 ligu i to je ocekivano al pitanje je jel bi bilo 2000 ljudi kad bi se borili za ostanak u ligi ( moje misljenje da nema sanse ) ...

Ocito ste me krivo skuzili kad sam spomenuo velicinu grada pa cu malo jasniji bit ...
25 ljudi na gostovanjima za grad od 80 000 stanovnika,nije li to ipak malo ?
busbus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 09:47   #86
da bi ih moglo biti više, bi moglo ali preko 200 ljudi na derbiju protiv Karlovca je dosta.....da je prva liga i Dinamo, Hajduk i Rijeka bi bilo dosta više....
za brojnost na gostovanjima isto bi moglo biti više ali ja ne vidim niti da Funcuta, Ultrasa i ostale ima nešto više....uvijek se to svodi na 20 do 50 ljudi.....

a što se tiče koreografija su daleko najjači, imaju ih redovito, nekoliko u sezoni što je za prvoligaške navijačke skupine nepojmljivo.....

a za gledanost u slučaju ostanka očito da si mlađi jer biš znao da je Istra u 90 godinama uz Marsoniju imala najveću gledanost na domaćim utakmicama iako se redovito borila za opstanak....nikad manje od 3.000 gledatelja a prosjek oko 4.000......a uostalom i lani smo se borili za prvu ligu....

a za usporedbu veličine grada, nije li sramota da grad od 800.000 skupi na domaćim tekmama 1.000????
autoar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 09:54   #87
pula nema 80milja vec oko 65milja i zaboravljas da tamo postoje 3 navijacke grupe od kojih je Torca najbrojnija,pa tako da s obzirom na to i da su 2hnl to je vise nego dobro.Sta se tice brojnosti pa kohorte je u sbk bilo jedva 30ak postoje slike,a i Demona bi na Maxu doslo tih 200ak da su u 1hnl,neki ovdje previse podcjenjuju
euskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 10:00   #88
Nisam ih ja podcjenjivo nego sam napiso svoje misljenje da se ne mogu mjerit ( jos ) sa nijednom navijackom grupom iz 1 lige,naravno da se to moze promjenit ali trenutno nisu u tom rangu bez obzira na koreografije i broj ljudi na domacim utakmicama ...

Cudno da niko ne spominje da im je klub placo i gostovanja i domace tekme ...
busbus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 10:22   #89
Svi pričate sad o njihovom izdanju, koje je jako lijepo. Ali ti isti Demoni su promijenili klub na početku sezone i u mojim očima ne zaslužuju nikakav respekt. Potvrđeno mi je to od strane frenda iz Pule, za sve buduće kritičare ovog posta.
sego is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 10:51   #90
Ja razumijem manje navijacke skupine sad da su ljubomorene i da pokusavaju na razne nacine osporit njihov rad. Izmisljaju se razlozi od velicine grada, stupnju natjecanja, gostovanjima itd..

Ali realno gledajuci od jucer cjeli net. prakticki ih hvali. I to ne moze nitko osporit. A cim ih ljudi hvale i kritiziraju znaci da valjaju !
Za dobrim se konjem prasina dize.

Po ovome sta slike pokazuju . I po video zapisima ja smatram da su u rukavicama sa Ultrasima. Nogometni klub im vec godinama igra po drugim i trecim ligama. A oni i dalje samo progresivno rastu. Gdje su bili Funcuti kad je sibenik igrao u 2 ligi ? Bez uvrede , ali nitko i nije cuo za njih ! Da su kojim slucajem ispali u 3 ligu kao sto je istra. Funcuti bi se ugasili ili bi presli navijat za bagminton i vaterpolo itd.. Ne vjerujem da bi išli u Žminj palit baklje sa udarnim transparentima. Gdje su bili Ultrasi kad je cibalija ispala u drugu ligu ? Ni traga ni glasa od njih.. Tad su isli po reprezentaciji i to ih je izvlacilo.
Nek ultrasi stanu na suprotnu tribinu , nek se odvoje od ljudi pa cemo vidjet stvarno stanje i pravu sliku Ultrasa. Ovako stopljeni u masi ljudi daje mi dojam da ih ima 2 soma !

Evo Demoni su postavili i slike i video s proslave njihovog rođendana.
Po meni od kada postoje nikad nije bolje izgledala njihova tribina. Vizualno prate trendove.. Talijane poprilicno !
Nek stavi i Funcuti slike sa svog rođendana. Ultrasi i WS .
miodino is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 13:12   #91
@sego: dobro da ti je prijatelj iz Pule potvrdio da su promjenili klub, he,he....
kao prvo su prošle sezone promjenili klub a kao drugo vidim da nemaš pojma o situaciji zašto je do toga došlo i zato te molim da ne komentiraš ništa, a Demone najmanje zanima da li ih ti respektiraš ili ne....druge navijačke skupine ih poštivaju a za tebe ih baš briga.....
i vidim da si se logirao samo da biš ostavio taj post.....bravo!!!

@miodino: odličan post, neka stave ostali slike sa rođendana ili bilo koje tekme a da vidimo te slike, a uostalom imamo na 1. stranici ove teme, slike protiv Karlovca koje nisu ništa lošije od ovoga a radilo se o utakmici sa Karlovcem a ne Dinamo ili Hajduk...

@busbus: ti Demone ne možeš mjeriti sa nijednom navijačkom skupinom prve lige?!?!?!? Hičeš reći da su divlje svinje, WA, WS, Tornado, navijači Slavena bolji od Demona????
autoar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 13:13   #92
Hm gdje smo bili? Ako nema slika ne znaci da nas nema i nije bilo,bilo nas je ne brini. Jedino kad smo na tvu i bude koreografija eto nas na slikama ili nas fotograf protivnicke navijacke skupine slika i stavi na net. Ne sjecam se kad sam vidio zadnju sliku s naseg gostovanja negdje na forumu i to znaci da nas nema? Al svugdje smo prisutni i to u lijepom broju. Nit nam je do dokazivanja na netu niti do opravdavanja drugima na neke nebulone prozivke. Izgledamo kao da nas je dva soma? Ajde super,nisam znao da smo tako napredovali.
Demonima pohvale.
rakijavk is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 13:17   #93
Quote:
rakijavk kaže: Pogledaj post
Hm gdje smo bili? Ako nema slika ne znaci da nas nema i nije bilo,bilo nas je ne brini. Jedino kad smo na tvu i bude koreografija eto nas na slikama ili nas fotograf protivnicke navijacke skupine slika i stavi na net. Ne sjecam se kad sam vidio zadnju sliku s naseg gostovanja negdje na forumu i to znaci da nas nema? Al svugdje smo prisutni i to u lijepom broju. Nit nam je do dokazivanja na netu niti do opravdavanja drugima na neke nebulone prozivke. Izgledamo kao da nas je dva soma? Ajde super,nisam znao da smo tako napredovali.
Demonima pohvale.
Moje skromno mišljenje je da su Demoni jako dobra grupa,za koju mislim da će samo rasti,i uvjeran sam da nitko(osim naravno Torce i Boysa) nije ispred njih...to na žalost više govori o našoj sceni nego o njima,ali u svakom slučaju plus za ekipu...
WOODOO CHILE is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 13:23   #94
Quote:
autoar kaže: Pogledaj post
@sego: dobro da ti je prijatelj iz Pule potvrdio da su promjenili klub, he,he....
kao prvo su prošle sezone promjenili klub a kao drugo vidim da nemaš pojma o situaciji zašto je do toga došlo i zato te molim da ne komentiraš ništa, a Demone najmanje zanima da li ih ti respektiraš ili ne....druge navijačke skupine ih poštivaju a za tebe ih baš briga.....
i vidim da si se logirao samo da biš ostavio taj post.....bravo!!!

@miodino: odličan post, neka stave ostali slike sa rođendana ili bilo koje tekme a da vidimo te slike, a uostalom imamo na 1. stranici ove teme, slike protiv Karlovca koje nisu ništa lošije od ovoga a radilo se o utakmici sa Karlovcem a ne Dinamo ili Hajduk...

@busbus: ti Demone ne možeš mjeriti sa nijednom navijačkom skupinom prve lige?!?!?!? Hičeš reći da su divlje svinje, WA, WS, Tornado, navijači Slavena bolji od Demona????
WA,Divlje svinje,i Plava Brigadu ne smatram navijacima ...

Kaj se tice usporedbe sa Tornadom,oni su tek nedavno poceli ic na nogometna gostovanja kak spada tak da je za neku usporedbu ipak jos prerano ...
busbus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 13:28   #95
Quote:
rakijavk kaže: Pogledaj post
Hm gdje smo bili? Ako nema slika ne znaci da nas nema i nije bilo,bilo nas je ne brini. Jedino kad smo na tvu i bude koreografija eto nas na slikama ili nas fotograf protivnicke navijacke skupine slika i stavi na net. Ne sjecam se kad sam vidio zadnju sliku s naseg gostovanja negdje na forumu i to znaci da nas nema? Al svugdje smo prisutni i to u lijepom broju. Nit nam je do dokazivanja na netu niti do opravdavanja drugima na neke nebulone prozivke. Izgledamo kao da nas je dva soma? Ajde super,nisam znao da smo tako napredovali.
Demonima pohvale.
Ma nisam ja mislio da vas nije bilo. Znam ja da je vas bilo.
Ali kako da drugi steknu nekakav kakav-takav dojam o vama ako ne postoje slike , video zapisi , uradci itd.. ??
Znam da se s pojavom interneta sve okrenilo i svaki lapan dobije poriv da sere sve i svasta i da je to jako degutantno za citat. Ali sam misljenja da slike i video zapisi se MORAJU pravit ako ne zbog danas ... Onda zbog onoga sto nas ceka SUTRA ! jedini nacin da vidis stagnaciju ili napredovanje grupe je kroz sliku .
Meni je super kad gledam neke stare slike torce protiv partizana ili c.zvezde. Meni je super i vidit boyse stare slike s juga , sjevera , istoka itd.. A sta da nema tih slika.. Svijedoci vremena stare , a price iz godine u godinu se mjenjaju i postaju "lovacke price "..

Evo , opet.. Nek postave Funcuti sliku s rođendana, ultrasi, Ws..
miodino is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 13:39   #96
Naravno da postoje slike,uvijek je aparat na zapadu a i na vecini gostovanja samo ih nema na netu. To ima i dobre i lose strane kao sto si i naveo. Slazem se za trkeljanje svakakvih likova,postalo je neizdrzivo al nadam se da ce uskoro doci do zasićenja. A i takoder mi nije bitno misljenje i dojam o nama od tih kojih laprdaju. Mi rodendan slavimo svakih 5 godina a sve slike su mi na drugom kompu tako da ne mogu sada nista postati. Nego da ne sjebemo demonima temu,volio bi da udu u prvu ligu umjesto nekog dinamovog satelita,gostovanja bi bila zanimljivija i decentralizirana.
rakijavk is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 13:46   #97
Quote:
euskal kaže: Pogledaj post
pula nema 80milja vec oko 65milja i zaboravljas da tamo postoje 3 navijacke grupe od kojih je Torca najbrojnija,pa tako da s obzirom na to i da su 2hnl to je vise nego dobro.Sta se tice brojnosti pa kohorte je u sbk bilo jedva 30ak postoje slike,a i Demona bi na Maxu doslo tih 200ak da su u 1hnl,neki ovdje previse podcjenjuju
pričaš gluposti,al ajd, stavi slike pa da vidimo
mikalbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 14:00   #98
Odjednom Demoni postali bolji od svih...Isti oni Demoni koji u sezoni ne odrade bar 3-4 gostovanja! A,opravdanje bude,"mi smo u 2.ligi",i Cibalja je igrala puno puta 2.hnl,pa se nije fulalo gostovanje!
__________________
....GDJE GOD DA IGRAŠ....
najvjerniji is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 14:18   #99
svaka čast demonima ali neki ode deeebelo pretjeruju!najprije nekakve tablice "manjih" grupa (!??) pa nekakvo mistificiranje demona, ok, ali nemojte u isti koš trpat Funcute, ultrase, ws ili tornado sa ovim drugim STVARNO "manjim" grupama. čita san šta ste pisali i nebi ništa odgovara likovima koji se osjećaju jači čisto jer se uspoređuju sa Funcutima ili ultrasima ili onima koji čisto provociraju a pogotovo nebi odgovara ovima koji očito NEMAJU POJMA ko je ko ali evo moran reći ovo u vezi druge lige; Funcuti su bili na svakoj tekmi u 2. HNL a koliko san ima čut i ultrasi! ja osobno san bija na nekih 75% gostovanja i iman tu slike kronološki poredane po kolima a nekoliko mojih dobrih prijatelja je bilo na SVIM gostovanjima! i šta ima veze da tornado nije iša na nogomet, navijačka su grupa, košarka pa šta. nađite si malo snimaka utakmica u jazinama neznalice jedne pa ćemo vidit oćete li tu neke grupuljke stavljat isprid njih, Funcuta, ws ili ultrasa.
__________________
samo s tobom Šibeniče moj
exit12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 14:23   #100
Quote:
busbus kaže: Pogledaj post
WA,Divlje svinje,i Plava Brigadu ne smatram navijacima ...

Kaj se tice usporedbe sa Tornadom,oni su tek nedavno poceli ic na nogometna gostovanja kak spada tak da je za neku usporedbu ipak jos prerano ...
glupost-oni jesu navijači ali imaju svoj film koji furaju.ne moraju svi biti razbijaci da bi bili navijaci.a brojnos,a jbg jednog dana ce i to doci.
fisher is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:23.